Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.
z- 170
- #
- #
- #
- #
- #
- #















#lekarz100k #zalesie #konowalposting
@krzysiek-wr: "nie znam się to się wypowiem". nie, nie dlatego, że ktoś wszedł w kolejkę przesunęli jej termin o ponad rok XD dlatego, że NFZ przestał płacić tzw. nadwykonania i placówki nie chcą ze swojego budżetu finansować badań ludzi, skoro nikt im za nie nie cofnie