Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
elgebar

elgebar

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10516
  • Znaleziska 1355
  • Mikroblog 9161
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 13
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
14.06.2026, 20:39:14
  • 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar przedwczoraj, 05:45:09 via Wykop
  • 0
@coccolino_: jakby wykopek przyjechał do #lublin to dostałby oczopląsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szychun
szychun
14.06.2026, 19:56:31
  • 448
#polityka #bekazpisu ten chłop jest tragiczny. On nie potrafi otworzyć gęby by nie zaatakować rządu
szychun - #polityka #bekazpisu ten chłop jest tragiczny. On nie potrafi otworzyć gęby...

źródło: 1000019393

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar przedwczoraj, 05:31:36 via Wykop
  • 1
@Jariii: nie zdziwiłbym się jakby Trump nie wiedział gdzie jest Polska, a co dopiero kto to Nawrocki
  • Odpowiedz
lubieczipsy_
lubieczipsy_
14.06.2026, 20:48:43
  • 795
Boras wyjaśnił pisowskiego trolla XD
#mecz
lubieczipsy_ - Boras wyjaśnił pisowskiego trolla XD 
#mecz

źródło: IMG_9251

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 14.06.2026, 21:42:29 via Wykop
  • 0
@robert_blaszczykowski: swobodę, wolność słowa, luz
  • Odpowiedz

1772

28 letni lekarz bez specjalizacji jest koordynatorem SOR i w rok zarabia 1.6mln

28 letni lekarz bez specjalizacji jest koordynatorem SOR i w rok zarabia 1.6mln

28-letni lekarz i radny zostal bez specjalizacji koordynatorem SOR. Jak to możliwe w takim wieku? Ktoś powinien zostac za to ukarany, i to nie powinien byc szpital lecz konkretne osoby. Nie pozwólmy by ta sprawa ucichła lecz trzeba jej się dokładnie przyjrzeć

danielbr3
z
wyborcza.pl
dodany: 13.06.2026, 13:26:42
  • 198
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
elgebar
elgebar 13.06.2026, 16:56:28 via Wykop
  • 4
@dr_Batman: że masz tyle czasu na siedzenie na wykopie, a jednocześnie narzekasz, że lekarze tak ciężko mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
elgebar
elgebar 13.06.2026, 20:38:17 via Wykop
  • 0
@Czoso: tylko mylisz się się w tym memie, co msc kolejka będzie wydłużała się o kolejne 3msc, aż osiągnie krytyczną wartość (nie będzie większa, bo ludzie poumierają)

2674

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Sąd w Zgierzu najpierw, 8 lipca 2025 roku, wstrzymał wykonanie kary, a 16 września odroczył jej wykonanie na okres trzech miesięcy. Wskazał, że musi ona odbyć staż zawodowy w tym okresie. Tym razem sąd zgodził się na odroczenie kary na rok po opinii biegłego lekarza psychiatry.

vingrosz
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 06:55:29
  • 369
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    majtczak
  • #
    mordercy
elgebar
elgebar 10.06.2026, 08:34:30 via Wykop
  • 10
@dr_Batman: tak, z ciekawości Ty w ogóle pracujesz? mam wrażenie, że tylko na wypoku siedzisz i komentujesz tagi zwiazane z lekarzami
Antybristler
Antybristler
08.06.2026, 18:23:34
  • 340
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kosmos #astronomia
Antybristler - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kosmos #astronomia

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 09.06.2026, 05:40:08 via Wykop
  • 1
@Antybristler: wszechświat i kosmici
  • Odpowiedz
elgebar
elgebar 02.06.2026, 06:17:32
  • 0
Czy Mirasy mają do polecenia jakieś środki do czyszczenia #okulary jakaś chemia czy ściereczki określonego producenta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fotograf_warszawiak
fotograf_warszawiak
02.06.2026, 06:46:40 via Wykop
  • 0
@elgebar: polecam Hayne lens cleaner. Również ściereczki Hayne są wygodne i bezpieczne dla powłok AR.
  • Odpowiedz

972

Nawrocki ostro reaguje na decyzję Zełenskiego Chce mu odebrać Order Orła Białego

Prezydent Karol Nawrocki bardzo stanowczo reaguje na decyzję prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w sprawie nadania ukraińskiej jednostce imienia "Bohaterów UPA". Nawrocki zapowiedział, że chce, by jednym z punktów posiedzenia Kapituły Orderu Orła Białego, było odebranie orderu Zelenskiemu

Makavlani
z
rmf24.pl
dodany: 29.05.2026, 08:44:01
  • 208
  • #
    polityka
  • #
    prezydent
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
elgebar
elgebar 29.05.2026, 11:17:12 via Wykop
  • 0
@To_Ten_Typ_Niepokorny: jak tam upadek Szwecji?
donatien-de-sade
donatien-de-sade
28.05.2026, 11:58:33
  • 245
Pisowiec nie byłby zakutym łbem jakby nie skłamał:

1. Kapela zarabia m.in. na walkach freak-fightowych i działalności internetowej. Rządowy projekt ustawy zakłada pomoc wyłącznie dla najmniej zarabiających artystów (głównie twórców ludowych, niszowych muzyków, aktorów teatralnych pracujących na dzieło).

2. Zgodnie z projektem aby otrzymać jakiekolwiek wsparcie, średni roczny dochód artysty z ostatnich 3 lat nie może przekraczać 125% minimalnego wynagrodzenia (czyli ok. 68 tys. zł brutto rocznie). Napis na grafice sugerujący pensję „do 12000
donatien-de-sade - Pisowiec nie byłby zakutym łbem jakby nie skłamał:

1. Kapela zara...

źródło: IMG_7629

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 28.05.2026, 18:07:23 via Wykop
  • 1
Pieniądze na ten cel mają pochodzić z budżetu państwa


@donatien-de-sade: ciekawe skąd biorą się te pieniążki w budżecie państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
28.05.2026, 06:47:48
  • 710
Ktoś pamięta jakie to inwestycje zrealizował PiS przez 8 lat rządu? XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Ktoś pamięta jakie to inwestycje zrealizował PiS przez 8 lat rządu...

źródło: IMG_7626

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 28.05.2026, 17:40:59 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: czekaj Morawiecki się uśmiecha, a n PiS nawołuje do nielubienia uśmiechających się ludzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

859

Dr Szewko wyjaśnia dlaczego słowo "murzyn" jest neutralne w języku polskim

Pokaż treści 18+

"Czyim on jest no murzyn on jest" ( ʖ )

51431e5c08c95238
z
streamable.com
dodany: 28.05.2026, 14:52:10
  • 112
  • #
    szewko
  • #
    jezykpolski
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
elgebar
elgebar 28.05.2026, 17:34:06 via Wykop
  • 11
masz rację Kamilu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mkorsov
mkorsov
mkorsov
25.05.2026, 20:29:52
  • 94
1995 rok (gdzieś w Polsce) ktoś właśnie kupuje zapiekanke za 2,20 zł z keczupikiem tortexu

#jedzenie #heheszki #foodporn #historia #polska
mkorsov - 1995 rok (gdzieś w Polsce) ktoś właśnie kupuje zapiekanke za 2,20 zł z kecz...

źródło: 1000004990

Pobierz

Te zapieksy poważnie były aż tak dobre?

  • Tak 59.3% (308)
  • Jeszcze jak! 40.7% (211)

Oddanych głosów: 519

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 26.05.2026, 06:09:18 via Wykop
  • 0
@mkorsov: kurła w 2005 w Lublinie zapiekankę z pieczarkami (na zimno) za 1zł kupowałem, piękne ceny
  • Odpowiedz

503

Psy zniszczyły bobrową tamę i zagryzły młode sarny

Psy zniszczyły bobrową tamę i zagryzły młode sarny

Pies bez smyczy w miejscu, gdzie żyją dzikie zwierzęta, może wyrządzić więcej szkód, niż wielu opiekunom się wydaje. W Redzie problem ten pokazały nagrania z fotopułapki oraz dramatyczne relacje mieszkańców. Chodzi o zniszczoną bobrową tamę i zagryzione młode sarny.

Wincyyyyj
z
nadmorski24.pl
dodany: 21.05.2026, 14:03:05
  • 54
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
elgebar
elgebar 21.05.2026, 18:22:58 via Android
  • 25
@sharkal: pies sąsiadów rozwalił u mnie siatkę i wygryzł 30 cm dziurę w drzwiach drenianych bo suczka cieczkę miala
elgebar
elgebar 21.05.2026, 19:59:32 via Android
  • 2
@sylwek2k: byla
elgebar
elgebar 21.05.2026, 23:12:08 via Android
  • 0
@sylwek2k: sterylizacja to nie kastracja, warto się douczyć

368

STRAŻ MIEJSKA POD PRZEDSZKOLEM (Kruszwicka odc.4)

STRAŻ MIEJSKA POD PRZEDSZKOLEM (Kruszwicka odc.4)

Kierofcy znów jeżdżą jak chcą, a nagrywani sugerują, że nagrywający może być pdf - to chyba modna linia "obrony"

LudzieToDebile
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 11:25:49
  • 76
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
elgebar
elgebar 21.05.2026, 07:28:10 via Wykop
  • 22
@Senuyo: wystarczy zalogowac się na fb/insta i ci sami rodzice co najgłośniej krzyczą najwięcej zdjęć swoich pociech wrzucają
telemach20
telemach20
21.05.2026, 06:09:14
  • 12
Otwarcie nowego Lidla w Sandomierzu, nigdy się to nie zmieni ¯\(ツ)/¯ #bekazpodludzi, #heheszki, #lidl, #polakicebulaki
telemach20 - Otwarcie nowego Lidla w Sandomierzu, nigdy się to nie zmieni ¯\(ツ)/¯ #be...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 21.05.2026, 07:25:18 via Wykop
  • 5
@Muszewymyslec2: limit na kartę, karta spięta z nr telefonu. 90% januszy wytnie, dodać do super promek dodatkowo "aktywuj kupon w aplikacji" i praktycznie 99% januszerki wkurzone, bo trzeba sie z konta przelogowywać
  • Odpowiedz

940

Ekologia według Lewicy: Żukowska wyjeździła 33 000 km, mieszkając pod Sejmem

Ekologia według Lewicy: Żukowska wyjeździła 33 000 km, mieszkając pod Sejmem

Walka z wykluczeniem transportowym i śladem węglowym w praktyce. Warszawska posłanka Anna Maria Żukowska zgarnęła 38 tys. zł na paliwo za dystans równy niemal okrążeniu Ziemi. W reportażu m.in. o szefie KPRM Janie Grabcowi, który też chętnie bierze kilometrówki, mimo że na co dzień wozi go limuzyna

awe-spam
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:55:18
  • 127
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
elgebar
elgebar 20.05.2026, 16:01:56 via Wykop
  • 3
takie same zjeby są na skrajnej prawicy i skrajnej lewicy. Nikt nie chce kilometrówek, a każdy z nich korzysta
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

inrzynier
inrzynier
18.05.2026, 16:27:15
  • 969
No tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #gimbynieznajo #internet
inrzynier - No tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #gimbynieznajo #internet

źródło: 2026-05-18_18-26-24

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 18.05.2026, 19:02:41 via Wykop
  • 4
@inrzynier: orkish [*]
  • Odpowiedz
elgebar
elgebar 18.05.2026, 21:12:55 via Wykop
  • 3
@dos_badass: kurła faktycznie, już zapomnaiłem, tam p------e rzeczy były
  • Odpowiedz
elgebar
elgebar 18.05.2026, 21:13:30 via Wykop
  • 1
@123_: brakuje mi :( tam był p------y content
  • Odpowiedz

300

Tak ręcznie pakują Krówkę Opatowską

Tak ręcznie pakują Krówkę Opatowską

Krówka Opatowska to przysmak, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom słodkości. W Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Opatowie pracowite panie produkują masę krówkową, kroją ją i ręcznie pakują w kolorowe papierki. Krówka od lat jest znakiem rozpoznawczym położonego w malowniczym województwie ś

nawrotkatv
z
youtube.com
dodany: 16.05.2026, 11:11:15
  • 95
  • #
    krowka
  • #
    opatow
  • #
    slodycze
  • #
    cukierki
  • #
    pasja
  • #
    pasjonaci
elgebar
elgebar 17.05.2026, 07:59:18 via Wykop
  • 13
o ile rodzaj użytych składników czy ręczne ich przygotowanie będą miały wpływ na smak to nie rozumiem sensu pakowania ręcznie żywności. W czym jest to lepsze od pakowanych mechanicznie krówek?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
16.05.2026, 06:14:01
  • 1585
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 16.05.2026, 10:26:34 via Android
  • 3
@Hrabiadraczula: nie mogę wejść z psieckiem do restauracji bo na chodniku stoi samochód przy samym wejsciu
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
12.05.2026, 07:56:37
  • 13
Co ten lublin112.pl. Rodo obowiązuje wszystkich xD
#heheszki #lublin #kroliki
Besalama - Co ten lublin112.pl. Rodo obowiązuje wszystkich xD
#heheszki #lublin #krol...

źródło: lublin

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elgebar
elgebar 12.05.2026, 08:59:22 via Wykop
  • 0
approved
elgebar - approved

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.03.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.07.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking