Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xpear
xpear

xpear

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3015
  • Znaleziska 2881
  • Mikroblog 134
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1

2562

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15 godz. i 5 min temu
  • 335
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
xpear
xpear
xpear 7 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
Ustawa kominowa i obciac ustawa stawki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

330

Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

W sobotę, 13 czerwca, około godziny 19 na skrzyżowaniu ulic Listonoszy i Magneta w warszawskim Rembertowie doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i hulajnogi elektrycznej. Ranny został 18-letni użytkownik jednośladu.

PiersiowkaPelnaZiol
z
miejskireporter.pl
dodany: 20 godz. i 3 min temu
  • 134
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
xpear
xpear
xpear 16 godz. i 33 min temu via Wykop
  • -15
nie wina kolesia, ani hulajnogi, tylko wina skrzyżowania, jak mozna przeczytac w artykule, bez przerwy dochodzi tam do kolizji, i od dawna mieszkancy probowali to zmienic, wiec coś jest nie tak , skoro mieszkancy juz probowali coś z tym zrobić i że ciagle dochodzi tam do kolizji.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xpear
xpear
xpear 15 godz. i 19 min temu via Wykop
  • -1
a tam bardzo c-----o. Wkurzające to jest ogólnie, jak ludzie tak skręcają w lewo na skrz


@stivenus: najgorszy to ten żywopłot, on wszystko zasłania, gdyby nie to, to przez ogrodzenie wszystko byłoby widac znacznie wczesniej czy ktoś jedzie

481

5 miesięczna pralka Hisense zalała mi dom. Producent nawet jej nie obejrzał.

Bardzo nie polecam pralki Hisense Seria 5i oraz podejścia producenta do zgłoszeń gwarancyjnych. Pralkę zakupiłem 02.01.2026 r. Przez pierwsze miesiące działała bez zarzutu i byliśmy z niej zadowoleni. Potem zalała mi dom...

Milosz01ht
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 08:37:37
  • 138
  • #
    hisense
  • #
    pralka
  • #
    awaria
  • #
    zalanie
  • #
    wydarzenia
  • #
    ubezpieczenia
xpear
xpear
xpear wczoraj, 09:34:54 via Wykop
  • -15
chciales tanie chinskie to masz tanie chinskie. Ja mam niemiecką pralke juz 12 lat, i zadnej usterki.
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xpear
xpear
xpear wczoraj, 09:59:12 via Wykop
  • 2
@niki_niki: no tak masz racje, ale to co odwalja chinscy producenci, to przesada, odmawiaja gwarancji "bo tak". Wczoraj czytalem ze odmowili gwarancji kolesiowi na naprawe chinskiego auta bo cos sie zepsuo, "bo nie", chociaz w dniu sprzedazy reklamowali ze 7 lat gwaracji (chyba 7 lat chinskiej gwaracji, czyli do bramy a pozniej sie nie znamy), kika dni wczesniej tez gdzies na reddicie cos widzialem z "chinska gwarancja". Te niskie ceny
xpear
xpear
xpear wczoraj, 10:33:35 via Wykop
  • -1
@sajmonm: nie miele, boscha kupilem, takiego z półki średnio wyższej, tak samo mam zmywarke bosch, i chodzą juz wiele lat. Tak samo kiedys moi rodzice używli piecyka przepływowego do podgrzewania wody, włoskiego Ariston, ile razy on był na serwisie, non stop, masakra. W końcu po paru latach przy kolejnej usterce powiedzialem dość zamiast kojny raz naprawiać, kupili niemieckiego Junkersa, i nagle problemy sie skończyły, działa bezawaryjnie juz wiele lat.
xpear
xpear
xpear wczoraj, 10:42:31 via Wykop
  • -1
@Jacolex: no powiem Ci że tez tego nie rozumiem. OStatnio kupowalem dysk twardy ssd, to odrazu brałem polskiego GoodRama
xpear
xpear
xpear 22 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
ale sa tacy co kupuja chinskie auta xD

@geronimo80: a juz widziałem ze zaczeli sie pojawiac tacy co kupili chinski samochód i sie juz zderzyli z “chińska technologia” i chinską “gwarancja 7 lat” :D

543

Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Prezydent Bytomia przyznał, że Szpital Specjalistyczny nr 1 stracił płynność finansową. Obecnie występują opóźnienia w wypłatach dla pracowników na kontraktach i zleceniach oraz w opłatach dla dostawców zewnętrznych.

VoxClamantisInDeserto
z
tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 17:17:49
  • 58
  • #
    polska
  • #
    bytom
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    wydarzenia
xpear
xpear
xpear wczoraj, 06:12:51 via Wykop
  • 26
Moze jakby lekarze byli w pracy fizycznie a nie “na wpis do zeszytu”, i jakby specjalisci zarabiali rynkowe stawki specjalistow , ktore koreluja jakos z innymi zawodami i branzami specjalitycznymi to byloby lepiej? PS. ustawa kominowa dla budżetowki kest mocno potrzebna, i elektroniczny system ewidencji pracy. Oczywiscie wglad onlie internautow w te dane online i inne wydatki. Mamy do tego prawo, w koncu to my na nich placimy, my ich zatrudniamy z
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xpear
xpear
xpear wczoraj, 06:48:10 via Wykop
  • 0
@Pawel993: oczywiscie ze nie rozwiazesz wszystkich problemow, ale zawsze lepiej jest isc do przodu i rozwiazywać te problemy ktore da sie rozwiazac, niż stać w miejscu, nic nie robic, i dalej tolerować patologie
xpear
xpear
xpear wczoraj, 07:07:18 via Wykop
  • 0
@Pawel993: wcale tak nie jest, rozwiazaniem tego ze spoleczenstwo sie starzeje, nie jest dosypywanie bezsensowne, czy ściaganie migrantów. Rowziązaniem starzenia spoeleczenstwa jest robotyzacja i automatyzcja, np zamiast ściagac tysiace tanich pracownikow z indii, lepiej zmusic firmy w automatyzacje zamiast w kolejnego taniego pracownika, zamiast spawacza z kolumbii robot spawalniczy, zamast pakowaczki na lini produkcyjnej automat pakujacy, zamiast kierowcy ubera , autonomiczne takstowki, zamiast dostawcow pizzy, autonomiczne wozidelka dostawcze, rowniez w
xpear
xpear
xpear wczoraj, 08:23:45 via Wykop
  • 1
naprawde chcialbym to zobaczyć, przyjeżdza robot z kroplówką podłącza i jedzie do nastepnego czy pacjent sam sobie ma podłączyć?

@Pawel993: chyba nie przeczytałeś wyrażnie, automatyzuje i robotyzuje sie te obszary , ktore da sie zrobotyzować, żeby zwolnić zasoby ludzkie z monotonej łatwej pracy, żeby włąśnie mieć dzieki temu rece do prac takich jak podpinanie kroplówki? Po co pielegniarka środowiskowa ma jechac do seniora zeby sprawdzic co u niego? Sprawdza online

1034

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

W okolicach Irkucka rozbił się rosyjski bombowiec strategiczny Tupolew Tu-22M3 - poinformowała agencja Reuters, powołując się na ministerstwo obrony Rosji. Rosyjskie ministerstwo obrony przekazało, że bombowiec odbywał lot ćwiczebny niedaleko miasta Irkuck na Syberii. Według informacji podanych

zawisza
z
tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 13:58:06
  • 116
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
xpear
xpear
xpear przedwczoraj, 15:53:53 via Wykop
  • -4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 12:46:59
  • 195
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
xpear
xpear
xpear przedwczoraj, 15:47:34 via Wykop
  • -2
trzeba było kupić u niemca a nie chinczka. Tiktokerzy ciagle gadaja ze niemiec oszukuje a chinczyk uczciwy. Jak jak znam życie, to predzej Cie chinczyk 10 razy oszuka, niż raz niemiec.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4374

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: przedwczoraj, 11:53:58
  • 364
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
xpear
xpear
xpear przedwczoraj, 12:48:57 via Wykop
  • 75
chyba taki system działa? skoro szpitale podaja informacje o lekarzach ktorzy robia po 400 godzin miesiecznie, i po 96 godzin ciągiem to skadś te dane wkońcu musza mieć? (a tak na marginesie, to bezpiecznie dla pacjenta takie czasy pracy? )
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3913

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 06:43:11
  • 411
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
xpear
xpear
xpear przedwczoraj, 11:55:55 via Wykop
  • -3
@dr_Batman: oj skonczy wam sie to wszystko. Poziom chciwosci niektorych Twoich kolegów przekroczył już jakiekolwiek granice przyzwoitości. A pamietaj że to my , podatnicy jesteśmy waszymy pracodawcamu.

811

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Poseł Konfederacji w starciu z probanderowskim "ekspertem" TVP w likwidacji

alibaski
z
streamable.com
dodany: 12.06.2026, 20:59:42
  • 174
  • #
    upa
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
xpear
xpear
xpear 13.06.2026, 06:30:46 via Wykop
  • -4
@debiec: nie dzbany tylko historii nie znasz. Jakbyś porozmawiał z moją śp. babcia czy dziadkiem, to by Ci opowiedzieli co robili AK-owcy. Opowiedziałaby Ci różne historie, min jak miała lufe karabinu przy głowie i miała oddać wszystkie pieniadze zarobione na targu. Jak myślisz że wszystko było w tamtych czasach czarno białe to micno sie mylisz. Ten kto myśli że AK-owcy byli wspaniałomyślnymi bohaterami, ten historii nie zna, czesto były to

564

Limity na studia lekarskie osiągnęły maksimum. Więcej kandydatów nie przyjmą

Limity na studia lekarskie osiągnęły maksimum. Więcej kandydatów nie przyjmą

Za pięć lat liczba lekarzy w Polsce będzie w pełni zabezpieczać potrzeby medyczne Polaków - twierdzi resort zdrowia i wyhamowuje limity miejsc na studiach lekarskich. W najbliższych latach liczba wakatów może się nawet zmniejszać.

Nicolau
z
next.gazeta.pl
dodany: 10.06.2026, 13:09:28
  • 62
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarski
  • #
    studia
  • #
    polska
  • #
    lekarz100k
xpear
xpear
xpear 10.06.2026, 17:52:17 via Wykop
  • 10
@dr_Batman: ale po co sa te linity? W żadnym innym zawodzie tego nie ma?! Ja zaczynałem studia, dość trudne techniczne, było nas 77 osob. na pierwszym roku. Po ostatnim senestrze do obrony pracy dyplomowej przystapilo 14 osób, reszta gdzies tam odleciala po drodze (najwiecej na pierwszym roku). I nie trzeba żadnych limitow , egzaminy same odsiewaja słabszych, a nie żadne limity. Acha i kończyłem kierunek na ktory nie obowiazuja żadne

657

Dronowanie terrorystów z IDF

Dronowanie terrorystów z IDF

Libański ruch oporu przyjął taktykę z frontu Ukraińskiego. Kompilacja z 1,5 miesiąca. Enjoy :)

renegatt
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 06:49:12
  • 160
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    wojna
  • #
    zbrodniarzewojny
xpear
xpear
xpear 10.06.2026, 11:20:08 via Wykop
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

588

Klarenbach z TV Republika i jego żona oskarżeni. Są szczegóły

Klarenbach z TV Republika i jego żona oskarżeni. Są szczegóły

Adrian Klarenbach i jego żona znaleźli się wśród oskarżonych w aferze Collegium Humanum - donosi "Gazeta Wyborcza". Prokuratura zarzuca dziennikarzowi m.in. namawianie rektora do wystawienia lewych dyplomów. Z kolei jego żona miała posłużyć się nieprawdziwym dokumentem, by zasiąść w radzie nadzorcze

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.06.2026, 12:25:08
  • 76
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    telewizja
  • #
    media
  • #
    collegiumhumanum
xpear
xpear
xpear 08.06.2026, 20:13:27 via Wykop
  • -4
Demokracja, to ustrój gdzie rządziła partia której nie popierało 65% ludzi w czasach swojej świetności. Obecnie nie popiera jej 75%, a i tak mają szanse na rzadzenie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

27

Ukraina opracowała autonomiczny system niszczenia dronów w ramach BRAVE1

Ukraina opracowała autonomiczny system niszczenia dronów w ramach BRAVE1

Ukraina pokazała nowy system do walki z dronami, który w 95%. automatyzuje proces niszczenia bezzałogowców. Operator zaznacza cel w centrum dowodzenia, dron autonomicznie startuje, leci do celu, trackuje za pomoca AI a nastepnie niszczy. Nie potrzeba operatorów z googlam VR, padami. Video na stroni

xpear
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 08.06.2026, 15:10:07
  • 10
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    drony
  • #
    militaria

714

Raport Pentagonu. Izrael miał podsłuchiwać urzędników administracji Trumpa

Amerykański Departament Wojny podniósł poziom zagrożenia kontrwywiadowczego ze strony Izraela do najwyższej kategorii.

Szkolna17PsychoFan
z
rp.pl
dodany: 07.06.2026, 12:23:22
  • 71
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    trump
xpear
xpear
xpear 07.06.2026, 14:56:29 via Wykop
  • 139
@szejas: no nie da sie ukryc, że Żydzi dostali cała polska infrastrukture na tacy, mało tego, system logowal podsłuchy na serwery Izraelskie a nie serwery ABW czy CBŚ. Pytanie co by w chinach zrobiono z urzednikami ktorzy odwalili taka szopke?
xpear
xpear
xpear 08.06.2026, 11:25:23 via Wykop
  • 1
W Chinach? To zależy. Jak jesteś w partii to możesz wszystko.

@Nowystaryziel: no nie jest tak jak mówisz, poczytaj sobie o ostatnich czystkach Xi Pinga w armii, czy poczytaj/obejżyj filmy o historii Zhou Xianwang, byłego burmistrza Wuhan, tego od czasow Covid. Poczytaj o wyrokach śmierci na członkach partii za łapówkarstwo.
xpear
xpear
xpear 08.06.2026, 11:28:38 via Wykop
  • -1
Pegasus nie potrzebuje niczyjej zgody - podajesz numer telefonu ofiary i tyle.


@Qrix: ale muszisz znać numer telefonu do osoby która chcesz podsłuchać, a tego Pegazus nie dawał?! Ale wystarczy ze PIS-owcy mieli z polskich telekomów numery Tuska, a nawet swoich na podsłuchu (Obajtek), to gdy to trafia do żydówków to momentalnie rozpracuja cała sieć połączeń. Wiec PIS-owska głupota tylko pomaga obcemu wywiadomi.

38

Czy Leica będzie chińska? Trwają rozmowy

Czy Leica będzie chińska? Trwają rozmowy

Jak donosi Bloomberg, Chiński fundusz inwestycyjny HSG ma największe szanse na zakup pakietu w Leica Camera AG od Blacks. W tym samym czasie w Chinach obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży chińskich spółek technologicznych zachodniemu kapitałowi. Brawo niemcy, brawo UE.

xpear
z
fotopolis.pl
dodany: 08.06.2026, 06:49:31
  • 8
  • #
    ue
  • #
    chiny
  • #
    geopolityka
  • #
    niemcy
  • #
    technologia

778

"Polacy na Ukrainie byli okupantami-tak jak dziś są nimi Rosjanie" - dowódca Ukr

Dmytro Jarosz, były lider Prawego Sektora, zwrócił się do Polaków. Napisał, że Polacy na ukraińskiej ziemi byli okupantami, a Ukraińcy mieli absolutne prawo niszczyć najeźdźców i agresorów

Piotropatra
z
kresy.pl
dodany: 07.06.2026, 19:02:21
  • 246
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
  • #
    upa
  • #
    wolyn
xpear
xpear
xpear 08.06.2026, 03:31:42 via Wykop
  • -18
No i racja, wołynia by nie było gdyby nie zajmowanie tych ziem przez magnaterie i szlachte polska. Zreszta kto zna polska literature klasyczna, np Sienkiewicza ten doskonale o tym wie. Tylko zakute nacjonalistyczne łby, które w życiu nie przeczytały ani jednej ksiazki tego nie rozumieja. To nigdy nie były rdzennie polskie ziemie. Byliśmy tam zaborcami.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

21

Temu ukarane 200 mln € grzywny przez Komisję Europejską.

Temu ukarane 200 mln € grzywny przez Komisję Europejską.

Firma Temu została ukarana grzywną przez Komisję Europejską. Oficjalnym powodem jest naruszenie ustawy o usługach cyfrowych (DSA). Natomiast mówiąc konkretniej: chodzi o sprzedaż nielegalnych rzeczy na platformie.

znin
z
purepc.pl
dodany: 28.05.2026, 19:29:29
  • 4
  • #
    temu
  • #
    cebuladeals
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    chiny
  • #
    europa
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 09:12:45 via Wykop
  • -2
a na aliexpress dlaej mozna kupowac podrobione DeWalty, Millwaie, czy Makity. Powinni to Trumpowi pokzać, że "amerykańskie firmy tracą na oszustach z aliexpres", Trump załatwil by to w 24 godziny, powiedziałbym ze Aliexpress jest oszustem, oszukuje amerykanskie firmy, ze maja zaplacic odszkodowanie a jak nie to załatwi im zakaz sprzedazy w uas , europie, japonii. W kilka godzin by rozwiazał problem podrobek. PS nie lubie Trumpa, ale tutaj akurat wiem ze szybko
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2359

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 288
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 06:03:51 via Wykop
  • -8
@Rwa_mac: fragment komentarza z 2021 bylego pracownika “ Ta firma jest pełna sprzeczności przykładowo: już w momencie starania się o kontrakt szefostwo zapowiada, że będziemy szli do sądu po kontrakcie. Nie wykonamy porządnie żeby zrobić ale będziemy się sądzić o to badziewie co zostało postawione. Z drugiej strony nikt (dosłownie nikt) nie przygotowuje się do tych procesów sądowych dopiero pod sam koniec jest wielkie mobilizacja sił i na kolanie przygotowuje
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 06:16:33 via Wykop
  • -15
@jeden_z_gapiow: mam Ci dac linka , do moich znajomych ktorzy tam pracowali? Info o tej firmie znam zpierwszej reki.
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 06:17:28 via Wykop
  • -12
@PuchaczLesny: w łeb sie walnij . Najpierw sprawdz co to za gniot ten Controll Process, a pozniej pisz.
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 06:23:37 via Wykop
  • -9
@Kojot2077: no to sobie sprawdz, najlepiej zadzoń do Controll Process i sie ich zapytaj ile spraw sądowych mieli już w swojej karierze? wytoczonych przez bylych pracownikow ktorym nie placili, czy woblec zleceniodawcow. Ta firma to gorzej niz januszeks.
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 06:25:10 via Wykop
  • -13
@Jare_K: jak umiesz pisać takie głupie komentarze to też myśle ze umiesz spawdzić info ktore podalem, albo najlepiej zadzoń do Control Prcoss i sie zapytaj ile juz maja spraw sadowych na swoim koncie wobec zleceniodawcow czy bylych pracownikow za brak wyplat? ta firma to gorzej niz januszeks.
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 06:26:10 via Wykop
  • -7
@Rwa_mac: jak umiesz pisać takie głupie komentarze to też myśle ze umiesz spawdzić info ktore podalem, albo najlepiej zadzoń do Control Prcoss i sie zapytaj ile juz maja spraw sadowych na swoim koncie wobec zleceniodawcow czy bylych pracownikow za brak wyplat? ta firma to gorzej niz januszeks.
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 07:49:12 via Wykop
  • -4
@Kanusz-Morwin-Jikke: a wiesz że Pan własciciel Controll Process potrafił procesy sądowe wytaczać ludziom za złe komentarze na google, go work czy z powodu nieciekawych artykułów na temat swoijej firmy? Ta firma to patola level "hard". Zreszta możesz zobacyć na Go wokr, średnia z opini 1.5 o firmie, chyba w życiu nie widziałem niżej ocenionej firmy. A po drugie to przede wszystkim mam info od ludzi ktorzy tam pracowali a nie
xpear
xpear
xpear 02.06.2026, 08:40:07 via Wykop
  • -4
Opinie świadczą tylko, że to


@Kanusz-Morwin-Jikke: Komentarz z 2021 roku, sprzed 5 lat, widzisz pdobieństwo scenariuszu do tego artykułu? przypadek? 11.02.2021 23:10: "Ta firma jest pełna sprzeczności przykładowo: już w momencie starania się o kontrakt szefostwo zapowiada, że będziemy szli do sądu po kontrakcie. Nie wykonamy porządnie żeby zrobić ale będziemy się sądzić o to badziewie co zostało postawione. Z drugiej strony nikt (dosłownie nikt) nie przygotowuje się do tych

9

Remontowa Shipbuilding wybuduje okręty hydrograficzne za 1,5 mld zł

Remontowa Shipbuilding wybuduje okręty hydrograficzne za 1,5 mld zł

Marynarka Wojenna otrzyma dwa nowe okręty hydrograficzne, które mają zwiększyć możliwości monitorowania i zabezpieczania akwenów. Kontrakt wart 1,5 mld zł trafił do Remontowa Shipbuilding w Gdańsku.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 01.06.2026, 13:05:06
  • 1
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
  • #
    ciekawostki
  • #
    stocznia
  • #
    gdansk
  • #
    marynarkawojenna
xpear
xpear
xpear 01.06.2026, 18:44:02 via Wykop
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

49

Zbuduj wielką frezarkę CNC z części od starych drukarek atramentowych!

Zbuduj wielką frezarkę CNC z części od starych drukarek atramentowych!

Maslow CNC to wielkoformatowa frezarka, która porusza się po płaskich powierzchniach na 4 paskach. Co ciekawe, własną wersję DIY można zbudować niemal za darmo, wykorzystując silniki i części ze starych drukarek atramentowych! Po skończonej pracy sprzęt mieści się w małej szafce.

Krzyzu83
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 14:24:28
  • 30
  • #
    majsterkowanie
  • #
    diy
  • #
    hobby
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    elektronika
xpear
xpear
xpear 01.06.2026, 17:21:36 via Wykop
  • 0
zajebista frezarka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.12.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.03.2026

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.03.2026

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking