Wpis z mikrobloga

@kitq: Wróciłem z rorat, odpaliłem wypok i już chciałem 'chłopakom' złożyć serdeczne i szczerze życzenia, ale widocznie prawaki nawet w Wigilie nikomu nie przepuszczą. Wiele gówna i krzywych akcji na tym portalu widziałem przez ostatnie 10 lat, ale tym razem tak po ludzku zrobiło mi się przykro.... no nic, dzięki miras. Resztę refleksji nad polskim netem i ludźmi z którymi dzielę tę przestrzeń zachowam dla siebie i na inny czas. Ręce
  • Odpowiedz
Wołam plusujących oryginalny wpis, którym należy się sprostowanie (proszę usunąć plus z oryginalnego wpisu, aby nie być więcej wołanym):


@Cypherspeed: przecież napisałem powód ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ghfkf powiem tak, w zasadzie nie ważne czy kłamstwo czy nie jak, kogokolwiek to nie dotyczy, a pewnie kilka takich sytuacji się na prawdę wydarzy, jeżeli nikogo nie krzywdzą to i tak wszystkim życzę Wesołych Świąt :)
  • Odpowiedz
@kitq: Wiem, że nie ma - ale lubię tą zarzutkę. Plus ma ona pozytywny odbiór i jest miłą odskocznią od ciągłych dup na #teczowepaski (nie powiem, że nie lubię ale fajniej było by zobaczyć więcej regularnego nudnego kontentu).
  • Odpowiedz
@korin_: ja bym to olał ale striggerował mnie tym że mi usunął komentarz i jeszcze udawał że jakieś anty-homo teksty w nim pisałem.
Dalej poszło jak z górki
  • Odpowiedz