Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SarahC

SarahC

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 120106
  • Znaleziska 52407
  • Mikroblog 67699
  • Obserwujący 142
  • Obserwowane 225
sztywny_misza
sztywny_misza
30 min temu
  • 3
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 10 min temu via Wykop
  • 1
@sztywny_misza: Dzień próbny jest dla ciebie a nie dla firmy która cię jeszcze musi niańczyć podczas tego pobytu. Te według ciebie "stracone" cztery godziny to inwestycja w twoje doświadczenie i naukę. Na maszynie i tak cię nikt nie zostawi samego bo bez szkolenia stanowiskowego niczego nie zrobisz dobrze więc będziesz jedynie stać i obserwować. Strasznie roszczeniowy jesteś.

Ciężko mówić o jakiejkolwiek "pracy" jeśli nawet nie znasz procesu. Praca na produkcji
  • Odpowiedz

350

Ukrainka pobiła dziecko w żłobku w Opolu. Chłopiec ma siniaki na ciele

Pokaż treści 18+

Ukrainka pobiła dziecko w żłobku w Opolu. Chłopiec ma siniaki na ciele

22-miesięczny chłopiec wrócił z prywatnego żłobka w Opolu z krwiakami, siniakami i wyraźnymi śladami na ciele. Dotarliśmy do kamer z monitoringu. Widać na nim opiekunkę pochodzącą z Ukrainy, która w brutalny sposób traktuje malucha.

OnePageTo
z
nto.pl
dodany: 10 godz. i 44 min temu
  • 71
  • #
    afera
  • #
    dzieci
  • #
    ukraina
  • #
    polska
SarahC
SarahC 1 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Linnior88: To jest pato relacja, jedna strona ucieka przed wojną i zamiast pracować na siebie to szuka szybko partnera sponsora. Miłości tam nie ma.

233

Pamiętacie jeszcze dziewczynkę z siekierą w Szkocji i "pokrzywdzonego" Bułgara ?

Pamiętacie jeszcze dziewczynkę z siekierą w Szkocji i "pokrzywdzonego" Bułgara ?

No to okazało się że Bułgar "podrywał" 12 letnie dziewczynki, a gdy dostał dosadną odpowiedź i doszło do konfrontacji, jego siostra ciągnęła jedną z tych dziewczynek za włosy po ziemi. Zostali właśnie uznani winnymi, a 5 sierpnia dowiemy się ile dostaną za karę.

ijones
z
bbc.co.uk
dodany: 10 godz. i 9 min temu
  • 25
  • #
    szkocja
  • #
    emigracja
  • #
    bulgaria
  • #
    atak
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
SarahC
SarahC 1 godz. i 31 min temu via Wykop
  • -1
@ijones: 12 latek to już nie dziecko tylko nastolatka. Jeśli to były nastolatki z trudną przeszłością np po gwałtach czy molestowaniu to może w ogóle jako obcy nie powinien do nich podchodzić tylko dzwonić po opiekuna czy lokalną policję. Nie zadzwonił, wywiązała się dziwna dyskusja, nie wiadomo jakie były intencje i teraz jak sprawa się zesrała to nikt się do niczego nie przyzna. No i też trzeba wziąć pod uwagę

1296

Rejestratorkia kpiła z Pacjenta? "Tak nie powinno się traktować ludzi"

Rejestratorkia kpiła z Pacjenta? "Tak nie powinno się traktować ludzi"

- Bardzo zaniepokoiłem się, kiedy zobaczyłem cztery nieodebrane połączenia z przychodni. (...) Zapytałem grzecznie w rejestracji o powód telefonu i wtedy pani rejestratorka na mnie naskoczyła. Zaczęła krzyczeć, że powinienem wiedzieć, po co do mnie dzwonili. Kpiła, że co ze mnie za pacjent...

cepheus
z
nowiny24.pl
dodany: 09.06.2026, 08:39:41
  • 99
  • #
    polska
  • #
    rzeszow
  • #
    podkarpacie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
SarahC
SarahC przedwczoraj, 00:12:03 via Wykop
  • 0
@chemiasmierci: a konowały biorą kasę za leczenie metodą prób i błędów bo mają monopol za recepty


Inaczej się nie da jak metodą prób i błędów. Choroby nie zawsze wie co mu dolega więc leczenie działa na zasadzie eliminacji. Inna kwestia że skoro się nie trafia za pierwszym razem przeważnie to dlaczego następna wizyta kosztuje 300pln-500pln? Powinno być tak że płacisz raz a potem chodzisz za darmo aż cie nie wyleczą

1884

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Bezprecedensowa akcja UOKiK i policji. Giganci tacy jak Toyota czy Bader mieli zawrzeć tajny pakt o nieagresji: zakaz podkradania pracowników i sztuczne mrożenie płac na lokalnym rynku. Urzędnicy zrobili szybkie naloty na biura i zabezpieczyli dyski. Firmom grożą gigantyczne kary.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 09:47:15
  • 340
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
SarahC
SarahC 09.06.2026, 23:51:53 via Wykop
  • 0
@henkgreen: Infrastruktura to jedno ale kto tam będzie robił bo chyba nie ukraińcy którzy zostali?


Przecież nie musisz siedzieć w kraju w którym masz dom podczas wojny. Możesz uciec a wrócić po wojnie. Na pewno część ludzi wróci, tak samo jak Polacy wracali z Francji po 2 wś.

Ktoś tam jeszcze pisał że na Ukrainie nie ma dróg. Nawet lepiej że nie ma to się zarobi na budowie, zawsze jacyś

430

Przedszkolanka zapomniała zabrać 5-latkę na wycieczkę. Sąd wydał wyrok

Przedszkolanka zapomniała zabrać 5-latkę na wycieczkę. Sąd wydał wyrok

5-latka przez 6 godzin przebywała w przedszkolu bez opieki, bo 46-letnia opiekunka zapomniała o liście obecności. Kiedy jej matka zadzwoniła, opiekunka zapewniła, że dziecko świetnie się bawi. Skazana nie miała uprawnień kierownika wycieczki. Zapłaci 10 tys. i przez 5 lat nie może pracować z dziećmi

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 09.06.2026, 11:59:16
  • 98
  • #
    dymy
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    sadowehistorie
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polska

SarahC
SarahC 09.06.2026, 22:18:02 via Wykop
  • 0
@Wacek1991: ażdy ma się prawo bronić nawet w najgłupszy możliwy sposób


E, bez jaj. Za kłamanie też są paragrafy i w sytuacji w której dzieciak 5 lat został zapomniany przez przedszkolankę a matka dzwoni jak tam jej córka i dostaje potok kłamstw zamiast prawdy to powinno to tylko prowadzić do kary za kłamanie a nie być upośledzoną wersją obrony czegokolwiek.

Jakby tej matce powiedzieli prawdę to by podjechała pod przedszkole

382

W Chinach porwano i zjedzono psa celebrytę rasy Border Collie

W Chinach porwano i zjedzono psa celebrytę rasy Border Collie

Tragiczna i bulwersująca historia obiegła cały chiński internet. 8-letni border collie o imieniu Chutou, który miał ponad 1,5 miliona obserwujących, został skradziony, sprzedany za równowartość zaledwie 27 dolarów do restauracji i zjedzony.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 06.06.2026, 16:48:32
  • 87
  • #
    chiny
  • #
    psy
  • #
    zwierzeta
  • #
    digitalnexus
  • #
    4konserwy
  • #
    wykop

SarahC
SarahC 08.06.2026, 22:15:24 via Wykop
  • 0
@OkruszekBojowy: Raczej powojenne a nie kulturowe. Chińczycy akurat kuchnię mają bogatą, a zwyczaj jedzenia psów wywodzi się z tego że po wojnie i w trakcie nie było co jeść.

518

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

W Luksemburgu 1 lipca wchodzą nowe przepisy, chroniące pracowników przed wykonywaniem obowiązków służbowych po pracy. A w polskim januszeksie masz być niewolniku na każde skinienie Pana i spróbuj nie odebrać - mam 5 ukraińców na twoje miejsce

Buckshot_00
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:23:19
  • 175
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pieniadze
SarahC
SarahC 08.06.2026, 14:23:10 via Wykop
  • 4
@fantazm: W sumie, jak to wygląda jak kolega z pracy dzwoni w sprawach koleżeńskich z prywatnego, też mandat? Imo, trochę bezsensu. A dwa, wiadomo lepiej żeby nie dzwonili ale czasem się nie da inaczej, szczególnie jak ktoś coś przełoży. Mam mieszane uczucia.
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 08.06.2026, 10:51:24 via Wykop
  • 32
@Whiskeyjack29: Ja też kiedyś czytałam posty tych ludzi co niby zarabiali po 50k miesięcznie a potem jak było rozdają chińskich skarpetek czy długopisów to robili po 3-5 kont żeby podbić szanse żeby dostać za darmo. Ty masz tą cechę że jesteś prawdziwy a wykopki żyją marzeniami.
  • Odpowiedz

350

Dzieci za kratami? Szwecja szykuje radykalne zmiany w prawie

Dzieci za kratami? Szwecja szykuje radykalne zmiany w prawie

Mają 13 lub 14 lat, ale zamiast wracać do szkoły, trafiają na zlecenia gangów. Dla grup przestępczych są idealnymi wykonawcami - małoletnich w Szwecji prawo chroni przed odpowiedzialnością karną. Szwedzki rząd rozważa ostrzejsze przepisy.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 07.06.2026, 09:18:53
  • 54
  • #
    szwecja
  • #
    gangi
  • #
    przestepczosc
SarahC
SarahC 08.06.2026, 00:12:13 via Wykop
  • -8
@StaryPierdziel: Ale tu nie chodzi o "efekt odstraszający" tylko o usunięcie patoli, która nie ma hamulców przed mordestwami czy bandytyzmem, od normalnych dzieciaków


Problem polega na tym że 12 latek z takich klimatów jeszcze nie rozumie że jest patusem ani takiego słowa jak patologia. I wiele dzieciaków na kozetce u psychologa czy psychiatry oddaje widok dziecka tylko takiego... z patologii które robi złe rzeczy ale na dobrą sprawę to nie
SarahC
SarahC 08.06.2026, 02:48:52 via Wykop
  • -3
@CzaryMarek: Ale co mnie świat obchodzi?


No niestety wszystko na siebie oddziałuje w tym uniwersum. Możesz mieć to oczywiście w dupie ale skutki tego procesu będą się zawsze przejawiać w jakiś sposób.

Chodzi o to, żeby nie wpuszczać patologii z całego świata do siebie


Ha, jaka prosta i piękna idea. Szkoda tylko że nawet Japończykom się nie udało, a oni są jakby to powiedzieć na wyspie.
SarahC
SarahC 08.06.2026, 02:51:53 via Wykop
  • -3
@CzaryMarek: 12-latek nie wie co to dobro, zło, nie wie,


A skąd ma wiedzieć jak w patologicznych rodzinach bicie było normalne, a-----l był zamiast herbaty a salon zawsze pachniał fajkami. Jak takiemu dziecku powiesz że p-------y są złe to spojrzy na ciebie jak na debila bo cała rodzina kopci jak piec cieplarniany napędzany węglem. To nie znaczy że nie da się mu przetłumaczyć że p-------y są złe. Bo się da,

962

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 718
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
SarahC
SarahC 07.06.2026, 23:08:46 via Wykop
  • 8
@Wwolt: Po drodze nasza królewna robi w markecie albo w żabce za grosze ale z tyłu głowy jest "pewna" że lada moment będzie z królewiczem.

Jak już coś się urodzi to zostaje samotną matką bo był to przypadek i również efekt stylu życia.


Pracowałam na produkcji i w handlu i powiem ci że handel to błogosławieństwo w porównaniu z produkcją. Ostatecznie, gdzieś ludzie muszą pracować.
SarahC
SarahC 07.06.2026, 23:10:21 via Wykop
  • 2
@ultraknur3001: Stary, ludzie są tak biedni że nie ma z czego wyciskać.
SarahC
SarahC 07.06.2026, 23:14:53 via Wykop
  • -2
@bossssob: . Receptą większej części społeczeństwa na problem jest to, żeby

a. Te koszty podbić x2 wprowadzając kataster.


Kaster musi wejść bo nie ma mieszkań dla ludzi, a firmy budowlane walą w c**a i sprzedają dziury w ziemi zamiast prawdziwego mieszkania którego potem nie budują. Wielu ludziom się przez te przekręty posypały małżeństwa i życiorysy. Poza tym prawie każda dzielnica w Polsce ma przynajmniej jedną czy dwie rudery w okolicy
SarahC
SarahC 07.06.2026, 23:25:03 via Wykop
  • 15
@pasta_alla_carbonara: Przecież soszal media to ludzie XD I na tych soszal mediach co wrzucił nie ma nic nierealnego akurat. XD Czasem są jakieś imprezy na jachtach, to się można zastanawiać jak można tyle zarabiać i przewalić na weekend i czy to w ogóle moralne ale stanie na jakimś drewno plażowym podeście czy z plażą w tle to naprawdę nie jest jakoś abstrakcyjne.
SarahC
SarahC 07.06.2026, 23:27:53 via Wykop
  • 10
@No_mad: Ależ Polska potrzebuje obywateli~!

*Obywateli drugiej kategorii którzy będą pracować za g---o pieniądze po siedem dni w tygodniu przez siedemnaście godzin, bez dostępu do opieki zdrowotnej, własnego samochodu i mieszkania.

Jedyny błąd jaki zrobili w naszej pruskiej edukacji to fakt że nauczyli nas liczyć. Tak to by człowiek żył marzeniami a my nawet tego nie mamy.
SarahC
SarahC 07.06.2026, 23:47:39 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: Nie wiem kogo ty obserwujesz. Ja obserwuje swoich znajomych i trochę też artystów z wielu krajów to czasem mi się wyświetlą rolki jak latają prywatnymi samolotami bo muszą z USA w ciągu jednego dnia być w Japonii z powodu koncertu czy firmy, mniejsza z tym. Abstrakcyjne? Dla niektórych to naprawdę styl życia.

Nie widzę nic złego w tym że ktoś se zobaczy jak żyją np artyści, uważam że to
SarahC
SarahC 07.06.2026, 23:57:31 via Wykop
  • 8
@wykopwykopwykop1: Widzisz, a jakby się przeszedł po ulicy w Indiach z dwadzieścia lat temu to by teraz nie pisał głupot. Ale on jeszcze nie rozumie, nie zna świata i trzeba mu to wybaczyć.
SarahC
SarahC 08.06.2026, 01:35:19 via Wykop
  • 12
@muckfods: Żeby kogoś znaleźć trzeba mieć bujniejsze życie socjalne


Nie wiem jakim kobieta musiałaby być bakłażanem żeby nikogo nie znaleźć. Kobiety w Polsce, jeszcze te młode mają naprawdę bardzo dużo chętnych zalotników - a wręcz szłabym w linię ofensywy że aż za dużo, jak 2 typów do ciebie startuje to jest nawet zabawnie jak robi to 100 osób na raz przestaje być śmiesznie a zaczyna się horror. I tu też zaczyna

284

Dyskietka ma 54 lata. Kiedyś 80 KB mieściło się na 8 calach

Dyskietka ma 54 lata. Kiedyś 80 KB mieściło się na 8 calach

Dyskietka oficjalnie skończyła 54 lata, licząc od dnia przyznania patentu dwóm inżynierom IBM w 1972 roku. U.S. patent number 3668658A dotyczył rozwiązania opisanego jako magnetic record disk cover, czyli osłona dla magnetycznego dysku zapisującego dane.

ochucki
z
pixelnerd.pl
dodany: 07.06.2026, 07:56:36
  • 103
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    ibm
SarahC
SarahC 08.06.2026, 00:04:47 via Wykop
  • 0
@aigorkuglarz: hodzi mi o to że współczesne gry mają niewspółmiernie wysokie wymagania a wcale grafika nie wygląda dużo lepiej niż w crysis


Bo grafika w starych grach była często ręcznie "malowana" a nie generowana automatycznie z wielkimi pustymi polami prowadzącymi donikąd tylko wszystko musiało być bardzo przemyślane, zjawiskowe a do tego praktyczne. Stąd też takie Heros3 są dalej przyjemne dla oka a niektóre auto generowane paździe na unreal engine 4

586

PERSEUSZ #27 Sprawa jest jawna! Zeznania Katarzyny Mecinski i Darii Dąbrowskiej

PERSEUSZ #27 Sprawa jest jawna! Zeznania Katarzyny Mecinski i Darii Dąbrowskiej

Ujawniłem sprawę Hanny Zagulskiej, dzięki czemu zeznania Katarzyny Mecinski, Darii Dąbrowskiej oraz Olaukeinc są jawne. Następna rozprawa odbędzie się 11.06 w sądzie rejonowym w Warszawie na ul Marszałkowskiej 82 o godz 10:00.

Emerald84
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 16:08:58
  • 120
  • #
    gonciarz
  • #
    pandoragate
  • #
    youtube
  • #
    polskiyoutube
SarahC
SarahC 07.06.2026, 23:35:46 via Wykop
  • 7
@KingaM: Przecież oni byli w normalnym związku z Kaśką przez ileś tam lat, a cały ten dobrobyt ciągnął Gonciarz swoją empatią, filmikami. Dramy by nie było jakby mu Kaśka nie zniszczyła firmy w Japonii, bo wątpię że jego ruszają ćpunki histeryczki, tu się rozeszło o hajs i firmę. Jakby, rozumiem że można nie chcieć być z Gonciarzem ale niszczenie mu dobrze prosperującej firmy i zabieranie sprzętu było żałosne. Gość wygrywał
Apiro
Apiro
Apiro
07.06.2026, 18:11:35
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 07.06.2026, 22:59:47 via Wykop
  • 6
@Apiro: A masz jakieś prawa bądź zgody do publikacji i rozpowszechniania wizerunku niepublicznej osoby? Za zbyt głęboki dekolt w klubie jej nikt prawnie ściągać nie będzie ale ciebie już można.
  • Odpowiedz

krystiano_ps3
krystiano_ps3
06.06.2026, 01:17:17
  • 3
a mi sie przypomniała taka historia: otusz wracałem w czwartek ze spierdotripa i stałem na światłach i obok podjechała babka hujdajem i on był cały obsrany przez gołembie, no ale dosłownie cały, dach maska nawet szyby. i se mysle babo jedz na myjnie go opłukaj no ja p------e. dlaczego baby nie dbajo o auta?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 06.06.2026, 01:28:08 via Wykop
  • 2
@krystiano_ps3: wina chłopa jego - bo nie wysłał jeszcze blinka na myjnie, a chłopy takie som, jak im niet powiesz to sie niet do myśli.
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC 06.06.2026, 01:26:23
  • 1
SarahC

źródło: TOby

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bylyfyzytsyf
bylyfyzytsyf
bylyfyzytsyf
06.06.2026, 02:08:28 via Wykop
  • 0
@SarahC: strasznie bzdurny mem. Te ksiazki sa fantastyczne, bardzo proste i koncepcyjne i rozwijaja ciekawosc swiata
  • Odpowiedz
Kokokolinoo
Kokokolinoo
06.06.2026, 08:27:53 via Wykop
  • 0
@bylyfyzytsyf: fantastyczne - dokładnie. Zmyślone kocopoły. ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Kghjw
Kghjw
Kghjw
05.06.2026, 23:59:14
  • 36
Moje życie zmierza w kierunku calkowitego rozpadu. W zasadzie zatraciło juz ino jakikolwiek sens. Cięzko mi jest ciagnąć to wszytko wiedząc że mam 30 lat i wszystko co do re już dawno za mną. Po raz kolejny w przeciagu ostatnich kilku tygodni upilem sie sam w pustym mieszkaniu. Ciekawe ile jeszcze watroba pociagnie.
#przegryw #depresja #alkoholizm #samotnosc #blackpill
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 06.06.2026, 00:31:58 via Wykop
  • 3
@Kghjw: wiedząc że mam 30 lat i wszystko co do re już dawno za mną


Mam dla ciebie złe wieści, ty nie masz problemu z wątrobą tylko psycha ci siadła. Wątroba jeszcze ma szanse się zregenerować samodzielnie, niestety nad psychiką musisz pracować samemu bądź z kimś.
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC 06.06.2026, 01:16:33 via Wykop
  • 17
@Kghjw: W takim razie dzwoń do dobrego nekromanty, próbujesz wyrzucić na śmietnik całkiem sprawny mózg aż żal patrzeć. Protestuje!
Nie tylko ty masz przekreśloną psychikę na tym gnilnym padole łez który jakimś cudem płynie niewzruszony przez czas. Złe rzeczy się czasem dzieją i nie mamy na to większego wpływu, zaś iść trzeba dalej - zapytasz dokąd - odpowiem, nie ważne. Po prostu wstań, i idź. Odległy niczym horyzont, cel którego
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC 06.06.2026, 00:24:11
  • 9
SarahC

źródło: uwu alpaka

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPanadol
PanPanadol
06.06.2026, 06:25:55 via Wykop
  • 0
@SarahC: protip: można to robić bez bycia alpaką
  • Odpowiedz

PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
05.06.2026, 05:44:21
  • 1090
Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu drogi zostaną tak zbudowane aby mozna było bezpiecznie z---------ć 300km/h? Czy muszą być kolejne ofiary niekompetencji drogowców? Kolejny raz zbyt wolna jazda zbiera swoje ofiary. Juz dziewiąty motocyklista jadący przepisowo ginie w tym miejscu.

Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!

#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu ...

źródło: IMG_20260605_073902

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SarahC
SarahC 05.06.2026, 23:25:16 via Wykop
  • 0
@Gjbgghbhhjj: Te barierki są niebezpieczne i to nieporozumienie, jakby wam sadzili drzewa przy samej je


Stary ale czym oni by mieli te zabezpieczenia wyłożyć żeby było bezpiecznie dla człowieka się tam wbić z prędkości 300km/h? Już nawet pal grzba cenę - po prostu nie ma takich materiałów. Wypadasz z drogi przy 300km/h - i nawet rów staje się śmiertelnym problemem. Chyba by musieli rozciągnąć slime'a z antygrawitacynym środkiem gdzie wpadający
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

1993 logged to this world

  • Wszyscy mamy coś z psychopaty tylko ja trochę więcej. ............................................................. MMD OBJ ADDICTED .............................................................
  • Summoner Rift, 云梦江氏, 义城

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.06.2020

    Komentator
  • VIP
    od 22.01.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.10.2020

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking