Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
priom
priom

priom

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5891
  • Znaleziska 5825
  • Mikroblog 66
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1

491

Koniec z samowolką w lasach? Obywatelski projekt uderza w przywileje myśliwych

Koniec z samowolką w lasach? Obywatelski projekt uderza w przywileje myśliwych

Szykuje się potężna zmiana w prawie łowieckim, która ma ukrócić przywileje Polskiego Związku Łowieckiego, takie jak stawianie ambon bez pozwoleń czy sztuczne dokarmianie zwierząt pod odstrzał. Nowa inicjatywa daje gminom możliwość blokowania polowań w weekendy i święta

Kruk_
z
warszawa.tvp.pl
dodany: 10.05.2026, 08:15:22
  • 199
  • #
    polska
  • #
    mysliwi
  • #
    prawo
  • #
    lasy
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzeta
priom
priom
priom 11.05.2026, 17:12:21 via Wykop
  • 0
inteligentni inaczej :))) "polowania z nagonką." - to w sejmie jest jakaś nowa nagonka??? a może chodziło im o nagankę (od naganiać) na polowaniu? a może myślą te "wybitne autorytety", że na polowaniu się nogonia??? to może sobie coś ponagoniają :)))) no nie wiem, może zaczęli by się najpierw uczyć polskiego a dopiero potem uczyć Polaków??? - dobrze byłoby dla zielońców chociaż wiedzieć o czym mówią i przeciwko czemu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

433

Nowe przepisy budowlane 2026. Koniec z gazem i obowiązkowa fotowoltaika

Nowe przepisy budowlane 2026. Koniec z gazem i obowiązkowa fotowoltaika

Nadchodząca nowelizacja warunków technicznych (WT 2026) wprowadza najbardziej rygorystyczne normy w historii polskiego mieszkalnictwa. Od drugiej połowy września 2026 roku każdy nowo wznoszony obiekt będzie musiał spełniać bardzo rygorystyczne standardy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 11.05.2026, 07:17:05
  • 285
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budowadomu
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    budujzwykopem
  • #
    polska
priom
priom
priom 11.05.2026, 16:03:22 via Wykop
  • 1
"kontynuuje i rozwija programy dotacyjne. Systemy takie jak „Czyste Powietrze” czy „Moje Ciepło” oferują wsparcie rzędu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych" bla blba bla bla - złożyłem wniosek o dofinansowanie do zakupu i montażu pompy ciepła w nowym budynku, przysługuje mi 7000pln, wniosek złożyłem w listopadzie 2025, jeszcze nie zdążyli go rozpatrzeć, podobno może się uda na koniec czerwca lub w lipcu, ale pewności nie ma... a mają według projektu czas
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

362

Policja goni niedźwiedzie sygnałami 6 interwencji w ciągu doby, ludzie załamani

Policja goni niedźwiedzie sygnałami 6 interwencji w ciągu doby, ludzie załamani

Prośba o nagłośnienie tematu niedźwiedzi w Gminie Solina / Bieszczady. Niedźwiedzie już nie tylko atakują kurniki i obory ale wchodzą na posesje i są widywane w okolicy szkół / przedszkoli. Były płoszone, odławiane i wywożone ale ciągle wracają. Jesteśmy o krok od tragedii a politycy umywają ręce...

markes131
z
esanok.pl
dodany: 10.05.2026, 20:51:37
  • 214
  • #
    bieszczady
  • #
    niedzwiedzie
priom
priom
priom 11.05.2026, 15:53:19 via Wykop
  • 0
Wszyscy ci zielońcy mają krew na rękach tej kobiety i zapewne będą mieli jej więcej niestety - mam nadzieję, że nikt niewinny już nie zginie (zielońcy nie są w tej sprawie niewinni)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

643

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Mała podwarszawska wieś liczy już 15 tys. mieszkańców, a wieczorem nie ma wody.

testa_di_moro
z
architektura.muratorplus.pl
dodany: 08.05.2026, 18:21:41
  • 338
  • #
    deweloperka
  • #
    budownictwo
  • #
    warszawa
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    architektura
priom
priom
priom 10.05.2026, 08:03:11 via Wykop
  • 0
zakazać budowy nowych domów jednorodzinnych w odległości mniejszej niż 50-70km od miast :) - problem się rozwiąże, ludziki będą dalej siedzieć w blokach :) domy bliżej miast zyskają na wartości :) będzie większy ruch u deweloperów i większe zagęszczenie ludzików w miastach :) idealnie :DDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

549

Bezmyślne wyhamowanie na A1. Właściciel BMW pożyczył komuś samochód

Bezmyślne wyhamowanie na A1. Właściciel BMW pożyczył komuś samochód

Właściciel samochodu twierdzi, że nie wie kto nim jechał.

tomek-hall
z
youtube.com
dodany: 08.05.2026, 14:15:08
  • 106
  • #
    wideorejestrator
  • #
    piracidrogowi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    autostrada
  • #
    bmw
priom
priom
priom 09.05.2026, 04:03:06 via Wykop
  • -2
standard w burakowozach: 150-600 koni i jeden osioł (czasami do pięciu osłów)... :(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

475

Średni koszt wynajmu mieszkania w Polsce równy najniższej krajowej

Średni koszt wynajmu mieszkania w Polsce równy najniższej krajowej

Rynek nieruchomości w Polsce potrafi zaskakiwać. Nie inaczej jest tym razem. Ceny najmu mieszkań w naszym kraju spadły. W miastach wojewódzkich korekta w dół wyniosła średnio około 1%. Są jednak wyjątki od tej reguły. To chociażby Olsztyn, Opole i Kielce, gdzie czynsze podrożały. A gdzie jest najdro

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.04.2026, 09:21:36
  • 181
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
priom
priom
priom 30.04.2026, 06:59:34 via Wykop
  • 0
Przecież jak ktos chce to może kupić ;) nie trzeba wynajmować ;) ale jak ktos chce mieć elastyczność, nie chce się uzleżniać od banków to albo ma gotówkę albo wynajmuje, co w tym dziwnego? Czy chcemy odgórnej regulacji cen mieszkań??? a może stawek najmu??? Tyle to kosztuje bo tak stanowi rynek, zmowy żadnej w tak dużej grupie podmiotów nie sposób dostrzec... czy to jest ok? Pewnie dla wielu nie jest i co?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2909

Panstwo w Państwie blokuje dodawanie komentarzy pod ostatnim filmem z Konfiturą

Panstwo w Państwie blokuje dodawanie komentarzy pod ostatnim filmem z Konfiturą

Panstwo w Państwie blokuje dodawanie komentarzy pod ostatnim filmem z Konfiturą.

Walldi
z
facebook.com
dodany: 29.04.2026, 10:01:17
  • 253
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    panstwowpanstwie
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
priom
priom
priom 29.04.2026, 13:53:53 via Wykop
  • -8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

priom
priom
priom 29.04.2026, 18:24:43 via Wykop
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
priom
priom
priom 30.04.2026, 04:20:28 via Wykop
  • 0
@pawel-lukasek: tego nie wiem ale skoro tak twierdzisz to może ktoś powinien się tym zainteresować

11

Alkohol to największy problem w Polsce. [Dokument]

Alkohol to największy problem w Polsce. [Dokument]
freddd
z
youtube.com
dodany: 28.04.2026, 00:51:21
  • 5
  • #
    alkoholizm
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    alkohol
  • #
    zdrowie
  • #
    narkotykizawszespoko
priom
priom
priom 29.04.2026, 12:28:57 via Wykop
  • -1
substancję czyni trucizną nie ona sama ale jej dawka :) to powiedział znany lekarz i odkrywca :) Mimo to a-----l, że jest bardzo zły to jest częścią kultury ludzkiej ale też nie w każdym społeczeństwie. Moim zdaniem można ograniczyć dostępność tak jak to jest na przykład w Finlandii - tamten system na prawdę działa i to dość skutecznie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Nagraliśmy jak OSZUKUJĄ BUDOWLAŃCY!

Nagraliśmy jak OSZUKUJĄ BUDOWLAŃCY!

Ile kosztuje budowa domu w 2026? Ukryte koszty i błędy inwestorów

biznes-misja
z
youtube.com
dodany: 28.04.2026, 06:40:41
  • 1
  • #
    domy
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
priom
priom
priom 28.04.2026, 10:30:03 via Wykop
  • 0
Można wybudować dom na przykład szkieletowy skandynawski (nie mylić z kandyjczykiem) i koszt jest około 3500 - 4500 za m2 do stanu deweloperskiego. A domy drewniane i ekologiczne stoją po 300-500 lat, mi wystarczy :) BTW: i masz go w rok od wejścia na budowę, lepsze właściwości cieplne, lepiej stabilniej wygląda wilgotność, itd, itp, ale co ja tam wiem, ;) lepiej walić beton po dwa miliony :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Kult własności to mit. Boomerzy też byli tylko lokatorami, dopóki państwo nie

Kult własności to mit. Boomerzy też byli tylko lokatorami, dopóki państwo nie

Początki masowej własności mieszkań sięgają w Polsce 1989 roku. Wcześniej, także w odległej przeszłości, praktycznie wszyscy byli lokatorami. Jasne, że w idealnym świecie każdy powinien mieć swoje M". Związane z tym oczekiwania w dużej mierze winduje jednak to, że posiada je pokolenie boomerów

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 28.04.2026, 05:22:48
  • 8
  • #
    cenymieszkan
  • #
    lokator
  • #
    mieszkanie
  • #
    najem
  • #
    wynajem
  • #
    zakupmieszkania
priom
priom
priom 28.04.2026, 08:40:08 via Wykop
  • 1
A to prowadzi do prostego rozwiązania, że bogaci mający kilka mieszkań będą coraz bogatsi a ci co nie mają mieszkań będa pracować na tych co je mają. Czy to źle czy dobrze to okaże się za 50 lat, prawo rynku zadziała i każdy będzie dokonywał wyboru co się komu bardziej opłacało. Ja osobiście uważam, ze ceny są rynkowe i może się okazać, że nie będzie się opłacało kupować mieszkania na własność ponieważ
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
priom
priom
priom 27.04.2026, 12:26:49 via Wykop
  • -3
ja tam konfitury nie lubię ale czasami jem na śniadanie :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1264

Domański: Nie podniesiemy drugiego progu podatkowego.

Domański: Nie podniesiemy drugiego progu podatkowego.

Aby wpaść w II próg podatkowy (32% podatku PIT) wystarczy zarabiać 2,08x minimalne wynagrodzenie. "Rząd w tej chwili nie pracuje nad podwyższeniem drugiego progu podatkowego" - poinformował w radiu TOK FM minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 20.04.2026, 07:42:44
  • 301
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
priom
priom
priom 20.04.2026, 10:50:21 via Wykop
  • 199
Banda złodziei - dodam, że jak wprowadzano ten złodziejski system to stosunek do średniej (i podobnie do minimalnej) był taki, że dziś drugi próg powinien wynosić obecnie około 300 000 pln !!!!!!!!! - Głąby jedne, już niedługo wybory !!!!!! pamiętajcie złodzieje o tym !!!!
priom - Banda złodziei - dodam, że jak wprowadzano ten złodziejski system to stosunek...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

priom
priom
priom 20.04.2026, 11:21:29 via Wykop
  • 1
i rozumiem, że czujesz się mądry: "Pracujący to frajer, a mądry ten co wykorzystuje system"
priom
priom
priom 20.04.2026, 11:58:52 via Wykop
  • 2
@60groszyzawpis: jakie 60%??? PIT 32%, potem VAt za wszystko co kupisz 23% - to już masz 55%, zdrowotna i zus, i masz lekko 65-70%, do tego akcyza za paliwo (powiedzmy od 20% dochodów i masz 75%, do tego dolicz, że jak kupuje w sklepie to marże 20% z czego 12% (czyli około 2% to CIT), kilka procent na płace ludzi czyli podatek znów około 5% i masz w sumie około
priom
priom
priom 20.04.2026, 17:53:31 via Wykop
  • 0
@raxon1: zgadza się, ii próg powinien być uzależniony podobnie jak składki na emeryturę w ZUS, na przykład po przekroczeniu rocznie 50 średnich krajowych, a minimalna powinna być uzależniona od diety poselskiej.
priom
priom
priom 20.04.2026, 17:56:42 via Wykop
  • 1
@raxon1: tak? Pewny jesteś, że tak powinno być? Ja jak byłem na dorobku to pracowałem na 1,5 etatu aby dom wybudować i nie wpadałem z ii próg, lata 2002-2006 około. Dziś pracując na jeden etat wpadam w sierpniu w ii próg, myślisz,że chciałoby mi się teraz robić na 1,5 etatu aby złodzieje zabierali mi za kare,że za dużo dla Polski i dla siebie pracuje? Dlaczego karać ludzi pracowitych? Możesz mi
priom
priom
priom 20.04.2026, 18:12:19 via Wykop
  • 1
@raxon1: zgadza się, ii próg podatkowy powinien być dla totalnych bogaczy, dla normalnych skala powinna być liniowa, ii próg to taki wentyl a nie taki do grabienia średniaków. Uważasz inaczej ?
priom
priom
priom 20.04.2026, 18:13:11 via Wykop
  • 1
@raxon1: uważasz, że 30 tysięcy brutto to jakaś patologia???
priom
priom
priom 20.04.2026, 19:28:08 via Wykop
  • 0
Sama ta dyskusja na argumenty świadczy i tym, że żądzą za nas menty...
priom
priom
priom 21.04.2026, 11:02:37 via Wykop
  • 0
@raxon1: powinno wpadać nie więcej niż jeden na tysiąc
priom
priom
priom 21.04.2026, 11:04:30 via Wykop
  • 0
@priom: i ewentualnie na poziomie 10% ale powinien wynosić maks 15-17% a nie złodziejskie 32, taki na 32 to powinien być od powyżej 5 średnich krajowych na miesiąc
priom
priom
priom 21.04.2026, 11:04:56 via Wykop
  • 0
I nie, nie jest to 300 PLN tylko 3000

1083

Ludzie coraz odważniej zwracają patusom uwagę

Ludzie coraz odważniej zwracają patusom uwagę

Im więcej flamastrów kredowych na szybach, tym szybciej patusy ogarną, że źle robią.

LudzieToDebile
z
tinyurl.com
dodany: 19.04.2026, 12:41:46
  • 268
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
priom
priom
priom 20.04.2026, 10:56:31 via Wykop
  • 2
po oby stronach tej akcji widzę patusów :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1046

Skandal w Libanie. Izraelski żołnierz zniszczył figurę Chrystusa

Mężczyzna, stojący nad obalonym drewnianym krzyżem z gipsową figurą, zadaje ciosy bezpośrednio w twarz ukrzyżowanego Jezusa za pomocą ciężkiego, metalowego narzędzia przypominającego kilof.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.04.2026, 04:32:51
  • 97
  • #
    afera
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
priom
priom
priom 20.04.2026, 10:54:33 via Wykop
  • 1
i co nadal nie można o nich złego słowa powiedzieć, a może nadal nie można deptać ich flagi? W końcu przykład dają oni sami jak chcą być traktowani!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

627

Wypił butelkę wódki i wsiadł za kierownicę. "Ile jeszcze osób musi zginąć?"

Wypił butelkę wódki i wsiadł za kierownicę. "Ile jeszcze osób musi zginąć?"

Sebastian M., Łukasz Żak, Paweł K. (adwokat od trumny na kółkach), kurier Andrzej K. a teraz Patryk R. Tacy ludzie (pijani, naćpani, brawurowi) zabijają innych, a co najwyżej grozi im kilka lat więzienia, podczas gdy powinni trafiać za kratki dożywotnio.

ArnoldZboczek
z
o2.pl
dodany: 17.04.2026, 11:19:46
  • 111
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    wypadek
  • #
    prawo
  • #
    policja
priom
priom
priom 18.04.2026, 15:12:06 via Wykop
  • -1
Odpowiadam, tak jak wilki musiały zagryźć kucyka tej z eu, tak jakiś pijany musi zabić dziecko lub rodzica jakiegoś działacza politykiera. Jak brutalnie by go nie brzmiało to to się właśnie musi wydarzyć. Jak wilki odgryza komuś doope bliskiemu z politykierów to i z nimi będzie porządek.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

560

Republika pokazała ceny paliwa w Polsce, paskowy: "ceny ryjnują polaków"!

Republika pokazała ceny paliwa w Polsce, paskowy: "ceny ryjnują polaków"!

A na mapie najtańsza benzyna w europie, i drugi najtańszy diesel zaraz po Słowacji. xDD

KIaudik
z
x.com
dodany: 15.04.2026, 09:25:57
  • 84
  • #
    republika
  • #
    kanalzero
  • #
    bekazprawakow
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpisu
priom
priom
priom 16.04.2026, 10:45:39 via Wykop
  • 0
Banda złodziei w rządzie siedzi. Tylko kraść potrafią, podatki w podatkach to ich dewiza,. Najpierw plac 32%, dolicz ZUS, i wyjdzie jak nic 50%, potem jak coś kupujesz to leci 23%Vat wprowadzone podobno na trzy miesiące przez tfuska, i już zostało ci tylko 27% tego co zarobiłeś, dolicz podatek jaki płaci sklep i masz może z 10% tego co zarobiłeś i to jest złodziejstwo na skalę max. Kiedyś byla dziesięcina teraz zostaje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

544

to nie jest śmieszne (Nagranie z wybijaną szybą przez Samochodzozę)

to nie jest śmieszne (Nagranie z wybijaną szybą przez Samochodzozę)

Chyba jednak ta relacja z fejsbuczka o rzucaniu w samochody śnieżkami i reszta się wywaliła i głupi ryj rozwaliła

Mokkorichan
z
youtube.com
dodany: 11.04.2026, 07:41:51
  • 533
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
priom
priom
priom 12.04.2026, 07:16:47 via Wykop
  • 5
ciekawe kiedy to się źle skończy - dla mnie to są totalni idioci, podobni do tych których tatuś z sb wyleciał za nadgorliwość ;) tylko patrzą jak tu komuś na złość zrobić, chore to jest i ciekawe czy to ma jakąś nazwę profesjonalną bo to już moim zdaniem jest zaburzenie.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

priom
priom
priom 13.04.2026, 07:40:12 via Wykop
  • 0
@jack_: i takie zawistne ludziki jak ci z filmiku - ciekawy jestem jaka ich krzywda spotkała, że tak ich wypaczyła.
priom
priom
priom 13.04.2026, 10:33:22 via Wykop
  • 0
@jack_: od deskorolki to nie nazywa się kierowca :)
priom
priom
priom 14.04.2026, 09:14:07 via Wykop
  • 0
@jack_: nie to ty nie nadążasz i nie rozumiesz ;)
priom
priom
priom 15.04.2026, 13:22:40 via Wykop
  • 0
@jack_: ja nie jeżdżę po żadnych DDR czy chodniku, skąd taki idiotyczny pomysł? Nie mierz innych swoją miarą :)))

385

"Ludzi po prostu nie stać". Ostra debata o mieszkaniach i deweloperach

"Ludzi po prostu nie stać". Ostra debata o mieszkaniach i deweloperach

W programie Punkt Widzenia Jankowskiego rozmowa dotyczy marż deweloperów, cen mieszkań, braku realnej konkurencji na rynku oraz roli państwa w pogłębianiu kryzysu mieszkaniowego. Poruszono także temat patologii wokół mikromieszkań, programu Mieszkanie Plus, funduszy inwestycyjnych i pomysłu podatku

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 12.04.2026, 08:33:07
  • 91
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    kredythipoteczny
priom
priom
priom 13.04.2026, 11:31:07 via Wykop
  • 1
najlepsze o 10:45 o katastrze :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

570

Nagi Afroamerykanin w brytyjskim metrze

Pokaż treści 18+

Nagi Afroamerykanin w brytyjskim metrze

Akcja rodzi reakcje. W tym przypadku nie mogło być inaczej.

lifapek
z
x.com
dodany: 11.04.2026, 06:15:33
  • 117
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    patologia
  • #
    podludzie
  • #
    integracja
  • #
    europa
priom
priom
priom 12.04.2026, 07:24:11 via Wykop
  • 1
no i super, brawo :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

575

Kancelaria Obrony Mężczyzn

Pary rozwodzą się zawsze wtedy, gdy kobieta zaczyna uważać, że jej mąż jest kimś gorszym od niej, jest od niej niżej. Zawsze" piszą adwokaci ze Szczecina

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.04.2026, 06:47:07
  • 98
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    prawo
  • #
    zwiazki
priom
priom
priom 10.04.2026, 08:38:53 via Wykop
  • 0
podział majątku dorobionego się podczas trwania małżeństwa powinien być proporcjonalny do wkładu w ten dorobek (oczywiście jeśli kobieta pracuje w domu, sprząta, gotuje, pierze, to to też można wycenić według cen rynkowych) i wtedy byłby spokój z takimi oskubywaniami facetów a i rozwodów byłoby mniej ;) Dlaczego tak uczciwego prawa nie można wprowadzić jako normy???
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.12.2025

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking