Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LipaStraszna

LipaStraszna

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13104
  • Znaleziska 4667
  • Mikroblog 8437
  • Obserwujący 36
  • Obserwowane 18
LipaStraszna
LipaStraszna 16 godz. i 50 min temu
  • 0
Zachciało mi się w aucie wymienić fabryczne nagłośnienie i radio ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem taki zestaw:

Radio Pioneer SPH-DA77DAB
Głośniki do tyłu JBL Club 622 (dwudrożne)
Głośniki do przodu JBL Club 6500C (ze
LipaStraszna - Zachciało mi się w aucie wymienić fabryczne nagłośnienie i radio ( ͡° ...

źródło: IMG_2144

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
15 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@Larsberg: dodam, że nie planuję montowania osobnego wzmacniacza tylko to co daje samo radio. Czyli jak słucham i tak maksymalnie na połowę głośności, a zazwyczaj 20-25% to będzie git? Nie przejmować się i zostawić te drugie JBL? Czy zamieniłbyś przód? Bo przód mogę oddać jeszcze, tył już zamontowany.
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
15 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@Larsberg: właśnie nie chce suba, robiłem wyciszenie drzwi dobrze i już po samym tyle słyszę kolosalną różnicę i mi to wystarcza. Po prostu bałem się, że może spalę to radio, ale Pioneer to też chyba nie jakiś no name więc też myślę, że będzie ok.

Załączam to ostrzeżenie Pioneera. Moc wyjściowa niby 50W, ale jak znam życie to pewnie realnie z 35 wyjdzie.
LipaStraszna - @Larsberg: właśnie nie chce suba, robiłem wyciszenie drzwi dobrze i ju...

źródło: IMG_2106

Pobierz
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
15 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Larsberg: miałem auto z subem i to nawet dobry zestaw, ale nie jestem fanem basu :)

Czyli co, olać temat? Bo znalazłem taki wątek na Reddit i trochę mnie przestraszył gość, bo też radio Pioneer i głośniki JBL i ponoć radio mega gorące się robiło.

https://www.reddit.com/r/CarAV/comments/1nlbxkv/need_speaker_upgrade_advice_3_ohm_speakers/
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
15 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@Larsberg: może i tak. Dzięki za info :)
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 22.06.2026, 23:04:19
  • 4
Następnym razem niech zorganizują mistrzostwa na Islandii, tam w tym regionie gdzie jest aktywny wulkan o takiej długiej i p-----------j nazwie, co zablokował ruch lotniczy w Europie. #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
22.06.2026, 23:09:33 via Wykop
  • 2
@Dequstator: o dokładnie. Meczyk na jego szczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 22.06.2026, 21:12:26
  • 0
On lubi wchodzic głęboko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lawsonik
Lawsonik
22.06.2026, 21:12:56 via Wykop
  • 0
@LipaStraszna: głęboko w środku gdzieś
  • Odpowiedz
Lyonnais
Lyonnais
Lyonnais
22.06.2026, 21:04:43
  • 3
Za 15 minut deszcz na Hungaroringu #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna 22.06.2026, 21:05:09 via Wykop
  • 1
@Lyonnais: teraz redbull ring
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 21.06.2026, 21:02:34
  • 13
Mam nadzieję, że Belgia nie wyjdzie z grupy, bo z takimi gwiazdami grać taki paździerz to niech się już w TV nie pokazują.

A bramkarz Iranu to jest MVP tego #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
21.06.2026, 21:05:30 via iOS
  • 4
@LipaStraszna: czy Belgia ma jakieś topowe gwiazdy? Courtois, Trossard i długo, długo nic.
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 21.06.2026, 20:37:54
  • 2
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_
21.06.2026, 20:38:15 via Wykop
  • 2
@LipaStraszna: lepiej bym tego nie ujął
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 21.06.2026, 19:36:37
  • 1
Spalony dupom #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

De_Fault
De_Fault
De_Fault
21.06.2026, 19:38:07 via Wykop
  • 0
@LipaStraszna: spalony z d--y
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 20.06.2026, 21:55:19
  • 1
Czy ten trener mówił do niego fuck off? xD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna 20.06.2026, 19:46:57
  • 1
Czy dzisiaj będzie ekspercka wykładnia jak wymawiać nazwę kraju „Niemcy” oraz „Wybrzeże Kości Słoniowej”, tak jak miało to miejsce w meczu z ColaCao? #mecz
LipaStraszna - Czy dzisiaj będzie ekspercka wykładnia jak wymawiać nazwę kraju „Niemc...

źródło: IMG_1954

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
20.06.2026, 19:48:30 via Wykop
  • 0
@Gorlojarz: czyli zaryzykuję, że poprawna wymowa to Niemcą
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo
18.06.2026, 23:20:48
  • 0
Jakim cudem po czymś takim chłop sobie siedział na noszach i jeszcze machał do kibiców jak go zabierali ze stadionu?
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna 18.06.2026, 23:22:01 via Wykop
  • 3
@Rafixo: adrenalina. Ludzie po wypadku potrafią wyjść z auta i normalnie gadać, a za 10 minut ratownicy walczą o ich życie bo mają krwotok wewnętrzny.
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 18.06.2026, 23:17:48
  • 3
jak sobie cofnięcie do momentu złamania to nawet słychać :/ brrr szkoda chłopa #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melquiades
melquiades
17.06.2026, 22:00:46
  • 6
Mielcarski myśli że kibice mogą se piłki zatrzymywać jak ją złapią XD
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna 17.06.2026, 22:04:00 via Wykop
  • 0
@melquiades: ja to oglądam piłki tyle co nic i w sumie o tym nie myślałem. Jakaś ekipa porządkową podchodzi i zabiera piłkę?
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 16.06.2026, 19:33:19
  • 0
To na c--j ta przerwa po 45 minutach, jak teraz mają jeszcze 2 dodatkowe przerwy #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaTamNieWiem
JaTamNieWiem
16.06.2026, 19:34:50 via Wypiek
  • 1
@LipaStraszna mesz w stanach musi mieć kwarty, żeby się dało hotdoga zjeść częściej
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
16.06.2026, 19:35:46 via iOS
  • 1
@LipaStraszna: Zysk z reklam, mówi to coś Panu
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 15.06.2026, 17:56:38
  • 3
Kiedy gra Hiszpania? Bo w TV puścili jakiś przyjaźni czy coś #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna 15.06.2026, 16:31:13
  • 6
To wczorajszy mecz Niemiec i Kukuruku był 10x bardziej ciekawy. Nawet ColaCao się jakoś starało i wypracowało gola. #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
15.06.2026, 16:32:30 via Wykop
  • 0
@Project_Im_Not_Going_In: to inna sprawa, ja piszę o widowisku dla kibiców
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 15.06.2026, 16:22:15
  • 0
Hiszpania vs Republika Zielonego Przylądka będzie po tym meczu pokazowym co teraz leci na TVP? Trochę wieje sandałem #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
15.06.2026, 16:25:09 via Wykop
  • 0
@Loszczyk: dziękuję, nie mogę się doczekać
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8
14.06.2026, 20:32:34
  • 203
Plusujcie legendę reprezentacji Holandii Edgara Davidsa

#mecz
Emcis8 - Plusujcie legendę reprezentacji Holandii Edgara Davidsa 

#mecz

źródło: IMG_7264

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna 14.06.2026, 20:33:16 via Wykop
  • 2
@Emcis8: przecież to Bono
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 14.06.2026, 18:35:23
  • 2
A nie ColaCao? Albo Kukuruku? #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna 14.06.2026, 17:25:35
  • 7
Jedziesz Kukuruku ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
LipaStraszna - Jedziesz Kukuruku ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz

źródło: IMG_1954

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000
14.06.2026, 17:27:07 via Wykop
  • 0
@LipaStraszna: jaaa piłem to w latach 90 xD
  • Odpowiedz
LipaStraszna
LipaStraszna 14.06.2026, 13:27:11
  • 13
No i znowu to samo xD Potencjalne naruszenie procedury startowej przez Albona będzie sprawdzone po wyścigu.

Jeszcze Albon to Albon, jedzie na końcu, ale jak ktoś walczy o punkty, albo podium to się może dowiedzieć za 4 godziny, że w sumie walczył o wielki c--j xD

Na koniec sezonu to sprawdźcie najlepiej.

#f1
LipaStraszna - No i znowu to samo xD Potencjalne naruszenie procedury startowej przez...

źródło: IMG_4432

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna
Autor
14.06.2026, 13:29:08 via Wykop
  • 4
LipaStraszna

źródło: IMG_1071

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking