Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fastmotion
fastmotion

fastmotion

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52508
  • Znaleziska 8856
  • Mikroblog 43652
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 16

116

"Samotny wilk" polskiego dziennikarstwa śledczego aresztowany. Ktoś go wrabia?

"Samotny wilk" polskiego dziennikarstwa śledczego aresztowany. Ktoś go wrabia?

Niewiele jest redakcji, które nie pisałyby o tej historii. Chodzi w niej o dziennikarza, o sprawiedliwość, o tajemnicę

maciupki5d
z
deon.pl
dodany: 7 godz. i 49 min temu
  • 16
  • #
    dziennikarstwo
  • #
    afera
  • #
    polska
fastmotion
fastmotion
fastmotion 5 min temu via Wykop
  • 1
Zaraz, czyli okazało się że wielki dziennikarz śledczy który pisał o rzekomych przekrętach Giertycha okazał się chorym psychicznie szurem? Co za zaskoczenie.

Jak widać bycie pieskiem Kaczyńskiego nie kończy się dobrze, albo się ląduje na sznurze jak Lepper albo w psychiatryku jak Gowin xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sforce
sforce
2 godz. i 42 min temu
  • 6
#gielda shortowanie WIG20 to samograj ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupuje Cfd a on po 5 minutach zaczyna rosnąć xdddd
sforce - #gielda shortowanie WIG20 to samograj ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupuje Cfd a on po 5 minut...

źródło: IMG_0322

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion 1 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
shortowanie WIG20

@sforce: o ty gnoju
  • Odpowiedz

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 8 godz. i 36 min temu
  • 177
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
fastmotion
fastmotion
fastmotion 6 godz. i 28 min temu via Wykop
  • -2
Źródło: no muwie ci stary tak było
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jan-fifalski
jan-fifalski
12 godz. i 11 min temu
  • 19
#bekazlewactwa wydarzenia w Berlinie to absolutny skandal, ludzie pobici przez niemiecką policję tłuczeni jak kibole na meczu za niesienie krzyża i postawienie kwiatów w parku kilka metrów od wyznaczonego miejsca a nasz niemiecki rząd na razie wpisy z uśmieszkami w szyderczym tonie, ciekawe kiedy będą kasować te wpisy, na razie robimy skriny
to gruba sprawa , na szczęście wszystko było nagrywane z wielu ujęć i dobrej jakości #polityka
jan-fifalski - #bekazlewactwa wydarzenia w Berlinie to absolutny skandal, ludzie pobi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion 7 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 19
@OCIEBATON: Serio ci wywalili posta za napisanie "prawackie patusy"? XDD Białkowi od tej rady Batyra już się chyba j---e w głowie
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
19 godz. i 19 min temu
  • 43
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

( ͡° ͜ʖ ͡°)
straszny_cham - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_7735

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion 16 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@straszny_cham: taki obraz tego kraju. Taka jest większość Polaków
  • Odpowiedz

386

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Polska szykuje jeden z największych projektów przemysłowych ostatnich lat. Premier Donald Tusk ogłosił, że po wakacjach mają zostać sfinalizowane rozmowy z tajwańskim gigantem Foxconn dotyczące budowy fabryki półprzewodników w miejsce Intela oraz wielkiego hubu elektromobilności w Jaworznie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: wczoraj, 09:27:57
  • 137
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
fastmotion
fastmotion
fastmotion 22 godz. i 26 min temu via Wykop
  • -1
@Dwie-braterskie-postacie: pytasz czy coś się zmieniło przez 15 lat w jednej z największych firm z najszybciej rozwijającego się kraju na ziemi? Tak, coś tam się zmieniło, pozdrawiam
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
wczoraj, 11:07:31
  • 153
I bardzo k*rwa dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z x:

Komunikat ws. „Bronimy
Mariuszzuk - I bardzo k*rwa dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z x:
Komunikat ws. „Bronimy Polskiej ...

źródło: 1000012908

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion 22 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: TL;DR - nic im nie zrobili
  • Odpowiedz

1443

Ustawa o zarobkach medyków. Rząd zdecydował

Ustawa o zarobkach medyków. Rząd zdecydował

Rząd przyjął projekt ustawy umożliwiającej zbieranie informacji o zarobkach medyków

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 12:18:02
  • 143
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
fastmotion
fastmotion
fastmotion 23 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@larkinflight: po c--j zadajesz pytanie na które odpowiedź jest w artykule który komentujesz?

Problem polega na tym, że w dotychczasowym systemie Ministerstwo Zdrowia i NFZ nie miały możliwości nie tylko kontrolowania, ale uzyskania wiedzy, kto ile zarabia w danej jednostce, w szpitalu. Wszystkie te dane są anonimizowane i nie mamy w to wglądu - powiedział premier przed posiedzeniem rządu.
Bipolar-
Bipolar-
wczoraj, 12:04:53
  • 15
Warto zauważyć, że Dawid Kacprzyk kończył prywatną uczelnie Łazarskiego. Dostrzegam pewną tendencje, że te afery najczęściej dotyczą osób, które dostały się na studia przed 2002. rokiem albo kończyły prywatne uczelnie

Moje morale do obrony tego zawodu spadło do zera. Niech to wszystko zaorają w p---u i zrobią z lekarzy niewolników. Ja i tak cierpie całe życie, więc dla mnie to bez różnicy, ale będę się cieszył, że takie Dawidy Kacprzyki i inne
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 12:55:57 via Wykop
  • 1
Moje morale do obrony tego zawodu spadło do zera.

@Bipolar-: u mnie tak się stało jak zachorowałem i zacząłem mieć kontakt z lekarzami
  • Odpowiedz

504

Krzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn

"Sytuacja taka, że obowiązek obrony ojczyzny będzie spoczywał wyłącznie na mężczyznach jest nieakceptowalna."

schmorgpl
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 20:49:19
  • 160
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    bosak
fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 12:09:59 via Wykop
  • -1
@Danuel: przecież już był Kaczyński
washington
washington
wczoraj, 10:19:46
  • 161
#polityka #wojna #ukraina #rosja

Prezydent USA Donald Trump oświadczył, że sytuacja z Iranem schodzi obecnie na dalszy plan, a Waszyngton skupi się teraz na konflikcie na Ukrainie.


oho xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 11:14:22 via Wykop
  • 11
@washington: k---a ja się tam nie znam, ale zaczyna mi się wydawać, że jednak nie zakończy wojny na Ukrainie w 24 godziny
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
wczoraj, 09:00:20
  • 448
Tutaj macie kolejnego wybitnego specjalistę których w kraju jest może 100 max.

Listopad 2024: uzyskanie PWZ
Sierpień 2025: szefowanie zespołem radiologii, kupione Porsche

#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting
jacekparowka - Tutaj macie kolejnego wybitnego specjalistę których w kraju jest może ...

źródło: XD

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 10:43:11 via Wykop
  • 48
@Adolf_HODLer: skoro sportowe auto na tor za pół bańki jest dla biedaków to mógłbyś pokazać czym ty jeździsz, żebym wiedział do czego aspirować?

@Arturr99: z tego co widze na otomoto to za 200k możesz kupić co najwyżej dziesięcioletniego ulepa z USA a nie nowego 718
fastmotion - @Adolf_HODLer: skoro sportowe auto na tor za pół bańki jest dla biedaków...

źródło: IMG_7690

Pobierz
  • Odpowiedz
fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 10:58:05 via Wykop
  • 24
@Adolf_HODLer: no to wrócimy do tej rozmowy o tym co jest dla biedaków jak kiedyś będziesz duży i zrobisz prawko a mama kupi ci samochód
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
wczoraj, 08:31:24
  • 472
Jedyny zawód w którym brakuje ludzi, ale robi się limity na studia, bo tak bardzo brakuje ludzi, że nawet nie ma komu uczyć xD A później idę do takiego „uczonego” konowała i muszę mu płacić 4 stówy za 15 minut żeby powiedział mi to samo co chat gpt, albo wypisał skierowanie bo on w sumie nie wie. Tak naprawdę prawdziwych specjalistów których spotkałem i mi pomogli to mogę policzyć na palcach jednej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 10:39:02 via Wykop
  • 9
@Anonimowy-zawiedziony: mój rekord to 350zł za 10 minut u neurochirurga który niestety nie obejrzał mojego rezonansu bo przyniosłem je na pendrive zamiast na płycie cd, dał mi za to kupon na 10% zniżki do jakiegoś sklepu z suplementami
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
wczoraj, 08:42:15
  • 888
Jeszcze mityczna ODPOWIEDZIALNOŚĆ lekarza. Bo KAŻDY lekarz ma CIĘŻKIE STUDIA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nikt inny nie ma tak CIĘŻKICH STUDIÓW i ODPOWIEDZIALNOŚCI. Przez błąd lekarza mamie mojego znajomego nie zdiagnozowano śmiertelnej choroby, którą można było jeszcze wyleczyć. Jak chcieli go pociągnąć do odpowiedzialności, to dał im numer do swojego ubezpieczyciela. Na tym się ODPOWIEDZIALNOŚĆ skończyła. I poszedł dalej „leczyć”.
#lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 10:37:09 via Wykop
  • 32
@Anonimowy-zawiedziony: nawet ci którzy dla kasy dosłownie mordowali swoich pacjentów pavulonem nie ponieśli konsekwencji, to o czym my tu w ogóle mówimy
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
wczoraj, 08:46:56
  • 136
Kompromitacja, blamaż, hańba.

Nic innego nie można napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #heheszki
ATAT-2 - Kompromitacja, blamaż, hańba. 

Nic innego nie można napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 10:34:57 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Sen wariata.
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
wczoraj, 08:03:12
  • 88
#gielda
orientalist-jack - #gielda

źródło: IMG_3779

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 09:08:32 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: to prawda, 35 here i jak przejadę autem po kostce brukowej to muszę umawiać wizytę u fizjo
  • Odpowiedz
fastmotion
fastmotion
fastmotion wczoraj, 10:24:41 via Wykop
  • 0
@dafto: ale ja mam r-------e plecy właśnie od ruszania się na siłowni xd
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
przedwczoraj, 07:49:18
  • 501
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion przedwczoraj, 10:56:35 via Wykop
  • 11
@bigbuck: mnie nic nie stresowało jak jeździłem gruzem, ale od kiedy mam porsche to nie ma przejazdu bez krzywej akcji. Debile albo chcą się ścigać, gazują na postoju na światłach, machają mi coś łapami przez okno jak małpy, wyprzedają na podwójnej ciągłej, każdy passat tdi musi być koniecznie szybszy, koniecznie musi wyprzedzić, choćby przy okazji ryzykował życiem swoim i swojej rodziny. A najgorsi są debile w powypadkowych ulepach ze Stanów
  • Odpowiedz

1685

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 633
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
fastmotion
fastmotion
fastmotion przedwczoraj, 08:51:12 via Wykop
  • 0
@AngryPossum: ja potrzebuje dobrej ekipy do zrobienia łazienki we Wrocku jakbyś miała
kutmen2
kutmen2
przedwczoraj, 06:45:10
  • 47
Ja p------e. Sądy w Polsce to jakiś nieśmieszny żart. Od listopada bujam się na dozór bo wyzywałem patrol policji, że mi wjechali na chatę(p------i adres i mi narobili bardachy). Dwie sprawy w sądzie już były a dzisiaj miała być ostatnią to oczywiście c--j z tego bo pan policjant się nie wstawił i będę się bujał kolejne kilka miesięcy. Oczywiście pan pies akurat teraz jest na zwolnieniu. Nie będę więcej jeździł na te
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion przedwczoraj, 08:31:08 via Wykop
  • 6
@kutmen2: tu zdjęcie OPa po tym jak w------ł policjantowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fastmotion - @kutmen2: tu zdjęcie OPa po tym jak w------ł policjantowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_7686

Pobierz
  • Odpowiedz
fastmotion
fastmotion
fastmotion przedwczoraj, 08:35:47 via Wykop
  • 11
@LuznaPusi: mnie kiedyś wezwali na przesłuchanie i pytali czy 7 lat wcześniej kupiłem cośtam na allegro, ale sprawdziłem przy nich w historii i okazało się że to nie ja. Siedem lat badali sprawę i ostatecznie wezwali nie tę osobę, j----e debile.
  • Odpowiedz
Notakaprawda
Notakaprawda
14.06.2026, 13:29:43
  • 6
Typowa lewica jest typowa.
#bekazlewactwa
Notakaprawda - Typowa lewica jest typowa.
#bekazlewactwa

źródło: 1000032453

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fastmotion
fastmotion
fastmotion 14.06.2026, 13:46:02 via Wykop
  • 0
@Notakaprawda: ma rację
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.04.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking