Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vayloren

Vayloren

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6140
  • Znaleziska 92
  • Mikroblog 6048
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 32

1178

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

Zarobiła 1,7 mln zł. Lekarka reaguje emocjonalnie. "Największa przykrość"

72-letnia pediatra i neonatolożka od 11 lat kieruje szpitalem powiatowym w 7-tysięcznym miasteczku na Mazowszu. Jej wzburzenie wynika z wzięcia na tapet przez media jej oświadczenia majątkowego. Wynika z niego, że w 2025 r. zarobiła na etacie dyrektorskim 437 tys. zł brutto. Ale oprócz pełnienia fun

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 17:03:37
  • 167
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobki
  • #
    polska
Vayloren
Vayloren 9 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@ragnarok-asgartus: lekarze nie mają nic wspólnego z ograniczeniem badań/przyjec/zabiegów robią dokładnie tyle ile mają limitu nadanego przez MZ.
thorgoth
thorgoth
17.06.2026, 08:44:49
  • 247
Do nagonki na lekarzy starają się podłączyć pisiory waląc w ludzi z KO, ale wychodzi zabawnie.

Chłopak 26 lat zarabia 5800 miesięcznie brutto. Skandal, hańba. Olaboga. I jeszcze jeździ Hondą. Kto to widział?
#polityka #bekazpisu
thorgoth - Do nagonki na lekarzy starają się podłączyć pisiory waląc w ludzi z KO, al...

źródło: HK7UoaLXoAACc_a

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 17.06.2026, 14:06:32 via Wykop
  • 0
@thorgoth: jak śmiesz p0laku mieć oszczędności powinieneś żyć od pierwszego do pierwszego i opierać się na wsparciu Państwa. Dlaczego nie chcesz podziękować PiS-owi, dlaczego nie dziękujesz prezesowi naszemu kochanemu że Ci z---------y z portfela 1500zl a daliśmy 800zl.
  • Odpowiedz
Vayloren
Vayloren 05.06.2026, 23:05:52
  • 1
Straszna cienizna, totalnie przehajpowany event. Jedynie co wzbudziło moją uwagę to Guild Wars 3, bo to może być rewolucja w nieco przymarłym już gatunku MMO. Reszta to albo wariacje dark souls/nier automaty albo japońszczyzna. Fuj. No może jeszcze clutch, bo dla forzy horizon dobra konkurencja by się przydała

2/10

#summergamefest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren
Autor
06.06.2026, 14:03:48 via Wykop
  • 0
@wscieklizna_irl: i po co ten passive-agressive xD niektóre eventy pamiętam, że dawały naprawdę fajne zapowiedzi. GW2 akurat mi siada bardzo, bo szanuje mój czas, a system walki i klas jak najbardziej mi odpowiada, do tego styl graficzny i po prostu uważam, że ma ładny świat który przyjemnie się zwiedzało. Aczkolwiek rozumiem, że casulowość gw2 wielu osobom nie podejdzie.
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
11.05.2026, 11:45:52
  • 2037
W kraju, w którym mnóstwo ludzi ginie z powodu nadmiernej prędkości, medialne gnidy rozczulają się nad losem głąba, który zabił siebie i swoich kumpli grzejąc 200 km/h, zapraszają jego matkę, która, za przeproszeniem, ale inaczej tego nazwać nie można, p------i, że jej syn był niewinny, był nieszczęśliwą ofiarą i jeszcze promują jej książkę, normalizując w ten sposób skrajnie niebezpieczną jazdę.

#peretti #patologiazmiasta #bekazpodludzi
Ariel1990lbn - W kraju, w którym mnóstwo ludzi ginie z powodu nadmiernej prędkości, m...

źródło: 9788384259634

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 11.05.2026, 22:02:29 via Wykop
  • 0
@Ariel1990lbn: bo oni mają nas zwykłych ludzi za nic, za zwykły nawóz pod ich majątki. Człowiek to się dla nich zaczyn od 6 zer na koncie. Nie wiedzą, że największymi zerami są oni sami
  • Odpowiedz
ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
26.04.2026, 14:42:55
  • 4
#latwogang #cancerfighter Dobrze ze juz zostało to zdebunkowane i jednak tylko 13% kasę będzie na widzimisię prezesa fundacji :D
26mln zgolone na frajerach
ElonMuskKochamCie - #latwogang #cancerfighter Dobrze ze juz zostało to zdebunkowane i...

źródło: 11496

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 26.04.2026, 14:44:24 via Wykop
  • 0
@ElonMuskKochamCie: imo jeśli te 13% jest prawda to wcale nie tak dużo. Sprawdź jak amerykańskie fundacje robią, tak potrafi być i ponad 80% „kosztów administracyjnych” xD
  • Odpowiedz
Vayloren
Vayloren 31.03.2026, 21:00:14
  • 1
Poproszę mirki pokażcie mi jeden JEDEN mecz gdzie zagraliśmy w obronie trójką z tyłu dobrze.

Powinna być klauzula dla selekcjonera od PZPN, że jak chociaż jeden mecz zagramy trójką z tyłu to można takiego ancymona w---------ć bez odprawy.
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren
Autor
31.03.2026, 21:05:23 via Wykop
  • 0
@progresywneprzeladowanie: ale my nie potrafimy się ustawić przy młynie w polu karnym i to się właśnie stąd zaczyna. Przy czwórce z tyłu drużyna lepiej rozumiała jak się ustawić defensywnie. Przy trójce z tyłu oni się zachowują w obronie na zasadzie "nie mój problem, kolega rozwiąże"
  • Odpowiedz
Vayloren
Vayloren
Autor
31.03.2026, 21:15:12 via Wykop
  • 0
@progresywneprzeladowanie: ja nie płakałem, ja uważam że jakim knurem by Michniewicz nie był, to na MŚ26 byśmy byli
  • Odpowiedz
Vayloren
Vayloren 31.03.2026, 19:08:33
  • 0
OSKAR UFAM DLA CIEBIE
#mecz #reprezentacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 19.03.2026, 21:59:26
  • 10
#mecz to jest jeden z najgorszych meczy jakie widziałem w życiu, ani jedna ani druga drużyna nie zasługuje na jakiekolwiek europejskie puchary xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aryo
Aryo
18.03.2026, 08:58:24
  • 401
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 18.03.2026, 12:58:31 via Wykop
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

47

Windows 12

Windows 12

Według doniesień, system Windows 12 ma zostać wydany w tym roku jako w pełni modułowy, oparty na subskrypcji system operacyjny z naciskiem na sztuczną inteligencję.

ochucki
z
tech4gamers.com
dodany: 04.03.2026, 07:50:56
  • 60
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    copilot
  • #
    ciekawostki
Vayloren
Vayloren 04.03.2026, 10:03:43 via Wykop
  • 5
Czyli widzę, że albo przechodzę na Maca albo po prostu kupuje steammachine xd
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miguelos
Miguelos
01.03.2026, 15:38:41
  • 4
Jaga kompletnie bez pomysłu na drugą połowę
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 01.03.2026, 15:40:46 via Wykop
  • 5
@Miguelos: kompletnie bez sił
  • Odpowiedz
Ejmen
Ejmen
26.02.2026, 22:22:59
  • 23
#mecz I typ piąstkuje mimo, że wolno opadającą piłkę może łapać. To powinien być wyjazd z pierwszego składu. Tobiasz v.2
Ejmen - #mecz I typ piąstkuje mimo, że wolno opadającą piłkę może łapać. To powinien ...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 26.02.2026, 22:27:38 via Wykop
  • 1
@Ejmen: ta piłka w tej sytuacji była nie do złapania.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
26.02.2026, 20:30:33
  • 2
Moja mina po meczu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #ligakonferencji #jagiellonia
vorky - Moja mina po meczu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #ligakonferencji #jagiellonia

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 26.02.2026, 20:33:36 via Wykop
  • 1
@vorky: chłop nam zawalił dogrywkę
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
24.02.2026, 21:51:43
  • 75
Inter odpada z Ligi Mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #juventus
Sleepypl - Inter odpada z Ligi Mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #juventus

źródło: pazdzioch-radosny

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 24.02.2026, 21:57:36 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chozi
chozi
07.02.2026, 10:28:10
  • 0
Nigdy nie grałem w #mmorpg ale po przeczytaniu szamana machanienki mega mi się wkręcił temat. Tylko nie wiem, co najlepiej wybrać na początek. Doradzi ktoś?

Myślałem o #worldofwarcraft ale darmowy (na chwilę) jest tylko retail (który nie bardzo mi leży), a nie będę płacił nawet tych 65zl za pierwszy miesiąc, jak nie wiem czy po godzinie tym nie jebne.

Stary grzyb jestem #wykopplus30club i wolę spokojny
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 07.02.2026, 23:36:25 via Wykop
  • 1
@chozi: jak chcesz spokojny craft postaci to polecam olać poradniki i grać swoim tempem to wtedy i retail bedzie przyjemny. Ja sam sobie czilluje na fabule z DF grając warlockiem. Co do innych gier:

GW2 - no nie ma lepszego mmo dla casuala, ale to trzeba lubić horyzontalną progresję, a to nie jest dla każdego.
ESO - mnie odrzuciła drewniana walka, ale ludzie chwalą fabułę no i świat elder scrolls robi wrażenie
  • Odpowiedz
vorky
vorky
25.12.2025, 19:29:04
  • 1006
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 25.12.2025, 21:53:16 via Wykop
  • 27
@Muko: ekspertem nie jest, bo nie uznaje zdrajcy brauna za zbawcę Polski?
  • Odpowiedz
S.....2
konto usunięte 12.12.2025, 08:57:02
  • 0
I jak tam, robicie wpie, czy zostajecie przy swoich blueprintach?

Tak w ogóle, to jakie są plusy tego wpie'u? Każdy będzie mógł grać na nowych mapkach, nie czaję tego.

#arcraiders
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 15.12.2025, 20:49:30 via Wykop
  • 0
@SgtPepper1942: Robię wipe, bo mam w------e w piksele, nazbieram se nowe XD a tak to skin wpadnie i jakieś inne duperele. Przestańcie płakać o PvE moment jak ta gra dostanie PvE, będzie momentem jej upadku. Mam nadzieję, że Embark nie ugnie sie płaczkom.
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
14.12.2025, 14:37:59
  • 93
Czego nie powiedzą o powiązaniach profesor Cichosz. Wiadomo niektórych to nie przekona ale i tak wszystko co przedstawione w tym filmie to delikatnie mówiąc nie przypadek ¯\(ツ)/¯

https://streamable.com/nx9jrf

#medycyna #zdrowie #dieta #polityka
JAn2 - Czego nie powiedzą o powiązaniach profesor Cichosz. Wiadomo niektórych to nie ...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 14.12.2025, 20:49:43 via Wykop
  • 10
@FrasierCrane: hahaha nie wiem jak się odnieść do czyichś argumentów i dowodów to pojadę po jego wyglądzie. Na pewno jako kraj daleko zajedziemy z takim myśleniem.
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
09.12.2025, 04:44:04
  • 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vayloren
Vayloren 09.12.2025, 08:30:08 via Wykop
  • 1
@krystian-stepaniak: jak tak Was poczytać to Wy bardziej na punkcie bab jesteście zafiksowani niż Ci których wyzywacie od beciaków.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Agent specsłużb BigPharmy
  • Tel Awiw

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking