@robert83: dopiero dzisiaj popatrzyłem na cennik tego co 'zaserwował' mam sohost sprzedając firmę. Najtańszy wariant hostingu 250 zł, odnowienie domeny .pl 159 zł. Przy założeniu, że bym został mam wzrost ceny do 890 zł. Płaciłem do tej pory za całość 412 zł xD
#steam #gry #android #linux #homeassistant Tak se myślę - serwer HA ma całkiem spoko kompletnie nieużywaną kartę grafiki (radeon 780m). W sumie po co odpalać kompa do gier co żre w byle tytule 300W skoro do większości gierek wystarczy ta integra. No to steam stoi teraz w kontenerze dockera z ekskluzywnym dostępem do GPU. Pomijając p--------y dockerowe konieczny był dummy plug na
@PuchaczLesny: napiszesz coś więcej o konfiguracji? Mam mini PC z podobną specyfikacją z proxmoxem, który ogólnie się nudzi i może coś takiego u siebie bym zrobił
Ja, wyżej podpisany, serdecznie polecam interesa z Mirkiem @roch-stawski Zaświadczam, że Mirek jest godzien polecenia i wywiązuje się z zawartych umów kupna-sprzedaży. Na 8 zamówionych flakonów wysłał 11. #perfumy #stragan
@Mega_Smieszek: ostatnio komuś opowiadałem jak podczas wakacji u dziadka pomogłem naprawić dach i dostałem 10 zł. Kupiłem 10 lodów Iza, ale to była wyżerka przez tydzień
Czy ktos kojarzy filmik pozne lata 90 wczesne 2000, przenoszony na dyskach. Nagrywane kamera albo aparatem cyfrowym, bardzo niska jakosc, czarno biale, noc, przystanek. Jakies patusy mowia cos do typa na przystanku(typ siedzi kolo jakies panny). Typ mowi zeby przed tym mu szluga dali. Po czym slychac jedziesz(czy cos takiego) i patus rozpedzony wjezdza podeszwa w glowe typa. Potem go dalej bija
@TompsonzPolski: kiedyś słyszałem wersję, że to 'a ku ku' wzięło się stąd, że 'ofiara' podeszła do siostry/dziewczyny tego atakującego od tyłu, przyłożyła nóż do gardła i powiedziała 'a ku ku'.
Chłop, co miał zaawansowanego raka przełyku, przerzuty i szansę na przeżycie wynoszącą kilka procent, magicznie się wykurował, jeździ jak gdyby nic po świecie i jeszcze chętnie występuje w telewizji jako korespondent (XD), mając podobno wielkie problemy z mówieniem.
Jaka to jest parszywa jednostka, zwykły kłamca i człowiek zgniły moralnie, do tego uwielbiający się powoływać na religię i miłosierdzie. Ktokolwiek go broni pod kopułą musi mieć siano i IQ ameby. A o przekrętach
Kto z weteranów #siecikomputerowe i #telekomunikacja pracujących jako inżynierzy albo technicy polowi nigdy nie zapitalał 20km z powrotem do "bazy", bo zapasowego czegoś nie wziął, niech pierwszy rzuci kamieniem, ale warto wiedzieć, że są miejsca na świecie, gdzie 20km brzmi śmiesznie. Na przykład takie Hawaje. Proszę, oto są prawdziwe problemy :D (printscreen z ticketu ze służbowego systemu, wiec zanonimizowany)
SKRÓT PL: TU
SKRÓT ENG: TU
CAŁY MECZ: TU
AUSTRIA