Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eltanol3000

eltanol3000

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18532
  • Znaleziska 1266
  • Mikroblog 17266
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 16
eltanol3000
eltanol3000 18.06.2026, 19:41:45
  • 11
mocarstwo atomowe zbroi już swoje głowice?
czy jeszcze cienka czerwona linia nie przekroczona i nie ma co ich drażnić? xDDDDDDDDDDDDDDD

#rosja #ukraina #russiahateclub #wojna
eltanol3000 - mocarstwo atomowe zbroi już swoje głowice? 
czy jeszcze cienka czerwona...

źródło: kid eating apple

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000
Autor
19.06.2026, 09:21:22 via Wykop
  • 1
@mkarweta: juz dawno czensiem siem, bojem siem.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 17.06.2026, 18:42:17 via Wykop
  • 0
@Czoso: porównywanie przedsiębiorcy, do parówy na etacie/nadaniu xD
ładnie sie popisałeś opie.
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
10.06.2026, 15:10:51
  • 330
zaraz mnie coś r------e xD
#januszex #pracbaza #kolchoz #praca
ucho_igielne - zaraz mnie coś r------e xD
#januszex #pracbaza #kolchoz #praca

źródło: Przechwytywaniee

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 10.06.2026, 20:41:00 via Wykop
  • 1
@ucho_igielne: z tego k---a samego powodu, dla którego oni teraz szukają pracownika, elo.
  • Odpowiedz
viking25cc
viking25cc
viking25cc
08.06.2026, 17:19:56
  • 352
Coraz częściej widać w komentarzach narracje, ze Kosiniak-Kamysz, Sikorski no i oczywiście Herr Tusk mają iść siedzieć do więzienia jak pis wroci do władzy XD

Czy są tu obecni pisowcy lub konfedopisowcy i wyjaśnia jakie dokładnie dostaną zarzuty? Xd

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
viking25cc - Coraz częściej widać w komentarzach narracje, ze Kosiniak-Kamysz, Sikors...

źródło: 1000043510

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 08.06.2026, 19:58:46 via Wykop
  • 5
jakie dokładnie dostaną zarzuty? Xd


@viking25cc: dokładnie takie same jak między 2015, a 2023 xDDDDDDDDd
  • Odpowiedz

40

Do protestu przeciwko koncertowi Vadera dołączył egzorcysta

Do protestu przeciwko koncertowi Vadera dołączył egzorcysta

W sprawę włączył się również diecezjalny egzorcysta ksiądz Jarosław Błażejak, który zaapelował w dniu koncertu o post i modlitwę. "Vader używa mrocznej i bluźnierczej estetyki jako formy artystycznego wyrazu, buntu oraz elementu gatunku muzycznego, nie nawołując wprost do praktykowania satanizmu.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kultura.gazeta.pl
dodany: 01.06.2026, 07:04:29
  • 57
  • #
    metal
  • #
    muzyka
  • #
    blackmetal
  • #
    siemiatycze
eltanol3000
eltanol3000 02.06.2026, 20:13:18 via Wykop
  • 0
to jakaś powtórka z 2007 kiedy wszystkie media w Polsce bojkotowały Gorgoroth? xDDDDDDDDDDDD
eltanol3000 - to jakaś powtórka z 2007 kiedy wszystkie media w Polsce bojkotowały Gor...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-02 221217

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
01.06.2026, 19:21:46
  • 439
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 01.06.2026, 20:58:32 via Wykop
  • 2
@Naczelna_Hedonistka:
eltanol3000 - @Naczelna_Hedonistka:

źródło: apex-egerton

Pobierz
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
31.05.2026, 14:09:59
  • 54
Przypomniała mi się Polonia w porze deszczowej
#raportzpanstwasrodka
Koner1391 - Przypomniała mi się Polonia w porze deszczowej 
#raportzpanstwasrodka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 31.05.2026, 19:58:29 via Wykop
  • 3
@Koner1391:

STRATY IDĄ W MILJONY!!!!


dolarów zimbabwe xD
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
26.05.2026, 20:49:20
  • 1
Jestem na bezrobociu już jakiś czas i Stoję przed wyborem gdzie szukać pracy. #lublin nie ma nic do zaoferowania oprócz studiów dla czarnych. Gdzie w takim razie zrobić analizę rynku pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #bezrobocie #szukampracy #rynekpracy #warszawa #rzeszow #poznan #gdansk #wroclaw

Gdzie szukać pracy?

  • Lublin 10.8% (21)
  • Rzeszów 15.5% (30)
  • Wrocław 10.3% (20)
  • Warszawa 33.5% (65)
  • Gdańsk (Trójmiasto) 14.9% (29)
  • Poznań 14.9% (29)

Oddanych głosów: 194

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 29.05.2026, 07:44:50 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: rynek pracy w biedlinie to g---o j-----j jest.
łatwiej mi było założyć i rozkręcić jdg, niż znaleźć robotę, dzięki której utrzymam rodzinę.
dodam, że większość zleceń mam od ludzi spoza tego miasta.

najlepiej łapie się zlecenia w warszawie- mimo że dają ci minimalne widełki, to i tak jest to 2-3 razy więcej niż górne widełki w lublinie XD

moi znajomi do życia i pracy polecają też katowice.
  • Odpowiedz

2476

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
eltanol3000
eltanol3000 29.05.2026, 07:15:23 via Wykop
  • 1
Dlaczego nie wspomina o dochodzie pasywnym z tantiem? Pewnie dlatego, że kwota przewyższa niejedną emeryturę.


@the_red: pewnie dlatego, że ona nie ma praw do żadnej ze 'swoich' piosenek XDDDDDD
dlatego tak tłucze te koncerty.
Lexi20
Lexi20
27.05.2026, 08:32:26
  • 356
Tak wygląda przeciętny wyborca Nawrockiego i ogólnie konfedepisu
Takich ludzi będzie coraz więcej
Ktoś to wrzucił niedawno, ale coś mało plusów było, mało osób widziało, to wrzucę jeszcze raz
No idealny przykład ludzi, którymi manipuluje np. taka tv republika
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
Lexi20 - Tak wygląda przeciętny wyborca Nawrockiego i ogólnie konfedepisu 
Takich lud...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 27.05.2026, 12:57:14 via Wykop
  • 1
@Lexi20: przecież chłop jest tak napruty, że ledwo bełkocze te swoje mądości xD
  • Odpowiedz
DrPrzegrozofiusz
DrPrzegrozofiusz
27.05.2026, 05:01:03
  • 84
Jak chłop czyta hejt wylewany na Chajzera, bo ma 19 latkę to chłop pluje na wszystkie babsztyle i ich sipmów. Przecież dziewczyna chajzera na pewno od dawna nie była dziewicą i simlock może był zdjęty w wieku zgody lub może ciut później, więc Chajzer nie przebolcował niewinnej dziewicy, a tylko dlatego, ze ma 40 lat to powinien brać rozwódkę z trojką dzieci z innych ojców?
Ha tfu na ludzką hipokryzję i stygmatyzowanie,
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 27.05.2026, 08:06:49 via Wykop
  • 4
@Ulquiorra: GROOOMING MŁODA NIE WIE CO ROBI KRZYWDA SIE JEJ DZEJE!!!!111!1111111
  • Odpowiedz
JulianGangol
JulianGangol
26.05.2026, 16:10:34
  • 138
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 26.05.2026, 19:53:59 via Wykop
  • 9
@JulianGangol: super matka, co zostawia 7 letniego ukania bo akurat armando hotel postawił xdDDDDD
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
26.05.2026, 16:32:40
  • 287
Jakie to jest niewyobrażalnie głupie. To że TERAZ w mieszkaniu nic się nie dzieje to nie znaczy że jutro czy nawet za pare godzin nie będzie coś się działo.
A jak jakiś zwariowany Silnyczek, fanatyk obecnej władzy, wparuje do mieszkania grubasa i weźmie go na zakładnika to co? Policja ma grzecznie pukać i używać klamki? Prawactwo to stan umysłu.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Jakie to jest niewyobrażalnie głupie. To że TERAZ w mieszkaniu nic się nie dz...

źródło: IMG_20260526_182307

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 26.05.2026, 19:49:03 via Wykop
  • 3
@Jabby: to są dosłownie te same obrazki i ten sam target odbiorców. xD
eltanol3000 - @Jabby: to są dosłownie te same obrazki i ten sam target odbiorców. xD

źródło: w tym domu sramy psa jak rucha

Pobierz
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
25.05.2026, 05:35:49
  • 34
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 25.05.2026, 07:05:35 via Wykop
  • 0
@Lukardio: no no, przyłączmy Lwów do Polski, to chociaż na chwile Lublin przestanie być Bangladeszem Unii Europejskiej xD
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.05.2026, 01:43:36
  • 662
Tak było
wfyokyga - Tak było

źródło: temp_file9052629200166011852

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 20.05.2026, 07:36:39 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: tak było
eltanol3000 - @wfyokyga: tak było
  • Odpowiedz

848

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 323
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
eltanol3000
eltanol3000 19.05.2026, 11:13:34 via Wykop
  • 0
Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat


tylko 9% ankietowanych Polaków*

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jim_carrey
jim_carrey
19.05.2026, 05:23:16
  • 755
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000004759

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 19.05.2026, 07:52:52 via Wykop
  • 5
@jim_carrey: a pOlka może?

  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
19.05.2026, 05:39:43
  • 695
Ja obserwuję to co się dzieje i po prostu w to nie wierzę.
1) w 2017 PiS wprowadza Ustawę, która upolitycznia KRS, bezprawnie kończy kadencję ówczesnego KRS i obstawia ją swoimi ludźmi, w większości byłymi politykami lub sympatykami PiS

Odbija się to szerokim echem w całej demokratycznej Europie, bo to jest rozwalenie trójpodziału władzy, kompletnie niekonstytucyjne. W rezultacie te wszystkie oddolne ruchy w obronie konstytucji, blokada wypłaty pieniędzy z KPO itd.

2) w 2023
codziennaKasia - Ja obserwuję to co się dzieje i po prostu w to nie wierzę.
1) w 2017...

źródło: image

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 19.05.2026, 07:51:58 via Wykop
  • 6
Ta partia ma cały czas >20%, a raptem parę miesięcy temu wcisnęła swojego kibola na fotel prezydenta.


@codziennaKasia: patrząc po rodzinie mojej żony, to PIS jest doskonały w zakresie marketingowym, doskonale rozumieją społeczne nastroje i świetnie się sprzedają jako 'swoi'. dodatkowo, jak pokazują statystyki, PIS targetuje ludzi o niskim wykształceniu i rozeznaniu w życiu i świecie, więc łatwiej nimi manipulować.
co ma pis czego nie ma KD:
1. mariaż z kościołem
2. straszenie nieznanym
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
19.05.2026, 05:23:34
  • 825
Czyli człowiek Trumpa naciskał w sprawie wizy dla Ziobry i tłumaczył to „bezpieczeństwem narodowym” USA?
Przecież to pokazuje, że środowisko MAGA zaczyna traktować polską politykę jak własne zaplecze ideologiczne. Dla nich Ziobro czy podobni politycy to element większej wojny z UE. Problem w tym, że skutki tego ponosimy my bo każda taka ingerencja jeszcze bardziej rozwala polską scenę polityczną i robi z Polski pionek w cudzej grze. Nie chcę ani rosyjskich wpływów,
Sin- - Czyli człowiek Trumpa naciskał w sprawie wizy dla Ziobry i tłumaczył to „bezpi...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eltanol3000
eltanol3000 19.05.2026, 07:43:57 via Wykop
  • 1
@Sin-: ciekawe czy zibi w domu lustra zdejmuje ze ścian, czy po prostu zasłania? ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • pora na przygodę mordo.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.04.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking