Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qraape

Qraape

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 90007
  • Znaleziska 23349
  • Mikroblog 66658
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 245

1846

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: wczoraj, 09:05:45
  • 183
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
Qraape
Qraape wczoraj, 17:36:02 via Wykop
  • 52
W Kauflandzie była wysepka z gadżetami dla ojców. Były czapki z daszkiem "Pan Tata", młotki z zestawem bitów chowanym w rączce, latarki, kubki. Ogólnie rzeczy, które mogą się przydać. Skromne, ale fajnie, że zaczyna się pojawiać taki trend :)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

694

Hiszpania: 21-letni imigrant z nożem wtargnął do kampera i ...

Pokaż treści 18+

Hiszpania: 21-letni imigrant z nożem wtargnął do kampera i ...

Almerii doszło do bestialskiego ataku. Imigrant (21 lat) wszedł z nożem do kampera, w którym odpoczywała 44-letnia Niemka. Dokonał agresji seksualnej, brutalnie ją pobił (twarz całkowicie zmasakrowana) i próbował uciec wpław do morza. Policja musiała skakać za nim do wody.

awe-spam
z
okdiario.com
dodany: wczoraj, 11:26:04
  • 114
  • #
    hiszpania
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    swiat
Qraape
Qraape wczoraj, 17:29:43 via Wykop
  • 8
@Damntrain: i każdy z nich zasłużyłby na główną. Rób znaleziska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
thorgoth
thorgoth
19.06.2026, 09:56:19
  • 1292
Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była przednia.
Opisze schemat, bo może komuś się przyda.

1. Pierwszy telefon dość wcześnie rano, człowiek zaspany, przed kawą, nie każdy od razu musi zajarzyć że coś jest nie tak.
Telefon z numeru +48 227942868. Operator Polak, przedstawia się jakimś banalnym nazwiskiem, w moim wypadku "Adam Wiśniewski". Dzwoni niby z Providentu. Mówi, że bardzo mu przykro ale nie mogą udzielić mi pożyczki na
thorgoth - Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była p...

źródło: HK7UoaLXoAACc_a

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 19.06.2026, 22:07:51 via Wykop
  • 5
Chłopu ze wschodnim akcentem najlepiej odpowiadać "Kolego, jak nie wiesz co w życiu robić, to jedź na front walczyć o czarnoziemy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
17.06.2026, 06:31:42
  • 24
Nie dotknę niczego co niemieckie!!!*


#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - Nie dotknę niczego co niemieckie!!!*

SPOILER

#bekazpisu #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 17.06.2026, 08:36:17 via Wykop
  • 0
@Matuuusuuu: ale odmianę przez przypadki to mógłby powtórzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1624

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 216
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
Qraape
Qraape 14.06.2026, 06:08:54 via Wykop
  • 23
@m-pla: to jedyne wnioski jakie wyciągnąłeś z tego znaleziska?
sztywny_misza
sztywny_misza
12.06.2026, 03:04:56
  • 351
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 12.06.2026, 04:42:59 via Wykop
  • 20
@Nikczemnik: a jakaś konkretna odpowiedź zamiast XDDD jak niedorozwój? Jestem ciekaw innego punktu widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Qraape
Qraape 12.06.2026, 05:21:47 via Wykop
  • 9
@doznanie: skąd pomysł, że robię na produkcji? 🤔

@Gjbgghbhhjj nie, "XDDD" to g---o nie komentarz. Dopiero Twój można nazwać normalną odpowiedzią. Dziękuję.

Niektórzy tutaj to ładnie p----------i. Jak nie przytakujesz tępo, tylko pytasz "ale dlaczego?", to z automatu jesteś przeciwnikiem. Trzymajcie się tam w tej Choroszczy.
  • Odpowiedz
Qraape
Qraape 12.06.2026, 12:16:42 via Wykop
  • 0
@MizukiTan: a to odnośnie czego?
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita
10.06.2026, 17:24:41
  • 80
NrGeek:
- Wspierająca i kochająca żona, dziecko
- Rzuci zawsze anegdotką dot. Łodzi
- Zna klocucha
- Nie musi nic mówić żeby wygrać drame
- NrGeek prezentuje demo swojej gry i nawet można w nią zagrać
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 10.06.2026, 20:59:46 via Wykop
  • 0
@Dupazbita: jak się prowadzi monolog z drugą osobą? 🤔
  • Odpowiedz

56

Zbudowałem przycisk SOS dla mojej 96-letniej cioci - szukam ostrego feedbacku pr

Moja ciocia ma 96 lat i mieszka sama. W tym wieku najgroźniejszy jest upadek - po nim często nie da się wstać i dojść do telefonu, a liczy się każda minuta. Chciałem jej dać coś, co wezwie pomoc bez sięgania po telefon. Przejrzałem rynek (opaski SOS, smartwatche, teleopieka) i dwie rzeczy mnie zniec

torm116
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 14:21:33
  • 86
  • #
    raspberrypi
  • #
    programowanie
  • #
    startup
  • #
    seniorzy
  • #
    iot
Qraape
Qraape 10.06.2026, 17:00:52 via Wykop
  • 14
@torm116:

Haha, nie obrażam się, choć przysiągłbym, że jestem człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

brzmi dokładnie jak coś, co powiedziałoby AI udające człowieka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
river_styx
river_styx
10.06.2026, 09:32:42
  • 59
wyplata huopska ehhh
#przegryw
river_styx - wyplata huopska ehhh
#przegryw

źródło: 1000001599

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 10.06.2026, 10:43:52 via Wykop
  • 11
@river_styx: a ja dla odmiany powiem: bardzo ładnie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

1733

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
Qraape
Qraape 10.06.2026, 10:25:13 via Wykop
  • 0
Oczywiście obrona "no faceci nie mają dnia wolnego, bo hehe nie majo okresu". No może i nie mają. Za to mają mniej dni wolnych. Jak cię boli, to od tego jest chorobowe, od tego jest urlop, od tego są nadgodziny, by sobie nadrobić stracony dzień. Dla chcącego nic trudnego. A jak będzie ktoś chciał kontrolować czy faktycznie taki "dzień na okres" się należy, bo bardzo boli, to zaraz będzie kwik, że szowinizmy,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

474

Szkoła luksusu i pogardy, czyli żeński redpill pierze mózgi kobietom(ANALIZA)

Pamiętacie słynne amerykańskie podcasterki tłumaczące, że facet bez 100k na koncie miesięcznie to podczłowiek? Ten rak oficjalnie zaszczepił się w Polsce, a algorytmy mediów społecznościowych pompują to do głów młodym dziewczynom na masową skalę.Podrzucam świetny materiał od @diendris

Swiezyy
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 12:49:57
  • 229
  • #
    redpill
  • #
    blackpill
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    p0lka
  • #
    diendris
  • #
    randki
Qraape
Qraape 09.06.2026, 06:13:21 via Wykop
  • 21
1. Gdybym trafił na taką księżniczkę, to najpierw bym zaproponował spacer. Gdyby zaczęła narzekać, że "phi, spacer, co ja pies? Żenada.", to wtedy bym rzucił "Ale spacer po Florencji/jakimkolwiek innym włoskim, hiszpańskim mieście" i bym patrzył jakie fikołki robi, że TEN spacer już jednak nie jest żenadą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Gdyby mi babeczka nie odpisywała przez trzy dni po spotkaniu, to bym usunął parę i elo,
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qraape
Qraape 09.06.2026, 15:20:58 via Wykop
  • 1
@Whereswally: można przyjąć 2006 - 2016 🤔
fornson23
fornson23
08.06.2026, 08:41:52
  • 16
Co lubię w grach komputerowych między innymi? To, że można przenieść się do świata który już nie istnieje. #gry #f1
fornson23 - Co lubię w grach komputerowych między innymi? To, że można przenieść się ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 08.06.2026, 09:08:24 via Wykop
  • 1
@fornson23: ale jak to? Tak bez miliarderów porównujących sobie kutasy poprzez wielkość jachtów wzdłuż trasy wyścigu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
05.06.2026, 04:10:39
  • 148
Znany lekarz, hirurg onkologiczny, świetny specjalista doktor Murawa opowiada jak jakaś baba smarowała raka alkoholem z miodem bo ktoś jej tak powiedział. W komentarzach od razu zaczynają się pojawiać szury pokroju tego ze zdjęcia, kto ma chwilę polecam polajkować ewentualnie zgłaszać komentarze szurów jako oszustwo.
https://www.facebook.com/share/r/1HACZZNKVh/
#szury
#medycynaalternatywna
#dezinformacja
#odkrylicozakryte
#nowotwory
PavulonRazPavulonDwa - Znany lekarz, hirurg onkologiczny, świetny specjalista doktor ...

źródło: 53271

Pobierz
PavulonRazPavulonDwa - Znany lekarz, hirurg onkologiczny, świetny specjalista doktor ...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 05.06.2026, 05:44:26 via Wykop
  • 4
@PavulonRazPavulonDwa: ziółka zrywane o północy, czarodziejskie maści z tłuszczu niedźwiedzia i gówna bobra, a koniec końców i tak potem jest albo drewniane wieko albo "panie lekasz pomusz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
02.06.2026, 09:26:22
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 03.06.2026, 08:12:28 via Wykop
  • 0
Zabili chłopa dla 500-700 zł długu. Nieźle. A może raczej za bezczelność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
01.06.2026, 11:30:51
  • 124
Marzyłem o takiej myszce

ale już mi przeszło xD


#2jednostkowe0integracyjnych
Rabusek - Marzyłem o takiej myszce

ale już mi przeszło xD

SPOILER

#2jednostkowe0in...

źródło: 0wj40scjni4h1

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 03.06.2026, 08:08:52 via Wykop
  • 0
Miałem podobną od Asusa. Zero problemu z kurzem i syfem.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
29.05.2026, 06:41:06
  • 65
#humorobrazkowy #polityka #polska #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #polityka #polska #heheszki

źródło: 1000017837

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 29.05.2026, 08:39:01 via Wykop
  • 10
@ZarodziecMalaryczny997: początek 2020 pokazał jak ważni w życiu ludzi są artyści (i sportowcy). Sport stop, koncerty stop, kino stop - i jakoś, k---a, ludzie żyli ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba, że umierali, ale to nie od braku muzyczki na koncercie xD
Ugułem j---ć ich. Jak decydujesz się na artystowanie, to bądź świadom, że możesz z tego mieć g---o nie pieniądz, bo w sumie g---o znaczysz
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
27.05.2026, 17:13:55
  • 18
#kiszak #elfickidokturnauk #memy #prawda #patologiazuczelniwyzszych #heheszki
Jak Areczek gada cały czas o "redaktorach growych" albo sadzi się niepytany do NrGeeków to jest to normalne, to nie jetst żadna obsesja, to samo z Ubisoftem.

Ale jak wytkniesz niekompetentnemu doktorkowi, ze wykłada na renomowanej uczelni technicznej bez tytułu inżyniera, i spytasz, jak się z tym czuje, to już masz OBSESJĘ PARASPOŁECZNĄ (
miloszy - #kiszak #elfickidokturnauk #memy #prawda #patologiazuczelniwyzszych #hehesz...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 28.05.2026, 08:39:42 via Wykop
  • 0
@miloszy: a mógł po prostu odpisać "a dobrze".
  • Odpowiedz
alverini
alverini
28.05.2026, 05:50:24
  • 3
#kiszak już się wypowiedział o premierze 007? ograł? Bo pamiętam jak robił recenzje na podstawie trailera, gdzie robił śmiech pawiana do każdej jednej sceny, że fatalne, że wygląda jak AI, że będzie totalna kupa.
I żeby nie było, sam grać nie będę, ale niezmiernie bawi mnie wysuwanie bardzo negatywnych opinii na podstawie trailerów, co menelomiot robi regularnie. Odniesie się czy "o wicofie, i znowu ludolodzy mieli racje hahahah yyyy *smiech
alverini - #kiszak już się wypowiedział o premierze 007? ograł? Bo pamiętam jak robił...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 28.05.2026, 08:32:26 via Wykop
  • 0
@alverini: to są oceny tylko z recenzji. Poczekaj na oceny graczy. Cyberpunk na premierę też był GOTY, 10/10 od "krytyków", a zdechły na starcie Concord miał "tylko" 7/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
21.05.2026, 06:33:52
  • 20
To jest tak: w Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie jakby w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. I ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Proszę państwa, wojna, komunizm, później transformacja przeprowadzona tak, jak ją przeprowadzono... Właśnie ten typ ludzi konfidentów, ludzi, którzy byli gotowi służyć obcym, utrzymał swoje pozycje, a dzisiaj boi się, że te pozycje straci,
donatien-de-sade - > To jest tak: w Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowe...

źródło: IMG_7568

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qraape
Qraape 21.05.2026, 08:31:36 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: "dowiedziały sę?" Po jakiemu to?
  • Odpowiedz

1932

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...

myMyselfAndIAgain
z
plotek.pl
dodany: 19.05.2026, 17:52:57
  • 300
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
Qraape
Qraape 20.05.2026, 04:55:37 via Wykop
  • 6
@tomasz-aleksander-barania:
Moderacja, wy jesteście, k---a, normalni? XDD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Adam

  • Trochę #normik, a trochę #piwniczak

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking