Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim

Milegodniawszystkim

Dołączył 1 rok i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3492
  • Znaleziska 2842
  • Mikroblog 650
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 10 godz. i 17 min temu
  • 1
takie wpisy pokazuja tylko jak wykopki nie maja wyobrazni
pamietam jak z 2-3 lata temu wykopki sie zachwycaly, ze w Niemczech sa butelki kaucjowane i niech to tez w Polsce wprowadza, teraz pewnie 2-3 miesiace i beda afery robic jak glupio ta ustawa zostala napisana
no glupio, bo inaczej sie nie da, bo to po prostu debilny pomysl
teraz lokalny mustafa krol kebabow co sprzedaje kebaba za 15 zl ma wykopkowi kufel
Milegodniawszystkim - takie wpisy pokazuja tylko jak wykopki nie maja wyobrazni
pamie...

źródło: b96

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag
9 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
teraz lokalny mustafa krol kebabow co sprzedaje kebaba za 15 zl ma wykopkowi kufel wody podawac na zyczenie? XDDDD


@Milegodniawszystkim: Tak, gdzie wady?
  • Odpowiedz

297

Polacy pracują jedni z najdłużej w Europie. To nie powód do dumy

Polacy pracują jedni z najdłużej w Europie. To nie powód do dumy

Polska zajmuje 5 miejsce w UE pod względem długości tygodnia pracy, czyli średnio 38 godzin, a dla samozatrudnionych jeszcze dłużej. Czyli co tracimy tracimy przez fikcyjne samozatrudnienie, niskie płace wymuszające dłuższą pracę i słabość PIP

minister-danych-z-d
z
relacje.news
dodany: 14 godz. i 31 min temu
  • 89
  • #
    rynekpracy
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 14 godz. i 10 min temu via Wykop
  • -2
zawsze można nie pracować, odpalcie ten Prawdziwy Lombard na youtube tam nikt nie pracuje i jakoś żyją
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 13 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 20
@staryjednaknowy: to nieprawda, Polacy mają jedne z wyższych zarobków, szczególnie minimalna krajowa odjechała totalnie w porównaniu do naszych sąsiadów, przegoniliśmy 3/4 Europy, w tym Hiszpanie
Milegodniawszystkim - @staryjednaknowy: to nieprawda, Polacy mają jedne z wyższych za...

źródło: minimum-wages-pps-1-january-2026

Pobierz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 13 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@wykopyrek: dokładnie, na śmieciówkach młodzi zarabiają jeszcze więcej, o jdg nie ma co wspominać, bo tu sky is the limit
większość ludzi na JDG jednak nie pracuje 8-16, tylko ile chce, zapewne większość uważa, że sporo więcej, ale po znajomych patrząc to różnie z tym bywa
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 11 godz. i 16 min temu via Wykop
  • -10
@Bartholomew: sugerujesz, że w innych krajach nie ma podatku dochodowego i różnych składek?
ba u nas nie ma do 26 roku życia, co jest pewnym ewenementem, gdzie na zachodzie jest na odwrót, młodzi mają niższe stawki
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 11 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 4
@Bartholomew: a wiesz co to siła nabywcza? tam w nawiasie masz PPS

283

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 14 godz. i 55 min temu
  • 234
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 13 godz. i 14 min temu via Wykop
  • -3
@Vinizius: w idealnym kraju dzietność prawdopodobnie byłaby tak samo niska
po tej mapie widać, że zasobność portfela czy życiowe szczęście nie zwiększają dzietności, bo widzę tu zarówno najbogatsze kraje świata jak i najszczęśliwsze
Milegodniawszystkim - @Vinizius: w idealnym kraju dzietność prawdopodobnie byłaby tak...

źródło: img_w860_6a2562e640c4b1-01703118

Pobierz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 12 godz. i 54 min temu via Wykop
  • -4
@Vinizius: widzisz co chcesz widzieć, masz Włochy gdzie domy dają praktycznie za darmo, masz Norwegie jeden z bogatszych krajów świata, masz Finlandie najszczęśliwszy kraj świata i wszędzie dzietność jest równie niska
a i w Hiszpanii przybyło 10 milionów ludzi w ciągu ostatnich 20 lat, bo to zapewne bardzo przyjemny kraj do życia, mieszkania czy domy są bardzo tanie, podobnie jak we Włoszech, ale niekoniecznie tam gdzie ludzie chcą mieszkać
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 11 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@Qullion: to oczywiste, dlatego napisalem, ze tu nie ma znaczenia jak bogaty i szczesliwy jest dany kraj, wszedzie dzietnosc jest rownie niska, bo roznice sa minimalne
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 11 godz. i 26 min temu via Wykop
  • -3
@Qullion: dokładnie, dlatego nie ma co opowiadać bzdur, że młodzi nie mają mieszkań, dlatego dzietność jest niska
jakby mieli darmowe mieszkania to byłaby jeszcze niższa

15

38-latka straciła blisko 800 tysięcy złotych. Uwierzyła oszustom.

38-latka straciła blisko 800 tysięcy złotych. Uwierzyła oszustom.

Kobieta, przekonana, że chroni swoje dane i pieniądze, zaciągnęła PIĘĆ kredytów gotówkowych na łączną kwotę ponad 750 tysięcy złotych, a następnie przekazała gotówkę nieznajomym osobom.

MakeLifeGreatAgain
z
lublin112.pl
dodany: przedwczoraj, 08:36:17
  • 22
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    oszukujo
  • #
    polska
  • #
    kredyt
  • #
    banki
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 19 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
@Radeon9: 62% dłużników w Polsce to mężczyźni i odpowiadają za 69% należności

613

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Polska w pigułce: paliwo tanieje w hurcie = przy dystrybutorze drożeje

Orlen obniżył hurt Pb95 o 70 zł, Pb98 o 52 zł i diesla o 24 zł za metr sześc. Mimo tego ceny maksymalne na stacjach wzrosły do 6,00 zł, 6,63 zł i 6,48 zł za litr.

Pan_od_Internetu
z
bankier.pl
dodany: przedwczoraj, 12:36:12
  • 95
  • #
    paliwo
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 19 godz. i 59 min temu via Wykop
  • -17
@dariusz-mar1: @Spring90 @Gorzkidrzewiej minimalna krajowa w Polsce jest jedną z najwyższych w całej Europie w porównaniu do kosztów życia, jesteśmy na poziomie Luksemburga czy Niemiec
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim przedwczoraj, 15:51:56
  • 0
ktos mi powie gdzie w internecie za darmo powtorke zobacze?
mam polsat sport, ale akurat nie bedzie mnie w domu :/
#ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido
przedwczoraj, 16:01:35 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: Watch wrestling eu
  • Odpowiedz

529

Listonosz podpisał list polecony swoim nazwiskiem. Adresat stracił 15000

Listonosz podpisał list polecony swoim nazwiskiem. Adresat stracił 15000

Jeden z listonoszy pracujących w Suchej Beskidzkiej stał się centralną postacią "afery pocztowej" w regionie.

Oko_Spawacza
z
msn.com
dodany: przedwczoraj, 02:12:11
  • 89
  • #
    pocztapolska
  • #
    afera
  • #
    listonosz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim przedwczoraj, 15:39:26 via Wykop
  • -3
i co Polska to kraj prawa? zniszczyć człowieka za wszelką cenę, to jest definicja kraju w którym żyjemy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

394

Norwescy lekarze z premią za niewypisywanie L4

Norwescy lekarze z premią za niewypisywanie L4

Lekarze rodzinni będą otrzymywać najwyższe wynagrodzenie za wizyty, które nie zakończą się zwolnieniem chorobowym dla pacjenta.

RomanKarburator
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 18:39:59
  • 130
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    norwegia
  • #
    zdrowie
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim przedwczoraj, 15:15:30 via Wykop
  • -4
@Altar: tymczasem Polska, zwolnienia lekarskie online na życzenie, wystarczy zapłacić

568

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 10:37:02
  • 237
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim przedwczoraj, 12:30:57 via Wykop
  • 95
@FFFFUUUU: onlyfansiary tez beda dostawac emerytury artystow, juz sa zwolnione z podatkow

2476

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: przedwczoraj, 08:04:30
  • 245
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim przedwczoraj, 08:55:42 via Wykop
  • 86
@andrzej67: koszt przesadzenia jednego takiego drzewa to kilkaset tysięcy złotych, a szansa, ze i tak padnie jest bardzo wysoka
swoją drogą ciekawe, że policja nie została wpuszczona i sobie pojechali, a ostatnio widziałem jakiś emerytów siłowo z mieszkania wyciągali, bo sąsiad powiedział, że awantura jest
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim przedwczoraj, 11:25:41 via Wykop
  • 1
@krzysztof-sobczak: troche walnieci, nie da sie ukryc, ale jednak tu ktos wycina wielkie drzewa i policji nie wpuszczaja, wedlug prezydenta bez zezwolenia, a tu wjazd do emerytow bo somsiad cos powiedzial
to co jakby tam nagle zaczeli jakies chemikalia rozlewac na potege to policja tez sobie by poszla?
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim przedwczoraj, 09:36:18
  • 0
wczesniej nigdy nie mialem takiego problemu, ale teraz jak kupilem gravela to czuje jakby dlonie sie szorstkie robily, chyba przez te kierownice, czasami zmieniam sobie uchwyty
ktos tak mial, rekawiczki cos pomoga?

#gravel
#rower
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vimes
Vimes
przedwczoraj, 10:03:21 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: rękawiczki albo lepsze owijki najlepiej oba
  • Odpowiedz

307

CSI Wykop - rajd po ścieżce pieszo-rowerowej

W środę po godzinie 12 jakiś ancymon urządził sobie rajd ścieżką pieszo-rowerową między Zbierskiem a Stawiszynem (Wielkopolska). Musiał jechać co najmniej 70kmh. Niestety nie posiadam narzędzi żeby z tego wideo odczytać nr rejestracyjny albo chociaż zweryfikować firmę z jakiej było to auto.

ironic_2
z
streamable.com
dodany: 04.06.2026, 21:30:55
  • 108
  • #
    piratdrogowy
  • #
    bezmozg
  • #
    sciezkarowerowa
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 05.06.2026, 19:32:31 via Wykop
  • 9
@7502-6038: dla kierowców ddr to taki parking darmowy
o ile u rowerzystów kolarzy nie jeżdżenie po polskich ddr jest jakoś uzasadnione, bo one często są w tak fatalnym stanie, że ze względów zdrowotnych człowiek nie powinien po nich jeździć, to parkowanie auta na ddr to jednak trudno wytłumaczyć
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 05.06.2026, 20:07:07 via Wykop
  • 2
@dzem_z_rzodkiewki: to nie są nierówności często to nie można nazwać DDR, walą znaki gdzie popadnie
@Zylet jest w tym logika, ale inaczej jedzie dziadek co jedzie 10 km/h, a inaczej kolarz 40 km/h

613

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Urzędnicy podszywają się pod klientów i sprawdzają, czy sprzedawca wypełnia podatkowe obowiązki. Za błędy są mandaty. Mamy prawo do prowokacji, musimy też dbać, aby pieniądze na zakupy były wydawane efektywnie tłumaczy Krajowa Administracja Skarbowa."

paramedix
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 10:51:22
  • 180
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    pizza
  • #
    vatowcy
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 05.06.2026, 20:06:00 via Wykop
  • 10
@malkontent: najlepsze, że chłop powinien teraz zrobić korektę 5 lat wstecz wszystkich transakcji i zapłacić zaległy vat z odsetkami

781

Mandaty nie dla wszystkich? Kierowcy spoza UE łamią przepisy prawie bez konsekwe

Mandaty nie dla wszystkich? Kierowcy spoza UE łamią przepisy prawie bez konsekwe

Kierowcy spoza Unii Europejskiej coraz częściej łamią przepisy na polskich drogach, jednak pozostają praktycznie bezkarn

so-so
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 07:52:08
  • 125
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    mandaty
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
  • #
    predkosc
  • #
    gitd
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 05.06.2026, 17:30:50 via Wykop
  • -5
@malkontent: taka ciekawostka, że w sumie żaden obywatel UE (i nie tylko) lub posiadacz karty Polaka jak chce pracować w Polsce to nie musi płacić podatku dochodowego przez cztery lata (do 85k rocznie), bo może skorzystać z ulgi na powrót

263

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów prowadzi śledztwo w sprawie znieważających wpisów, które pojawiły się w internecie na temat siedmioletniej córki prezydenta Karola Nawrockiego, Kasi Nawrockiej.

darino
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 14:02:45
  • 141
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polska
  • #
    polityka
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 05.06.2026, 15:43:13 via Wykop
  • -19
i tak urzednicy maja roboty do konca swiata
w sumie z tego co kojarze to nie mozna obrazac prezydenta, ale na to wychodzi, ze jego dzieci tez nie mozna?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1026

Cienkowska broni ustawy o wspieraniu artystów. Pierwszy odcinek serii

Minister kultury Cienkowska publikuje materiał o artystce, która potrzebuje pomocy finansowej, uzasadniając racjonalność ustawy własnego pomysłu. Ręce do ziemi odpadają. W pierwszym komentarzu kilka prac tejże artystki (głodującej matki jak sama twierdzi)

StoTwarzyElektryka
z
x.com
dodany: 05.06.2026, 14:21:36
  • 193
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 05.06.2026, 15:34:54 via Wykop
  • -1
ostatnio czytałem, że onlyfansiary mogą liczyć na emerytury dla artystów, bo jest to rodzaj sztuki, co prawda niskiej, ale jednak nadal sztuka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

758

Angielska policja przeprasza

Angielska policja przeprasza

Wprowadzeni w błąd policjanci aresztowali wykrwawiającego się 18-latka. Zignorowali jego słowa, gdy na nagraniu powtarzał: "nie mogę oddychać" i "zostałem dźgnięty".

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 20:55:22
  • 93
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 04.06.2026, 19:35:46 via Wykop
  • 57
@quattrofan: u nas takich przypadków było całkiem sporo i wszystko zostały umorzone, swego czasu trzy trupy w krótkim odstępie czasu po interwencji policji, ostatnio alimenciarza policjant zastrzelił, a jeszcze tego młodego chłopaka lekko opalonego, co UWAGA TVN reportaż robił co na płocie się na coś nadział, gdzie wszystko co mogli to s--------i od nielegalnego płotu, po milicjantów, po ratowników
możemy się zajmijmy naszym bajzlem, bo tu sytuacja jest fatalna, ale
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 05.06.2026, 06:16:25 via Wykop
  • -1
@Anomalocaracid: a tu policja go zadźgała nożem? już pomijam, że płot był nielegalny i zapewne nikt za to nie odpowie
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 05.06.2026, 07:33:45 via Wykop
  • -1
@Anomalocaracid: nikt nie kazał, ale jak już wskoczył to powinni mu pomóc, a szkoła powinna odpowiedzieć za niebezpieczny płot
PATRYK-AESTH
PATRYK-AESTH
PATRYK-AESTH
10.05.2026, 17:43:29
  • 19
Ahh kochany piękny Toruń.
Człowiek od urodzenia tu mieszka i zawsze narzekał a wystarczyło kilka lat temu mieć krótki epizod w Warszawie aby zrozumieć jak Toruń jest wspaniały do życia :) dobrze że tu wróciłem kilka lat temu.
Dla tych którzy boją się rynku pracy - spokojnie na pewno coś znajdziecie.
Nie czytajcie bredni i stereotypów odnośnie tego miasta. Rodowici Torunianie oraz somsiedzi z #perlypulnocy rzeczywiście z natury lubią narzekać, krytykować i
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 04.06.2026, 18:15:35 via Wykop
  • 0
@i-marszi: chlopie te drogi rowerowe w porownaniu do Bydgoszczy to jakis inny level
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 04.06.2026, 18:32:51 via Wykop
  • 0
@i-marszi: w Bydgoszczy jest misz masz, wszystkiego co najgorsze, takich normalnych asfaltowych ścieżek rowerowych prawie nie ma
na plus, że w wiochach dookoła Bydgoszczy jest lepiej, Torunia aż tak dobrze nie znam, ale tyle co przejechałem to wszędzie był czarny asfalt co mnie zszokowało
Milegodniawszystkim - @i-marszi: w Bydgoszczy jest misz masz, wszystkiego co najgorsz...

źródło: z28465740AMP,Trasa-rowerowa-w-Skawinie--wzdluz-Kanalu-Laczanski

Pobierz
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 04.06.2026, 18:46:51 via Wykop
  • 0
@i-marszi: jak wjechałem do Fordonu to jakbym w jakieś slumsy wjechał, ten most też niezła padaka w Fordonie, wyprzedzić nikogo się nie da, a jakbyś przejechał całą Bydgoszcz to praktycznie żadnej ścieżki rowerowej asfaltowej nie napotkasz, dopiero na końcu kilka km będzie
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 04.06.2026, 18:23:27
  • 14
kupilem sobier gravela to wszyscy do mnie machaja
wczesniej nikt do mnie nie machal
w sumie fajna sprawa, ale trzeba bylo sie wykosztowac, zeby zyskac szacunek
#gravel #rower
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
04.06.2026, 18:32:24 via Android
  • 11
@Milegodniawszystkim środkowym palcem?
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
04.06.2026, 18:40:33 via Wykop
  • 1
gravela


@Milegodniawszystkim: zobacz nawet a_s do ciebie napisała, to tak jakby pomachała do ciebie, wystarczy że o gravelu napisałeś
  • Odpowiedz

10

Nieoficjalnie: Polka zaginiona na Majorce żyje. "Skontaktowała się z rodziną"

Nieoficjalnie: Polka zaginiona na Majorce żyje. "Skontaktowała się z rodziną"

Z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarliśmy, wynika, że zaginiona na Majorce 33-letnia Anna Wilska żyje i skontakt

StanMarsh93
z
o2.pl
dodany: 03.06.2026, 19:29:06
  • 6
  • #
    zaginieni
  • #
    majorka
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim 03.06.2026, 19:31:41 via Wykop
  • 3
@LudzieToDebile: zbiorka juz jest?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.07.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 02.10.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking