Prywaciarza oszukiwac to dobrze ale jak za państwowe pieniadze to nie xd
@DoktorMorela: to nie jest hipokryzja. Jeśli korpo pozwala sobie na takie akcję to ich czysta kalkulacja zysków i strat. Mają do tego narzędzia by to weryfikować. Jeśli ktoś wyrabia swoje taski w odpowiednim czasie, to może sobie nawet w 3 firmach pracować.
W środowisku medycznym sytuacja wygląda inaczej, zrobiła się totalna samowolka, ktoś kto powinien być w przychodni,

















Ale gdy średnio raz w miesiącu pary hetero, w Polsce, polewające wrzątkiem niemowlę to nikt nie widział, nikt nie słyszał, zawsze dzień dobry mówili. Przecież nie wszyscy rodzice tacy są Xd p-----c, alkoholizm, bieda w rodzinie - normalizacja :)