Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FilipWWL
FilipWWL

FilipWWL

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6883
  • Znaleziska 2048
  • Mikroblog 4835
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 13

430

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 23 godz. i 50 min temu
  • 112
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 18 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 178
@RandomNetUser: Bo się do tego nie przyznała podczas "badań" przy wystąpieni o prwko

16

Google usunęło jedno z najpotężniejszych narzędzi wyszukiwania. "inurl" znika

Google usunęło jedno z najpotężniejszych narzędzi wyszukiwania. "inurl" znika

Google wyłączyło operator inurl, jedno z najbardziej przydatnych narzędzi zaawansowanego wyszukiwania. Funkcja była wykorzystywana przez specjalistów SEO, administratorów stron, analityków bezpieczeństwa, dziennikarzy oraz zaawansowanych użytkowników internetu.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: przedwczoraj, 18:34:29
  • 5
  • #
    technologia
  • #
    google
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    komputery
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 18 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
Zaraz będzie jedna wyszukiwarka napędzana ai, która będzie zwracać scam, fejkowe sklepy i bzdury typu halucynacje i płatną wersję, która będzie działać jak 10 lat temu i bez AI
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

535

Korporacje mają czerwone dywany, małe firmy mają kontrole i kary

Korporacje mają czerwone dywany, małe firmy mają kontrole i kary

Mikrofirmy tworzą prawie 30% PKB, zatrudniają więcej ludzi niż korporacje, a mimo to niemal połowa właścicieli dokłada do biznesu. Państwo funduje im kolejne obowiązki, bo ktoś postanowił, że łatwiej prowadzić korporację z działem prawnym niż rodzinny biznes zatrudniający kilka osób.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: przedwczoraj, 05:48:33
  • 88
  • #
    korporacje
  • #
    mikrofirmy
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL przedwczoraj, 10:32:44 via Wykop
  • 1
@zzapal: Dokłdnie tak było ze stolarką wołomin, straty, straty, zwolnienia, aż w końcu ktoś się zorientował, że całym majątkim firmy jest grunt na którym to stało i zamkneli interes
zarroc
zarroc
przedwczoraj, 10:13:02
  • 2
Wordziel.pl #332 6/7
⬜⬜⬜⬜🟨
⬜🟩🟨⬜🟨
⬜🟩⬜🟨⬜
🟩🟩⬜⬜⬜
🟩🟩⬜🟩⬜
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL przedwczoraj, 10:29:10 via Wykop
  • 0
@zarroc: niby instrument taki
  • Odpowiedz

347

System kaucyjny i kamery nie pomagają.

System kaucyjny i kamery nie pomagają.

Ale jak to system kaucyjny nie pomaga na zaśmiecianie lasów? A jak może być inaczej jak np. w moim pojemniku na plastiki butelki stanowiły jakieś 10% całości a reszta to inne opakowania i odpady. Rozumiem, że nie każdy rządzący musi być tytanem intelektu, ale oni maja przeciez doradców

gineer
z
zielona.interia.pl
dodany: 14.06.2026, 13:20:36
  • 114
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
  • #
    polska
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL przedwczoraj, 08:35:09 via Wykop
  • 25
U mnie na szoku nie przyjmują części samochodowych. Wymieniłem sobie reflektor, 99% plastik. Nie przyjmą bo nie.
A na zdjęciu są graty z rozbiórki samochodów z dziupli, goście na pewno pojadą do pszoku oddać śmieci, na pewno, tak będzie nie zmyślam.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
14.06.2026, 10:40:48
  • 25
#lemans jak kowalską ciarki przechodza na awarie hamulców to ciekawe co by powiedziała jakby zobaczyła wypadek Roberta z Kanady albo z Ronde di Andora
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 14.06.2026, 10:49:58 via Wykop
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: gdzie to oglądacie?
  • Odpowiedz
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 14.06.2026, 10:55:07 via Wykop
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: dzieki
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd
14.06.2026, 10:46:21
  • 0
Czemu oni zawsze muszą te pączki lukrem o--------ć, że aż się rzygać chce od ilości cukru. Kupuję pączek z dobrym nadzieniem, żeby smak poczuć, a jedyne co to lukier chrzęści pod zębami.

#problemypierwszegoswiata #jedzenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 14.06.2026, 10:48:00 via Wykop
  • 0
@BeginEnd: ja naciskam parę razy górę, 90% lukru odpada
  • Odpowiedz

26

Kupił Poloneza z 1988 r. i pozwał sprzedawcę z tytułu rękojmi.

Kupił Poloneza z 1988 r. i pozwał sprzedawcę z tytułu rękojmi.

Kupujący twierdził, że samochód posiadał wadę fizyczną związaną z silnikiem. Problemem miało być przede wszystkim niskie ciśnienie oleju, które według jego argumentacji wskazywało na poważniejsze uszkodzenia jednostki napędowej.

epicentrum_chaosu
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 16:38:44
  • 27
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    samochody
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 13.06.2026, 11:35:49 via Wykop
  • 3
Ale to była wada fabryczna, może niech pozwie fabrykę?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 14.06.2026, 09:27:56 via Wykop
  • 2
@galicjanin: To developera tera, może jakieś mieszkanie się wyrwie

113

Jaś Kapela stworzył piosenkę o Radomiu. Wulgarny utwór trafił do sieci

Jaś Kapela stworzył piosenkę o Radomiu. Wulgarny utwór trafił do sieci

Kontrowersje wokół odwołanego slamu poetyckiego Wolne Słowa nie słabną. Jaś Kapela, który miał poprowadzić wydarzenie

TomekB1111
z
twojradom.pl
dodany: 12.06.2026, 10:17:45
  • 44
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    radom
  • #
    patologiazewsi
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 12.06.2026, 16:54:22 via Wykop
  • 2
No i po co mu tutaj reklamę robić?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

81

Globalna awaria Facebooka, Instagrama i Messengera

Globalna awaria Facebooka, Instagrama i Messengera

Facebook, Instagram i Messenger padły. Od kilku godzin użytkownicy zgłaszają poważne problemy z logowaniem, ładowaniem postów, wysyłaniem wiadomości i wyświetlaniem relacji.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 12.06.2026, 13:56:37
  • 51
  • #
    socialmedia
  • #
    facebook
  • #
    instagram
  • #
    messenger
  • #
    awaria
  • #
    internet
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 12.06.2026, 16:49:53 via Wykop
  • 8
Szybko, co Pazura dziś jadła na śniadanie, bo ta informacja jest mi do niczego niepotrzebna tak jak facebook i inne śmieci
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LRF1000W
LRF1000W
11.06.2026, 11:11:19
  • 4
Karcher WD3 1000W ; po spaleniu silnika dokonałem oględzin i okazało się że silnik ma uzwojenia aluminiowe (w dzisiejszych czasach to coraz częstsza praktyka)
#elektryka
#agd
LRF1000W - Karcher WD3 1000W ; po spaleniu silnika dokonałem  oględzin i okazało się ...

źródło: IMG_20260611_130325331

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 11.06.2026, 12:01:19 via Wykop
  • 0
@LRF1000W: W znanej marki migomatach też wersje marketowe mają aludrut w dławikach, w trafo różnie. Oczywiście nikt się tym nie chwali.
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
10.06.2026, 17:30:23
  • 0
#wojsko Jest tutaj ktoś, kto był, albo ma w rodzinie kogoś kto był wezwany na ponowne przeszkolenie do woja? mój teść dostał wezwanie w wieku prawie 60 lat na tygodniowe przeszkolenie. Przy okazji jednego telefonu mówił, że nie może rozmawiać i opowie jak wróci (za tydzień) kazał nie dzwonić - podobno był jakiś przygaszony w gadce i nic nie powiedział. Teściowa zestresowana - nie ma się co dziwić. Wie tu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 10.06.2026, 17:36:23 via Wykop
  • 0
@malin90: Zazwyczaj tylko wątroba ma ciężko na takich przeszkoleniach... tak słyszałem
  • Odpowiedz

471

Nawet 5 tys. zł za niewpuszczenie do mieszkania. Tworzą nowe przepisy

Nawet 5 tys. zł za niewpuszczenie do mieszkania. Tworzą nowe przepisy

Za uporczywe niewpuszczanie właściciela lub zarządcy na kontrolę instalacji, może zostać ukarany grzywną nawet do 5 tysięcy złotych. W nagłych przypadkach będzie można wejść do lokalu w asyście służb. Grzywna dla państwa, nie dla właścicieli.

H100
z
money.pl
dodany: 09.06.2026, 20:39:35
  • 51
  • #
    patowynajem
  • #
    wynajem
  • #
    pasozyty
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 10.06.2026, 13:14:24 via Wykop
  • 4
Piękny przepis;)
Myślę, że codzienne szczegółowe 12 godzinne kontrole u niepłacących lokatorów spowodują u nich chęć zmiany mieszkania na inne :)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jmuhha
jmuhha
10.06.2026, 12:57:13
  • 0
Kupuję mieszkanie. Niestety mam ograniczony budżet. I mam wybór: mieszkanie do 35m2 w bloku czy mieszkanie 47m2 w wieżowcu na 7 piętrze. Standard 2 mieszkań podobny. Bardziej odpowiada mi metraż mieszkania większego, ale mam jakieś obawy, że to jednak wieżowiec. Czy są tu osoby, które może mieszkają w starych wieżowcach i mogą się wypowiedzieć na temat mieszkania w nim? #nieruchomosci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 10.06.2026, 13:09:01 via Wykop
  • 0
@jmuhha: To zależy. Najwazniejsza jest wspólnota czy spółdzielnia i jak działa. U mnie ciągle coś remontują, wymienili piony wodne, ogrzewanie, gazowe, teraz biorą się za prąd. Ocieplili, balkony będą remontować, Obie wyndy wymienili na nowe. NIie jest źle. Duży minus jak masz patologię, menela, albo zbieracza na klatce albo piętrze to jest słabo, spółdzielnia nic nie może mu zrobic...

A co do wysokości to raczej ważniejsze jest na którą stronę
  • Odpowiedz

41

Programiści zaufali AI. Teraz dostają rachunki na kilka tysięcy dolarów

Programiści zaufali AI. Teraz dostają rachunki na kilka tysięcy dolarów

GitHub Copilot nalicza teraz opłaty za wiele funkcji AI w zależności od wykorzystania. Choć brzmi to uczciwie, może szybko pochłonąć miesięczny limit danych w przypadku większych zadań, co generuje astronimiczne koszty dla programistów, które sięgają tysięcy dolarów.

Victor_Manzon
z
komputerswiat.pl
dodany: 05.06.2026, 15:12:52
  • 44
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    programista25k
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 06.06.2026, 10:36:21 via Wykop
  • 0
"co generuje astronimiczne koszty dla programistów"

Nawet nie chce im się sprawdzać, co ai im wypluło. cały onet
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GrzybowyJohny13
GrzybowyJohny13
04.06.2026, 17:05:45
  • 0
#iphone5s #iphone
Znalazłem ostatnio w szafce iphone 5s, wygląda zajebiście i chce normalnie go użytkować. Niestety mam tam konto apple id do którego nie ma szans się zalogować, do maila nie znam hasła, a ten numer pomocniczy wygasł lata temu. Ma ktoś może paragon fizyczny, fakturę - jakiś dowód zakupu na białego iphone 5s 32gb? Odwdzięczę się bliczkiem albo jakimś usdc.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 04.06.2026, 18:17:56 via Wykop
  • 1
@GrzybowyJohny13: zapomnij, szkoda kasy, właściwie żadnej nowej apki nie zainstalujesz.
Chyba, że masz tam coś ciekawego to można się pobawić
  • Odpowiedz
Hubiqq
Hubiqq
Hubiqq
04.06.2026, 17:35:12
  • 1
Mam taki oto dysk jak na zdjęciu poniżej wyjęty ze starego laptopa. Z tego co widzę to jeszcze dysk na IDE. Wiem tyle, że jest po dwóch formatach i najwięcej był użytkowany między 2005, a 2009 rokiem. Nigdy nie było na nim zainstalowanego innego systemu niż Windows XP Professional. Później laptop już tylko leżał na strychu i nikt go nie ruszał. Potrzebuję odzyskać z niego jak najwięcej danych. I tutaj dwa pytania
Hubiqq - Mam taki oto dysk jak na zdjęciu poniżej wyjęty ze starego laptopa. Z tego c...

źródło: P_20260604_192224

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 04.06.2026, 18:14:55 via Wykop
  • 1
@Hubiqq: zamiast adaptera można poszukać używanej obudowy dysku przenośnego z zasilaczem, odpadnie problem z zasilaniem. Po dwóch formatach może być ciężko, sa niby jakieś płatne programy, ale może coś bezpłatnego znajdziesz
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia
03.06.2026, 20:04:56
  • 566
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
Pangia - ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#cza...

źródło: 1000011370

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 03.06.2026, 20:32:55 via Wykop
  • 12
@Pangia: Ja to bardziej ciekawy jestem jak to przegląd przechodzi :) Nieczytelne blachy z przodu do tego
  • Odpowiedz

3197

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Moim zdaniem Pan Prezydent Karol Nawrocki powinien wystąpić z propozycją ustawy o zakazie piastowania stanowisk urzędniczych i pracy w urzędach dla ludzi, którzy nie są Polakami lub takimi, którzy polskie obywatelstwo uzyskali, a z urodzenia nie są Polakami. Dodatkowo obywatele państw zagranicznych

lazarus-x
z
wykop.pl
dodany: 30.05.2026, 14:35:37
  • 451
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    prezydentnawrocki
  • #
    polityka
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 30.05.2026, 15:56:02 via Wykop
  • 10
Oczywiście, oraz zakaz pracy dla rodzin posłów, żołnierzy itp, oraz bez jednego języka obcego i wykształcenia poniżej średniego ze zdaną maturą
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

338

Uwaga oszust i naciągacz - Afera

Uwaga oszust i naciągacz - Afera

Uwaga uwaga, prośba @Moderacja @wykop o zablokowanie oszusta na Wykopie a i wszystkich co mu wpłacili niech zgłaszają na bagiety oszustwo lub wyłudzenie. Ten osobnik pod różnymi kontami od lat wyłudza pieniądze od ludzi na wykopie. Na kebab

MisterMinister
z
wykop.pl
dodany: 27.05.2026, 15:53:22
  • 113
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    scam
  • #
    oszustwo
  • #
    policja
FilipWWL
FilipWWL
FilipWWL 27.05.2026, 17:59:57 via Wykop
  • 1
Pozwać panią agentkę za utracone korzyści, na pewno ma ubezpieczenie OC. następnym razem dwa razy się zastanowi nim kogoś wpuści na minę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.06.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking