jak jest coś ciekawego to wisi kilka dni, ciężko znaleźć coś wartego uwagi
@Milegodniawszystkim: wykopki nie podumają że właśnie kryzys w nieruchach to nie spadek cen a możliwość wyboru czegoś fajnego na lata. Obudzą się jak stopy Glapa obniży i wyczyści rynek z dobrych mieszkań zostaną same z widokiem na śmietnik lub sąsiadem żulem. Pamietam jak znajomy chciał kupić w 2016r 60m w Wawie nic fajnego nie było ostatecznie ma
















Widać, że lobby deweloperuchów robi dobrą robotę, oby tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #deweloperka #mieszkanie #ciekawostki #europa #mapy #ekonomia #pieniadze
#budownictwo
źródło: 20250417_080852
Pobierz@ChadBezWad: 10 lat temu też takie komentarze widziałem nie polecam XD. Kupiłem w 2015 r. wtedy za kosmiczne 500k spłaciłem całkowity koszt odsetek wyszedł coś około 100k Tylko że teraz po tych 10 latach mieszkanie nie jest warte 500 + 100 które wydałem a 1,2 mln Patrząc dzisiaj uważam że za 5-10 lat ceny za metr znowu
@GabrielOcello: myślę że tak oficjalnie zakładamy conajmniej 2% inflacji cudów nie ma pieniądz a przynajmniej jego wartość nominalna się zmienia. Można też powiedziec inaczej metr w Wawie kosztował zawsze 3 średnie krajowe. A że średnia krajowa rośnie co roku to już nikogo nie dziwi