Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Krs90

Krs90

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 197929
  • Znaleziska 27215
  • Mikroblog 170714
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 300
Mysteriouss
Mysteriouss
Mysteriouss
9 godz. i 29 min temu
  • 106
Ten lekarz w kanale zero kilka razy powtórzył, że ma świadomość tego co mówi. Ja trupów liczył nie będę, ale jeśli prawdą jest, że chociaż w jednym przypadku Kacprzyk zrobił tomograf trupowi, żeby zmienić w kartotece przyczynę śmierci to case łowców skór z Łodzi to jest k---a nic przy tym. 28 latek prosto po studiach rzekomo mógł doprowadzić do śmierci, a to wszystko dlatego, że p--------i politycy po znajomościach umieścili go na
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 8 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
to case łowców skór z Łodzi to jest k---a nic przy tym.


@Mysteriouss: CO? xDDD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90 8 godz. i 21 min temu
  • 24
#polityka #stanowski #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow
JESTEM NA MIEJSCU.
SYTUACJA JEST DRAMAYCZNA.
WIĘCEJ INFORMACJI PO 16:00

PAMIĘTAJ O KONCIE NA XTB I CZEKOLADKACH Z KODEM "STANO" 20% TANIEJ.
Krs90 - #polityka #stanowski #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow
JESTEM NA MIEJSCU.
...

źródło: obraz_2026-06-23_235633217

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1577

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: 13 godz. i 25 min temu
  • 99
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
Krs90
Krs90 11 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 31
Profesor Zielonka, to musi być bait xD
Krs90 - Profesor Zielonka, to musi być bait xD

źródło: obraz_2026-06-23_202546347

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krs90
Krs90 15 godz. i 11 min temu
  • 68
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #safe #wojsko
chceszcoszavonu.jpg

Ten człowiek jako prezydent to jest absolutna porażka, dajcie już tam lepiej małpę albo jakiegoś młodego Korwiniste czy innego Memcena (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #safe #wojsko 
chceszcoszavonu....

źródło: obraz_2026-06-23_170623123

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
Autor
14 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 8
to najlepszy Prezydent w 3 RP, nigdy nie byłem bardziej dumny ze swojego głosu


@KOLEGAMAMY: Wiemy Darek, wiemy. Podoba mi się w PiSie ta całkowita amnezja o kimś takim jak Andrzej Duda, ale tak Lecha Kaczyńskiego poniżać i porównywać go jako gorszego od Nawrockiego? Co ta prawica...
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
Autor
13 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 5
@PanAlbert: Przecież to nic nie zmienia. Nawrocki chwali się rozwojem przemysłu zbrojeniowego dzięki SAFE. Te jego bzdury o Safe0% i NBP były rozbrajane tyle razy, że nikt tego już nie bierze nawet w PiSie poważnie.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90 wczoraj, 05:38:17
  • 81
#lekarz #konowalposting #heheszki #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie #humorobrazkowy
Krs90 - #lekarz #konowalposting #heheszki #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie #humo...

źródło: obraz_2026-06-23_073723318

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
Autor
15 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
fajne, ale nie rób więcej

nie pieprz, niech robi


@oficjalne_konto: @bad_karma:
Krs90 - >fajne, ale nie rób więcej
nie pieprz, niech robi

@oficjalnekonto: @badkarma...

źródło: obraz_2026-06-23_171005134

Pobierz
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90 wczoraj, 05:26:31
  • 5
#praca #pracbaza #korposwiat #heheszki #hr #korpo
Brzmi tak absurdalnie, że absolutnie jestem w stanie w to uwierzyć xD
Krs90 - #praca #pracbaza #korposwiat #heheszki #hr #korpo
Brzmi tak absurdalnie, że a...

źródło: obraz_2026-06-23_072517013

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enten
enten
enten
23 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 5
@Krs90: sprawdzają jak bardzo można Tobą pomiatać.

Typowe jak nie ma rynku pracownika. Prawda jest taka, że jak jeszcze chciało mi się udawać to rekruterzy w rzeczy samej największe zainteresowanie okazywali w momencie kiedy im sprzedasz bajeczkę że Ty chcesz tej firmie całe swoje życie oddać i od dziecka marzyłeś aby pracowac właśnie tam. Co ja gadam pracować, Ty tam z pasji będziesz przychodzić i w ogóle Cie nie interesuje
  • Odpowiedz
Worm91
Worm91
23 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 2
@Krs90: Kiedyś zostałem odrzucony a argumentacja to "zbyt małe zaangażowanie". To było po 10 minutowej rozmwie na której kobita upewniła się, że nadal jestem zainteresowany, sprawdziła pobieżnie mój angielski i ustalaliśmy termin właściwej rozmowy, więc w sumie nic mnie nie zaskoczy.
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
przedwczoraj, 20:15:06
  • 20
Chłop chciał pójść z różową do restauracji z gwiazdką michelin w #krakow
https://1881.com.pl/nasze-menu

I go zmroziło, 990PLN niby za 14 dań do tego selekcja win od 490 do 1200

To ceny od osoby.
PiersiowkaPelnaZiol - Chłop chciał pójść z różową do restauracji z gwiazdką michelin ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-22 o 22.07.52

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 przedwczoraj, 21:52:00 via Wykop
  • 4
@PiersiowkaPelnaZiol: Też to kiedyś sprawdzałem, no i jednak wolę w--------ć tego schabowego z baru mlecznego za 30 zł, niż super ekstra wypas za 1500 zł więcej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90 przedwczoraj, 17:21:30
  • 8
#pcmasterrace #gry #valve #steam #steammachine #komputery
4 389,00 zł za podstawową wersję, papieżmacha.jpg, ale i tak wyprzeda się w moment.
Krs90 - #pcmasterrace #gry #valve #steam #steammachine #komputery
4 389,00 zł za pods...

źródło: obraz_2026-06-22_192018802

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lookazz
Lookazz
przedwczoraj, 17:35:25 via Wykop
  • 3
@Krs90: mniej dałem za PS5 Pro z napędem na premierę.
  • Odpowiedz
Rapsii
Rapsii
Rapsii
przedwczoraj, 20:46:33 via Wykop
  • 1
@Krs90: wszystkie 12 szt się już wyprzedało
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
przedwczoraj, 14:19:10
  • 60
Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale bardzo chciałbym, żeby duda wrócił na stanowisko prezydenta. To co robi ten alfons godzi w urząd dużo bardziej niż 10 letnia kadencja andrzejka.
Taki trump 2.0 tylko, że na szczęście nie jesteśmy mocarstwem i nie jesteśmy w stanie rozpoczynać wojen.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 przedwczoraj, 14:32:38 via Wykop
  • 47
@RetorykaPisowska: Duda robiłby to samo, ale może jednak kompromitacja byłaby mniejsza bo może nie w----------y snusów przed kamerami i nie zachowywałby się jak kibol, którym Nawrocki z dumą przyznaje że jest.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90 przedwczoraj, 12:01:07
  • 49
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #matecki
Takiego widoku sobie i państwu życzę, widoku tego szkodnika za kratami.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #matecki 
Takiego widoku sobie i państwu ...

źródło: obraz_2026-06-22_135830095

Pobierz

Czy Nawrocki ułaskawi Mateckiego?

  • TAK 92.9% (248)
  • NIE 7.1% (19)

Oddanych głosów: 267

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
przedwczoraj, 12:03:46 via iOS
  • 50
@Krs90: oczywiście, że ułaskawi. W PISowskim uniwersum każdy złodziej i aferzysta to ofiarami reżimu, jest chory na raka, ma chorą córkę, był torturowany przez Zurkowcow i wymaga wsparcia finansowego od biednych emerytów.
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd
przedwczoraj, 13:10:54 via Wykop
  • 5
@Krs90: ja tam bardziej liczę, że odpowie majątkiem i to co nakradł zostanie mu odebrane. Oraz, że za wyrok nie będzie mógł piastować jakiegokolwiek stanowiska politycz ego oraz zakaz pracy na jakimkolwiek stanowisku SSP. To, że trafi za kratki i dalej będę na niego lozych chociażby milionową grosza mnie nie będzie satysfakcjonować.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90 przedwczoraj, 09:25:49
  • 21
#krakow #burza
Krs90 - #krakow #burza

źródło: obraz_2026-06-22_112509053

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 przedwczoraj, 07:14:19
  • 264
#lekarz #konowalposting #warszawa #trzaskowski #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero #bekazestanowskiego
Stanowski w ciągu ostatnich kilku dni był wyjątkowo aktywny. Co za szczęście się trafiło, że mógł tak dobrze opisać aferę i akurat nie miał pilnego grilla. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Krs90 - #lekarz #konowalposting #warszawa #trzaskowski #bekazpisu #bekazprawakow #sta...

źródło: obraz_2026-06-22_090559169

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu
przedwczoraj, 07:16:51 via Wykop
  • 220
@Krs90: Krzysio znowu nie trzyma ciśnienia, bo nie może wykombinować, jak jednocześnie być na grillu i na nim nie być, kiedy się okazało, że w wały w szpitalach są umoczeni wszyscy od prawa do lewa, jak Polska długa i szeroka - w tym jego mocodawcy z PiS.
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
przedwczoraj, 07:38:36 via Wykop
  • 163
@Krs90: jak szmatecki ma proces za kradzież publicznych pieniedzy i zatrudnianie sie na fałszywych etatach - grill
jak pierwsza dama z pałacu zakłada fundację charytatywną i przy okazji zakładają jej konto w NBP - grill
giertych sie zesrał - Hurr durr, 3h filów na kanale g---o.
Urzędniczka wykonała swoją robotę i biedny przedsiębiorca dostał 2,5 tys. mandatu – publiczny lincz, 4 h filmików dla mariuszy.

I tak to się żyje.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:21:01
  • 1827
Coraz więcej osób zauważa, że od pewnego czasu każde wydarzenie międzynarodowe, które mogłoby dać punkty władzy jest torpedowane chwilę wcześniej przez PIS (i czasami konfederację).

1) Program SAFE - nagła zmiana stanowiska i atak PIS przed podpisaniem umów.
2) Umowa obronna z UK - Kręcenie nosem, że Nawrocki nie wiedział i nie wiadomo czy podpisze ( wg władzy kancelaria prezydenta była informowana o pracach)
3) Umowa o współpracy z Niemcami - ''przypadkiem'' dzień przed podpisaniem
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 21.06.2026, 07:41:27 via Android
  • 36
SAFE to taki sam skok na kasę jak KPO, Polska jako kraj nic na tym nie zyska,


@dziacha: Co za Mariuszkowe p---------e.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.06.2026, 20:42:36
  • 0
Czy gdyby W4 wyszło w tym samym czasie co GTA 6 to i tak by przegrało w kretesach zważając na to, że gra byłaby milion razy lepsza?

W mojej opinii poza Half Life to tylko te dwie serie mogą się bić.

#gry #wiedzmin #wiedzmin3 #gta6

Zapraszam for diskaszion

  • Wiedźmin for szor 39.4% (13)
  • Pytasz czy dzik sra w lesie? 60.6% (20)

Oddanych głosów: 33

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 20.06.2026, 22:22:03 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek: Mimo że HL3 to tytuł numer jeden na który czekam, to nie ma szans żeby przebił GTA 6 jeśli chodzi o wyniki finansowe. W ogóle żadna gra w historii nie zrobiła i pewnie długo nie zrobi takich wyników jak nadchodzące gta6.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
20.06.2026, 09:53:14
  • 3
no to jak trwa ciche otwieranie tajemnych centrum integracji to niech tam jadą z kontrolą poselką, porobią filmiki i fotki i je wrzucają, na co czekają??? xd

#bekazpisu #matecki #szmatecki #paktmigracyjny #urojeniaprawakoidalne #bekazmateckiego
eSUBA94 - no to jak trwa ciche otwieranie tajemnych centrum integracji to niech tam j...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 20.06.2026, 10:05:31 via Wykop
  • 7
@eSUBA94: Ciche otwarcie według PiSowców (na zdjęciu Mosiński z PiSu otwiera takie centrum w Kaliszu).
Krs90 - @eSUBA94: Ciche otwarcie według PiSowców (na zdjęciu Mosiński z PiSu otwiera ...

źródło: obraz_2026-06-20_120346289

Pobierz
  • Odpowiedz
GdzieSoLody
GdzieSoLody
20.06.2026, 07:41:37
  • 888
Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz. W Polsce juz nie ma służby zdrowia, jest partnerstwo medyczne
#lekarz100k #medycyna #konowalposting
GdzieSoLody - Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 20.06.2026, 10:00:15 via Wykop
  • 43
@GdzieSoLody: To ja po 30 sekundach słuchania tego p---------a.
Krs90 - @GdzieSoLody: To ja po 30 sekundach słuchania tego p---------a.

źródło: obraz_2026-06-20_115919100

Pobierz
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1391
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90 19.06.2026, 19:09:49 via Wykop
  • 3
wina po jej stronie, więc chce bez orzekania. Ale chyba się zgodzę bo nie mam ochoty włóczyć się po sądach


@alkoJezus: Bez orzekania, czyli niedługo to będzie Twoja wina. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90 19.06.2026, 18:40:07
  • 28
#lekarski #lekarz #konowalposting #warszawa #trzaskowski #bekazpisu #bekazprawakow
Dobra rozumiem oburzenie bo jest słuszne, ale zawsze mnie bawi jak dzieje się COKOLWIEK to PiSowcy od razu:

DYMISJA TUSKA

DYMISJA RZĄDU

DYMISJA LEWACTWA
Krs90 - #lekarski #lekarz #konowalposting #warszawa #trzaskowski #bekazpisu #bekazpra...

źródło: obraz_2026-06-19_203752097

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
19.06.2026, 19:25:53 via Wykop
  • 2
@framugabezdrzwi:
zjadlbym_kebaba - @framugabezdrzwi:

źródło: 6b1b36cd88f5af3262397729deb7572874f6ec20850f178adcf6ae40fc992e2f

Pobierz
  • Odpowiedz
James0n
James0n
19.06.2026, 21:24:18 via Wykop
  • 12
@Krs90: Afera aferą, z winnymi jechać, ale pisowcy to niech mordę zamkną w tych kwestiach XD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90 19.06.2026, 05:43:04
  • 1938
#lekarski #lekarz #konowalposting #gornictwo #gornicy #humorobrazkowy #heheszki
xDDD
Krs90 - #lekarski #lekarz #konowalposting #gornictwo #gornicy #humorobrazkowy #hehesz...

źródło: obraz_2026-06-19_074218114

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pwone
pwone
19.06.2026, 06:54:52 via Wykop
  • 368
@Krs90: Tak szczerze to górnik to jest tam c--j przy tym co lekarze robią. Wiadomo, że te 2 dodatkowe miesiące w roku i 150 tys. odprawy to też sporo, ale chociażby nie wiem co, za 20 lat górników już nie będzie, a lekarze jak się nic nie zmieni będą doić budżet w wysokości 150 tys. każdego miesiąca a nie podczas jednorazowej odprawy.
  • Odpowiedz
Dejvidek25
Dejvidek25
19.06.2026, 07:18:12 via Wykop
  • 549
Tak szczerze to górnik to jest tam c--j przy tym co lekarze robią.


@pwone: tacy sami problemowi ludzi. Jedni rozwalają system zdrowia drudzy rozwalali energetykę w Polsce przez co mamy drogi prąd w Polsce.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • trolololo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.11.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking