@lNKOGNITO: różnica jest taka, że wszyscy moi sąsiedzi mogą mieć po 5 kotów i nawet tego nie zauważę. Natomiast jeśli mają chociaż jednego psa to będą mi uprzykrzać życie szczekaniem i kupami.
Zapytacie mnie dlaczego nienawidzę #psiarze? To nie jest tak, że nienawidzę, ja po prostu uważam, że są brudasami, psy zastępują im dzieci, a dodatkowo są ludźmi bez honoru i każdy jest winny tylko nie ich debilne zachowanie.
Ale też gdy miałem 16 czy 15 lat ciągano mnie i brata po sądach, patusy pomyślisz?
Tak się składa, że gdy ja już smacznie spałem w domu, podobnie jak mój brat, to
@Ch4d: taaaa nie wszyscy, a 50% gospodarstw ma co najmniej jednego psa, w nocy szczekanie, rano szczekanie, w dzień szczekanie, wszędzie dookoła. Nie daj boziu ktoś przejdzie z innym psem na spacerze, albo listonosz, albo rowerzysta, albo śmieciarka, to wszystkie szczekają na raz. To nie patologia?
ale Cie muszą wtedy w------ć ćwierkające ptaki z rana ( ͡°͜ʖ͡°)
@larvaexotech: ptaki mnie w ogóle nie w-------ą bo ich obecność jest naturalna. Nadobecnosc szczekających kundli ktocuh właściciele mają ich w dupie i nie potrafią wytresować już nie.
@Ch4d: może. Nie jest to niestety problem tylko w tym miejscu. Może po prostu nie zwracasz na to uwagi i dlatego nie zauważasz. To jeden z powodow dla których lubię deszcz i zimę - kundle zostają w domach.
Może po prostu jesteś przewrażliwiony.Jest to częste u osób ze spektrum autyzmu
@Ch4d: może, tylko dziwne, że inne dźwięki mi nie przeszkadzają. I tak. Mam czuły słuch, ale co innego jak sąsiad sobie przycina pół dnia kawałek metalu. Albo wyładowuje węgiel. Albo buduje coś w ogródku i naparza młotkiem. Dlaczego? Bo kiedyś skończy. Szczekanie pchlarzy nie skończy się nigdy, bo jak zdechnie to "oj tak pusto" i trzeba wypełnić ta
Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.
Wykopki: Trzeba przestrzegać prawa Prawo: Zakaz odpalania rac Mentzen: jestem osobą publiczną, a odpalę sobie Prawo: trzeba ukarać Sejm: trzeba ukarać Wykopki: nieeeeeee no tyle to nie.
@Beik: ale wiesz, że w prawie chodzi o nieuchronność a nie o to, czy przewinienie jest małe czy duże? Konfederaci tak krzyczą o tym, że inni są ponad prawem, dlaczego nie zagłosują w ogóle za zniesieniem immunitetów w takich sprawach?
@borowik-niezwyczajny: "albo będziecie przestrzegać prawa cywylizowanych narodów, albo nie będziecie mieli przywilejów". Pisowcy: OLABOGA FOLSKDOJCZ RYŻY OZE SROZE SNUS!
Bezmyślność ludzka mnie dobija czasem. Po lesie u mnie latał królik, taki zwykły hodowlany, ktos go wywalił pewnie. Próbowałem go złapać bo na wolności dlugo nie pożyje ale uciekał. Poprosilem o pomoc mi znajomą co u weterynarza pracuje, w końcu pod siatką zwiał na jedna posesje co małżeństwo lekarzy mieszka. Dzwonię ale nikt nie odbiera, musialem do pracy iść wiec poszedlem wieczorem i mówię w jakiej sprawie. Facet do mnie, że no był królik
Nie no obczajcie to. juleczka dramatyzuje, że biedny piesek, który pogryzł już kilka osób i do którego nawet nie da się wejść do boksu będzie miał przypiętą łatkę i nikt go nie będzie chciał adoptować jak się o tym dowie! xd
Przecież on powinien mieć to napisane wszędzie gdzie się da i każdy powinien być poinformowany, że ten pies gryzie żeby nikt nie popełnił błędu wzięcia go. Śmieszne są niektóre psiary.
Na Forum Ekonomicznym, organizowanym przez Putina w Petersburgu, pojawili się także Ukraińcy. Żeby nie przeszkadzać zaproszonym gościom z zagranicy władze nie uruchomiły alarmu przeciwlotniczego XD
Do porannej kawusi, Niech się Putin udu... ( ͡°͜ʖ͡°) #polityka
- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...
Jeśli to nic ścisłego jak medycyna, budownictwo czy prawo to pewnie, może nie ma sensu. Ja w życiu nie wykorzystałem wiedzy ze studiów, za to na pewno wykorzystałem umiejętności socjalne, poznałem świetnych ludzi, robiliśmy razem super rzeczy. To jest głowna wartość wg mnie w studiach innych niż te powyżej.
Dziś do wygrania 80mln złotych!! Jak zawsze, w przypadku głównej wygranej 10% trafia do 10 pulsujących jeśli uda mi się ją trafić 🔥🔥🔥 TO 800 TYŚ ZŁOTYCH DLA CIEBIE💶💶💶🌋🌋🌋 🫡🫡🫡CZAS DO 20:00 Jak obiecałem, stawka rośnie 💀💀💀 PLUSUJ JUZ TERAZ #rozdajo
Matkobosko, co ten wykop. Nie będę się rozwodzić nad upadkiem, bo zrobiono to za mnie już wiele razy. Ale serio? Jedno wrzucone znalezisko z płomieniem i BORDO?! Mamo, ja nie chcę xD
Kiedyś na bycie wykopowym nołlajfem trzeba było zapracować.
Unia Europejska chowa marchewkę, a wyciąga kij. Nowa regulacja ma bowiem ustalić parytet udziału samochodów elektrycznych we flotach firmowych. BEV-y będą musiały stanowić co najmniej jedną trzecią.
Bardzo dobrze, więcej manago dostanie elektryki, pomontują sobie ładowarki w swoich halach garażowych. Im ich więcej, tym mniej problemów będą robili deweloperzy/wspólnoty. A w końcu zaczną instalować ładowarki domyślnie.
@crazy_wolf: Ty a weź wyjedź mieszkać gdzieś gdzie tej komunistycznej unii nie ma. Zawsze jak pytam takich dzbanów gdzie jest lepiej to nagle morda w kubeł.
@crazy_wolf: każde z tych miejsc (oprócz Singapur i HongKongu) jest dobra na wakacje a nie do życia, średni poziom życia jest znacznie niższy. Natomiast pierwsze dwa są bardzo, ale to bardzo drogie. No i w Singapurze też jest "komunizm" na maksa, sprawdzałeś ile tam kosztuje posiadanie samochodu?
Czyli klasyk - coś tam obejrzałeś i zacząłeś krzyczeć zanim w ogóle zrozumiałeś cokolwiek.
Płot twist - przedstawicielem skretyniałego społeczeństwa jesteś ty.
75 lat temu, 11 maja, inżynier elektryk z MIT Jay Forrester złożył wniosek patentowy na pamięć ferrytową z wyborem współprądowym. Brzmi jak techniczna ciekawostka z muzealnej gabloty, ale w praktyce była to jedna z tych technologii, bez których historia komputerów wyglądałaby zupełnie inaczej.
Oglądałem ostatnio z córką anime Dr.Stone gdzie było bardzo dobrze pokazane jak taka pamięć działa. I w ogóle podstawy komputerów. Ogólnie spoko anime.
W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.
Kwestia programowania. Kobiety były programowane na niezależność i pieski, więc nie lubią dzieci. Showbiznes zmieni wajhe to i kobietom się przestawi w głowie.
Dzisiaj na tym tagu padliście ofiarą politycznej manipulacji.
Uśmiechnijcie się brygada lewacka!
@fremmm próbował wam wmówić - i po plusach i komentarzach widzę sukces - że projekt przeszedł, jest autorstwa lewactwa, a prawica dzielnie walczyła o prawa antypsiarzy.
@rzuf22: mam totalnie w pompie czy to PiS czy PO czy która strona. Psiarze to psiarze, bez względu na zamiłowania polityczne, i jak ktoś ładnie Ci tam odpisał - lewacy zazwyczaj mają mniejsze psy, prawacy większe. Odpsiarskie zapalenie mózgu nie dyskryminuje.
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek
źródło: 0f548f465e5ee5b6a34b7e73575fac5b
Pobierz