Piękne podsumowanie tuskologii XD Bierz w ryj i ciesz się Polaku z łaski uśmiechniętych bo może kradną i walą was w d00pe ale przynajmniej nie tyle co druga banda po tych samych pieniądzach. A spróbuj tylko ponarzekać na rudego bajeranta i jego bandę to już jesteś pisowiec/konfederata/onuca (niepotrzebne skreślić)
@Jo_chca: W przyszłym roku będziesz miał do wyboru jedną z tych opcji, albo rozwiązywanie afer chociaż w takim stopniu jak KO, albo proste plucie ludziom w twarz, jak pis mówiąc, że "im się ta kasa należała" i nara hołoto. Trzeciej drogi nie będzie, bo żadna konfederacja z 15% nic nie zmieni nawet jeśli wejdzie do rządu.
@IV_RP kolego, chyba nie znasz zasad. Na fakty i merytoryke nie ma tutaj miejsca. Dla nas istnieje tylko jedna, święta i niepodważalna - narracja ( ͡°͜ʖ͡°)
@Ketoprofenum Stano nie raz wprost mówił że TVPis to był nadal inny poziom propagandy, problem jest taki że teraz nie można złego słowa o TVP powiedzieć bo od razu Tuskoboty cię zeżrą. Wina PISu że zawiesił poprzeczkę tak wysoko że teraz PO może robić taki cyrk i nie boi się opinii publicznej bo przy TVPIS wyglądają rzetelnie.
@Gours: a co ty myślałeś że pójdzie do jawnie PISowskiego kanału i będzie jechać po pisiorach? Jak tam wszyscy z ich kościoła? XD Prosta zagrywka na podbieranie elektoratu żerując na ich chorej nienawiści do platfusów
@Jo_chca widać że na wykopie są dwie grupy ludzi, 1. Gowniaki interesujące się patologia famemma itd i 2. Ludzie około 30 którzy jedyne co robią to postuja na polityka i nieruchomości bo to dla nich aktualne tematy. Jak nie interesują cię żadne z powyższych to oh well, wykop nie jest dla ciebie
@Jo_chca nie mam pojęcia o co chodzi w jakiejś aferce ale ze stanowski to pisowski kundel co brał to nich kasę to fakt. Z tym nie ma jakiejkolwiek dyskusji i nikt kto się szanuje nie włącza nawet jego wysrywow
Mirki, poszukuje zegarka z zieloną/blękitną tarczą, najbardziej marzy mi się w srebrnej kopercie z brązową skórą. Jakieś polecajki w rozsądnej cenie ? #watchboners #zegarki
@Jo_chca jak chcesz tanio to casio, są na bransolecie ale można zawsze pasek założyć :). Drożej to Citizen, ale raz widziałem ruhle z tarczą Tiffany oczojebna była konkretnie. Do dziś żałuję, że przegrałem licytacje (znam sprzedawcę i widziałem ją na żywo)
wylęgarnią? po prostu nadrabiamy zaległości, mam pół wieku na budziku i konto na tiktok uruchomiłem po wyborach 2023 moja młoda rodzinka zlewaczone na max tvnem i tiktokami
Mirki ktoś z was zauważył taki problem w wykopem na telefonie że jak za szybko scrollujecie to w--------a cała strona ? XD To samo się dzieje po przybliżeniu jakiegokolwiek zdjęcia. Ja nawet nie potrafię znaleźć racjonalnego wytłumaczenia ¯\(ツ)/¯
#polityka #tusk #bekazpodludzi #popisjedenchuj
źródło: IMG_6744
Pobierz