W jednym z moich zespołów najmniej zarabiający przeciętniak wypierdziany z bootkampa 4 lata expa w dżango na pełnej zdalnej dostaje na rączkę 15k i jak patrzę co robi to pracuje pewnie z 2h-3h dziennie.
Natomiast w tym, zaznaczam, niemożebnie POTĘŻNYM zagłębiu lotniczym:
- zarobiłby od 5k (xDDDDDD) do 9 500 na rękę, ale
















Stawiam, że ominął korek lewym i zamulił, zaczął grzebać w interkomie, a ludzie chcą jechać.
#motocykle #polskiedrogi #stopcham