Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
leeaxe

leeaxe

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15718
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 15712
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 8
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
13.06.2026, 08:34:01
  • 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe przedwczoraj, 07:24:26 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
przedwczoraj, 04:43:00
  • 34
Szczury huopskie wodne z rana se
#przegryw #smiesznypiesek #pieseczkizprzypadku
Fikster - Szczury huopskie wodne z rana se
#przegryw #smiesznypiesek #pieseczkizprzyp...

źródło: 1000028462

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe przedwczoraj, 07:06:05 via Wykop
  • 1
@Fikster: jakie szelki polecasz bo moja psina też lubi pływać i później te szelki materiałowe całe mokre a na skórzane mnie nie stać
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
13.06.2026, 08:42:18
  • 336
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 13.06.2026, 10:35:54 via Wykop
  • 11
@dobry-informatyg: chłopy mają testosteron a nie ma darmowego ruchania na zawołanie, więc coś im się odkleja mocno
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
13.06.2026, 06:26:30
  • 111
"Idę do domu"
Przypominam, tak wygląda dom. A nie piętrowy betonowy bunkier z dziurami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #polska #heheszki
Fikster - "Idę do domu"
Przypominam, tak wygląda dom. A nie piętrowy betonowy bunkier...

źródło: obraz

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 13.06.2026, 10:33:34 via Wykop
  • 0
fajniejszego


@_______________________: dom.typu cyberpunk
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
13.06.2026, 06:43:01
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 13.06.2026, 08:34:31 via Wykop
  • 2
@sruba_m3: w Polsce nie można zabijać bezdomnych strzykawka u lekarza, nawet jak cierpią, to przechodzi bez patrzenia xD
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
11.06.2026, 07:08:02
  • 47
#bekazlewactwa #uk #belfast

w belfaście to na zamieszkach się znają jak nikt inny w europie :D
keepitreal - #bekazlewactwa #uk #belfast

w belfaście to na zamieszkach się znają jak...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 11.06.2026, 12:57:38 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: normalni nie strajkują
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
10.06.2026, 17:51:28
  • 392
#uk #belfast #bekazlewactwa ten inżynier pociął gałki oczne i jedno oko wydłubał, obciął nos, chciał obciąć głowę, a media piszą o tym "atak z użyciem noża". Nie, wcale nie ma agendy, żeby zniszczyć białych ludzi, a czemu pytasz?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 10.06.2026, 21:29:38 via Wykop
  • 112
@Dequstator: dlaczego beka z lewactwa? Brytole sami nie chcieli Polaków u siebie, mówili że jesteśmy robactwem, i prawica wolała sprowadzać Habibi pajetow i innych inżynierów, to niech teraz mają i niech gniją.
  • Odpowiedz
lukasz-lux
lukasz-lux
10.06.2026, 10:12:56
  • 815
ale combo, polski patriota pod prokuraturą wspiera Kaczyńskiego XDD

tak właśnie wyobrażam sobie pseudo prawaka

#bekazpisu #bekazprawakow
lukasz-lux - ale combo, polski patriota pod prokuraturą wspiera Kaczyńskiego XDD

tak...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 121048

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 10.06.2026, 14:46:40 via Wykop
  • 2
@lukasz-lux: jak śmiesz, przecież to prezydent Karol Wojtyła xD
  • Odpowiedz
ziarno-absurdu
ziarno-absurdu
10.06.2026, 10:01:13
  • 148
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ziarno-absurdu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 10.06.2026, 14:42:48 via Wykop
  • 1
@ziarno-absurdu: a poza tym świat i ludzie.
  • Odpowiedz
leeaxe
leeaxe 10.06.2026, 12:14:27
  • 9
#belfast #uk

Ziomek usuwa komentarze o prawdzie, że to prawaki wywalili z UK Polaków i wpuścili pajetow i abdulow, pamięć krótka na prawicy, a prawda tak piecze że komentarze usuwają i ludzi na czarno dają xD cancel culture normalnie i płatki śniegu xD
leeaxe - #belfast #uk 

Ziomek usuwa komentarze o prawdzie, że to prawaki wywalili z ...

źródło: 1000043207

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe
Autor
10.06.2026, 12:25:21 via Wykop
  • 2
@winsxspl

A moich znajomych nawet nie wpuścili do GB
Ale ważniejsze statystyki niż takie gadanie

W ogle zapomniał o "Polakach
leeaxe - @winsxspl 

A moich znajomych nawet nie wpuścili do GB 
Ale ważniejsze staty...

źródło: 1000043209

Pobierz
  • Odpowiedz
leeaxe
leeaxe 10.06.2026, 07:40:05
  • 3
#moderacjacontent

Chłop nawołuje do ludobójstwa i wpis wisi już prawie 10h i nic xD

A napisz cos minimalnie złego o Rosjanach to moderacja od razu kasuje xD
leeaxe - #moderacjacontent

Chłop nawołuje do ludobójstwa i wpis wisi już prawie 10h ...

źródło: 1000043203

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe
Autor
10.06.2026, 07:49:52 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
09.06.2026, 10:10:42
  • 8
Zrobili remake Gothica i oczywiście musieli wepchać Moożynów
#heheszki #czarnyhumor #gothic
Zblizeniowy - Zrobili remake Gothica i oczywiście musieli wepchać Moożynów 
#heheszki...

źródło: Gorn Gothic remake

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 09.06.2026, 16:20:34 via Wykop
  • 0
@Ulic_Qel_Droma: przecież to bejt
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
09.06.2026, 11:23:53
  • 97
Dziś poznaliśmy wynik ewaluacji psychiatrycznej jednej z najgłośniejszych spraw kryminalnych tego roku. Łukasz G., który w Kadłubie brutalnie zamordował dwie osoby, był w pełni poczytalny. Tak stwierdzili biegli, którzy swoją opinię przesłali już do Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Do zbrodni doszło pod koniec lutego 2026 roku. 17-latek zabił 87-latkę i 38-latka. Do ataku użył siekiery oraz młotka, wszystko to nagrał, a następnie wrzucił do internetu. Biegli ustatlili że Łukasz planował swoje działanie,
thorgoth - Dziś poznaliśmy wynik ewaluacji psychiatrycznej jednej z najgłośniejszych ...

źródło: 719028361_4172728276311060_5558585846062741596_n

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 09.06.2026, 16:16:43 via Wykop
  • 2
@thorgoth: a jak Mieszko R? Chłop co siekiera babe zarąbał? Bogaci starzy to pewnie w psychiatryku siedzi
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
09.06.2026, 02:32:26
  • 44
morgiel

źródło: 717710714_122320312814222406_2038977867868757706_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 09.06.2026, 08:31:24 via Wykop
  • 3
@morgiel: dobre xD
Ale prawak nie zrozumie
  • Odpowiedz
leeaxe
leeaxe 09.06.2026, 08:37:33 via Wykop
  • 8
@morgiel: a w rzeczywistosci wszyscy są chorzy psychicznie bo:
leeaxe - @morgiel: a w rzeczywistosci wszyscy są chorzy psychicznie bo:

źródło: 1000043182

Pobierz
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
09.06.2026, 02:33:04
  • 1147
morgiel

źródło: 720328038_980344478229348_7656346976413634102_n

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 09.06.2026, 08:18:34 via Wykop
  • 0
@morgiel: ruskie śm i ruskie od. xD
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
07.06.2026, 08:40:06
  • 56
„Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”

Oto Słowo Boże.

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 07.06.2026, 09:57:36 via Wykop
  • 7
@Pan_Hieronim: biblia rozdział o kapitalizmie
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
07.06.2026, 09:02:25
  • 655
Rodzinna tradycja kontynuowana

#przegryw #blackpill
Pan_Hieronim - Rodzinna tradycja kontynuowana

#przegryw #blackpill

źródło: IMG_0263

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 07.06.2026, 09:54:15 via Wykop
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
07.06.2026, 05:05:31
  • 22
Neocaridina

źródło: body-swap-v0-k8hcbqo71s5h1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 07.06.2026, 09:23:44 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
zafrasowany
zafrasowany
07.06.2026, 02:49:46
  • 106
Idzie Lenin po Petersburgu i nagle widzi małą płaczącą dziewczynkę. — Czemu płaczesz dziewczynko?

— Mama dała mi grosik na chlebek, a ja go zgubiłam!!!

Zrobiło się Leninowi żal dziewczynki, dał jej więc grosik. A dziewczynka rozpłakała się jeszcze bardziej niż przedtem.

—
zafrasowany - Idzie Lenin po Petersburgu i nagle widzi małą płaczącą dziewczynkę. — C...

źródło: 30892

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 07.06.2026, 07:45:19 via Wykop
  • 13
@zafrasowany: ruskie śmieci, ruskie odpady

Test 4
leeaxe - @zafrasowany: ruskie śmieci, ruskie odpady 

Test 4

źródło: 1000043101

Pobierz
  • Odpowiedz
NitrousOxide
NitrousOxide
06.06.2026, 19:35:54
  • 134
#ukraina @Moderacja, może coś podziałacie?
Zleciało się tu tego kacapstwa. Jak muchy do gówna.
NitrousOxide - #ukraina @Moderacja, może coś podziałacie?
Zleciało się tu tego kacaps...

źródło: 1000003888

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leeaxe
leeaxe 06.06.2026, 22:36:18 via Wykop
  • 0
@NitrousOxide: co można zrobić jak moderacja kasuje wszystkie wpisy, które nawet Rosjan nie obrażają, w moderacji chyba propaganda na poziomie ruskiego miru
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.02.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking