Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StdPtr
StdPtr

StdPtr

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16157
  • Znaleziska 1543
  • Mikroblog 14614
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 1

922

Lekarze: przejrzyste zarobki to "absurd czystej wody"

Lekarze: przejrzyste zarobki to "absurd czystej wody"

Porozumienie rezydentów OZZL "Dzięki temu genialnemu planowi tworzy się absurd czystej wody: zarobki pielęgniarki, ratownika czy lekarza na kontrakcie w zwykłym szpitalu powiatowym będą publiczną telenowelą dostępną dla każdego sąsiada. W tym samym czasie cywilnoprawne eldorado menedżerów i "

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 15 godz. i 22 min temu
  • 66
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
StdPtr
StdPtr
StdPtr 19 min temu via Wykop
  • 0
Ja uważam że zarobki każdego pracującego w państwowce, gdzie pensja jest z pieniędzy podatników powinny być przejrzyste. Nie tylko lekarzy, zobaczylibyśmy wtedy jaka jest skala patologii w każdym zawodzie za państwowe pieniądze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chamik
chamik
3 godz. i 21 min temu
  • 29
Pivot na Dino Semiconductors.

#gielda #meczennicydino
chamik - Pivot na Dino Semiconductors.

#gielda #meczennicydino

źródło: 42905773-2eb4-4967-bef2-6bc504b69063

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 3 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 8
@chamik: ciekawe jak będzie starym babom ze wsi za minimalną szło robienie procesorów
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
4 godz. i 24 min temu
  • 30
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 3 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: kiepski ragebait
  • Odpowiedz
ThisSpitefulSnake33
ThisSpitefulSnake33
4 godz. i 30 min temu
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 3 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 2
@ThisSpitefulSnake33: my tolerancyjni
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 4 godz. i 30 min temu
  • 3
Dywidenda o 2 w nocy, Omar nie śpi żeby użytkownicy mogli zobaczyć pieniądze ze spółek. Co za poświęcenie #gielda
StdPtr - Dywidenda o 2 w nocy, Omar nie śpi żeby użytkownicy mogli zobaczyć pieniądze...

źródło: 1000008972

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5
18 godz. i 56 min temu
  • 9
Dostaliście już emaile tak jak ja, że nie dostaną licencji MiCA do 30.06?

#binance
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 18 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@youmimicanski: @SPRANTKILL czy ten portfel Binance będzie dalej działał po 1 lipca i mogę tam trzymać Bitcoina?
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 18 godz. temu via Wykop
  • 0
@youmimicanski: [$~~$]: eh czyli lepiej wypłacić na konto bankowe? Szkoda, bo liczyłem że sobie potrzymam lata i nie będę musiał bawić się z rozliczaniem i płaceniem podatku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
wczoraj, 06:50:55
  • 419
#mecz #heheszki
Erimar - #mecz #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 22 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Erimar: ale wielki wiking osrał gwiazdeczkę
  • Odpowiedz
ropien
ropien
ropien
22 godz. i 48 min temu
  • 176
Nie mogę się zarejestrować. Jest komunikat, że nie ma możliwości internetowej rejestracji. Ktoś tak ma? To dobry lekarz. Ma 5 gwiazdek na portalu.
#konowalposting #lekarz100k #afera #medycyna #bekazlewactwa
ropien - Nie mogę się zarejestrować. Jest komunikat, że nie ma możliwości internetowe...

źródło: 9474

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 22 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 10
@ropien: czy on serio robi sobie zdjęcia ze stetoskopem nawet w jakimś parku? Na święta do rodziny czy na wesela też ubiera się w koszule/garniak i stetoskop zakłada?
StdPtr - @ropien: czy on serio robi sobie zdjęcia ze stetoskopem nawet w jakimś parku...

źródło: 1000008937

Pobierz
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
wczoraj, 10:52:49
  • 111
Współczuję lekarzom. Żyjesz sobie w luksusach a tu przychodzi jakiś plebs z problemami zdrowotnymi. Podobnie z julkami po psychologi - czeka tylko aż wyjdzie z gabinetu do swojego high lajf a tu jakiś żalosny facecik z problemami cos chce.

#lekarz100k #lekarz #julka #psychologia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 22 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@ZielonaOna: podejrzewam że Julki to prędzej liczą że wpadnie im jakis chory psychicznie bogaty Chad i się w nich zakocha podczas terapii
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
wczoraj, 07:20:27
  • 0
✨️ Dlaczego nie warto inwestować w akcje bez wiedzy? Ⓘ
Ja to się dziwię, że chce się wam odpisywać temu retardowi z poddasza od blików. Gniazdownik z deficytami atencji który parę lat temu na dołkach rentę zaczął wrzucać w akcje i hajs po babcynej stodole i poletku za nią (akcje, których i tak w życiu nie spienięży, bo życia nie zna i skończy jak te dziady w nędzy z milionami zaszytymi w materacu),
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr wczoraj, 07:30:36 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: w sensie, że kto? Bo brzmi jak opis co drugiego użytkownika z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr wczoraj, 07:29:11
  • 2
I już dywidenda ze szczura została wydana na głupoty (polskie spolki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Winatuska
Winatuska
wczoraj, 04:30:22
  • 24
Zełenski chce do europy a jej nie rozumie. Europa to wspolnota narodów, gdzie wszyscy musimy sie szanować. Kazdy ma swoja historie i kulture. To tak jakby nagle niemcy jakis oddzial bundeswery nazwali imieniem jakiegos gestapowca i uwazali, ze tak im wolno. No idiota
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr wczoraj, 06:47:11 via Wykop
  • 6
@Winatuska: no i nie wejdzie xD Polska w życiu się nie zgodzi
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
wczoraj, 05:44:31
  • 315
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr wczoraj, 06:46:17 via Wykop
  • 11
@Lardor: oj tam, nikt już nie pamięta jak n------y w warszawskim klubie Trzaskowski mówił że to jego miasto więc DJ ma puszczać takie nuty jak on chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr wczoraj, 06:44:40
  • 6
Mirbudzisko już czeka na kroplówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
StdPtr - Mirbudzisko już czeka na kroplówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda

źródło: 1000008934

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez
wczoraj, 05:11:16
  • 149
#mecz
pendzoncy_jez - #mecz

źródło: borek

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr wczoraj, 06:31:36 via Wykop
  • 1
@pendzoncy_jez: w Wietnamie podobno Amerykanie stosowali dźwięki mające obniżyć morale Wietnamczyków, może któraś ze stron w wojnie powinna użyć komentarza Borka?
  • Odpowiedz
cwellini
cwellini
przedwczoraj, 17:40:44
  • 711
#mecz siuuu
cwellini - #mecz siuuu

źródło: PYhfUL

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr przedwczoraj, 19:14:59 via Wykop
  • 16
@cwellini: lubię jego minę, jak on wie już że p-------l do końca karierę swoją głupotą ale dalej chce grać twardziela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr przedwczoraj, 19:39:56 via Wykop
  • 38
@beerkoff: Kapustka, zerwanie więzadła krzyżowego
  • Odpowiedz
ethize
ethize
przedwczoraj, 14:26:46
  • 67
#gielda ale ekipę żeście zmontowali
ethize - #gielda ale ekipę żeście zmontowali

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr przedwczoraj, 15:56:47 via Wykop
  • 16
@ethize: pamiętam jak zaczynałem te niecałe 3 lata temu przygodę z giełdą i odpaliłem kanał tego Pankracego, obejrzałem parę jego filmików i nagle na jednym mówi skąd miał kapitał na start - tak od starych, dokładnie to "kupił z nimi mieszkanie na spółkę, które potem sprzedali z zyskiem i on dostał hajs" xD od tamtej pory go nie obejrzałem
  • Odpowiedz
caramelcenter
caramelcenter
przedwczoraj, 09:17:12
  • 18
Ach to AI gugla, pitbullowate monstrum to pies idealny dla dzieci, prawdziwa niania (chyba, że dziecko za głośno będzie płakać albo ktoś kaszle)

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #psy #sztucznainteligencja
caramelcenter - Ach to AI gugla, pitbullowate monstrum to pies idealny dla dzieci, pr...

źródło: 1000076890

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr przedwczoraj, 11:12:08 via Wykop
  • 0
@PuchaczLesny: no i jak chcesz ją wygasić jak większość sebixów nie posiada czystej krwi psów tylko jakieś p----------e mieszanki z lewych hodowli? zakażesz rasy to będą dalej im sprzedawali hodowane na wsiach jakieś mieszanki bez papierów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.12.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 20.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking