Wpis z mikrobloga

Kolega trolluje, żadnego chłopaka nie ma, można się rozejść. Nie pozdrawiam fałszywych tęczowych pasków.

Ten sam wpis sprzed 2 lat

Dodaje te tagi bo pod nimi wrzucił wpis:
#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde #teczowepaski

Pobierz kitq - Kolega trolluje, żadnego chłopaka nie ma, można się rozejść. Nie pozdrawiam fa...
źródło: comment_1671875504F1Y5C7BdTryeSsXyGvddIy.jpg
  • 108
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@leset, @Arciszek, @Cieplak, @Nobel21, @Big__Lebowski, @kakpadacja, @benedek, @Boomerang_pl, @Papierzosy, @johnnyFiftyFIve, @maciejkack, @Rajchoo, @bz333, @Wiggum89, @WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka, @SmutnyStulejarz, @zarlacz-1000, @matstos, @Parulon, @spere, @putinn, @KAROO, @Plesniak, @lockysF, @hippomasaz, @grubson234567, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Wolferros, @nocozrobisznicniezrobisz, @MArcinnn96, @Virgilio, @Jeeza, @Pseudocrebotra, @vulfpeck, @xFlorian, @emitar, @nom_om, @brodacz, @AntylopaSzatana, @justnan, @Imnotokej, @sophisticated_, @uknot, @kofie, @DarthValar, @sprytnyLisekSzemek, @PanKompromitacja, @aturt, @BartyJohn92, @TypowaBaba, @kasik913, @mialamalowacobraz, @DzejSyn, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Toudi92, @Neesh, @Pozdrowionka, @Aoky, @pepsik, @Jo_chca, @Kutacz_2000, @Unter, @LipaStraszna, @Sad-, @intheflesh, @szakabanana, @cuda_maker, @Ramboski, @Krzysiauke, @Sharpboy, @lewsky, @Rampaage, @Kombajn_Zniwny, @peniu, @unluckysoap, @FiFimo, @miloMilowy, @jar3cki, @Misztel1, @walictowszystkozajete, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@aju, @max206, @pycc, @grzesiek_888, @AnonimowyAnonWykopowy, @JanImperator, @witammireczki, @Multikonto3210, @karo_lka, @Denaknurat, @Ayutthaya, @Krx_81, @protokol_zniszczen, @Barto_, @Krs90, @leeaxe, @CzulyTomasz, @Bobowicz, @Partyzant_z_buszu, @ryszard_lwie_serce, @chentek91, @krzaczor93, @976497, @lysy_benc, @Whydude, @Masiris, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Wujek_Kurde_Wladek, @Dziczek3000, @fastmotion, @Bujek2, @Mr_Swistak, @noprowo, @bartptak, @euphoriatears, @WujaAndzej, @Prokrastynant, @valbrig, @vardum, @lkg1, @4Aem, @grako, @ukradlem_twoj_dlugopis, @JeszczeZyje, @zielony_sernik, @Bardan, @Pogodny, @Penginsan, @bacaa90, @Konkol, @Wilfin_87, @Dusk_Forest77, @dr_Batman, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Marcines, @Pat3, @djwiesniak, @Mazan, @baznairedgar, @glupiekonto, @adamczo, @Carlostinki, @dmm1234, @Doktor_Proton, @Gegenek, @wiecznylowcaumyslow, @tarushiba, @mocniak, @guestuser, @Taterman, @DonPedroMiguel, @arcio_pendragon, @MatiKorek, @KobixBrud, @PaatPooo, @little-illusion-machine, @dzientorby, @fredie, @zielonka_again, @BromirEstkox6, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@IntruderXXD, @satiata, @kawazrana, @magdalena-gaska, @kjeller, @wybryk_natury, @Stinger336, @BadBadger, @losowelitery, @BarszczZUkraincow, @Tensnake, @Kotynka, @StatekKosmicznyZiemniaki, @Paaulinaax, @V0lk4n00, @Reinmar5, @Kranuwa, @mariuszzmariuszowa, @strfkr, @RobHajs, @ilciaa, @wankstain, @ucupucu, @Trzy_donice, @rubble, @Inz_Heinrich, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Einniw, @EpicOfWar, @stsgol, @wicia07, @Qraape, @ahlo, @cziko, @Obi-Lan_Kretyni, @wasyl777, @Bulgatek, @duszek360, @b0b3kpl, @BigMac, @Rookie34, @marnynick, @gram_w_mahjonga, @RyszardLipton, @pkosior, @RandomowyMirek, @dawid_007_04, @Essology, @karta_z_debetem, @ksanthippe, @janusz_umyslowy, @jasieczek, @MrMacix, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@ponury_dzik, @NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie, @masuuoo, @Cebulaq, @tata_wedkarz, @casperplaster, @Wierzbek, @NAPSHOT, @AnotherWykopAccount, @Trixie, @Helmuth94, @Scino, @Pan_Myszon, @peasoup, @MagiczneLata90, @nsx324, @Clooo, @JWP1, @CrytekPL, @krzych0, @zdechly_jez, @PeeJay, @Sentinelczyk, @pierwszylepszywolnylogin, @karp771, @krzys0000, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Elveen, @elosik, @Xororian, @ChristianHorner, @Jarasznikos, @Postrzeleniec, @Dzienpachniejakpoczatek, @TroglodytaGerwazy, @noczesc, @Ndvd, @bananznutella, @xDOlejxD, @Kajor3000, @Standard95, @tomaszek86, @Rozmowa_nie_kontrolowana, @sxside, @Geraziel, @penkroff, @haumiau, @luvencedus, @komaar, @bor3k, @AntyKuc, @sprl, @Tyrande, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@Bablo, @Matrik90, @fakePMcoach, @facke, @Maeglin64, @popiolek, @Trufelka, @metalowy_pasterz, @polmen89, @okno2137, @Drill, @kwinto91, @Chudus, @radical012, @Cypherspeed, @hakuna_matata123, @Ocica, @Sigmanus, @Zerri, @mour, @RubasznyJacques, @DaemonKazoom, @dr_azazello, @SarahC, @Kamson_San, @Arsnendi, @
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):
@satanasluciferi, @Misiolini, @bit1, @Atencyjny_rozowy_pasek, @Pawulonek, @okali, @Babelek_Bez_Szelek, @isthatyouorme, @DonVitek, @AtomicCamel, @Staziq, @r0s0macz3k, @SamiS, @spyyke, @kod_rabatowy, @Nihility6, @Maszetu, @eltanol3000, @ojaadaj20, @Kotouak, @johnnymccloud, @slawomiras, @piechurek9, @blamedrop, @ludwiczekanderson, @Zielonkamimowoli, @