Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feelthecool
feelthecool

feelthecool

Dołączył 14 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17667
  • Znaleziska 5500
  • Mikroblog 12167
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 31
kiedys_bylem_zielonka
kiedys_bylem_zielonka
przedwczoraj, 15:18:53
  • 4
#ukraina #rosja #wojna

Prezydent Tut?

Kiedy przychodzono do Zełenskiego, tłumacząc mu, żeby nie nazywał tej ukraińskiej jednostki imieniem UPA, że to rozdrażni Polaków, to Wołodymyr Zełenski miał odpowiedzieć: "pierd*lić Polskę i Polaków" – mówi dziennikarka.

https://dorzeczy.pl/opinie/904111/pierlic-polske-i-polakow-skandaliczne-slowa-zelenskiego.html
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool przedwczoraj, 15:59:50 via Wykop
  • 1
@kiedys_bylem_zielonka: od kiedy dorzeczy ma jakąś wiarygodność ? :D
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
20.06.2026, 05:07:11
  • 96
narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
#ksiazulo #polskiyoutube
okoboji - narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 07.05.49

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 20.06.2026, 08:29:06 via Wykop
  • 0
@okoboji: to niech lekarze kręcą filmy i wrzucają na YouTube.
  • Odpowiedz
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
10.06.2026, 04:05:39
  • 1
Skoro dla Ukraińskiego wywiadu nie jest problemem zabijanie na terenie Rosji rosyjskich generałów, to ja się zaczynam trochę bać takiego sojusznika.
#wojna #ukraina
czlowiekzlisciemnaglowie - Skoro dla Ukraińskiego wywiadu nie jest problemem zabijani...

źródło: 1557

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 10.06.2026, 06:02:27 via Wykop
  • 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: a ja się tam bardziej boje Rosji która na każdym kroku mówi że Polska nie ma racji istnienia i jest następna po Ukrainie. Boję się Rosji która specjalnie atakuje obiekty cywilne
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
09.06.2026, 06:14:20
  • 651
Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal wchodzić wszędzie z psami i pozwalać im na wszystko. W tym na dotykanie nosem, którym wcześniej pies dotykał gówien węsząc na spacerze, pieczywa bo uwaga: bułkę możesz sobie potem umyć.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #zakupy #polska
WielkiNos - Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal ...

źródło: 1000131518

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 09.06.2026, 09:55:45 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: uwielbiam psy i lubię takich pisarzy. Nie wiem czy tak mogę ?
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX
07.06.2026, 13:04:55
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 07.06.2026, 13:47:24 via Wykop
  • 13
@GeneralX: czyli specjalnie trafiają w szpitale i szkoły
  • Odpowiedz
budep
budep
05.06.2026, 04:40:07
  • 1296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 05.06.2026, 06:35:48 via Wykop
  • 4
@budep: Polacy są w-------i bo upadły ich mity.

UE i NATO złe zostawi nas na pożarcie, musimy wyjść. Okazuje się że pomagają nawet Ukrainie która nie jest w tych strukturach

Poland first to fight - Polacy dalej jak Sobieski, bronimy Europy przed chorda. Zawsze po dobrej stronie. A teraz k---a debile plują się o pomoc wysokości dwóch obiadów w restauracji rocznie.

Boli ich to że pokazało, że się mylili i
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
30.05.2026, 07:50:55
  • 1601
Mój szef próbował mnie kiedyś przekonać, że mniejsze wynagrodzenie jest dobre bo w razie braku zleceń, firma najpierw zwolni zarabiających więcej.
#pracbaza #cnc #januszebiznesu
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 30.05.2026, 12:04:49 via Wykop
  • 18
@k0n0p: mi szef w korporacji powiedział, że to dobrze że zarabiam dużo poniżej średniej rynkowej i w dole widełek na tym stanowisku bo dzięki temu mam szans na dużą podwyżkę za rok.

Spytałem się czy się słyszy co mówi.
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
25.05.2026, 06:07:04
  • 601
Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na rosyjskich kanałach Telegram już wielkie świętowanie. Prawdziwe imperium nie potrafi zniszczyć ukraińskiej armii, więc prowadzą do katastrofy ekologicznej i zagrażają milionom ludzi

Rosja to żałosny kraj

#rosja #wojna #ukraina #ekologia #zdrowie
Aryo - Rosjanie wykonali uderzenia rakietowe w Kijowską oczyszczalnię ścieków. Na ros...

źródło: image

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 25.05.2026, 06:18:24 via Wykop
  • 7
@Aryo: a później wielkie zdziwienie u kacapów dlaczego Ukraińcy nas nie lubią, przecież my bracia, zla zachodnia propaganda.
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
23.05.2026, 13:12:37
  • 211
#wojna #usa #trump

jprd, jeszcze jednej awantury nie zakończył i już na horyzoncie kolejna
keepitreal - #wojna #usa #trump 

jprd, jeszcze jednej awantury nie zakończył i już n...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 23.05.2026, 13:22:01 via Wykop
  • 3
@keep_it_real: Iran go upokorzył to szuka tematu do odwrócenia uwagi
  • Odpowiedz
Pepperami
Pepperami
23.05.2026, 10:59:52
  • 73
O rany, Mordor ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#ukraina #rosja #rosjawstajezkolan #rosjaplonie #ruskimir #wojna #lotr
Pepperami - O rany, Mordor ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#Ukraina #Rosja #rosjawst...

źródło: 17795338179786494200601634609873

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 23.05.2026, 11:09:50 via Wykop
  • 53
@Pepperami: ale jakie cudowne bloki. Zachód ma czego zazdrości.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
18.05.2026, 15:44:03
  • 1098
Pan z defence24.pl wybrał p-----c i od kilku dni znęca się nad Stanowskim i jego kłamstwami.

#bekazestanowskiego #ukraina #wojna #bekazpisu
Jarusek - Pan z defence24.pl wybrał p-----c i od kilku dni znęca się nad Stanowskim i...

źródło: Screenshot 2026-05-18 at 17-41-21 Główna _ X

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 18.05.2026, 15:45:52 via Wykop
  • 1475
@Jarusek: stanowski, dziennikarz sportowy który stał się specjalistą od wszystkiego. Każdy sport, każda dziedzina nauki. A wszystko to oparte o chłopski rozum
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
13.05.2026, 06:28:07
  • 765
No biegnij, czemu nie biegniesz. Super zabwa jest przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - No biegnij, czemu nie biegniesz. Super zabwa jest przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nier...

źródło: obraz

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 13.05.2026, 12:04:29 via Wykop
  • 1
@Czoso: czyli komunizm ? Trzeba zabrać bogatym :-)

Bardzo lubię jak każdy zrzuca wszystko na los. Wielu ludzi miało lepszy start ode mnie i co z tego? Jeśli majątek jest wytyczną to okazało się że poradziłem sobie lepiej niż oni.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
15.04.2026, 12:25:59
  • 71
Ostatnio zauważyłem bardzo dużo postów fajnokremluchów o tym, że planowane są wysiedlenia Polaków i zasiedlanie Izraelczykami oraz Ukraińcami, bo w Rzeszowie wylądował Izraelski samolot xD
Fajną panikę próbują zasiać w Polskim społeczeństwie

#wojna #polska #izrael #ukraina #rosja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 15.04.2026, 12:27:35 via Wykop
  • 31
@CzeczenCzeczenski: a rzeczywistość jest taka że to rosjan zastępują hindusami i chińczykami:D
  • Odpowiedz
TheSznikers
TheSznikers
31.03.2026, 17:02:25
  • 621
Patrz synek jaki k---a debil ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#usa #wojna #nato #trump #polityka
TheSznikers - Patrz synek jaki k---a debil ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#usa #wojna #nato #trump #pol...

źródło: 1

Pobierz
TheSznikers - Patrz synek jaki k---a debil ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#usa #wojna #nato #trump #pol...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 31.03.2026, 17:06:27 via Wykop
  • 12
@daretti877: bo NATO to sojusz obronny.

USA podjęło decyzję to niech ponoszą jej konsekwencje.
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
19.03.2026, 00:05:35
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 19.03.2026, 05:44:53 via Wykop
  • 13
@Cztero0404: Batyra dyskwalifikuje to że jest idiotą
  • Odpowiedz
t.....a
konto usunięte 08.03.2026, 22:07:06
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 09.03.2026, 07:10:56 via Wykop
  • 1
@tujepolska: za głupi żeby go wzięli nawet na mięsne szturmy. Poleci w zła stronę
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
05.03.2026, 20:40:40
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 05.03.2026, 20:58:44 via Wykop
  • 0
@mike-johnston: jak widać Zelenski to "równy gość" i pomaga pomimo wszystko :-)
  • Odpowiedz
G.....e
G.....e
konto usunięte 04.03.2026, 04:31:23
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 04.03.2026, 06:24:22 via Wykop
  • 1
@FLAC: dokładnie znowu ich USA wyrucha i zostawi samych sobie
  • Odpowiedz
Dueil_angoisseus
Dueil_angoisseus
Dueil_angoisseus
24.02.2026, 07:16:12
  • 87
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool 24.02.2026, 07:25:13 via Wykop
  • 0
@Dueil_angoisseus: ale wy jesteście debilami. Nie masz w sobie żadnej godności i walczysz dla kobiet?
  • Odpowiedz
feelthecool
feelthecool
feelthecool 24.02.2026, 09:12:23 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.05.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia