Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sentinelczyk

Sentinelczyk

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27407
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 27399
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
Sentinelczyk
Sentinelczyk wczoraj, 21:17:01
  • 2
Nakamura z-----ł szczura #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld
wczoraj, 19:07:13
  • 6
#mecz melduję z japońskiego wykopu
swdtgld - #mecz melduję z japońskiego wykopu

źródło: Screenshot 2026-06-14 at 21-06-46 【NHK】FIFAワールドカップ 日本vsオランダ - エッヂ掲示板

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk wczoraj, 19:10:06 via Wykop
  • 0
@swdtgld: isover dla chłopa-san [*]
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
przedwczoraj, 20:21:17
  • 44
#mecz

Mam jeszcze mecz towarzyski Zimbabwe - Sentinel Północny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk przedwczoraj, 20:26:04 via Wykop
  • 16
@bo-banley: ostrożnie, jesteśmy groźni
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
12.06.2026, 20:01:15
  • 6
Słaby ten mundial. Mam nadzieje, że chociaż Trump coś o-----e.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 12.06.2026, 20:02:19 via Wykop
  • 0
@Epiktetlol: albo odjebią trumpa
  • Odpowiedz
Daqnny
Daqnny
12.06.2026, 19:49:03
  • 14
Czego hejtujecie Wielkiego Bora? 100x lepiej się z nim mecz oglada niż z jakimś npctem Iwańskim
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 12.06.2026, 19:51:26 via Wykop
  • 1
@Daqnny: bo to wieśniak z dębicy
  • Odpowiedz
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
08.06.2026, 04:33:52
  • 410
Bezmyślność ludzka mnie dobija czasem. Po lesie u mnie latał królik, taki zwykły hodowlany, ktos go wywalił pewnie. Próbowałem go złapać bo na wolności dlugo nie pożyje ale uciekał. Poprosilem o pomoc mi znajomą co u weterynarza pracuje, w końcu pod siatką zwiał na jedna posesje co małżeństwo lekarzy mieszka.
Dzwonię ale nikt nie odbiera, musialem do pracy iść wiec poszedlem wieczorem i mówię w jakiej sprawie.
Facet do mnie, że no był królik
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 08.06.2026, 10:52:37 via Wykop
  • 1
@PijeWodePoPierogach: niektóre wykopki mają w sobie więcej ze zwierzęcia niż ten królik xD

Jak widzę, że ktoś pisze o bambinizmie, to od razu wiem, co to za jeden - taki, co trzymałby psa na dwumetrowym łańcuchu przez całe jego życie, a jakby się do niego jakieś służby o to p--------y, to by tłumaczył, że jego rodzice i dziadkowie też tak robili i jakoś wszyscy żyli długo i szczęśliwie (oprócz psa)
  • Odpowiedz
rales
rales
07.06.2026, 07:59:36
  • 1328
WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopodobną jedenastkę na mundial 2026.
Były to wyłącznie moje przewidywania.
Porównajmy sobie, gdzie chłopaki byli wtedy, a gdzie są dzisiaj:

Drągowski
rales - WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopod...

źródło: comment_T4t8bDLI2gUvw2xNKXSIMCI4TfIEbE8R

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 07.06.2026, 09:25:56 via Wykop
  • 9
@rales: No i żaden nie zagra na mundialu, wielki pan ekspert się znalazł!

  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
06.06.2026, 13:13:06
  • 61
obiad chłopski
notakjakbytotalnie_ - obiad chłopski

źródło: 1000010289

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 06.06.2026, 20:50:15 via Wykop
  • 1
@notakjakbytotalnie_: jak to obiad oskariacki, a nie chłopski

no ale fajny, fajny
  • Odpowiedz
Sentinelczyk
Sentinelczyk 06.06.2026, 11:44:07
  • 1
Kto nigdy za dzieciaka nie miał polucji nocnych po naoglądaniu się panny Migotki, niech pierwszy rzuci hatifnatem #gownowpis
Sentinelczyk - Kto nigdy za dzieciaka nie miał polucji nocnych po naoglądaniu się pan...

źródło: 1000000806

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
06.06.2026, 11:46:43 via Wykop
  • 1
@Sentinelczyk: bardziej te agentki 3
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
06.06.2026, 11:46:48 via Wykop
  • 2
@Sentinelczyk:
Marek_Tempe - @Sentinelczyk:

źródło: chrystepanie

Pobierz
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
01.06.2026, 18:05:57
  • 74
#321685 mmm rypka
annlupin - #321685 mmm rypka

źródło: annlupin99009989890

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 01.06.2026, 19:53:26 via Wykop
  • 1
@annlupin: kocham cię rybo pij ze mno kompot
  • Odpowiedz
Sentinelczyk
Sentinelczyk 01.06.2026, 16:02:50
  • 1
Minęło półtora miesiąca od pierwszego posta na #czarnolistoczelendz i jako że nikogo to nie obchodzi, to postuję aktualizację.

Na czarno szybko poszła polityka, bo ile można czytać wykopowych ekspertów od "current thing". Parę spermiarskich tagów też, bo jak chcę sobie pooglądać gołe baby, to w zaciszu własnej sypialni (tak naprawdę nie mam oddzielnej sypialni). Łatwogang też mnie zmęczył, doceniam zbiórkę, ale jak 90 procent gorących było tym zawalone, to męczy.
Sentinelczyk - Minęło półtora miesiąca od pierwszego posta na #czarnolistoczelendz i ...

źródło: czarnolisto

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
03.06.2026, 12:45:45 via Wykop
  • 1
@Sentinelczyk: mam te same tagi na czarnej
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
01.06.2026, 10:16:39
  • 72
Podsumowanie SIÓDMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow v8

nie wiem juz jak mam pisac te podsumowania, moderacja mnie przesladuje, napisze czlowiek ze gruube to glupie i juz kasują
prawdopdoobnie moderacja jest w 3 klasie otylosci i zamiast chudnac to zrą jak swinie i nie mozna ich nawet za to j---c bo moderacja
Ehh bez sensu to życie

W
wykopowybrukselek - Podsumowanie SIÓDMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow v8

nie wiem juz...

źródło: image0

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 01.06.2026, 14:04:23 via Wykop
  • 5
@wykopowy_brukselek: ostatnio zacząłem jeździć na rowerze, jeść mniej, schudłem parę kilo i już mnie w-------ą te grubasy. Trzeba ich wyzywać, bo głaskanie po główce nikomu schudnąć nie pomoże, a obrażanie komuś na pewno tak. Może i ktoś się popłacze i ze smutku zje wiadro nutelli, ale co zrobić, niektóre jednostki są nie do uratowania.

Tak że ten, jestem j-----m grubasem i wy też. Zapiszę się do następnej edycji, bo mam
  • Odpowiedz
Sentinelczyk
Sentinelczyk 01.06.2026, 14:09:57 via Wykop
  • 0
@wykopowy_brukselek: wakacje to idealna pora na rowerek, a temperatura sprawia, że nie chce się aż tak żreć, przynajmniej mi. No ale są też grubasy, które jak tylko zobaczą +20 stopni na termometrze, to jadą po resztki z ubojni i sześciopak najtańszego piwa, żeby w--------ć 5000 kcal jednego dnia, a potem płakać w poduszkę
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
27.05.2026, 19:34:36
  • 20
Tlusty chop ktoremu wczoraj przeszkadzal upał
JaNieGejJaPapiesz - Tlusty chop ktoremu wczoraj przeszkadzal upał

źródło: 7959f5b5-857c-41c4-a41c-fc827c10fa27-1_all_9203

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 28.05.2026, 05:56:05 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: może ty po prostu jaki ciepły jesteś i dlatego ci tak ciepło co???
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.05.2026, 01:08:34
  • 316
Za chwilę mistrzostwa świata w piłce nożnej, najbardziej heteroseksualnego sportu na świecie
wfyokyga - Za chwilę mistrzostwa świata w piłce nożnej, najbardziej heteroseksualnego...

źródło: temp_file6444316357688246795

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 28.05.2026, 05:53:21 via Wykop
  • 55
@wfyokyga: manchester psity
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
27.05.2026, 22:30:49
  • 267
Szczyt formy ludzkiego ciała
wfyokyga - Szczyt formy ludzkiego ciała

źródło: temp_file3056522539582475865

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sentinelczyk
Sentinelczyk 28.05.2026, 05:45:57 via Wykop
  • 7
@wfyokyga: nawet na nią nie spojrzał, alpha male
  • Odpowiedz
Sentinelczyk
Sentinelczyk 27.05.2026, 20:57:59
  • 0
Alemao brakowao #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking