Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SamiS

SamiS

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 175449
  • Znaleziska 52122
  • Mikroblog 123327
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 0
lNKOGNITO
lNKOGNITO
5 godz. i 18 min temu
  • 292
psy są lepsze od kotów
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek
lNKOGNITO - psy są lepsze od kotów
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek

źródło: 0f548f465e5ee5b6a34b7e73575fac5b

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 1 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@lNKOGNITO: różnica jest taka, że wszyscy moi sąsiedzi mogą mieć po 5 kotów i nawet tego nie zauważę. Natomiast jeśli mają chociaż jednego psa to będą mi uprzykrzać życie szczekaniem i kupami.
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
przedwczoraj, 23:32:52
  • 10
w ogóle na tydzień na przechowanie dostałem od brata buldożka żabolskiego i na ten moment w klatce na 11 mieszkań jest 10 psów xdxddd
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS wczoraj, 06:12:38 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: patologia psiarska
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
przedwczoraj, 07:02:03
  • 104
#polityka #batyr #trump #bekazprawakow #bekazbatyra

Po czym poznać głupiego? a no po tym, że jako jedyny się szczerzy i rusza głową jak głupi właśnie.
Aldona_Lipska - #polityka #batyr #trump #bekazprawakow #bekazbatyra 

Po czym poznać ...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS przedwczoraj, 08:45:29 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: może gdzieś w pobliżu był ser.
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
13.06.2026, 05:38:34
  • 284
Zapytacie mnie dlaczego nienawidzę #psiarze? To nie jest tak, że nienawidzę, ja po prostu uważam, że są brudasami, psy zastępują im dzieci, a dodatkowo są ludźmi bez honoru i każdy jest winny tylko nie ich debilne zachowanie.

Ale też gdy miałem 16 czy 15 lat ciągano mnie i brata po sądach, patusy pomyślisz?

Tak się składa, że gdy ja już smacznie spałem w domu, podobnie jak mój brat, to
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 13.06.2026, 09:46:22 via Wykop
  • 9
@Ch4d: taaaa nie wszyscy, a 50% gospodarstw ma co najmniej jednego psa, w nocy szczekanie, rano szczekanie, w dzień szczekanie, wszędzie dookoła. Nie daj boziu ktoś przejdzie z innym psem na spacerze, albo listonosz, albo rowerzysta, albo śmieciarka, to wszystkie szczekają na raz. To nie patologia?
  • Odpowiedz
SamiS
SamiS 13.06.2026, 11:57:08 via Wykop
  • 2
ale Cie muszą wtedy w------ć ćwierkające ptaki z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@larvaexotech: ptaki mnie w ogóle nie w-------ą bo ich obecność jest naturalna. Nadobecnosc szczekających kundli ktocuh właściciele mają ich w dupie i nie potrafią wytresować już nie.
  • Odpowiedz
SamiS
SamiS 13.06.2026, 11:58:09 via Wykop
  • 1
Kurde hdzie ty mieszkasz ? XD Nie zazdroszcze.


@Ch4d: dzielnica w której jest więcej domków niż bloków. Każdy co ma trawnik musi mieć psa albo kilka bo się udusi.
  • Odpowiedz
SamiS
SamiS 13.06.2026, 13:49:24 via Wykop
  • 1
@Ch4d: może. Nie jest to niestety problem tylko w tym miejscu. Może po prostu nie zwracasz na to uwagi i dlatego nie zauważasz.
To jeden z powodow dla których lubię deszcz i zimę - kundle zostają w domach.
  • Odpowiedz
SamiS
SamiS 13.06.2026, 15:31:49 via Wykop
  • 0
Może po prostu jesteś przewrażliwiony.Jest to częste u osób ze spektrum autyzmu


@Ch4d: może, tylko dziwne, że inne dźwięki mi nie przeszkadzają. I tak. Mam czuły słuch, ale co innego jak sąsiad sobie przycina pół dnia kawałek metalu. Albo wyładowuje węgiel. Albo buduje coś w ogródku i naparza młotkiem.
Dlaczego? Bo kiedyś skończy.
Szczekanie pchlarzy nie skończy się nigdy, bo jak zdechnie to "oj tak pusto" i trzeba wypełnić ta
  • Odpowiedz

299

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 12:03:16
  • 152
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
SamiS
SamiS 12.06.2026, 08:36:58 via Wykop
  • 0
Wykopki: Trzeba przestrzegać prawa
Prawo: Zakaz odpalania rac
Mentzen: jestem osobą publiczną, a odpalę sobie
Prawo: trzeba ukarać
Sejm: trzeba ukarać
Wykopki: nieeeeeee no tyle to nie.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SamiS
SamiS 12.06.2026, 10:24:19 via Wykop
  • 0
@Beik: ale wiesz, że w prawie chodzi o nieuchronność a nie o to, czy przewinienie jest małe czy duże?
Konfederaci tak krzyczą o tym, że inni są ponad prawem, dlaczego nie zagłosują w ogóle za zniesieniem immunitetów w takich sprawach?
SamiS
SamiS 12.06.2026, 10:25:08 via Wykop
  • 0
@gnijacy_wypok: czy Ty właśnie porównałeś EU do III Rzeszy? xD
SamiS
SamiS 12.06.2026, 12:53:14 via Wykop
  • -2
@Beik: klasycznie, jak się nie da wygrać na argumenty to trzeba chociaż durny obrazek wstawić i hehe zaorane.

597

Polska zwolniona z kwoty imigrantów tylko na rok.

Zwolnienie w dalszych latach zależy od decyzji komisji. Tusk rok temu ogłosił zwycięstwo, Bosak ostrzegał.

opartyoszpadel
z
rp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:33:33
  • 102
  • #
    imigracja
  • #
    paktmigracyjny
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    tusk
  • #
    bosak
  • #
    polityka
SamiS
SamiS 10.06.2026, 07:32:54 via Wykop
  • -4
@borowik-niezwyczajny: "albo będziecie przestrzegać prawa cywylizowanych narodów, albo nie będziecie mieli przywilejów". Pisowcy: OLABOGA FOLSKDOJCZ RYŻY OZE SROZE SNUS!
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
08.06.2026, 04:33:52
  • 410
Bezmyślność ludzka mnie dobija czasem. Po lesie u mnie latał królik, taki zwykły hodowlany, ktos go wywalił pewnie. Próbowałem go złapać bo na wolności dlugo nie pożyje ale uciekał. Poprosilem o pomoc mi znajomą co u weterynarza pracuje, w końcu pod siatką zwiał na jedna posesje co małżeństwo lekarzy mieszka.
Dzwonię ale nikt nie odbiera, musialem do pracy iść wiec poszedlem wieczorem i mówię w jakiej sprawie.
Facet do mnie, że no był królik
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 08.06.2026, 09:36:07 via Wykop
  • 0
@PijeWodePoPierogach: jakby ludzie nie żyli ze zwierzętami to by nie było ich też w schroniskach. W ogóle byłoby o wiele mniej zwierząt.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
05.06.2026, 06:31:12
  • 97
Nie no obczajcie to. juleczka dramatyzuje, że biedny piesek, który pogryzł już kilka osób i do którego nawet nie da się wejść do boksu będzie miał przypiętą łatkę i nikt go nie będzie chciał adoptować jak się o tym dowie! xd

Przecież on powinien mieć to napisane wszędzie gdzie się da i każdy powinien być poinformowany, że ten pies gryzie żeby nikt nie popełnił błędu wzięcia go. Śmieszne są niektóre psiary.

#
WielkiNos - Nie no obczajcie to. juleczka dramatyzuje, że biedny piesek, który pogryz...

źródło: 1000131407

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 05.06.2026, 11:32:21 via Wykop
  • 2
@WielkiNos: nie jest fair w stosunku do psów... C--j z ludźmi.
Taki pies powinien być uśpiony w ciągu 24h.
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia
03.06.2026, 20:04:56
  • 566
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
Pangia - ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#cza...

źródło: 1000011370

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 03.06.2026, 21:32:54 via Wykop
  • 6
@Pangia: mój ojciec miał kiedyś takiego z silnikiem diesla, tak, wychodziły takie. Silnik z Ursusa, co zresztą było słychać. Piekielna maszyna.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
03.06.2026, 05:30:09
  • 98
#ukraina #rosja #wojna

Na Forum Ekonomicznym, organizowanym przez Putina w Petersburgu, pojawili się także Ukraińcy. Żeby nie przeszkadzać zaproszonym gościom z zagranicy władze nie uruchomiły alarmu przeciwlotniczego XD

Do porannej kawusi,
Niech się Putin udu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Kempes - #ukraina #rosja #wojna 

Na Forum Ekonomicznym, organizowanym przez Putina w...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 03.06.2026, 09:56:08 via Wykop
  • 1
TateTheTalisman to Tristan, nie Andrew


@pirones: jeden c--j
  • Odpowiedz

605

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
SamiS
SamiS 03.06.2026, 07:32:29 via Wykop
  • 2
Jeśli to nic ścisłego jak medycyna, budownictwo czy prawo to pewnie, może nie ma sensu.
Ja w życiu nie wykorzystałem wiedzy ze studiów, za to na pewno wykorzystałem umiejętności socjalne, poznałem świetnych ludzi, robiliśmy razem super rzeczy. To jest głowna wartość wg mnie w studiach innych niż te powyżej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

14latnawykopie
14latnawykopie
02.06.2026, 14:25:14
  • 807
Dziś do wygrania 80mln złotych!!
Jak zawsze, w przypadku głównej wygranej 10% trafia do 10 pulsujących jeśli uda mi się ją trafić 🔥🔥🔥
TO 800 TYŚ ZŁOTYCH DLA CIEBIE💶💶💶🌋🌋🌋
🫡🫡🫡CZAS DO 20:00🫪🫪🫪
Jak obiecałem, stawka rośnie 💀💀💀
PLUSUJ JUZ TERAZ
#rozdajo
14latnawykopie - Dziś do wygrania 80mln złotych!! 
Jak zawsze, w przypadku głównej wy...

źródło: 1000011056

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 02.06.2026, 18:11:22 via Wykop
  • 0
@14latnawykopie: e, nie zdążyłem.
  • Odpowiedz
duperele
duperele
02.06.2026, 04:06:36
  • 96
Matkobosko, co ten wykop. Nie będę się rozwodzić nad upadkiem, bo zrobiono to za mnie już wiele razy. Ale serio? Jedno wrzucone znalezisko z płomieniem i BORDO?! Mamo, ja nie chcę xD

Kiedyś na bycie wykopowym nołlajfem trzeba było zapracować.

#wykop #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 02.06.2026, 06:43:35 via Wykop
  • 3
@duperele: jak kiedyś wbiłem bordo to się rozstałem z dziewczyną, nie polecam.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
01.06.2026, 06:48:15
  • 207
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #4konserwy #heheszki

Pan Sutener to jednak fachowiec... kroczy ścieżką wyznaczoną wcześniej przez jego mentora Pomarańczową Mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #4konserwy #heheszki 

Pan Sutener ...

źródło: 1000078709

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 01.06.2026, 12:02:11 via Wykop
  • 0
@Kempes: a co to za zegarek na zdjęciu, czy aby nie jakiś drogi?
  • Odpowiedz

450

Bruksela szykuje nowy obowiązek. Polskie firmy będą musiały kupić elektryki

Bruksela szykuje nowy obowiązek. Polskie firmy będą musiały kupić elektryki

Unia Europejska chowa marchewkę, a wyciąga kij. Nowa regulacja ma bowiem ustalić parytet udziału samochodów elektrycznych we flotach firmowych. BEV-y będą musiały stanowić co najmniej jedną trzecią.

rychu-nalepa
z
moto.pl
dodany: 25.05.2026, 13:00:29
  • 269
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
SamiS
SamiS 26.05.2026, 07:19:55 via Wykop
  • 1
Bardzo dobrze, więcej manago dostanie elektryki, pomontują sobie ładowarki w swoich halach garażowych. Im ich więcej, tym mniej problemów będą robili deweloperzy/wspólnoty. A w końcu zaczną instalować ładowarki domyślnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SamiS
SamiS 26.05.2026, 07:20:33 via Wykop
  • -2
@crazy_wolf: Ty a weź wyjedź mieszkać gdzieś gdzie tej komunistycznej unii nie ma.
Zawsze jak pytam takich dzbanów gdzie jest lepiej to nagle morda w kubeł.
SamiS
SamiS 26.05.2026, 10:02:40 via Wykop
  • -1
@crazy_wolf: każde z tych miejsc (oprócz Singapur i HongKongu) jest dobra na wakacje a nie do życia, średni poziom życia jest znacznie niższy. Natomiast pierwsze dwa są bardzo, ale to bardzo drogie.
No i w Singapurze też jest "komunizm" na maksa, sprawdzałeś ile tam kosztuje posiadanie samochodu?

Czyli klasyk - coś tam obejrzałeś i zacząłeś krzyczeć zanim w ogóle zrozumiałeś cokolwiek.

Płot twist - przedstawicielem skretyniałego społeczeństwa jesteś ty.

285

Pamięć RAM zaczęła się od małych ferrytowych pierścieni

Pamięć RAM zaczęła się od małych ferrytowych pierścieni

75 lat temu, 11 maja, inżynier elektryk z MIT Jay Forrester złożył wniosek patentowy na pamięć ferrytową z wyborem współprądowym. Brzmi jak techniczna ciekawostka z muzealnej gabloty, ale w praktyce była to jedna z tych technologii, bez których historia komputerów wyglądałaby zupełnie inaczej.

ochucki
z
pixelnerd.pl
dodany: 18.05.2026, 20:59:59
  • 35
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ram
  • #
    pamiec
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
SamiS
SamiS 20.05.2026, 06:41:16 via Wykop
  • 4
Oglądałem ostatnio z córką anime Dr.Stone gdzie było bardzo dobrze pokazane jak taka pamięć działa. I w ogóle podstawy komputerów. Ogólnie spoko anime.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
SamiS
SamiS 18.05.2026, 09:06:52 via Wykop
  • 8
Kwestia programowania. Kobiety były programowane na niezależność i pieski, więc nie lubią dzieci. Showbiznes zmieni wajhe to i kobietom się przestawi w głowie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

269

Mieleckie Bryzy będą niszczycielami dronów!

Mieleckie Bryzy będą niszczycielami dronów!

M28 Bryza, produkowana w PZL Mielec, może przejść wojskową metamorfozę. Wojsko chce wykorzystać znane mieleckie samoloty do zwalczania dronów.

Hunt3r_PL
z
hej.mielec.pl
dodany: 13.05.2026, 13:11:38
  • 114
  • #
    mielec
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    drony
SamiS
SamiS 14.05.2026, 09:21:21 via Wykop
  • 1
A ultrallekkie się do tego nadają? Tanie, łatwo znaleźć pilotów, domontować działka i ogień. Jak ja bym chciał tak latać :D
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SamiS
SamiS 14.05.2026, 10:08:12 via Wykop
  • 1
@tell_me_more: a potrzebny jest taki kaliber do dronów? Nie wystarczy 9mm?
El_Kamilos23
El_Kamilos23
14.05.2026, 07:18:31
  • 49
Instytut Danych Z Pupy prosi o uzupełnienie ankiety w celu weryfikacji zamożności Wykopu. Dziękuję.
#finanse #nieruchomosci #ekonomia #ciekawostki #ankieta

Ile masz oszczędności? (PLN)

  • 0-1000 8.9% (486)
  • 1000-5000 5.5% (304)
  • 5000-15000 9.2% (505)
  • 15000-30000 11.9% (654)
  • 30000-100000 20.9% (1149)
  • Ponad 100000 33.9% (1858)
  • (Jestem na minusie:]) 9.7% (530)

Oddanych głosów: 5486

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 14.05.2026, 09:04:51 via Wykop
  • 26
@El_Kamilos23: serio ponad 1/4 ma ponad 100k? ciężko mi w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
rzuf22
rzuf22
rzuf22
13.05.2026, 13:06:21
  • 4
Dzisiaj na tym tagu padliście ofiarą politycznej manipulacji.

Uśmiechnijcie się brygada lewacka!


@fremmm próbował wam wmówić - i po plusach i komentarzach widzę sukces - że projekt przeszedł, jest autorstwa lewactwa, a prawica dzielnie walczyła o prawa antypsiarzy.
rzuf22 - Dzisiaj na tym tagu padliście ofiarą politycznej manipulacji.
Uśmiechnijcie ...

źródło: ec8eb35ca28b1bf783bc2899543ec131dc144f80cc489e621c8c6ce2336fb3c4

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiS
SamiS 14.05.2026, 05:57:23 via Wykop
  • 1
@rzuf22: mam totalnie w pompie czy to PiS czy PO czy która strona. Psiarze to psiarze, bez względu na zamiłowania polityczne, i jak ktoś ładnie Ci tam odpisał - lewacy zazwyczaj mają mniejsze psy, prawacy większe. Odpsiarskie zapalenie mózgu nie dyskryminuje.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Samuel

  • Gdynia
  • http://samuelosamochodach.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.09.2014

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking