Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
emitar
emitar

emitar

Dołączył 18 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10553
  • Znaleziska 124
  • Mikroblog 10429
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 92
uncle_freddie
uncle_freddie
6 godz. i 17 min temu
  • 26
ARGENTYNA VS ALGIERIA

SKRÓT PL: TU
SKRÓT ENG: TU
CAŁY MECZ: TU

AUSTRIA
uncle_freddie - ARGENTYNA VS ALGIERIA

SKRÓT PL: TU
SKRÓT ENG: TU
CAŁY MECZ: TU

AUST...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 4 godz. i 12 min temu via Android
  • 0
@nnbart: ja na przykład
  • Odpowiedz
robert83
robert83
12.06.2026, 08:01:05
  • 0
w związku z wyjebką zafundowaną przez #sohost gdzie polecacie przenieść #hosting poczty?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 14.06.2026, 09:01:26 via Android
  • 0
@robert83: dopiero dzisiaj popatrzyłem na cennik tego co 'zaserwował' mam sohost sprzedając firmę. Najtańszy wariant hostingu 250 zł, odnowienie domeny .pl 159 zł. Przy założeniu, że bym został mam wzrost ceny do 890 zł.
Płaciłem do tej pory za całość 412 zł
xD
  • Odpowiedz
emitar
emitar
emitar 14.06.2026, 11:03:11 via Android
  • 0
@Ka4az: ja tam się wynoszę od razu. Chyba na hostido
  • Odpowiedz
emitar
emitar
emitar przedwczoraj, 09:09:31 via Android
  • 0
@Ka4az: jeżeli dobrze pamiętam to było hekko (czy jakoś tak). Właściciel sprzedał hekko i później wszedł jeszcze raz w to samo pod nazwą hostido.
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
10.06.2026, 00:17:17
  • 11
#steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma całkiem spoko kompletnie nieużywaną kartę grafiki (radeon 780m). W sumie po co odpalać kompa do gier co żre w byle tytule 300W skoro do większości gierek wystarczy ta integra.
No to steam stoi teraz w kontenerze dockera z ekskluzywnym dostępem do GPU. Pomijając p--------y dockerowe konieczny był dummy plug na
PuchaczLesny - #steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma...

źródło: 20260610_015154

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 10.06.2026, 05:09:21 via Android
  • 0
@PuchaczLesny: napiszesz coś więcej o konfiguracji? Mam mini PC z podobną specyfikacją z proxmoxem, który ogólnie się nudzi i może coś takiego u siebie bym zrobił
  • Odpowiedz
PolBudMirex
PolBudMirex
PolBudMirex
09.06.2026, 17:19:11
  • 57
Ja, wyżej podpisany, serdecznie polecam interesa z Mirkiem @roch-stawski Zaświadczam, że Mirek jest godzien polecenia i wywiązuje się z zawartych umów kupna-sprzedaży.
Na 8 zamówionych flakonów wysłał 11.
#perfumy #stragan
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 09.06.2026, 19:44:22 via Android
  • 0
@PolBudMirex: rzetelne firma
  • Odpowiedz
Pablolub
Pablolub
29.05.2026, 15:53:54
  • 0
Pomóżcie. Jakieś ciekawe seriale/filmy dokumentalne? Biograficzne, kryminalne, coś co zaciekawi w luźny weekendowy wieczór #kino #seriale #film #dokument #netflix #apple #amazonprimevideo #skyshowtime #canalplus
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 29.05.2026, 19:24:31 via Android
  • 1
@Pablolub: wczoraj zacząłem oglądać Legends na N. Całkiem ok się wydaje
  • Odpowiedz
b_milejkowski
b_milejkowski
25.05.2026, 19:18:30
  • 4
#kebab #sopot #historiaprl
Pierwszy kebab w Polsce powstał w 1973 roku w Sopocie, przy ul. Królowej Jadwigi.
b_milejkowski - #kebab #sopot #historiaprl
Pierwszy kebab w Polsce powstał w 1973 rok...

źródło: YmFiLmpwdgwnCzpeXwx7GWRTbgQZVXVPM0t2T19OalU-XH5VXxN3GjYAIQpeBzVCd1h5WkFHaFR_WWFASU9vWXJRfUIbEjsMJEcmHRdVJA

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 25.05.2026, 19:32:51 via Android
  • 1
@b_milejkowski: taki dla koneserów bym powiedział. Raz spróbowałem i mi wystarczy.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
23.05.2026, 09:35:22
  • 10
Najpierw żółty, później brązowy, następnie czerwony i na koniec pyszny biały
Mega_Smieszek - Najpierw żółty, później brązowy, następnie czerwony i na koniec pyszn...

źródło: 1000016406

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 23.05.2026, 12:45:48 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek: ostatnio komuś opowiadałem jak podczas wakacji u dziadka pomogłem naprawić dach i dostałem 10 zł. Kupiłem 10 lodów Iza, ale to była wyżerka przez tydzień
  • Odpowiedz
fooczak
fooczak
20.05.2026, 07:43:26
  • 3
Czy ktos kojarzy filmik pozne lata 90 wczesne 2000, przenoszony na dyskach. Nagrywane kamera albo aparatem cyfrowym, bardzo niska jakosc, czarno biale, noc, przystanek. Jakies patusy mowia cos do typa na przystanku(typ siedzi kolo jakies panny). Typ mowi zeby przed tym mu szluga dali. Po czym slychac jedziesz(czy cos takiego) i patus rozpedzony wjezdza podeszwa w glowe typa. Potem go dalej bija

Ten filmik wryl mi sie tak w (mloda) banie ze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 20.05.2026, 09:31:00 via Wykop
  • 0
@TompsonzPolski: kiedyś słyszałem wersję, że to 'a ku ku' wzięło się stąd, że 'ofiara' podeszła do siostry/dziewczyny tego atakującego od tyłu, przyłożyła nóż do gardła i powiedziała 'a ku ku'.
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
17.05.2026, 17:22:27
  • 544
#mecz
WolnyBLN - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 17.05.2026, 19:17:45 via Android
  • 0
@WolnyBLN: na telebimie też to było xD
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
17.05.2026, 11:05:46
  • 7
Jak moze byc bramka w zerowej minucie? #mecz
BrakWolnegoLoginu - Jak moze byc bramka w zerowej minucie? #mecz

źródło: Screenshot_2026-05-17-13-05-01-699-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 17.05.2026, 12:03:23 via Android
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: na zegarze była 0:53 czyli minuta zero i 53 sekund. Wszystko się zgadza. Zamykam dyskusję
  • Odpowiedz
vorky
vorky
15.05.2026, 17:16:54
  • 35
Zaglębie Lubin 0-0 Pogoń Szczecin | rożny wykonany cudownie! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://streamin.link/v/eed0e66e

#mecz #meczgif #ekstraklasa #dolnoslaskitygrys #pogonszczecin #ekstraklasaboners
vorky - Zaglębie Lubin 0-0 Pogoń Szczecin | rożny wykonany cudownie! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 15.05.2026, 19:18:42 via Android
  • 7
@vorky: widać było ćwiczone
  • Odpowiedz
emitar
emitar
emitar 13.05.2026, 10:49:24
  • 3
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale wrzucam.

We wrześniu 2025 zauważyłem w Revolut opcję „robo doradcy”, więc potraktowałem to jako eksperyment.

Ustawiłem profil agresywny 4/5:

*
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
13.05.2026, 10:58:48 via iOS
  • 4
@emitar: XD wystarczyło kupić ETF SP500 i miałbyś dwa razy więcej i TER 0,3%
  • Odpowiedz
WybitnyDamian
WybitnyDamian
WybitnyDamian
13.05.2026, 11:03:10 via Wykop
  • 2
@emitar: żadne tam robocwele, weź normalnego ETFa szerokiego i elo.
  • Odpowiedz
budep
budep
12.05.2026, 10:09:27
  • 1899
Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie wynoszącą kilka procent, magicznie się wykurował, jeździ jak gdyby nic po świecie i jeszcze chętnie występuje w telewizji jako korespondent (XD), mając podobno wielkie problemy z mówieniem.

Jaka to jest parszywa jednostka, zwykły kłamca i człowiek zgniły moralnie, do tego uwielbiający się powoływać na religię i miłosierdzie. Ktokolwiek go broni pod kopułą musi mieć siano i IQ ameby. A o przekrętach
budep - Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie ...

źródło: f_8k9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy80YWRmNGZjMWI1NTRmN2E5ODY0YWU2ZmRhM2VhZDEwMy5qcGeSlQMAzQH7zRdwzQ0vkwXNBszNA9TeAAKhMAehMQQ

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 12.05.2026, 13:25:22 via Android
  • 0
@budep: a może leczył się u Mejzy. I co Ty na to?
  • Odpowiedz
Jarek_P
Jarek_P
12.05.2026, 10:05:57
  • 8
Kto z weteranów #siecikomputerowe i #telekomunikacja pracujących jako inżynierzy albo technicy polowi nigdy nie zapitalał 20km z powrotem do "bazy", bo zapasowego czegoś nie wziął, niech pierwszy rzuci kamieniem, ale warto wiedzieć, że są miejsca na świecie, gdzie 20km brzmi śmiesznie. Na przykład takie Hawaje. Proszę, oto są prawdziwe problemy :D
(printscreen z ticketu ze służbowego systemu, wiec zanonimizowany)

A swoją drogą... w tamtym końcu świata (USA) to
Jarek_P - Kto z weteranów #siecikomputerowe i #telekomunikacja pracujących jako inżyn...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 12.05.2026, 10:20:20 via Wykop
  • 5
@Jarek_P: jakoś tak mi się skojarzyło
emitar - @Jarek_P: jakoś tak mi się skojarzyło

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-12 o 12.19.59

Pobierz
  • Odpowiedz
KwasneJablko
KwasneJablko
10.05.2026, 09:26:05
  • 4
#korposwiat

Rzuciłem papierami Bo dostałem pracę gdzie indziej za +25% więcej.

No i nie byli zadowoleni i we wtorek mi dadzą kontroferte i raczej tyle samo dostanę więc już zostanę bo wieczny home office tu mam.

Jest git.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 10.05.2026, 12:10:04 via Android
  • 2
@freezen360:
emitar - @freezen360:

źródło: 38547

Pobierz
  • Odpowiedz
Wolframowy_Murarz
Wolframowy_Murarz
09.05.2026, 08:54:43
  • 3
#pizza #biedronka #okazje #zakupy #polska #promocja

W biedronce jest minus 50 %. Można kupić piecyk do pizzy za 150 PLN. Dobra cena. Szkoda hartować piekarnik na 300 stopni :)
Wolframowy_Murarz - #pizza #biedronka #okazje #zakupy #polska #promocja

W biedronce ...

źródło: IMG_0279

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 09.05.2026, 16:53:49 via Android
  • 1
@Wolframowy_Murarz: taki? https://home.biedronka.pl/hoffen-piec-do-pizzy-hoffen-expert-1200-w-czarny-000000000000747247.html
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
04.05.2026, 08:54:26
  • 803
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000027108

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emitar
emitar
emitar 04.05.2026, 13:09:15 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
emitar
emitar
emitar 02.05.2026, 08:59:29
  • 0
Mirasy czy w tej sytuacji https://youtu.be/V0ZM7oUH1DU?t=315&is=oTsSTf7cYPTwFIT_ (5:19) Kraken podnosi rękę sygnalizując, że Fornalczyk jest na spalonym po tym jak sam dośrodkowywał?
#ekstraklasa #legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Emil

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.12.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking