Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gozd
Gozd

Gozd

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13266
  • Znaleziska 9553
  • Mikroblog 3713
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 10
SlowSnake
SlowSnake
wczoraj, 00:13:59
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd wczoraj, 08:40:39 via Wykop
  • 1
@SlowSnake: to jakiś fejk. Ile ten typ ma palców w prawej ręce.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
wczoraj, 06:15:52
  • 129
"Prorosyjski nacjonalizm" rozszerza się w Polsce.
Artykuł napisany w 2019 kiedy poparcie Konfederacji wynosiło 4,6%.
Pranie mózgów idzie w najlepsze. Teraz 21%, a ich bohater namaszczony na dyktatora 55%.

https://share.google/DDZ2vF0f6AdlR0tqJ

#ukraina #wojna #polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu
mike-johnston - "Prorosyjski nacjonalizm" rozszerza się w Polsce.
Artykuł napisany w ...

źródło: 1000042302

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd wczoraj, 08:38:34 via Wykop
  • 3
Pranie mózgów idzie w najlepsze.


@mike-johnston: nie trzeba prac mózgów. Ludziom po prostu popis się przejadl. G---o robią okradaja społeczność na rozne sposoby. Rozumiem, że tobie to nie przeszkadza i dalej bedzies oczekiwał po tych samych mordach innego podejścia.
Fakt konfa nie jest czymś dobrym jednak sam popis strzela sobie w kolana co chwila i stąd poparcie dla innych. Lewica i PSL też już były dlatego mają podobnie. Dodatków tak
  • Odpowiedz
pierwszynawenus
pierwszynawenus
wczoraj, 06:59:59
  • 3
Jak to jest, że co sprawdzę jakiś projekt ustawy obecnego rządu to widzę wyciągnięty z zamrażarki sejmowej PiS-owski gniot. Autorami obecnego projektu o zakazie patostreamingu, pomimo że podpisali się pod nim posłowie i posłanki Koalicji, są w rzeczywistości PiS-owskie dupki:

(-) Tadeusz Cymański; (-) Mariusz Gosek; (-) Norbert Kaczmarczyk; (-) Sebastian
Kaleta; (-) Mariusz Kałużny; (-) Jan Kanthak; (-) Janusz Kowalski; (-) Maria
Kurowska; (-) Aleksandra Łapiak; (-) Dariusz Olszewski; (-) Jacek
Ozdoba; (-) Piotr
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd wczoraj, 08:36:00 via Wykop
  • 2
@pierwszynawenus: jaknjuz pisałem nie raz. Bedac w opozycji te kmioty nic nie robiły. Nic nie przygotowywały. Wszystko w kampani to tylko p--------o dla gawiedzi.
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
przedwczoraj, 08:00:31
  • 441
Ach co za zupełny przypadek, że PiS, Stano i NIL, wespół zespół zaczęli walić w rząd, akurat, jak pojawił się pomysł ukrócenia lekarskich mini państewek. ¯\(ツ)/¯

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - Ach co za zupełny przypadek, że PiS, Stano i NIL, wespół zespół zaczęli ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 08:04:29 via Wykop
  • 455
@Matuuusuuu: mam proste rozwiązane. Jawność pensji i wszelkich dodatków, wszystkich osób zatrudnionych przez obywateli, czyli w panstwowkach.
Chcesz iść na państwowe to zgadzasz się na to i tyle.
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 21:08:16 via Wykop
  • 0
pracuje w resorcie obrony narodowej. Przypuszczam że jak zarobki będą jawne to nie będzie chętnych do pracy xD


@CzerstwyPomidor: straszny problem. Znajdą się, a i obcokrajowcow będą zatrudniać.
  • Odpowiedz
fillion
fillion
przedwczoraj, 11:49:18
  • 7
#humorobrazkowy #heheszki @Janusz_Rekina @cornel9192 @adam-kwiatkowski783
Jak mogliście zapomnieć o najważniejszym?
fillion - #humorobrazkowy #heheszki @Janusz_Rekina @cornel9192 @adam-kwiatkowski783
J...

źródło: twoi ludzie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 12:33:53 via Wykop
  • 0
@fillion: ten ostatni powinien być twoim kierowcą.
  • Odpowiedz

545

Chcielibyście pół miliona odprawy emerytalnej?

Chcielibyście pół miliona odprawy emerytalnej?

Odchodząc z wojska na emeryturę przysługuje 6cio miesięczna odprawa finansowa oraz odprawa mieszkaniowa. Wyliczyłem, że na dziś dla żołnierza po 25 latach służby z żoną i 2 dzieci odprawa mieszkaniowa to jest 487 tys. zł + jeszcze normalna odprawa w wysokości 6 pensji, a więc ponad pół miliona.

alibaski
z
amw.com.pl
dodany: przedwczoraj, 06:52:14
  • 102
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    armia
  • #
    polska
Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 12:29:34 via Wykop
  • 0
Jakiś mąż znajomej dostał 300 tys. a potem wrócił do służby


@WhyCry: jeżeli jest to prawda, to należy to zmienić tak jak w przypadku górników i innych.

2658

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze Szpitala Południowego, którzy chcą zeznawać przed rzecznikiem Naczelnej Izby Lekarskiej. Mówią o niedostatku nadzoru, o braku kompetencji, o wykonywaniu procedur ponad swoje możliwości i o pewnych zaniedbaniach, na które zwracano uwagę bez efektu. (...) Bali się mówić wcześ

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 08:34:23
  • 263
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 12:27:59 via Wykop
  • 1
Jak nie chcą transparentności zarobków, plus bonusie i to co idzie do nich na konto zplacowki w jakiej pracują, to niech robią tylko prywatę. Ciekawe ilu za chwilę będzie wracać za mniejsze pensje niż przedtem.
Aby lekarzynom nie było smutno powinna wejść ustawa o takiej tenasparentnosci dla wszystkich co pracują z publiczne pieniądze. Nie podoba się to możecie zmienić pracę. I tak od prezesów po konserwatorów powierzch i plaskich.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

banzi
banzi
25.06.2026, 20:51:42
  • 39
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
banzi - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 04:56:01 via Wykop
  • 1
@banzi: ciekawe co z tymi 20 podrobionymi aktami zgonu wystawionymi zaledwie w siedemnaście dni.
A tym Emilem to się zajmą za pomówienia jeżeli kłamał.
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 08:45:00 via Wykop
  • 0
podejrzewam, że to samo co z setkami ciał po powodzi w 2024. Czy Bosak już je znalazł?


@banzi: ja napisałem co znalazła prokuratura gdy została powiadomiona o rzeczach w sierpniu i wrześniu 2025 roku. Nie wziąłem sobie tego z nikąd. Zgłosił to lekarz, którego poeczatka i podpis widniały na aktach zgonu gdy on był na urlopie.
  • Odpowiedz

549

Sprawa sygnalisty z Warszawy stawia pytania o realną ochronę zgłaszających

Sprawa sygnalisty z Warszawy stawia pytania o realną ochronę zgłaszających

Historia z Warszawy pokazuje, jak kończy się zgłaszanie problemów w dużej publicznej placówce. Bez względu na personalia najciekawsze jest tu pytanie, czy system potrafi chronić ludzi, którzy ujawniają nieprawidłowości.

Famine
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 04:19:35
  • 102
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    januszebiznesu
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 08:01:52 via Wykop
  • 10
tak ich nie b--ń. Typ gada kocopoły i Krzysia sugerując, że wie że dochodzi do łamania prawa. Jak przychodzi co do czego to "on nie wiedział, on nic nie słyszał".


@JanTrajbal2: tak, tak. A prokuratura znalazła 20 podrobionych kart zgonu z prosektorium że szpitala południowego, wystawionego przez l3karza co był w tym czasie na urlopie.
Latarenko
Latarenko
25.06.2026, 16:16:45
  • 16
#konfederacja #bekazlewactwa nie #heheszki #bekazpisu

Jesteśmy już na 3 etapie.

https://wykop.pl/link/7949733/ukrainka-z-lubelskiego-ratusza-chwali-sie-sprowadzaniem-rodzin-afrykanczykow
@Makavlani 2208

Ukrainka z lubelskiego ratusza chwali się sprowadzaniem rodzin Afrykańczyków

więcej
Latarenko - #konfederacja #bekazlewactwa  nie #heheszki #bekazpisu

Jesteśmy już na 3...

źródło: obraz_2026-06-25_181559856

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 25.06.2026, 17:57:07 via Wykop
  • 6
@Latarenko: nie słyszeliście, że u nas politycy i jie tylko mówią od lat, że ukry powinny moc głosować w wyborach samorządowych. Bardziej antypolskiego zachowania nie widziałem.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
25.06.2026, 16:57:38
  • 14
Nie chcę nawet myśleć co się stanie jak wygrają prawakoidy za rok.
Geniusze od safe 0% przejmą władzę razem z koalicją partii, która nie potrafiła ustawy o kwocie wolnej od podatku napisać i poprawiali 4 razy.
Oczami wyobraźni widzę jak czarnek sprzedaje całe złoto NBP i złotówka zaliczy cykl życia shitcoina. xDD
Po takim czymś nie będzie już powrotu do 3% wzrostu gospodarczego, tylko w najlepszej sytuacji stagnacja i wzrost bezrobocia.
A
KIaudik - Nie chcę nawet myśleć co się stanie jak wygrają prawakoidy za rok. 
Geniusz...

źródło: image

Pobierz
KIaudik - Nie chcę nawet myśleć co się stanie jak wygrają prawakoidy za rok. 
Geniusz...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 25.06.2026, 17:55:05 via Wykop
  • 1
najpewniej robią to szerząc w Polsce zidiocenie i wzmącajac tym samym prawactwo.


@Parker_: zidioxenie wzmacnia poparcie dla różnych partii. Obnizanie poziomu edukacji robił pis I pelo. Obecny bozyszcze pelowcow maczał w tym bardzo swoje palce - giertych. No ale wtedy szkolił nowe pokolenie co obecnie działa w konfederacji.
  • Odpowiedz

318

Zaczyna sie ! Spcyhologia na inne partie zamiast faktycznej naprawy

Zaczyna sie ! Spcyhologia na inne partie zamiast faktycznej naprawy

ludzie ! prosze was, nie dajmy sie nabierac na zrzucanie win. Nas nie obchodzi kto zaczal, kto skonczyl, nas obochodza MY, Polacy, a nie partie politycze. Jak dla mnie , to polowa parlametarzystow moge wyrzucic z pracy, jesli to zagwarantuje poprawne procesy dla naszego spoleczenstwa.

oink_oink
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 14:51:08
  • 47
  • #
    polska
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd 25.06.2026, 08:57:38 via Wykop
  • 1
Ten z filmiku powinien te pytania zadawać Tuskowi. A on wyciągać te informacje najpierw od bodnara a obecnie od żurka. To ono władają od trzech lat prokuratura.
Ma jakieś info arukowicz, to niech zgłasza do prokuratury możliwość (w jego wypowiedzi to pewnik) popełnienia przestępstwa.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1367

Lekarze: przejrzyste zarobki to "absurd czystej wody"

Lekarze: przejrzyste zarobki to "absurd czystej wody"

Porozumienie rezydentów OZZL "Dzięki temu genialnemu planowi tworzy się absurd czystej wody: zarobki pielęgniarki, ratownika czy lekarza na kontrakcie w zwykłym szpitalu powiatowym będą publiczną telenowelą dostępną dla każdego sąsiada. W tym samym czasie cywilnoprawne eldorado menedżerów i "

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 24.06.2026, 19:39:08
  • 106
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Gozd
Gozd
Gozd 25.06.2026, 08:54:35 via Wykop
  • 4
Zawsze mogą zatrudnić się na UoP ¯\(ツ)/¯


@Pandamix: nie.koga to.ma być uop i tyle. Tym bardziej że ich praca b2b spelnia warunki pracy na Uop

548

Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą

Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą

Czyli dlaczego w latach 80 w USA był dobrobyt a teraz jest lipa

cristo4o
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 15:01:18
  • 124
  • #
    podatki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 19:13:26 via Wykop
  • 1
Chyba właśnie taki zachód elyty jakie zostały, po wymiedowaniu przez Niemców i ruskich elit podczas i po drugiej wojnie światowej, jakie zostały narzucone narodowi polskiemu chciały wprowadzić do Polski. Jednak czym on się różni od komunistycznego podejścia do własności i inaczej zwanego niewolnictwa.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 19:15:25 via Wykop
  • 0
teraz s---------ą w fundacje rodzinne


@zbozowykombain: co wprowadził pis ale obecnemu rządowi, złożonego z pelo, psl i lewicy to nie przeszkadza, więc jak widać wszyscy w rządzie w polityce są w tym umoczeni.
Konfa i reszta jaknjest przeciw to jedynie dlatego, że jest opozycja I walczy aby mieć więcej swoich przy korycie.

1118

Tusk: chciałbym, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów

Ale co on może? W końcu jest tylko premierem z większością w parlamencie.

Pandamix
z
300polityka.pl
dodany: 24.06.2026, 16:35:40
  • 140
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 18:18:15 via Wykop
  • 4
Tusk chcial aby nie było kolesiostwa inkimoterstwa jak za czasów pisu. Każdy wie jak się to skończyło. Pierdo..ć farmazony każdy może.
Zacznijcie robić proste ustawy. Np zakaz pracy w SSP jeśli jesteś na jakimś stanowisku politycznym, od bycia w parlamencie, pp zwykle bycie radnym, itd.
Tyle lat na to mieliście.
Ktoś wie jak głosowało pelo na temat corocznych podwyżek dla służby zdrowia? Zapewne było przeciw.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 19:10:24 via Wykop
  • 1
Typie, donek chciał tylko wymienić kolesi na swoich. Wczoraj się urodziłeś?


@Hunt3r_PL: jak widać jak ja się urodziłem wczoraj ty chwile przed napisaneim komentarza. Zdanie dalej jest jasne, że każdy wie jak jego chcenie się skończyło i wiadome jął się skończy kolejne jego chcenie.
Variv
Variv
24.06.2026, 17:54:11
  • 6
#polska #memy #heheszki
Variv - #polska #memy #heheszki

źródło: 2026-06-24_19h45_04

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 18:01:20 via Wykop
  • 0
@Variv: może to będzie głupie pytanie ale skąd wiedzą o tym jak na prokuraturze ktoś się zachowywał?
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 18:15:13 via Wykop
  • 0
Zdaje się, że ktoś prokuratury powiedział ogólnie, że świadek na większość pytań nie odpowiedział. Są takie informacje w mediach.


@Variv: skąd ktoś może wiedzieć co mówił albo nie mówił ktoś zeznając w prokuraturze? Ro są jawne informacje?
Teraz to ludzie mając informacje na rozne tematy zaczną się bać iść do prokuratury bonktos kto nie powinien moze się dowiedzieć. Co to za kraj, gdzie w obronie własnej partia rządząca, nie ważne
  • Odpowiedz

345

Nie "GOŚĆ" tylko "PAN POLICJANT" (czy były podstawy do legitymowania?)

Nie "GOŚĆ" tylko "PAN POLICJANT" (czy były podstawy do legitymowania?)

Miejsce: przy ul.Garbary 8 w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają nielegalne manewry samochodem po chodniku. Kontakt: gloszulicy@gmail.com 0:00 Wstęp 1:06 Jazda po ciągu pieszo-rowerowym 3:52 Rycerzyk 5:38 Straż Miejska 13

zawisza
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 08:28:31
  • 65
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    wolnechodniki
  • #
    stopchamwarszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 17:55:32 via Wykop
  • -1
Co ten typ w mundurku, zapewne przebieraniec bo w niekompletnym, powiedział do kierowcy? Aby starał się nie łamać prawa o ruchu drogowym?
Pamiętajcie jedynie mamdaty są w rejestrze. Pouczenia jedna osoba może dostać i z milion, jak jej się uda, jednego dnia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

336

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Zełenski bardzo świadomie podjął decyzję o nadaniu imienia "bohaterów UPA" jednostce wojskowej. - Liczył na awanturę polityczną w Polsce, która sprawi, że (...) ukraińska opinia publiczna stanie murem za Zełenskim (...) by wewnętrzne problemy polityczne Kijowa zeszły na drugi plan.

cepheus
z
trojka.polskieradio.pl
dodany: 24.06.2026, 13:13:30
  • 114
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 16:52:43 via Wykop
  • 12
Jeżeli serio konik liczył na awanturę wewnętrzna w Polsce to po pierwsze: wiadomo byłoby kto jest antypolskim śmieciem w różnych partiach. Po drugie: jest największą ryska onuca jaka może znać świat działająca na korzyść Moskwy i wlasnych celów.

Teraz jedyne ci zostaje tonukrucenie wszystkim Ukraińcom możliwościom pobytu w Polsce. Jak wrócą na Ukrainę to.maja dzanse trafić na front i przydać się bardziej Polsce walcząc z ruskimi. To jedna z mniejszych kar za
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

386

Wejście Ukrainy do UE opóźnione. Jest twarde weto Węgier

Wejście Ukrainy do UE opóźnione. Jest twarde weto Węgier

Budapeszt wstrzymał ważny krok proceduralny, który miał przyspieszyć wejście Ukrainy i Mołdawii do Unii Europejskiej. Decyzja rządu Petera Magyara może znacząco opóźnić postępy obu państw. Węgierski premier ocenił szybkie negocjacje z Kijowem jako "zły sygnał" dla Bałkanów Zachodnich.

Drzepetto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.06.2026, 11:54:34
  • 92
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    wegry
  • #
    informacje
Gozd
Gozd
Gozd 24.06.2026, 14:37:20 via Wykop
  • 2
Jak to przecież pozbyli się tego prorosyjskiego i antyukrainskiego orbana.
Szkoda, że u nas ci w rządzie, ci bedacy przy korycie, obojetnie od opcji zawsze będą mieli zamknięte oczy na to co robią ukry.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Przepraszam za ortografię i czasami brak interpunkcji.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking