Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Doktor_Proton

Doktor_Proton

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 816
  • Znaleziska 268
  • Mikroblog 548
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3

597

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Pokaż treści 18+

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Para gejów zaadoptowała niemowlę i doprowadziła do jego śmierci w ciągu 4 miesięcy.

asique
z
newsmaxpolska.pl
dodany: wczoraj, 07:28:11
  • 203
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    adopcja
  • #
    dzieci
  • #
    lgbt
Doktor_Proton
Doktor_Proton wczoraj, 10:34:18 via iOS
  • -3
@Niesondzem: oczywiście, najlepiej wstawić artykuł nie z Polski, poprzeć tezę sytuacją analogiczną sprzed kilku lat i używać tego do wrzucenia wszystkich do jednego wora.

Ale gdy średnio raz w miesiącu pary hetero, w Polsce, polewające wrzątkiem niemowlę to nikt nie widział, nikt nie słyszał, zawsze dzień dobry mówili. Przecież nie wszyscy rodzice tacy są Xd p-----c, alkoholizm, bieda w rodzinie - normalizacja :)

4385

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: przedwczoraj, 11:53:58
  • 367
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
Doktor_Proton
Doktor_Proton przedwczoraj, 21:09:30 via Wykop
  • 2
Prywaciarza oszukiwac to dobrze ale jak za państwowe pieniadze to nie xd


@DoktorMorela: to nie jest hipokryzja. Jeśli korpo pozwala sobie na takie akcję to ich czysta kalkulacja zysków i strat. Mają do tego narzędzia by to weryfikować. Jeśli ktoś wyrabia swoje taski w odpowiednim czasie, to może sobie nawet w 3 firmach pracować.

W środowisku medycznym sytuacja wygląda inaczej, zrobiła się totalna samowolka, ktoś kto powinien być w przychodni,

419

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 12:32:11
  • 153
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
Doktor_Proton
Doktor_Proton 13.06.2026, 09:26:26 via Wykop
  • -2
@xaliemorph: proponuję, aby któryś klecha oddał kawałek ziemi otrzymany za bezcen. Czym jest kilka h z 160 tys
Doktor_Proton
Doktor_Proton 14.06.2026, 15:39:37 via iOS
  • 1
@nairamk: 160 to nie cena, tylko ilość hektarów, które w Polsce ma KK

80

Mławski szpital umiera. Dyrektor: lekarz zażądał 1700 zł za dyżur

Mławski szpital umiera. Dyrektor: lekarz zażądał 1700 zł za dyżur

Szpitali generujących straty będzie znacznie więcej ocenia w rozmowie z Medonetem Piotr Parjaszewski, dyrektor szpitala w Mławie. Problemy finansowe placówki doszły do takiego poziomu, że znalazła się na krawędzi zamknięcia. Nadal głośno o długu, a sytuacja w mławskim szpitalu jak w soczewce skupi

airaG
z
pro.medonet.pl
dodany: 11.06.2026, 07:51:27
  • 78
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
Doktor_Proton
Doktor_Proton 13.06.2026, 13:40:24 via Wykop
  • 0
To co teraz widzimy, zaczyna być parodią jakiekolwiek opieki zdrowotnej, wszystko oczywiście ku chwalę udobruchania służby zdrowia.
Powoli dochodzi do sytuacji, że dostęp do lekarza zaczyna się stawać dobrem luksusowym. A placówki nie stać na opłacenie lekarzy z NFZ.

Przypominam, że koszt kształcenia jednego lekarza to koszt 1 mln zł, tyle składamy się my jako podatnicy. Następnie składamy się na NFZ, a potem 300-600 zł za wizytę prywatną ¯\(ツ)/¯

Państwo powinno ściśle regulować ten
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

749

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 184
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
Doktor_Proton
Doktor_Proton 09.06.2026, 18:57:43 via Wykop
  • -6
@ziomal1234:

Problem jest tylko taki, że oglądasz sobie film, nic nie robisz


faktycznie, brzmi jak problem dla paralityków ʕ•ᴥ•ʔ
budep
budep
05.06.2026, 04:40:07
  • 1296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 05.06.2026, 13:18:11 via Wykop
  • 0
@budep: ponieważ tematy LGBT już nie chwytają w politycznej batalii, a łatwiej się rządzi, gdy wymyśli się kolejnego wroga.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
02.06.2026, 13:47:44
  • 1
✨️ Jak radzić sobie z problemami neurologicznymi i psychicznymi? Ⓘ
Mirasy, bo mi tu już ręce opadają
W zeszłym roku przeszedłem drastyczny spadek funkcjonowania i idąca za tym zmianę osobowości
Pracowałem w korpo i generalnie ogarniałem życie
Wszystko siadło w czasie krótszym niż rok i... wylądowałem na neurologii z parastezjami, zaburzeniami czucia i problemami poznawczymi - uciekała mi pamięć
Neurolodzy wykluczyli wtedy te najpopularniejsze choroby typu SM czy neuroborelioza i skierowali mnie do psychiatry...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 03.06.2026, 22:48:28 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: niestety twoje objawy to strzelanie do wróbla z armaty.
Miałeś rezonans kręgosłupa? Badałeś się w kierunku boreliozy, toksoplazmozy ? Wycieczki zagraniczne? Badania w kierunku pasożytów. Coś musiało się zmienić w okresie, gdy było OK, a nagle zaczęło się pogarszać.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.05.2026, 10:38:44
  • 1
✨️ Jak radzić sobie z IBS? Moje doświadczenia i pytania Ⓘ
Czy jest tu ktoś kto walczy lub walczył z ibs?
Wiele lat jadłem śmieci tj. gotowce, pizza, kebab i tak dalej. Było wszystko ok. Ale po 30tce, z rok temu zaczęły się biegunki. I to w takim wydaniu, że potrafiłem zrobić w spodnie jak nie zdąrzyłem do toalety. Taki atak parcia, minuta-dwie i wypróżnienie.
Oczywiście do lekarza trafiłem. Parę badań u rodzinnego, a potem
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 26.05.2026, 16:53:05 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: potrzebujesz dokładniejszej diagnozy, szukaj gastrologów (nawet konsultacja online w innym mieście), którzy specjalizują się w IBS. Szukaj takich, co poruszają ten temat głębiej (na konferencjach, webinarach czy nawet artykułach)
Twój problem zahacza też o psychoterapię dietetyka żywieniowego, a być może nawet psychiatrę i leki wyciszające - niestety uwięziłeś się sam w przekonaniu: że jedzenie wywołuję lęk przed biegunką, a stres wywołuję wzmożoną pracę jelit.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
25.05.2026, 12:39:12
  • 9
✨️ Jak polski system edukacji wpływa na nasze życie? Ⓘ
#psychologia #polska #szkola #polskisystemedukacji #fobie #fobia #demografia

Wiecie co ostatnio zauważyłem?

Zauważyłem że ludzie z zagranicy normalnie mają aktywności w tygodniu i np. w środę czy czwartek potrafią się bawić wieczorami pomimo tego że idą jutro do pracy, zachowują luzik jakby jutra nie było, a w polsce w tygodniu odbywa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 25.05.2026, 20:07:10 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Nie wiem z czego to wynika, podejrzewam, że nasi rodzice całe zycie powtarzali, że trzeba się uczyć i ciężko pracować, bo oni musieli walczyć o chleb i z bezrobociem - "za moich czasów to jedliśmy chleb z cukrem".
Chcesz czy nie, pewnie takie gadanie, powtarzane jak mantra powoduję strach przed utratą pracy/ czy czegokolwiek. Każde poluzowanie, może być twoim gwoździem do trumny, utraty pracy, degradacji i xuj wie czego
  • Odpowiedz

4228

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Ponad 12 milionów złotych kosztowały nas przejazdy w 2025r. Proste i tanie rozwiązanie. Artykuł przypadkowy.

Niech_moc_bedzie_z_toba
z
rmf24.pl
dodany: 24.05.2026, 17:22:47
  • 230
  • #
    kilometrowki
  • #
    polityka
Doktor_Proton
Doktor_Proton 24.05.2026, 20:29:09 via Wykop
  • 3
Jak z pracy jedziesz w delegację to też sam płacisz za paliwo? Albo jak twoja praca zakłada posiadanie więcej niż jednego miejsca jej wykonywania to transport też pokrywasz we własnym zakresie?


@Serniczek_Szatana: jest cienka granica między wypełnianiem obowiązków poselskich, a tępą propagandą i fotografowanie się z jakimiś przygłupami z ROG xD

517

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Bunt na Podhalu. Zakopane mówi "nie" nowym przepisom"

"Zakopiański magistrat nie będzie dokonywał transkrypcji zagranicznych aktów małżeństw osób tej samej płci - poinformował burmistrz Łukasz Filipowicz. Jego zdaniem, mimo nowych przepisów dotyczących wzorów dokumentów stanu cywilnego, polska konstytucja nie pozwala na uznanie takich związków."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 22.05.2026, 13:17:22
  • 317
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    prawo
  • #
    podhale
  • #
    zwiazki
  • #
    polityka
Doktor_Proton
Doktor_Proton 23.05.2026, 12:53:19 via Wykop
  • 0
@Masterpolska94: lepiej dopuścić konfiarzy pedalarzy, jak tego z węgier xDDDDDDDDDD albo Bosaka i jego mmmf free xD
Doktor_Proton - @Masterpolska94: lepiej dopuścić konfiarzy pedalarzy, jak tego z węgi...

źródło: z26581191IH,Jozsef-Szajer

Pobierz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.05.2026, 20:45:23
  • 4
✨️ Dlaczego życie bez kobiety jest trudne? Ⓘ
Kiedy wy wkońcu zrozumiecie że nie da się żyć bez kobiety długoterminowo? Teraz heheszki na tagu bo jeszcze jesteście młodzi, rodzice jeszcze żyją to pewnie obiadek gotowy i gacie uprane ale przyjdzie czas że ich zabraknie i zostaniecie sami i co wtedy? Tak samo jak przyjdzie wam opłacić rachunki albo płacić w całości za wynajem to się ockniecie że trzeba było sobie kogoś znaleźć 5-10
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 23.05.2026, 08:43:41 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: do pierwszego rozwodu z bachorem do opłacenia xd
  • Odpowiedz

561

System chroni nieuczciwych lokatorów. "Nie da się wyegzekwować nawet złotówki

System chroni nieuczciwych lokatorów. "Nie da się wyegzekwować nawet złotówki

Nie płacą czynszu ani mandatów, a mimo to często nie ponoszą realnych konsekwencji. Jak mówi komornik

etepetete
z
biznes.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 04:48:18
  • 104
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
Doktor_Proton
Doktor_Proton 20.05.2026, 15:29:23 via Wykop
  • 1
@zzapal: twoje rozwiązanie zadziała w przypadku bezdzietnych osób, w przypadku bombelków nie zastosujesz tego prawa, a najczęściej oni generują problem braku opłat.
Doktor_Proton
Doktor_Proton 20.05.2026, 15:32:03 via Wykop
  • -8
btw. dlaczego niektórzy myślą, że prawne rozwiązanie problemu dzikich lokatorów w jakiś sposób poprawi sytuację na rynku najmu?
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 20.05.2026, 20:13:03 via Wykop
  • 0
dzisiaj trzeba być hardkorem żeby wynająć matce z dzieckiem mieszkanie - im też będzie łatwiej po zmianie lokatorskiego prawa na normalne


@tengo_razones: nawet jeśli wejdzie surowe prawo pozwalające na wyrzucenie dzikiego lokatora, to dla matki z dzieckiem będą inne kontr prawa, które taką procedurę zablokują. Z czystych etycznych powodów.
Doktor_Proton
Doktor_Proton 20.05.2026, 20:20:21 via Wykop
  • 0
więcej ludzi zdecyduje się na wynajem swojego kurnika inwestycyjnego, a większa liczba lokali przełoży się na większą konkurencję.


@tumiwisizm: ile takich kurników pustych stoi? poza wiochami? Jaki to będzie % z całej puli? Pewnie góra 3-5%.
A z drugiej strony jeśli ktoś kupił "atrakcyjne mieszkanie pod wynajem" na kredyt, to taki kredyt wynosi przy 40m2 mieszkaniu ok 2-2,5 tys./msc. - nikt się nie będzie frajerował z zejściem do 1500 zł/msc
Doktor_Proton
Doktor_Proton 20.05.2026, 20:29:34 via Wykop
  • 0
Nie widzę żadnego powodu, dla którego bombelki miałyby tu cokolwiek zmieniać. Lokator to lokator. Ba, można by nawet pójść krok dalej i jak ktoś ma bombelki i doprowadza do sytuacji, w której robiona byłaby eksmisja, to może warto by opieka społeczna zainteresowała się tymi bombelkami...


@zzapal: prawo nie działa 0-1. (i żeby nie było, nie bronie patusiarstwa z bombelkami).
To co piszesz do dalej uruchamianie czasochłonnych procedur.

Tak jak wspomniałem,

308

Korzystasz regularnie z AI? Naukowcy opublikowali zatrważające wyniki badań

Korzystasz regularnie z AI? Naukowcy opublikowali zatrważające wyniki badań

Najnowsze badania sugerują, że regularne korzystanie ze sztucznej inteligencji może wpływać na zdolność do samodzielnego myślenia.

olaogo
z
well.pl
dodany: 15.05.2026, 11:16:08
  • 218
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    psychologia
  • #
    zdrowie
Doktor_Proton
Doktor_Proton 17.05.2026, 08:54:50 via Wykop
  • 0
Na uczelni student pisał pracę dyplomową z Ai i generalnie nikt by się nie kapnął, gdyby nie to, że on sam stracił czujność w tym co wrzuca do pracy.
Największą krytyczną wpadką były przypisy do publikacji, które nie istnieją. Mimo, że na pierwszy rzut oka wydawały się sensowne (co do tytułu). W którymś momencie model się znudził i zaczął produkować tytuły, które nie istnieją. Randomowa weryfikacja adresów DOI i nie znaleziono URL
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

przegro_pisarz
przegro_pisarz
11.05.2026, 10:04:24
  • 1
Miałem w piątek zajęcia z neuropatycznyności. W skrócie: Morał taki, że trzeba się ruszać bo wtedy jest odporność na stres,hormony się poprawiają zdrowie, wychodzić na łono natury itp. Walczyć dla siebie nie dla kogoś. Traktować porażki jako element.

Pierwszy raz na uczelni ktoś powiedział, że nie jest tak kolorowo i pani pokazała statystki, że jest depresja i mała aktywność fizyczna. Bo ja powiedziałem, że przecież wszyscy sobie świetnie radzą bo obserwuję rówieśników, ludzi
przegropisarz - Miałem w piątek zajęcia z neuropatycznyności. W skrócie: Morał taki, ...

źródło: 1000042271

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 13.05.2026, 23:29:52 via Wykop
  • 1
spoko ja nie jestem jak wszyscy. Naczytałem się jak to siłka odmienia życie, poprawia zdrowie, wygląd, relacje samopoczucie, sen, rośnie p---s a ja tylko zyskałem zmęczenie i kompleksy.


@przegro_pisarz: masz słomiany zapał, nawet nie wytrzymałeś 3 miesięcy na siłowni. Nie ma żadnych magicznych skrótów, każdy kto ma sylwetkę godną pochwały zaczynał od tego samego i trwał w tym postanowieniu minimum 3 lata.
A jak pójdziesz na pierwszy lepszy basen, plażę
  • Odpowiedz

833

Ziobro opuścił Węgry nieoficjalną ścieżką, bez adnotacji w systemach granicznych

Ziobro opuścił Węgry nieoficjalną ścieżką, bez adnotacji w systemach granicznych
qba2004
z
rmf24.pl
dodany: 12.05.2026, 13:51:54
  • 180
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
Doktor_Proton
Doktor_Proton 13.05.2026, 21:50:28 via Wykop
  • 10
Jeśli PiS wróci do władzy, a Ty dokonasz przestępstwa, to jako obywatel będziesz mógł powoływać się na "Lex Fujara tj. uznanie, że twój wyrok jest "zemstą polityczną" wiec prawo cie już nie obowiązuję :D
A nie... czekaj, jesteś zwykłym obywatelem. Dojadą Cię jak psa, w kajdankach po ziemi. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 13.05.2026, 23:07:12 via Wykop
  • 4
ale nie jesteś politykiem naucz się najpierw przepisów a później pisz brednie


@LuzikSebastian: polityk nie stoi ponad prawem, ani nie jest uprawniony do kwestionowania zarzutów karnych.
mirko_anonim
mirko_anonim
12.05.2026, 17:36:05
  • 0
✨️ Czy jest przestrzeń na nowy CRM w branży? Ⓘ
Czy jest miejsce na rynku na nowy soft typu crm? Mam pewne doświadczenie w temacie od strony programistycznej.

#crm #software

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_Proton
Doktor_Proton 13.05.2026, 21:58:26 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim:
a) teoretycznie mógłbyś stworzyć CRM, który jest dedykowany pod wymagania konkretnej firmy, mogłoby to byc kartą przetargową.
b) z drugiej strony jest tyle narzędzi na rynku, że ciężko byłby mi uwierzyć, że stworzysz CRM na miarę aktualnie dostępnych.
  • Odpowiedz

973

CO TO MA BYĆ?

CO TO MA BYĆ?

Na VOD i Netflix jest dostępna bajka z polskim dubbingiem "CoComelon Lane", która jest totalnym odmóżdżaczem. Uważajcie na to co oglądają wasze dzieci!

vanschout
z
streamable.com
dodany: 10.05.2026, 20:28:47
  • 182
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    dzieci
  • #
    netflix
  • #
    heheszki
  • #
    bekazlewactwa
Doktor_Proton
Doktor_Proton 11.05.2026, 21:27:50 via Wykop
  • -6
@red_right_hand:

Dopiero teraz odkryłeś ,że platformy takie jak Netflix to lewackie narzędzia do prania mózgów XD


Dajesz jakieś konkret, jak te narzędzia piorą mózg ? :D na czym polega to pranie, w stosunku do bajek z lat 90-00 ?
Dragon Ball miał powodować, że

2367

Salmonella w 3 z 5 ton kurczaka dostarczonego do Grecji przez Mercosur

Salmonella w 3 z 5 ton kurczaka dostarczonego do Grecji przez Mercosur

Do Grecji trafiło pięć ton mięsa z kurczaka w ramach pilotażowego wdrażania umowy Unii Europejskiej z krajami strefy Mercosur. W mięsie potwierdzono obecność bakterii salmonelli.

Edonik
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 06.05.2026, 18:43:01
  • 275
  • #
    mercosur
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    handel
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
Doktor_Proton
Doktor_Proton 06.05.2026, 21:57:25 via iOS
  • -30
@Makavlani: a ja leje z ludzi, którzy łapią się na nagłówek i nawet nie mają pojęcia jak działa system zapewnienia bezpieczeństwa żywności xd no beka

671

Trzy oblane egzaminy i wracasz na kurs. Resort szykuje rewolucję, która zrujnuje

Trzy oblane egzaminy i wracasz na kurs. Resort szykuje rewolucję, która zrujnuje

Limit egzaminów na prawo jazdy to świetny pomysł, jeśli zależy nam na obniżeniu zdawalności jeszcze bardziej i drenowani

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.05.2026, 11:59:34
  • 300
  • #
    polska
  • #
    egzamin
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • #
    prawo
Doktor_Proton
Doktor_Proton 03.05.2026, 09:46:02 via Wykop
  • -8
Rozumiem, że pierwszy raz to stres, ale więcej niż trzy raz nie zaliczyć ? (-‸ლ)
Czujesz, że wyjeżdżone godziny są niewystarczające - dokupujesz kolejne, jeździsz jako pasażer z rodziną, znajomymi i obserwujesz wszystko.
Jedyny egzamin w życiu, ktory nadaję uprawnienia na całe życie i jedyny egzamin, gdzie trzeba na prawdę się przyłożyć. Jeśli nie potrafisz zaliczyć za 4 razem, to być może nie nadajesz się do prowadzenia pojazdów
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.10.2021

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 10.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking