Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tarushiba

tarushiba

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5104
  • Znaleziska 71
  • Mikroblog 5033
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 25
JanPancerzII
JanPancerzII
przedwczoraj, 06:18:28
  • 1
Czesc, giniemy ¯\(ツ)/¯ #holandia 8:18
JanPancerzII - Czesc, giniemy ¯\(ツ)/¯ #holandia 8:18

źródło: IMG_8387

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba przedwczoraj, 09:30:01 via Wykop
  • 0
@JanPancerzII: pfff. W Hadze najwięcej 34°C? To jeszcze nie tak zle.
U mnie w piątek 39.
Plus bycia bliżej morza.
  • Odpowiedz
MF81
MF81
22.06.2026, 19:09:33
  • 3
#holandia Polacy w szklarniach,trzymajcie sie w te upały
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 22.06.2026, 22:19:12 via Wykop
  • 0
@MF81: Nie wiem czy kiedykolwiek w swoim życiu byłam gdzies gdzie było 39 stopni.
Wciąż liczę że pogoda się zmieni 🤡
  • Odpowiedz
tarushiba
tarushiba 23.06.2026, 10:48:08 via Wykop
  • 0
@greenballz: Kiedyś słyszałam od kogoś kto kiedyś tam pracował, że normą było to, że ktoś mdlał w szklarni.
Pomyśleć, ze to było gdy pogoda była normalna i temperatury tak 25 stopni.
Nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś w takich upałach miałby tam iść.
  • Odpowiedz

4

Pierwsza eutanazja dziecka w Holandii

Pierwsza eutanazja dziecka w Holandii

W Holandii lekarz po raz pierwszy zakończył życie nieuleczalnie chorego małego dziecka. Sprawa trafiła do specjalnej komisji oceniającej tego typu przypadki, a opinia w tej sprawie została przekazana prokuraturze.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kobieta.onet.pl
dodany: 23.06.2026, 06:40:14
  • 1
  • #
    holandia
tarushiba
tarushiba 23.06.2026, 09:58:03 via Wykop
  • 2
Trochę bez sensu ten artykuł. Tytułem jest pierwsza w historii eutanazja dziecka i myślałam, że w artykule będą jakiekolwiek informacje dlaczego, na co było chore, ile miało lat, ale głównie pisza o przepisach dotyczących eutanazji dzieci w NL.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szpeju
Szpeju
20.06.2026, 16:11:16
  • 4
W taką pogodę to tylko na rozlewiska :) #szpejuwholandii #holandia #sup #standuppaddle
Szpeju - W taką pogodę to tylko na rozlewiska :) #szpejuwholandii #holandia #sup #sta...

źródło: IMG_1573

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 20.06.2026, 16:47:47 via Wykop
  • 2
@Szpeju: Nie mogę się już doczekać tych 37 stopni, które zapowiadają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tarushiba - @Szpeju: Nie mogę się już doczekać tych 37 stopni, które zapowiadają ( ͡°...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
tarushiba
tarushiba 21.06.2026, 15:23:25 via Wykop
  • 1
@wojciech_s: Niestety. Nadzieja w tym, że pogoda się myli/zmieni, co akurat jest nagminne w prognozie pogody w Holandii.
  • Odpowiedz
Marple
Marple
20.06.2026, 05:02:19
  • 10
#pokazptaka #smiesznypiesek #zwierzeta #pytaniedoeksperta Które są według was ładniejsze? Małe kaczki staropolskie? Czy kurczaczki silki?
Marple - #pokazptaka #smiesznypiesek #zwierzeta #pytaniedoeksperta Które są według wa...

źródło: 1000092296

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 20.06.2026, 07:31:49 via Wykop
  • 1
@Marple: Dla mnie kaczki, bo lubię kaczki.
  • Odpowiedz
Szpeju
Szpeju
17.06.2026, 16:02:54
  • 2
Dostałam awans w pracy, ale nie wiem czy go przyjmę, bo współpracownice to jakieś dzikie baby xD strasznie wulgarne i nie wiem czy moj komfort psychiczny jest warty tych 300€ miesięcznie wiecej xD dam se tydzien i potem zadecyduje #szpejuwholandii #holandia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 17.06.2026, 18:01:13 via Wykop
  • 0
@Szpeju: jestem babą i potwierdzam, że z babami ciężko... Z facetami łatwiej się dogadać, a kobiety się obrażają co chwilę.
Mam koleżankę w pracy i jak jej tylko zwrócę uwagę, że coś tutaj źle zrobiła, to ona zamiast przyjąć na klatę i powiedzieć "dzięki, że mówisz. już poprawiam i będę mieć na uwadze w przyszłości" - tak jak ja to robię jeśli ktoś mi zwróci uwagę, to ona się obraża
  • Odpowiedz
Desperat00
Desperat00
Desperat00
17.06.2026, 04:14:53
  • 0
#thetraitors Paweł pochwalił się, że pisze książkę. Jak myślicie, o czym będzie? Czy program odegra rolę inspiracji?
Desperat00 - #thetraitors Paweł pochwalił się, że pisze książkę. Jak myślicie, o czym...

źródło: IMG_20260617_061251

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 17.06.2026, 14:13:58 via Wykop
  • 0
@Desperat00: no cóż. Już dawno o tym mówił i zazdrościł Kasi B.
Będzie tak samo pseudointeligencka jak jego wysrywy na fejsie.

Może doda też jak chłopak go zostawić i teraz nie wie czemu nikt nie potrafi go kochać.
  • Odpowiedz

41

Polak pobity w Brukseli. Chciał odzyskać krzesło, został oskarżony o rasizm

Polak pobity w Brukseli. Chciał odzyskać krzesło, został oskarżony o rasizm

Do ataku doszło po tym, jak mężczyzna próbował powstrzymać kradzież wyposażenia swojego lokalu. Napastnicy, chcąc usprawiedliwić agresję, zaczęli wykrzykiwać w stronę Polaka fałszywe oskarżenia o rasizm, co błyskawicznie podburzyło zgromadzony tłum.

MCz89
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 14.06.2026, 10:36:39
  • 7
  • #
    polska
  • #
    belgia
  • #
    emigracja
tarushiba
tarushiba 14.06.2026, 22:01:27 via Wykop
  • 0
@andrzej67: Z tego co wyświetla mi się na reddit to już jest - podobno często na porządku dziennym jest to że ktoś kogoś zaczepia, kradnie.
Kobiety mówiły że nie ma tygodnia żeby ktoś ich nie zaczepiał.
Nie wiem na ile to wyolbrzymione.
Zazwyczaj są to.. jakby to powiedzieć, nierodowici Belgowie...

3

Lauren de Graaf - przepiękna Holenderka

Lauren de Graaf - przepiękna Holenderka

Obejrzyj krótkie wideo.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 12.06.2026, 17:27:50
  • 18
  • #
    holandia
  • #
    laurendegraaf
tarushiba
tarushiba 12.06.2026, 22:09:35 via Wykop
  • 0
@Poludnik20: Na tym video faktycznie, piękna. Ale chyba była młodsza?
Teraz wciąż ładna, jednak jej wygląd jest bardziej taki "beauty" niż "pretty":
tarushiba - @Poludnik20: Na tym video faktycznie, piękna. Ale chyba była młodsza?
Ter...

źródło: image

Pobierz
tarushiba
tarushiba 12.06.2026, 22:10:07 via Wykop
  • 0
@Poludnik20:
tarushiba - @Poludnik20:

źródło: image

Pobierz
omgemil
omgemil
12.06.2026, 13:21:24
  • 4
z kim ja tu siedzę XD #filozofia #przegiolemco #logikaniebieskichpaskow
omgemil - z kim ja tu siedzę XD #filozofia #przegiolemco #logikaniebieskichpaskow

źródło: IMG_4499

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 12.06.2026, 14:11:17 via Wykop
  • 2
@omgemil: typowy wykopek. Tak dużo ich tu siedzi, że tak określam taki typ osoby. Sfrustrowana, głosząca "wielką mądrość", patrząca na kobiety jako gorszy sort lub też jedynie jako obiekt do zaspokajania potrzeb.
Nawet nie ma sensu z takimi nawiązywać jakiejkolwiek konwersacji.
  • Odpowiedz
sztywny_misza
sztywny_misza
12.06.2026, 03:04:56
  • 351
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 12.06.2026, 08:24:39 via Wykop
  • 1
@sztywny_misza: Czyżby praca w hotelu? Pamiętam z ponad 10 lat temu - miałam łącznie chyba 3 dni próbne, jak zliczyć z trzech różnych hoteli. Żałosne.
W pracach z innej kategorii tego nie wymagali.

ALE! Z drugiej strony w jednym jak byłam to mogłam faktycznie zobaczyć jak ujowa jest ta praca. Szefowa przy mnie darła się na dziewczynę, która mi tłumaczyła (miała ogarniać nie tylko recepcję, uczyć mnie, ale też jakiś sklepik
  • Odpowiedz

4

Lidl w Belgii do 2027 nie będzie otwarty w niedziele. Aldi na razie nie wie

Lidl w Belgii do 2027 nie będzie otwarty w niedziele. Aldi na razie nie wie

Negocjacje ze związkami są przełożone na październik. Pod koniec 2025 Okay (coś jak Żabka) i Carrefour mają porozumienie ze związkami zawodowymi: od stycznia ich sklepy będą czynne w niedzielę. Aldi wyraził gotowość do negocjacji ws pracy w niedziele ale na razie bez konkretów (fr.)

Poludnik20
z
retaildetail.be
dodany: 12.06.2026, 07:26:18
  • 3
  • #
    belgia
  • #
    lidl
  • #
    praca
  • #
    niedziela
  • #
    handel
  • #
    zakupy
tarushiba
tarushiba 12.06.2026, 08:21:21 via Wykop
  • 1
"Lidl w Belgii do 2027 nie będzie otwarty w niedziele"
Dziwny tytuł. Przecież cały czas są zamknięte w niedziele.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tarushiba
tarushiba 12.06.2026, 08:20:08
  • 2
Jak to było? Zmień fryzurę, styl, idź na siłownię.
Zmiana #fryzura a jak zupełnie inny człowiek.

#przegryw
tarushiba - Jak to było? Zmień fryzurę, styl, idź na siłownię.
Zmiana #fryzura a jak ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ortalionowy
ortalionowy
12.06.2026, 08:25:40 via Wykop
  • 1
@tarushiba: popsuł mu stylówkę
ortalionowy - @tarushiba: popsuł mu stylówkę
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
12.06.2026, 08:26:12 via Wykop
  • 3
@tarushiba: No prosze, dostał taką fryzurę, że od razu wzrok mu się poprawił, a gratis przekuli mu uszy oraz dali kolczyki. I po strzyżeniu świat jakby bardziej kolorowy. Tylko, że on wcale nie był brzydki tylko zaniedbany. Jak ktoś ma brzydką twarz to żadna fryzura nie pomoże
  • Odpowiedz
annodalleb_67
annodalleb_67
annodalleb_67
11.06.2026, 18:51:07
  • 8
#thetraitors 🤡
annodalleb_67 - #thetraitors  🤡

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 11.06.2026, 20:27:31 via Wykop
  • 0
@annodalleb_67: rzyg.
  • Odpowiedz
hung
hung
hung
09.06.2026, 08:32:57
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 09.06.2026, 19:45:08 via Wykop
  • 0
@hung:
tarushiba - @hung:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
tarushiba
tarushiba 04.06.2026, 10:04:17
  • 10
Żeby zatrzeć niesmak po ostatniej polskiej edycji The Traitors, obejrzałam brytyjską edycję z tego roku (sezon 4).
To jak niebo i ziemia. Zupełnie jak dwa różne programy.
Duża kultura, zero chamstwa. Na tyle było tam "grzecznie", że dziewczyna uznała że to bardzo "rude" jak jedna babka przeciwstawiła się "grupie" która chciała żeby zacząć opowiadać coś dopiero później "bo oni tak ustalili", a babeczka powiedziała że ją to nie obchodzi co oni ustalili, bo ona
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba
Autor
04.06.2026, 10:54:56 via Wykop
  • 2
@stasiu84: ale przecież ja nie mówię że nie i nie mam nic do gejów. Chodzi mi o to jak bardzo musieli to podkreślać na każdym kroku. Ale podejrzewam że chodzi o to, że Polska dość późno zaczęła to akceptować i osoby homoseksualne w końcu zaczynają czuć że mogą być sobą, nie muszą się ukrywać ani tego wstydzić, stąd ten nagły boom i chęć przypominania o tym regularnie przez niektórych. Ale
  • Odpowiedz
tarushiba
tarushiba
Autor
05.06.2026, 08:31:38 via Wykop
  • 0
@jasperro00: A to nie dlatego była niższa, bo ludzie po prostu nie wiedzieli jeszcze co to jest i na czym to polega?

Do dymów niech sobie ludzie oglądają patostreamy czy tam, nie wiem co się ogląda teraz, królowe przetrwania czy coś.
  • Odpowiedz
deniol
deniol
deniol
05.06.2026, 07:34:46
  • 10
#thetraitors
Ogłosili casting, więc będzie zwykła edycja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 05.06.2026, 07:40:45 via Wykop
  • 0
@deniol: Szok. Może rozważali, ale badali czy to by podwyższyło im oglądalność i wyszło, że niekoniecznie.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
04.06.2026, 09:09:55
  • 615
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".

W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD

W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
lubie-sernik - Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć". 

W Bangoku jest stras...

źródło: 20260531_151023

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 04.06.2026, 14:42:58 via Wykop
  • 6
@lubie-sernik: No to się przyzwyczajaj do tej pogody, bo będzie coraz gorzej. Gorąco, parno, wilgotno. Ledwo wyjdziesz i może nie tyle się spocisz, co przesiąkniesz tym wilgotnym powietrzem.
No i deszcze.

Czytam kolejne komentarze pod Twoim wpisem i muszę przyznać że trochę mnie skręca z zażenowania patrząc na niektóre pytania: "hehe,Tajlandia, RUCHANIE, LEJDIBOJE!!! Kiedy ruchasz? SEGZ!!!".

Dość żałosne, ale cóż poradzić.
  • Odpowiedz
Szpeju
Szpeju
04.06.2026, 14:29:03
  • 1
Kurde trzeci dzień bieganie w deszczu no co za pogoda ;-; #holandia #bieganie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarushiba
tarushiba 04.06.2026, 14:40:15 via Wykop
  • 1
@Szpeju: Najlepiej że nie da się przewidzieć. Bo możesz wyjść i będzie ładnie i słonecznie. A za pół godziny znowu ulewa. Potem znowu słońce, a potem burza i grad.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking