Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
OWASP_TopZero

OWASP_TopZero

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 334
  • Znaleziska 224
  • Mikroblog 110
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0

410

Zabójstwo młodej Ukrainki w Gdańsku. Zatrzymano troje jej rodaków.

Po miesiącach poszukiwań, policja odnalazła szczątki 24-letniej Iryny M. z Gdańska. Zatrzymano jej byłego partnera, jego matkę i znajomego. Prokuratura przedstawiła im już zarzuty.

MagicznyMariusz
z
zawszepomorze.pl
dodany: 17.02.2026, 07:59:00
  • 69
  • #
    gdansk
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 17.02.2026, 18:25:20 via Wykop
  • 34
Iryna też fajna dziewczyna była, pobyt w psychiatryku, dziecko u ojca, jej matka nawet jej nie szukała. Ale powiedz coś źle o Ukraińcach...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 17.02.2026, 22:40:30 via Wykop
  • 3
@masz_fajne_donice: ląduj na czarno, ukrofilu ojkofobie, nawet nie przeczytałem wysrywu do końca
sokytsinolop
sokytsinolop
16.02.2026, 19:28:28
  • 87
#gielda #xtb #xtbcfdindex

Nuda dzisiaj na tagu i ath na XTB to pokażę Wam co zrobiłem.

Zainspirowany wpisem mireczka @Manden napisałem skrypt, który codziennie sprawdza ile procentowo klientów traci pieniądze na xtb grając na kontraktach w cfd. Informacje są dostępne w stopce strony
sokytsinolop - #gielda #xtb #xtbcfdindex

Nuda dzisiaj na tagu i ath na XTB to pokażę...

źródło: wnUcenO

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 17.02.2026, 12:36:13 via Wykop
  • 0
Nikt chyba nie liczy na regularny zysk z CFD. Ja często wchodzę ze świadomością, że to wyrzucenie kasy w błoto, ale chodzi o wykresiki i dopaminę. Jak jest zielono, to jest fajnie. A jak czerowono, to też ok, ważne, że było napięcie i oczekiwanie :D Podejrzewam, że tak ma znaczna część ludzi na szortach czy każdym innym gamblingu
  • Odpowiedz

562

Gala Thermomixa zamieniła się w nabożeństwo. "Prawie jak religia"

Pokaż treści 18+

Gala Thermomixa zamieniła się w nabożeństwo. "Prawie jak religia"

Tłum wiwatował na cześć Thermomixów, a Steczkowska śpiewała dla handlowców. Najlepsi wyjechali nowymi BMW, udowadniając, że na drogich garnkach można zarobić krocie.

_RaveN
z
spidersweb.pl
dodany: 16.02.2026, 20:07:20
  • 252
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    thermomix
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologiazewsi
  • #
    rakcontent
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 17.02.2026, 12:04:42 via Wykop
  • 2
Najśmieszniejsze jest to, że handlarze zawsze są ci sami tylko zmieniają się firmy dla których sprzedają. Mam kumpla, albo miałem bo już nie gadamy, który 15 lat temu handlował jakimiś energetykami, potem wszystkie chemie i kosmetyki z niemiec, Thermomix, a potem fotowoltaiką. Te śmieszne firmowe auto dla najlepszego handlarza na niego działało. Jak dostał na ileś dni gównianego CLA, to wszystkie sociale miał tym zasrane. To ZAWSZE ten sam typ osoby. To
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlackpillMonster
BlackpillMonster
15.02.2026, 23:31:13
  • 700
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 16.02.2026, 21:12:43 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

377

W przyszłym miesiącu Discord będzie wymagał skanu twarzy lub dokumentu tożsamośc

W przyszłym miesiącu Discord będzie wymagał skanu twarzy lub dokumentu tożsamośc

Serwis Discord ogłosił, że od przyszłego miesiąca wprowadza na swojej platformie globalną weryfikację wieku. Wszystkie konta użytkowników zostaną automatycznie ustawione jako odpowiednie dla nastolatków, chyba że użytkownicy wykażą, że są osobami pełnoletnimi. [ENG]

Pierdyliard
z
theverge.com
dodany: 09.02.2026, 16:00:10
  • 141
  • #
    discord
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    news
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 10.02.2026, 09:00:50 via Wykop
  • 0
@Magiczna_Yulka: No nie wiem, bo ja mając discorda włączonego cały dzień w trakcie pracy z domu, gierki uruchamiam tylko wieczorem, więc jest to też jakiś schemat, który algorytmy mogą wychwycić

988

W izraelskich atakach giną niemowlęta. Dlaczego zabijają dzieci?

Pokaż treści 18+

W izraelskich atakach giną niemowlęta. Dlaczego zabijają dzieci?

W izraelskich atakach na cele w Strefie Gazy zginęło 19 Palestyńczyków, w tym 10-dniowe i 5-miesięczne dziecko, siedem kobiet i ratownik medyczny. Do ataków doszło mimo obowiązywania zawieszenia broni

Bobito
z
rp.pl
dodany: 04.02.2026, 19:19:00
  • 103
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    palestyna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    informacje
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 04.02.2026, 22:19:10 via Wykop
  • 2
A nie wiem, mają używać amunicji przeciwdziecięcej? Myślisz, że Ukraińska armia nie zabiła ani jednego Rosyɓjskiego dziecka? Co to w ogóle za pytanie? Każdy konflikt niesie za sobą ofiary w różnych grupach wiekowych. Islamiści nie zabijają dzieci w swoich atakach terrorystycznych?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

592

AMA - dawca szpiku. Zapraszam do zadawania pytań!

AMA - dawca szpiku. Zapraszam do zadawania pytań!

Od 2016 roku jestem w bazie potencjalnych dawców szpiku, a krótko po 18-stce miałem okazję realnie pomóc mojemu „bliźniakowi genetycznemu”. Na co dzień jestem strażakiem ochotnikiem, liderem wolontariatu i honorowym dawcą krwi (w zeszłym roku odebrałem nawet medal „Zasłużony dla Zdrowia Narodu”). Masz pytania o rejestrację w bazie? O samo pobranie? Boisz się bólu? Zastanawiasz się, jak to wygląda od kuchni? Zapraszam do zadawania pytań :)

Sebastian_dawcaszpiku
z
wykop.pl
dodany: 04.02.2026, 17:10:25
  • 194
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    dkms
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 04.02.2026, 21:55:14 via Wykop
  • 0
Już po, no szkoda, bo zastanawia mnie... po co Ci to? Myślisz, że uratujesz kogoś przed śmiercią i będą Ci potem dziękować przez kolejne lata? No może nie bezpośrednio biorca, ale otoczenie. Czy nie chodzi o zaspakajanie potrzeb narcystycznych, że niby coś zrobiłeś? Mówisz, że jesteś strażakiem, no i to mi się składa trochę w taki obraz osoby, która potrzebuje by podkreślano jej heroizm i poświęcenie. Można pomagać anonimowymi datkami, a można
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Koniec eldorado. Rynek pracy w IT się kurczy

Koniec eldorado. Rynek pracy w IT się kurczy

Zwolnienia grupowe na stałe wpisały się w krajobraz branży IT, a niepewność utrzymuje się od kilku lat. Firmy ograniczają zatrudnienie, rośnie konkurencja o projekty, a próg wejścia do zawodu jest coraz wyższy. Eksperci mówią wprost: rynek zmienił się nie do poznania.

Anakee
z
money.pl
dodany: 03.02.2026, 10:40:10
  • 345
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    it
  • #
    programista25k
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 03.02.2026, 17:47:11 via Wykop
  • 4
Tak, jest kryzys, a IT to tylko programowanie, koniec tematu.

xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

814

Koń złamał nogę, dżokejka kontynuowała wyścig. Zwierzę uśpiono

Koń złamał nogę, dżokejka kontynuowała wyścig. Zwierzę uśpiono

16-letnia dżokejka zlekceważyła fakt, że koń złamał nogę i kontynuowała udział w wyścigu. Efekt? Koń musiał zostać uśpiony, a prokuratura wszczęła właśnie śledztwo.

Edonik
z
tvp.info
dodany: 24.01.2026, 13:36:12
  • 218
  • #
    polska
  • #
    zwierzeta
  • #
    konie
  • #
    przestepstwo
  • #
    warszawa
  • #
    pieklokobiet
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 25.01.2026, 17:48:20 via Wykop
  • 1
Przynajmniej nie wjechał w niego stajenny wózkiem widłowym xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlackpillMonster
BlackpillMonster
22.01.2026, 17:47:00
  • 444
Czy też zauważyliście, że na daily standupie programiści są traktowani jak podejrzani na przesłuchaniu, a reszta zespołu jak goście honorowi?
Designerka: "Pracuję nad mockupami"

Ok, super!

Analityk Biznesowy: "Rozmawiam z biznesem"

Świetnie,
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 22.01.2026, 20:41:35 via Wykop
  • 45
Tylko u Ciebie. U mnie daily robimy sami dla siebie, jak nie chcemy, to nie ma. Fintech, projekt 15 osób, wszyscy senior i wyżej, nigdy, przenigdy nie było odpytywania i tłumaczeń przed PM czy kimś tego rodzaju. Z tym, że w każdej firmie w której byłem przez ostatnie 10 lat miałem podobnie. Raz "czelendżował" niemiecki product owner, ale szybko zostało mu powiedziane, że jeszcze raz i może szukać innego dostawcy. I to
  • Odpowiedz

1047

Chcesz oddać kilka szmat w PSZOK? Podaj PESEL

Chcesz oddać kilka szmat w PSZOK? Podaj PESEL

Nie oddasz kilku kilogramów tekstyliów do miejskiego PSZOK, jeśli nie podasz numeru PESEL. W wielu miastach to dotyczy zarówno mieszkańca z odrobina śmieci, jak i "śmieciowego hurtownika". Legalny absurd.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 21.01.2026, 09:55:05
  • 324
  • #
    pszok
  • #
    smieci
  • #
    odpady
  • #
    ekologia
  • #
    klimat
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 21.01.2026, 14:50:38 via Wykop
  • 12
Wszystko do zmieszanych, łącznie z plastikowymi butelkami z kaucją. Sram na ich segregacje, wyrzucam wszystko do zmieszanych, po tym jak mi do big bagów na gruz ludzie swoje śmieci wrzucali i musiałem za to potem płacić. Teraz czy szkło, elektronika, jedzenie, ciuchy, wszystko do mieszanego rzucam
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 22.01.2026, 07:33:03 via Wykop
  • 0
@nieco: no i na zdrówko

349

Nowe metody oszustów sprzedajacych podroby perfum

Nowe metody oszustów sprzedajacych podroby perfum

Zauważyłem już jakiś czas temu, że nasz lokalny portal sprzedażowy zalany jest perfumami w śmiesznie niskich cenach jak na oryginały. Pewnie kilka osób dało lub niebawem da się tak nabrać. Film nie mój, ale ku przestrodze wszystkich.

qosoo
z
youtube.com
dodany: 18.01.2026, 11:49:54
  • 105
  • #
    oszukujo
  • #
    scam
  • #
    perfumy
  • #
    lowcyokazji
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 18.01.2026, 22:32:37 via Wykop
  • 1
W czasach perfumehub dać się zrobić na perfumkach, to naprawdę trzeba chcieć. A inna sprawa, że wiele marek ma coraz gorsze wypusty
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

579

Zamieściła w sieci ok. 10 000 wpisów o zamordowanej Mai z Mławy. Sąd zdecydował

Pokaż treści 18+

Zamieściła w sieci ok. 10 000 wpisów o zamordowanej Mai z Mławy. Sąd zdecydował

Rodzina zamordowanej Mai wskazywała na nietypową aktywność w mediach społecznościowych matki Bartosza G. ("Obraża Maję po jej śmierci. Pisze, że śmieć wylądował w śmietniku, tam gdzie jej miejsce") i zażądała od niej zadośćuczynienia. Sąd nakazał Katarzynie G. zapłacić kwotę 150 tysięcy złotych.

denazyfikacja
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 14.01.2026, 18:18:58
  • 146
  • #
    mlawa
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    patologiazmiasta
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 15.01.2026, 08:27:56 via Wykop
  • 12
@HlHl: skąd informacje? Pytam całkiem poważnie, bo sam na początku byłem zdania, że to Maja była agresorem, ale potem w sumie - przez zachowanie Pani Kasi - uznałem, że poczekam na sąd. Dlatego też ciekaw jestem skąd masz informacje i potwierdzenie, że ta Maja faktycznie go gnębiła, bo ja poza kilkoma screenami zaraz po znalezieniu jej ciała nic nie widziałem
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
09.01.2026, 05:40:30
  • 1713
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 09.01.2026, 16:10:18 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

426

Co piąty Polak nie ma oszczędności

Co piąty Polak nie ma oszczędności

Co piąty Polak nie ma oszczędności, a co 12 poradziłby sobie bez pracy maksymalnie 2 tygodnie...

kasia-nowak85
z
gazetaprawna.pl
dodany: 01.01.2026, 09:38:16
  • 209
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    informacje
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 01.01.2026, 21:54:29 via Wykop
  • -3
Ale jak definiowane są oszczędności? Pytam poważnie, bo sam osobiście nie trzymam na koncie więcej niż 50k i to jest na 3 miesiące życia, gdy stracę pracę. Resztę mam w różnych "aktywach", od nieruchomych po ruchome, numizmaty czy rzeczy na Steam. Wszystko co mogę w razie czego sprzedać. Czy to oznacza, że mam oszczędności do 50k czy jednak większe?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 01.01.2026, 23:24:22 via Wykop
  • -1
@Anakee: @twister35 nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale tak, ludzie inwestują niemałe pieniądze w skiny do CS. Nie będę wchodził w dyskusję nt. sensu czy tego skąd się bierze wartość tychże pixeli, tylko Was informuję. Skórka do noża, sprzedawalna za 3k euro prawdziwych pieniędzy, na prawdziwe konto, to nic nadzwyczajnego, to "mid tier".

401

Kryzys chipów i AI. Nadchodzi najdroższa era w historii gier wideo

Kryzys chipów i AI. Nadchodzi najdroższa era w historii gier wideo

Rosnące ceny gier, konsol i kart graficznych to dopiero początek. Sprawdź, jak rozwój AI i kryzys półprzewodników wpłyną na przyszłość gamingu.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 27.12.2025, 09:50:55
  • 367
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    ai
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 28.12.2025, 16:18:16 via Wykop
  • 0
Mam na granie trochę czasu, a jedyne czego nie zrobiłem refundu na steam w tym roku, poza jakimiś online coopami za 50zł, to KD2. Wszystkie te nowe gierki są jakieś takie meh.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

408

Tragiczny wypadek na Woli. Nie żyje pasażerka z Toyoty. Sprawca z Mercedesa pija

Pokaż treści 18+

Tragiczny wypadek na Woli. Nie żyje pasażerka z Toyoty. Sprawca z Mercedesa pija

Chwilę po północy 25 grudnia, w al. Prymasa Tysiąclecia na Woli, przed tunelem w kierunku Ochoty, doszło do tragicznego

czarodziejkazksiezyca
z
miejskireporter.pl
dodany: 26.12.2025, 17:51:56
  • 66
  • #
    polska
  • #
    piratdrogowy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    policja
OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 27.12.2025, 17:40:52 via Wykop
  • 1
@Sevotumir: Nie wiem jaka wersja, ale to stary CLS. Nie jest to szczyt majątku, kilkadziesiąt tysi. Jak 6.3 amg to chyba nie więcej niż 150k :P
Hubert151
Hubert151
24.12.2025, 14:20:09
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 24.12.2025, 14:42:46 via Wykop
  • 6
@prawilnik: Są ludzie, których klonazepam nie ruszy, ale hydroksyzyna w małej dawce poskłada. Tu grają rolę czynniki biologiczne takie jak metabolizm, transportery, i taka ogólna czułość receptorów :P nie ma reguły na to co i kogo kopnie.
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
22.12.2025, 15:07:50
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 23.12.2025, 06:32:39 via Wykop
  • 3
Ja wychodzę z prostego założenia w przypadku pomocy ludziom - nie jestem Bogiem by ingerować w los i decydować o śmierci innej osoby. Dlatego też ignoruję ludzkie cierpienie i daję mu iść naturalnie. Dla psa natomiast, jestem już istotą bożą, sprawczą i jego uratuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy jako dziecko/wczesny nastolatek miałem pierwsze epizody depresyjne, to nie czułem bezinteresownej pomocy innych ludzi, pomijając rodzinę. A pies jak
  • Odpowiedz
krytyk__wartosciujacy
krytyk__wartosciujacy
18.12.2025, 14:27:36
  • 8
Czy kupiłeś już jakiś produkt objęty systemem kaucyjnym?
#ankieta #systemkaucyjny

Czy kupiłeś już jakiś produkt objęty systemem kaucyjnym?

  • Tak 20.3% (626)
  • Nie 79.7% (2453)

Oddanych głosów: 3079

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OWASP_TopZero
OWASP_TopZero 19.12.2025, 07:03:39 via Wykop
  • 0
Kupiłem fante w osiedlowym sklepie, bo miałem smak na gazowane. 0.5 wyszło mnie 7zł :) pani przy kasowaniu sama powiedziała, że doliczyło się 50gr za kaucję. Butelkę i tak wywaliłem do mieszanych. Sram na zwroty i segregowanie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • Strona 2 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.08.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 14.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking