Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
marcind1
marcind1

marcind1

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 320
  • Znaleziska 260
  • Mikroblog 60
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11

317

Policja i straż pożarna usunęły baner "Nie bać Tuska" z prywatnej posesji.

Policja i straż pożarna usunęły baner "Nie bać Tuska" z prywatnej posesji.

Do zadziwiających scen doszło w Izdebniku, w gminie Lancokorna. Policjanci z pomocą straży pożarnej zniszczyli tam banner z napisem "nIebać Tuska". Jak donoszą lokalne media w akcji miało uczestniczyć 2 radiowozy, 6 policjantów, 2 wozy straży pożarnej, drabina i 5 strażaków.

Sekumbomoboko
z
tysol.pl
dodany: 18 godz. i 13 min temu
  • 110
  • #
    demokracja
  • #
    wolnoscslowa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
marcind1
marcind1
marcind1 4 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
Zamknąć pijaka bez prawa jazdy przyłapanego po raz dziesiąty, ukarać dewelopera co usunął drzewa wbrew zakazowi albo zlikwidować samowolę budowlaną w parku narodowym to nie ma mocnych - ale usunąć plakat wyśmiewający władzę to od ręki drużyna swat.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

643

Lekarze dużo zarabiają, bo ich praca jest wymagająca i są surowo rozliczani

Lekarz, który zaszył dwie chusty w ciele pacjenta we Wrocławiu jest prawomocnie niewinny. Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok uniewinniający dla pana doktora, bo przecież nie może on liczyć każdej chusty, która przechodzi przez jego ręce w czasie operacji.

adenrno
z
wroclaw.eska.pl
dodany: przedwczoraj, 17:23:04
  • 124
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    polska
marcind1
marcind1
marcind1 wczoraj, 09:17:29 via Wykop
  • 0
@Mikeletto: bo jest co najmniej współodpowidzialny jako kierownik zespołu. Takie błędy to zawsze splot wielu czynników, warunkiem niezbędnym do zaistnienia jest jednak brak należytej staranności ze strony operatora. Są pewne techniki np. markowanie takich Chust które pozwalają zapobiec tego typu sytuacji. Czy instrumntujacy popełnił błąd - zapewne tak - tego nie wiemy - operator popełnił błąd z całą pewnością .

1289

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 09:09:57
  • 199
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
marcind1
marcind1
marcind1 22.06.2026, 11:11:59 via Wykop
  • 4
To było do przewidzenia - skończyły mu się cudze pieniądze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Artiz2
Artiz2
17.06.2026, 14:22:46
  • 36
Polski Warren Buffet się wypowiedział, nie wiem jak wy ale ja wyciągam wszystko, pora na obligi
#gielda
Artiz2 - Polski Warren Buffet się wypowiedział, nie wiem jak wy ale ja wyciągam wszys...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcind1
marcind1
marcind1 17.06.2026, 18:44:55 via Wykop
  • 0
@Artiz2: bardziej Dave Ramsey niż Warren Buffet
  • Odpowiedz

60

Dlaczego lekarze zarabiają setki tysięcy?

Dlaczego lekarze zarabiają setki tysięcy?

Dlaczego lekarze zarabiają setki tysięcy? Bo NFZ absurdalnie przecenie niektóre procedury głównie wysokospecjalistyczne operacje niedoszacowujac pozostałe. Więcej, mając do wyboru leczenie zachowawcze lub operacyjne opłaca się operować . Operować opłaca się nawet jeśli nie ma wskazań

marcind1
z
facebook.com
dodany: 17.06.2026, 04:22:55
  • 9
  • #
    medycyena
  • #
    lekarze

1554

Ustawa o zarobkach medyków. Rząd zdecydował

Ustawa o zarobkach medyków. Rząd zdecydował

Rząd przyjął projekt ustawy umożliwiającej zbieranie informacji o zarobkach medyków

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 16.06.2026, 12:18:02
  • 153
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
marcind1
marcind1
marcind1 16.06.2026, 18:48:15 via Wykop
  • 23
Ustawa to powinna być o czasie pracy lekarzy analogiczna do regulacji czasu pracy kierowców samochodów ciężarowych - bez żadnych wyjątków typu kontrakty

24 h dyżuru 24 h pauzy potem

ograniczyłoby to astronomiczne zarobki i zwiększyło bezpieczeństwo pacjentów
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ryzcel
Ryzcel
09.06.2026, 17:26:08
  • 13
#gielda Cyfrowe złoto bezpieczna przystań
Ryzcel - #gielda Cyfrowe złoto bezpieczna przystań

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcind1
marcind1
marcind1 09.06.2026, 17:32:40 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: przecież btc nie da się dodrukować , może być tylko droższe
  • Odpowiedz

382

Polska oficjalnie za końcem pomocy UE dla ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym

Polska oficjalnie za końcem pomocy UE dla ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym

Z naszego punktu widzenia to nie jest coś, co budziłoby jakiekolwiek kontrowersje, żeby osoby, które i tak nie mogą legalnie wyjechać z Ukrainy, nie mogły uzyskiwać ochrony tymczasowej w UE - tłumaczy polski dyplomata. Jego zdaniem "byłoby to dobre" także ze względu na relacje z władzami Ukrainy.

Zbychu222
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 06:27:21
  • 110
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
marcind1
marcind1
marcind1 02.06.2026, 17:00:43 via Wykop
  • 4
@hellfirehe: powinniśmy się kierować interesem Polski w naszym interesie jest aby ci mężczyźni byli na froncie Ukrainie a nie na zasiłku w Polsce
marcind1
marcind1
marcind1 03.06.2026, 10:30:13 via Wykop
  • 0
@Misio_Pysio1: robimy jedno głupstw więc możemy też kolejne. …. Ciekawa logika

454

Dlaczego Francuzi stracili kontrolę nad swoimi ulicami?

Dlaczego Francuzi stracili kontrolę nad swoimi ulicami?

180 policjantów rannych. Jedna ofiara śmiertelna, druga walczy o życie po dźgnięciu nożem. Spalone samochody, splądrowane sklepy, zdemolowane ulice. To bilans zwycięstwa PSG w Lidze Mistrzów

mirabelka2137
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 04:55:11
  • 66
  • #
    francja
  • #
    islam
  • #
    europa
  • #
    zychowicz
  • #
    napierala
  • #
    bekazlewactwa
marcind1
marcind1
marcind1 02.06.2026, 16:49:01 via Wykop
  • -1
@Fako: odgaduje hasło - nioger…?
michalcorobisz
michalcorobisz
01.06.2026, 21:01:13
  • 68
Lubie sobie przed snem poczytac o spolkach ktorych akcje dzisiaj kupilem, a jeszcze wczoraj nie mialem o nich pojecia.
Na tym polega odpowiedzialnosc. #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcind1
marcind1
marcind1 02.06.2026, 09:48:56 via Wykop
  • 0
@michalcorobisz: due diligence - ja selekcjonuje po ładnym logo
  • Odpowiedz

3316

Najlepszy patrol w Polsce

Najlepszy patrol w Polsce

Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó

zawisza
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 08:20:03
  • 324
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
marcind1
marcind1
marcind1 27.05.2026, 10:25:05 via Wykop
  • 47
Policjant zasłużył na nagrodę a co najmniej wyróżnienie - za to że chce mu się wykonywać swoją pracę, rzecz nieoczywista
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marcind1
marcind1
marcind1 27.05.2026, 19:48:08 via Wykop
  • 5
@RadzieckiSnajper: nazizm f-----m ksenofobia Mizoginia i homofobia … coś pominąłem?
Punkt_M
Punkt_M
20.05.2026, 22:06:35
  • 87
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcind1
marcind1
marcind1 21.05.2026, 07:17:07 via Wykop
  • 2
@Punkt_M: doprecyzuję że z 3, 9 mld „kosztów” lwia część to prawa do używania marki od spółki matki w raju podatkowym służące de facto wyprowadzaniu zysków tamże
  • Odpowiedz

1269

Anna Maria Żukowska wyjeździła w rok po Warszawie 38 tys. zł

Anna Maria Żukowska wyjeździła w rok po Warszawie 38 tys. zł

Posłanka, zapytana przez "Fakt" o kilometrówki, nie udzieliła komentarza.

burzka
z
fakt.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:01
  • 212
  • #
    zukowska
  • #
    lewica
  • #
    kilometrowka
  • #
    polska
  • #
    polityka
marcind1
marcind1
marcind1 17.05.2026, 20:44:58 via Wykop
  • 5
@DrTRAPH0USE: ona też płaci z tego za dom i rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
marcind1
marcind1
marcind1 17.05.2026, 20:48:26 via Wykop
  • 1
kolejny szczebel na drabinie ewolucji :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

genyara
genyara
genyara
12.05.2026, 09:08:45
  • 144
Czy zostanę przyjęty na tag #gielda?
genyara - Czy zostanę przyjęty na tag #gielda?

źródło: Screenshot_20260512_110731_XTB

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcind1
marcind1
marcind1 12.05.2026, 11:10:36 via Wykop
  • 1
@genyara: najpierw musisz uśrednić
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcind1
marcind1
marcind1 11.05.2026, 17:36:21 via Wykop
  • 0
@Tamerlan: następna będzie zrzutka dla rodziny bohatera
  • Odpowiedz

643

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Mała podwarszawska wieś liczy już 15 tys. mieszkańców, a wieczorem nie ma wody.

testa_di_moro
z
architektura.muratorplus.pl
dodany: 08.05.2026, 18:21:41
  • 338
  • #
    deweloperka
  • #
    budownictwo
  • #
    warszawa
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    architektura
marcind1
marcind1
marcind1 10.05.2026, 09:28:06 via Wykop
  • -1
@kondzio2003 @mortadel panowie , sprawdźcie w słowniku co to jest ironia …
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2806
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcind1
marcind1
marcind1 10.05.2026, 09:06:24 via Wykop
  • 0
@Nutaharion: nie zniszczenie minie tylko naruszenie nietykalności samochodu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

1084

Wystarczyło USG, ale był weekend. 15-latka zwijała się z bólu, kazano czekać

Wystarczyło USG, ale był weekend. 15-latka zwijała się z bólu, kazano czekać

15-latka z ostrym bólem brzucha przez godziny czekała na diagnozę. Mimo nasilających się objawów nikt nie wykonał podstawowego badania, jakim w takich przypadkach jest USG. Ostatecznie nastolatka straciła jajowód.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 04.05.2026, 15:08:38
  • 289
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
marcind1
marcind1
marcind1 04.05.2026, 21:03:36 via Wykop
  • 13
@dr_Batman: umówmy się że niezależnie od tego co było widać w usg czekanie dwa dni na konsultacje ginekologiczną w trybie stacjonarnym, ostrym brzuchu i wywiadzie ginekologicznym jest grubym błędem organizacyjnym. aczkolwiek wypowiedź operatora o możliwości uratowania organu przy operacji dwa dni wcześniej mocno niefortunna i nieprofesjonalna- tego nie może wiedzieć.

938

Butelek nie wolno zgniatać, Polacy tracą cierpliwość. Wskazują logistyczny koszmar

Butelek nie wolno zgniatać, Polacy tracą cierpliwość. Wskazują logistyczny koszmar

Idea jest słuszna, ale wykonanie budzi frustrację. Choć blisko połowa Polaków popiera system kaucyjny i chętnie odbiera pieniądze za puszki czy butelki, to logistyka domowego recyklingu staje się dla nas udręką. Nowe badanie Ariadny dla Wirtualnej Polski ujawnia, co najbardziej boli nas w "rewolucji

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 03.05.2026, 10:07:34
  • 286
  • #
    kaucjazabutelke
  • #
    kaucja
  • #
    butelki
  • #
    recykling
marcind1
marcind1
marcind1 03.05.2026, 14:36:21 via Wykop
  • 0
@Kotdog: o toto. A jak już kupić to szkło albo pet.

995

Mercedes S63 AMG z programu Mercedes Certified okazała się autem po dzwonie

Mercedes S63 AMG z programu Mercedes Certified okazała się autem po dzwonie

ASO sprzedało facetowi Mercedesa w ramach programu Mercedes Certified. Auto było po szkodzie całkowitej, a w wypadku zginęła 4-letnia dziewczynka. Panie, to się wyklepie...

Edonik
z
facebook.com
dodany: 02.05.2026, 14:03:29
  • 211
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
marcind1
marcind1
marcind1 03.05.2026, 11:14:57 via Wykop
  • -1
@zaq22: wszystko w temacie. Od siebie dodam jeszcze ze tylko ogłoszenia z numerem vin - a przy pierwszym kontakcie foto bo potrafią się „pomylić“ w numerze żeby wyszukiwarka nie wyrzuciła zdjęć auta w harmonijkę.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 17.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking