Policja i straż pożarna usunęły baner "Nie bać Tuska" z prywatnej posesji.

Do zadziwiających scen doszło w Izdebniku, w gminie Lancokorna. Policjanci z pomocą straży pożarnej zniszczyli tam banner z napisem "nIebać Tuska". Jak donoszą lokalne media w akcji miało uczestniczyć 2 radiowozy, 6 policjantów, 2 wozy straży pożarnej, drabina i 5 strażaków.
z- 110
- #
- #
- #
- #
- #
















