Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cartman_troll
cartman_troll

cartman_troll

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1512
  • Znaleziska 401
  • Mikroblog 1111
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
razooor
razooor
razooor
przedwczoraj, 18:12:06
  • 4
Dlaczego nie ma obowiazku instalacji klimatyzacji #nieruchomosci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll wczoraj, 06:27:23 via Wykop
  • 3
@Yuri_Yslin: polacy wolą zdychac czerwiec lipiec sierpien w 28-34 stopniach w domu niz zamontowac urządzenie za 2500zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowe, nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
przedwczoraj, 13:48:21
  • 13
Jakby uszczelnić NFZ, rozbić lobby lekarskie i deweloperskie, a środki inwestowane w betonowe złoto przekierować na giełdę, to nagle by się okazało że żadne KPO, SAFE, czy WOŚP nie są nam potrzebne XD

#nieruchomosci #lekarz100k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll przedwczoraj, 15:03:34 via Wykop
  • 4
@prostymirek: ale wtedy 500k polaków i ich rodzin powiązanych z budżetówką nie będa mieli za co kupic domy i porshe panamery
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
23.06.2026, 15:38:40
  • 8
Izba lekarska ze składek członkowskich kupuje mieszkania na wynajem, aby dodatkowo zarabiać pieniądze.
Jeśli w każdej dużej firmie wprowadzić podobny system, gdzie ze składek kupuje się mieszkania na wynajem, to mamy gospodarcze perpetuum mobile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #lekarz100k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 23.06.2026, 17:01:08 via Wykop
  • 1
@prostymirek: i na 100% sie okaże,jakby ktos posprawdzał, że te mieszkania odkupione sa od znajomych boomerow co zapomnieli wyjsc/sprzedac w lodzi za 15k metr na bance w 2024, teraz nie moga sprzedac za 10k metr ale panstwo tj izba lekarska odkupila od nich za 15k metr ( ͡° ͜ʖ ͡°) juz potrojna mafia państwowo-boomerska
  • Odpowiedz

2383

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.

tomasztomasz1234
z
politykazdrowotna.com
dodany: 22.06.2026, 18:49:13
  • 170
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    inwestycje
  • #
    lekarski
  • #
    zdrowie
cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 23.06.2026, 07:15:21 via Wykop
  • 2
@8kiwi: LMFAO XDDDDD zniszczyles system
splinter96
splinter96
22.06.2026, 19:35:14
  • 13
#heheszki #film #kino #nieruchomosci #patodeweloperka
splinter96 - #heheszki #film #kino #nieruchomosci #patodeweloperka

źródło: 1000030672

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 23.06.2026, 07:14:27 via Wykop
  • 1
@splinter96: XD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
22.06.2026, 14:17:25
  • 23
W Polsce brakuje 2 miliony mieszkan

Zapytacie skad ta liczba? To proste. Juz przeprowadzam elegancki dowod matematyczny.

K = stala Korpiwnickiego = 12

L
Czoso - W Polsce brakuje 2 miliony mieszkan

Zapytacie skad ta liczba? To proste. Juz...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 22.06.2026, 15:25:34 via Wykop
  • 3
@Czoso: czyli im wiecej lekarzy tym wiecej brakuje mieszkan ? Chlopie jestes polskim einsteinem, prawie jak e = mc2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
22.06.2026, 10:31:16
  • 3
#szczecin #nieruchomosci
no cóż xd
WscieklyIRozjuszonyManlet - #szczecin #nieruchomosci
no cóż xd

źródło: {EB16858C-9948-41D4-B45A-D70804B1591A}

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 22.06.2026, 13:47:02 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: co to jezus matko bosko jest. Wyglada jak jakis wielopokoleniowy statek kosmiczny ktory leci 1000 lat innej galaktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 22.06.2026, 13:47:28 via Wykop
  • 0
@rdestowiec_ostrokonczysty: XD kto da wiecej
  • Odpowiedz
exde
exde
exde
21.06.2026, 18:47:38
  • 42
#raportzpanstwasrodka W Tajlandii nadal trwa akcja wymierzona przeciw zagranicznym przedsiębiorcom obchodzącym przepisy poprzez podstawionych tajskich udziałowców. Wśród zatrzymanych znalazło się dwóch obywateli Polski powiązanych ze spółką deweloperską Tropical House Co, budującą luksusowe wille z basenami w prowincji Krabi.

To część najnowszej operacji, w ramach której aresztowano 48 osób, a służby zabezpieczyły majątek o wartości ponad 1 mld bahtów (ok. 110 mln zł). Śledczy twierdzą, że podejrzani wykorzystywali tajskich "słupów", aby omijać
exde - #raportzpanstwasrodka W Tajlandii nadal trwa akcja wymierzona przeciw zagranic...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 21.06.2026, 18:53:12 via Wykop
  • 28
@exde: nie mow ze to to co midel naganial bo jebne i nie wstane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 21.06.2026, 15:37:20
  • 9
#nieruchomosci #heheszki #lekarz100k #nfz #polityka #szpital #pieniadze #afera #lekarz

I tak najlepszy był Morawiecki i jego elektorat, który zawsze potrzebuje jakiegoś wroga. W 2022 roku próbowano wmówić ludziom, że programiści zarabiają „kokosy” i nie chcą się „dzielić”, gdy wprowadzano Polski Ład i nową składkę zdrowotną.

Tymczasem programista wystawiający fakturę na 16 tys. zł oddaje kilka tysięcy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notBart
notBart
notBart
21.06.2026, 17:34:35 via Android
  • 1
@cartman_troll: przecież programiści poszli na ryczałt, nikt się nie rozliczał na normalnych zasadach
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
21.06.2026, 21:32:51 via Wykop
  • 0
@cartman_troll: No tak nie do końca... Taki programista co wystawia fakture na 16k netto to mu zostaje na czysto ~11,6k
Ryczałt max 12%, ZUS ~1930 za składki społeczne + 830 zdrowotne. Także tego... No biedy nie ma. 3500 ZUSu to by płacił jakby 300k rocznie zarabiał no a to już fakturka na najmarniej 25k netto.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
19.06.2026, 12:09:39
  • 232
#nieruchomosci #heheszki #lekarz100k
Czoso - #nieruchomosci #heheszki #lekarz100k

źródło: 1000060143

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 19.06.2026, 13:23:42 via Wykop
  • 1
@Czoso: lmao
  • Odpowiedz
eMszu
eMszu
16.06.2026, 11:07:13
  • 0
Cześć,
mam taki problem z #nieruchomosci - w moim mieszkaniu -1 piętro, nade mną jest poddasze nieużytkowe - jest wentylator kominowy który jest najprawdopodobniej źle zamontowany/wyciszony/wyizolowany i w nocy jak jest cicho to słychać buczenie (które notabene idzie też po belkach stropowych - przykładałem ucho do kilku belek). Kilkukrotna wizyta "fachowców" nic nie wskórała i dostałem odpowiedź, że nie skoro nie słyszą to problem nie występuję więc moje zgłoszenie jest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 16.06.2026, 12:33:55 via Wykop
  • 0
@eMszu: u mnie zmienili taki wiatrak na nizsze obroty
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.06.2026, 11:47:05
  • 520
Amerykanie inwestują w półprzewodniki, ale my w Polsce, dotrzymujemy kroku i też inwestujemy w innowacyjne technologie - tak zwane pólmieszkalniki

20m2
25m2
30m2

Pół
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 12.06.2026, 15:14:27 via Wykop
  • 1
@Czoso: półmieszkalniki, dobre, parskłem. taki półmieszkalnik daje 7% roi z kapitału zamiast 6% na mieszkalniku więc polacy zdecydowali się postawic 3mln półmieszkalników bo wiecie, jeden procent roi więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
10.06.2026, 06:31:02
  • 63
Moja prognoza na następne 10 lat w liczbach

* 160k budowanych mieszkań rocznie
* 160k lekarzy w PL
* Każdy lekarz po 4 mieszkania minimum
* Dzietności w Polsce 0.8
Czoso - Moja prognoza na następne 10 lat w liczbach 

* 160k budowanych mieszkań rocz...

źródło: 1000059861

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 10.06.2026, 07:43:30 via Wykop
  • 49
@Czoso: lekarz 1,600.000pln rocznie i pyk do fundacji rodzinnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) programista faktura 13k, zus 4000zl pit 1500zl ksiegowa 500zl, zostanie 6k łapa, zaloz rodzine bez praw pracowniczych programisto za 3 lata zastapi cie ai i koniec twojej kariery xD ten kraj jest do zaorania na wczoraj
  • Odpowiedz

1349

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Średnio miesięcznie ponad 130k. Nie ma sensu więcej komentować. Należą się podwyżki.

DeoLawson
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 20:27:35
  • 211
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 10.06.2026, 07:29:40 via Wykop
  • 26
ale programista wystawi fakture na 13k zaplaci 4k zusu 1.5k pitu 0.5k ksiegowa i zostanie mu 6k bez zadnych praw pracowniczych i za 3 lata zastapiany przez AI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kraj jest crazy do zaorania tutaj nawet nie ma o czym mowic
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lexi20
Lexi20
03.06.2026, 14:02:14
  • 619
Pełczyńska 60% nieufności XDDDD gdzie ja żyję

#polityka #nieruchomosci
Lexi20 - Pełczyńska 60% nieufności XDDDD gdzie ja żyję 

#polityka #nieruchomosci

źródło: 1000012814

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 03.06.2026, 14:09:32 via Wykop
  • 631
@Lexi20: pełczynska ma tyle nieufnosci co braun ktory chce biczowac gejów na ulicach, jest kompletnym katopsycholem i 100% na niego głosujących dosłownie - NIE WIE CO ROBI I NIE SĄ PEŁNOPRAWNYMI LUDŹMI XDD ten kraj jest dobry, lubie go xD
  • Odpowiedz
damianooo8
damianooo8
25.05.2026, 15:00:47
  • 7
#nieruchomosci

Domek z IKEI od roku się nie sprzedaje za 3.3 mln, więc zapłaćmy celebrycie za reklamę. Może tym razem znajdzie się frajer.
damianooo8 - #nieruchomosci

Domek z IKEI od roku się nie sprzedaje za 3.3 mln, więc ...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 25.05.2026, 16:31:55 via Wykop
  • 1
@damianooo8: 3.3 mln i budzisz sie pamiętając żeby głowy nie rozbic o skosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
18.05.2026, 12:37:16
  • 87
Nie ustaja przesladowania Jakuba Midla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
Czoso - Nie ustaja przesladowania Jakuba Midla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 18.05.2026, 13:41:35 via Wykop
  • 2
@baal80: lofcik w stylu industrialnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Piottix
Piottix
14.05.2026, 15:08:09
  • 1
Kogo bardziej nienawidzicie

Zbrodniarzy wojennych
vs
Ludzi, którzy na studiach dostali mieszkanie w wojewódzkim od rodziców

#pytanie #ankieta #nieruchomosci #studia #zbrodniarzewojenni

Do kogo czujesz większą niechęć

  • Zbrodniarze wojenni 51.1% (23)
  • Ludzie, którzy otrzymali mieszkanie od rodziców 48.9% (22)

Oddanych głosów: 45

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 14.05.2026, 15:37:37 via Wykop
  • 0
@Piottix: jakis wykopek zaznaczył drugie zamiast zbrodniarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie było proste pytanie xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Janexpol
Janexpol
13.05.2026, 12:38:00
  • 55
Tak sobie wyobrażam spadkowiczów prostujących artykuły o spadkach na rynku nieruchomości xD
#nieruchomosci #ekonomia #gielda #heheszki
Janexpol - Tak sobie wyobrażam spadkowiczów prostujących artykuły o spadkach na rynku...

źródło: spadkowicze

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cartman_troll
cartman_troll
cartman_troll 13.05.2026, 12:40:08 via Wykop
  • 1
@Janexpol: mem bekowy parskłem, przyznam Ci plusa xXDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking