Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nom_om

nom_om

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 72429
  • Znaleziska 6389
  • Mikroblog 66040
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 78
smutny_kojot
smutny_kojot
12.06.2026, 04:59:35
  • 191
#bekazlewactwa
smutny_kojot - #bekazlewactwa

źródło: 29133

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 12.06.2026, 08:50:51 via Wypiek
  • 2
@smutny_kojot namaluj mnie zdziwionym, gdy jakiś zarobas z milionami na koncie i wieloma nieruchami, optuję za „prawicą”, której celem jest utrzymanie status quo, a nie za lewicą, która chciałaby takiego zarobasa opodatkować xD
  • Odpowiedz

505

Polacy na celowniku po protestach w Southampton. Czy będą kolejne zatrzymania?

Polacy na celowniku po protestach w Southampton. Czy będą kolejne zatrzymania?

Po protestach w związku ze śmiercią Henryego Nowaka, brytyjska policja poszukuje uczestników demonstracji pochodzących z Polski. - Nic nie zrobiłem, ale boję się, że przyjdą po mnie do domu - mówi Polish Express jeden z uczestników.

Zgradaktor
z
polishexpress.eu
dodany: 10.06.2026, 15:38:35
  • 82
  • #
    wielkabrytania
  • #
    emigracja
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
  • #
    prawo
nom_om
nom_om 11.06.2026, 08:08:51 via Wypiek
  • 10
@Praxeologia

Jako ciekawostka warto też zauważyć, że lokalni angielscy patrioci są pod bardzo pozytywnym wrażeniem, chwalą i dziękują Polakom.


Jako ciekawostka, przypominam że podczas kampanii za brexitem, Polak był przedstawiany jako najgorszy szkodnik w uk.
Także łaska nacjolo na pstrym koniu jeździ
nom_om
nom_om 12.06.2026, 08:22:47 via Wypiek
  • 0
@Praxeologia

Brexit bardzo pozytywnie wpłynął na opinię Polaków w UK.


Tylko dlatego że znaleźli sobie innego wroga i kozła ofiarnego xD
nom_om
nom_om 11.06.2026, 10:59:06
  • 1
#fpv Zara mnie p-----e z tym literadiem 4. Próbuję podłączyć go do betafpv configuratora. Gdy podłączam radio włączone, betafpv config je widzi, ale krzyczy żebym podłączył radio wyłączone. Kiedy jednak to robię, program w ogóle nie wykrywa radia, w przeciwieństwie do windowsa, który je widzi jako zwykły kontroler. Jeszcze wspomnę że wczoraj udało mi się raz go podłączyć wczoraj, ale coś musiałem nagrzebać i teraz nie działa 😕. Ktoś ma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

482

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Za dobrze wam się żyje, Polaki, oj za dobrze. Przez internet, platformy streamingowe, telewizję, nawet przez urlopy nie chodzicie do kościoła, i krzyże papieskie ktoś podpala, i aborcja szaleje. Przynajmniej wedle przewysokiego urzędnika Pana Boga, szlachetnego arcybiskupa Depo z Cżęstochowy.

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 15:24:16
  • 238
  • #
    polska
  • #
    czestochowa
  • #
    religia
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
nom_om
nom_om 05.06.2026, 08:37:37 via Wypiek
  • 8
Do roboty prolu. A po robocie do kościoła. I nie próbuj nawet odpoczywać, bo pan w sukience wyklnie Cię na ambonie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KukiScotland
KukiScotland
02.06.2026, 14:04:36
  • 705
#humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek XD - nic mi nie jest . #polityka
KukiScotland - #humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzuce...

źródło: 1000049527

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 02.06.2026, 19:35:00 via Wypiek
  • 22
@KukiScotland ja p------ę, chłop 3 kadencję w sejmie siedzi, a ja w życiu o nim nie słyszałem xD
Co to jest za npc
  • Odpowiedz

562

NOWY PATENT NA MASOWĄ MIGRACJĘ

NOWY PATENT NA MASOWĄ MIGRACJĘ

Nowy sposób na zalanie Polski obcokrajowcami? Studia stają się furtką dla migrantów z Afryki.

programista30k
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 22:14:51
  • 85
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    migranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    ukraina
nom_om
nom_om 29.05.2026, 03:58:16 via Wykop
  • 0
@essesp: dlaczego w ogóle chcesz gadać z tym pół debilem?
robertkk
robertkk
28.05.2026, 07:50:58
  • 134
rosyjska gazeta Moskowskij Komsomolec opublikowała artykuł, w którym autor twierdzi, że porażka jest w istocie zwycięstwem, a przegrana w wojnie może być nawet korzystna.

Wspaniałe porażki: kiedy geopolityczne klęski mogą być bardziej korzystne niż błyskotliwe zwycięstwa

Mechanizm rosyjskiej historycznej koleiny zawsze zamieniał porażkę w zwycięstwo.

Społeczeństwo woli być dumne ze zwycięstw i zapominać o porażkach, a jeśli już o nich pamięta, to z naturalną goryczą. Jednak w Rosji to właśnie przegrane wojny
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 28.05.2026, 13:17:46 via Wykop
  • 1
@robertkk: już chciałem o--------ć o rozsiewanie fejków, ale nie, serio to napisali xDD
https://www.mk.ru/social/2026/05/24/porazitelnye-porazheniya-kogda-geopoliticheskie-proigryshi-mogut-byt-poleznee-blistatelnykh-viktoriy.html
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
28.05.2026, 08:06:59
  • 54
Uwielbiam kiedy konfederacja tłumaczy makroekonomię ✌️😎

Odnalazłby się u nas na tagu, pewnie nawet jest u nas na tagu xD

#gielda
breakdown1 - Uwielbiam kiedy konfederacja tłumaczy makroekonomię ✌️😎

Odnalazłby się...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 28.05.2026, 10:36:59 via Wykop
  • 17
@breakdown1: dla mnie jest niesamowite, że człowiek, który myli się w dosłownie we wszystkim, jest uważany za poważną osobę przez chłoporozumowców xd
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
28.05.2026, 05:10:39
  • 349
Dla prawicowca i wolnosciowca budowa infrastruktury miejskiej to utrudnianie zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
BrakWolnegoLoginu - Dla prawicowca i wolnosciowca budowa infrastruktury miejskiej to ...

źródło: Screenshot_2026-05-28-07-07-25-796-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 28.05.2026, 09:21:06 via Wykop
  • 1
@BrakWolnegoLoginu: w ogóle zauważyłem że chłoporozumowcy mają jakiś wielki problem z jakimikolwiek remontami i usprawnieniami w infrastrukturze. Najbardziej jaskrawym przykładem to prucie się do prezydenta Poznania, Jaskowiaka, że "rozkopał" całe miasto xD
"Jakże to tak robić remonty w mieście?!?! NIE MA NA TO MOJEJ ZGODY, JA CHCĘ JEŹDZIĆ PO R---------H DROGACH I STAĆ W KORKACH"
  • Odpowiedz

652

Rada Pokoju miała ratować Gazę. Darowizny trafiły na konto do prywatnego banku

Fundusz Rady Pokoju utworzony na rzecz odbudowy Strefy Gazy pozostaje pusty. Środki nie zostały zdeponowane w Banku Światowym, lecz trafiają na konto w prywatnym banku. Wpłaty darczyńców są kierowane na rachunek w holdingu JP Morgan, przez co organizacja nie podlega zasadom transparentności obowiązu

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 27.05.2026, 18:23:56
  • 62
  • #
    polityka
nom_om
nom_om 28.05.2026, 04:19:23 via Wykop
  • 19
Fake. Przecież bożek polskiej prawicy nigdy by czegoś takiego nie zrobił! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1001

Poseł zaapelował o to, aby zaprzestać masowego sprowadzania imigrantów

Pokaż treści 18+

Poseł Witold Tumanowicz podczas posiedzenia Sejmu zabrał głos na mównicy, gdzie przywołał postać Wiktorii Herun z lubelskiego ratusza i jej przechwałki o sprowadzaniu "studentów" z Afryki wraz z całymi rodzinami. Całą wypowiedź skwitował apelem o zaprzestanie sprowadzania Afrykańczyków do kraju.

Makavlani
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:09:28
  • 186
  • #
    polityka
nom_om
nom_om 27.05.2026, 17:51:04 via Wypiek
  • -1
Przecież najwięcej ludzi ściągają przedsiębiorcy, którzy najczęściej są wyborcami konfederacji, więc o czym o mówi xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

704

Kradzież podatków. W Polsce drogi, szkoły i lekarze, a PIT płacą na Ukrainie.

Kradzież podatków. W Polsce drogi, szkoły i lekarze, a PIT płacą na Ukrainie.

Ukraińcy mieszkają w Polsce, pracują zdalnie dla ukraińskich firm i po 183 dniach powinni rozliczać dochód tutaj. Korzystają z dróg, transportu, opieki medycznej i edukacji, ale PIT nie trafia do polskiego systemu.

Pan_od_Internetu
z
biznes.wprost.pl
dodany: 26.05.2026, 07:56:53
  • 104
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
nom_om
nom_om 26.05.2026, 12:15:36 via Wykop
  • 11
czyli generalnie robią tak jak Polacy w budowlance robiący w Skandynawii xD
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nom_om
nom_om 26.05.2026, 12:26:05 via Wykop
  • -4
@kris1289: no to się grubo mylisz kolego xD
Polacy robią dokładnie to samo. Pilnują tego żeby nie przekroczyć 183 pracy w np Szwecji, żeby unikać podwójnego opodatkowania. Z resztą, nie tylko Polacy. Każdy kombinuje jak może żeby tego uniknąć, a ten sposób jest najpewniejszy i najłatwiejszy.
nom_om
nom_om 26.05.2026, 12:28:43 via Wykop
  • 0
Po co w ogóle płacić podatki w budowlance skoro możesz brać hajs do ręki?


@jegertilbake: xDDD
jak robisz se domek dla kogoś na zadupiu to może i tak. Jak robisz projekty infrastrukturalne zlecane przez państwo to nie ma takiej opcji. Do tego mental w Skandynawi jest inny, ludzie nie mają problemów z płaceniem podatków i generalnie zwalcza się i społecznie, i instytucjnalnie, taką patologie. Poza tym robiąc takie wałki, stanowisz
nom_om
nom_om 26.05.2026, 13:15:07 via Wypiek
  • -1
@kris1289 no widzisz, ja pracuję w Szwecji od 5 lat na sporych projektach, w rotacji 2/2, parę budów już przerobiłem i na każdym schemat jest taki jak napisałem. Każdy kto może kombinuje w ten sposób. To że W TWOJEJ BRANŻY, to now występuje, nie znaczy że tak się nie dzieje.
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
26.05.2026, 08:04:43
  • 174
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 26.05.2026, 10:23:12 via Wypiek
  • 5
@cyganztorunia
Najzabawniejsza rzecz dla wykopka: śmianie się z dziecka bo jest czarne

Normalnie komedia
  • Odpowiedz
tuomollo
tuomollo
25.05.2026, 12:05:32
  • 16
#krakow dał precedens w #referendum. Czekamy na #rzeszow, #wroclaw, #poznan, #warszawa ...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 25.05.2026, 17:47:56 via Wypiek
  • 1
@tuomollo co wy k---a chcecie od tego poznania maciusie z pierdziszewa dolnego xD
Jaśkowiak wygrał ostatnie wybory z palcem w dupie, mając 70%, a wy chcecie go odwoływać xDD
  • Odpowiedz
nom_om
nom_om 26.05.2026, 04:10:11 via Wypiek
  • 2
@Xuzoun czy ten r--------l jest z tobą w pokoju? XD
Likwidacja miejsc parkingowych, przy rozwoju transportu publicznego jest jak najbardziej w porządku. Centrum w końcu wygląda jak miejsce gdzie człowiek chce być, a nie jak jedno wielkie miejsce parkingowe. Na osiedlach wystarczy się zgłosić po kartę mieszkańca i możesz sobie parkować w strefie za jakieś grosze. Na Ratajach, gdzie nie ma strefy, szukasz miejsca parkingowego po pół godziny xD. Za zadłużenie
  • Odpowiedz
nom_om
nom_om 26.05.2026, 07:06:12 via Wykop
  • 0
@Xuzoun: rynek stał tak długo rozkopany, głównie ze względu na prace archeologiczne.

Oczywiście, dlatego przy wdrażaniu strefy na Wildzie i Łazarzu przy okazji wdrażania SPP zlikwidowano jakieś 30% miejsc, a samych identyfikatorów wydano więcej niż jest fizycznie miejsc xD


no widzisz, a jakimś cudem dużo łatwiej można znaleźć miejsce parkingowe
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
25.05.2026, 18:09:49
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 26.05.2026, 04:26:37 via Wypiek
  • 2
@paczelok ona przerobiła tylu pisowcow że gdyby usiadła ci na twarzy, zostałbyś z automatu zapisany do partii.
  • Odpowiedz
dr_minorek
dr_minorek
dr_minorek
25.05.2026, 12:09:34
  • 3
To może teraz Warszawa?
Po tym, jak udało się odbić Kraków z rąk KO, podobno Rzeszów już szykuje się do przeprowadzenia referendum. Pytanie, czy to rzeczywiście nie jest dobry czas, aby wykorzystać rozpęd i odbijać po kolei wszystkie duże miasta? Są dobrzy kandydaci, mamy media, które mogą zapewnić osłonę i promocję. Całości akcji mógłby dać patronat pan prezydent Karol Nawrocki, a nawet sam mianować swoich kandydatów na prezydentów miast. Przy złożeniu takiego
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 25.05.2026, 17:52:36 via Wypiek
  • 0
@dr_minorek pomyliłeś mikro z grupą wsparcia konfiarzy na fb xD
  • Odpowiedz
CrimsonCube
CrimsonCube
25.05.2026, 15:51:10
  • 604
#ruskieonuce #polskieonuce
CrimsonCube - #ruskieonuce #polskieonuce

źródło: 481768199_1811010046408809_8736921421374904664_n

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 25.05.2026, 17:51:11 via Wypiek
  • 2
@CrimsonCube co za śmietnik j----y
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
25.05.2026, 06:46:32
  • 136
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 25.05.2026, 09:54:02 via Wypiek
  • 0
@Aryo no to kolega chyba trochę ułatwił robotę SBU jak będą chcieli go dopaść xD
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
25.05.2026, 03:41:00
  • 302
#krakow #polska #polityka
kastrator2 - #krakow #polska #polityka

źródło: screenshot

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nom_om
nom_om 25.05.2026, 07:11:20 via Wypiek
  • 5
@kastrator2 wykopki to poziom starych dziadów spermiących do ai slopów na fb
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • .
  • http://www.wykop.pl/ludzie/nom_om/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.06.2018

    Komentator
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 06.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.06.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking