Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

4491

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

W sobotę walczyła o prawa zwierząt i równe traktowanie, dziś jest twarzą kampanii dla firmy robiącej rzeczy ze skory tych samych zwierząt których tak zaciekle broni. Pieniądz nie śmierdzi, prawda?

Edonik
Edonik
Edonik
z
facebook.com
dodany: 13.05.2026, 12:34:16
  • #
    ostaszewska
  • #
    polska
  • 313
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (7)

A tu w obronie kochanych zwierzatek
Edonik
z dzienniklodzki.pl
  • 373
KAZIK NA ŻYWO - Artyści [OFFICIAL AUDIO]
Sokar
z youtube.com
  • 344

Komentarze (313)

najlepsze

JemBanaNyga
JemBanaNyga
13.05.2026, 13:16:17 via Wykop
  • 1805
Największa hipokrytka aktoreczka w showbiznesie, nie szanuję w ogóle, zaraz obok kurde-diobeł
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
13.05.2026, 13:48:38 via Wykop
  • 414
kurde-diobeł


@JemBanaNyga: ale z tym to żeś wymyślił wujek
  • Odpowiedz
JemBanaNyga
JemBanaNyga
13.05.2026, 13:54:21 via Wykop
  • 338
@BigSW: Chociażby jej zaangażowanie w obronie uciśnionych ludzi na granicy z Białorusią, zapominając, albo nie chcąc widzieć, że trwa wojna hybrydowa, a takim zachowaniem tylko pomaga ruskiemu i białoruskiemu reżimowi.

Czy wielki strajk kobiet, a teraz jak kobiety rodzą na SORach i jest zapaść służby zdrowia to milczy. Wiesz to jest taki wybiórczy wzrok, ona robi to dla mnie w wyjątkowo perfidny sposób
  • Odpowiedz
krol_europy
krol_europy
13.05.2026, 13:38:17 via Wykop
  • 654
jedno jest pewne - w butach ma już doświadczenie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
krol_europy - jedno jest pewne - w butach ma już doświadczenie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1636908465_m3nsup_600

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
13.05.2026, 15:11:25 via Wykop
  • 74
@krol_europy:
E-obuwie reklamuje i jeszcze roSSmana. Normalni ludzie by przestali tam kupować, niestety Polacy kochają celebrytów, nieważne jak patologicznych.
  • Odpowiedz
GrzegorzPorada
GrzegorzPorada
13.05.2026, 18:52:46 via Wykop
  • 19
@krol_europy: wrzuciłem kiedyś na wykop ten obrazek z nożem zamiast buta ale widzę że hipokrytka Ostaszewska skutecznie się go pozbyła z internetu
  • Odpowiedz

trebeter
trebeter
13.05.2026, 13:48:58 via Wykop
  • 612
to wyjątkowa sytuacja
trebeter - to wyjątkowa sytuacja

źródło: tenor

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrbarry
mrbarry
13.05.2026, 14:32:57 via Wykop
  • 83
@trebeter: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mrbarry - @trebeter: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: aa

Pobierz
  • Odpowiedz
konkarne
konkarne
13.05.2026, 12:39:16 via Wykop
  • 321
Oj tam oj tam... to taka wyjątkowa sytuacja... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Victor_Manzon
Victor_Manzon
13.05.2026, 13:53:11 via Wykop
  • 61
@konkarne: pecunia non olet
  • Odpowiedz
Victor_Manzon
Victor_Manzon
13.05.2026, 15:06:31 via Wykop
  • 6
@titus1: raczej banalnie zapłacili; wszystko jest kwestią ceny, a czasem jeszcze podejścia
  • Odpowiedz
paramedix
paramedix
paramedix
13.05.2026, 13:20:38 via Wykop
  • 308
¯\(ツ)/¯
paramedix - ¯\(ツ)/¯

źródło: majazdzikiem

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Helix
Helix
13.05.2026, 13:43:43 via Wykop
  • 149
@paramedix: źle przeczytałem i mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Helix - @paramedix: źle przeczytałem i mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 961251_jestes-teraz-dzikiem

Pobierz
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
13.05.2026, 15:30:45 via Wykop
  • 12
@Helix: otóż to! chrum chrum! na Pazorysa xD
  • Odpowiedz

mrjetro
mrjetro
13.05.2026, 13:43:47 via Wykop
  • 217
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dawid-zukev
dawid-zukev
dawid-zukev
14.05.2026, 04:24:54 via Wykop
  • 37
@mrjetro: Aktorskie DNO, moralnie? tak samo. Osra,szewska wystąpiła publicznie z prośbą o wpuszczenie ciapatych kabanów do Polski bo swędzenie dupska jest już dla niej nie do wytrzymania i w ramach asymilacji będzie im puszczać w kółko odcinki seriali w których wystąpiła. Ot, kolejny "kobiecy" drewniak z niskim IQ, który pewnie przebił się na rynku dzięki czyimś plecom.
  • Odpowiedz
dawid-zukev
dawid-zukev
dawid-zukev
14.05.2026, 08:31:57 via Wykop
  • 10
@bighatlogan: To samo stwierdził twój ojciec, gdy kobieta którą kiedyś przypadkowo zapłodnił za sklepem, koło śmietnika, oznajmiła że jest w nim w ciąży. Powiedział: „Za dużo tej żenady" no a potem urodziłeś się ty. Pozdrawiam Serdecznie
  • Odpowiedz
Shackowany
Shackowany
13.05.2026, 13:54:05 via Wykop
  • 205
No i co w tym dziwnego? Przecież artyści to w większości idioci i dodatkowo hipokryci. Nic nowego.
problemem są jeszcze więksi idioci - fani i "followersi" taki zjebów.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykopwykopwykop1
wykopwykopwykop1
13.05.2026, 14:35:51 via Wykop
  • 46
@Shackowany: Nie nazywaj tego czegoś artystą. Artystą to może być Piotr Fronczewski czy z kobiet Ewa Sałacka. To coś to pseudo-drewno-aktorka i celebrytka.
  • Odpowiedz
Shackowany
Shackowany
13.05.2026, 15:21:55 via Wykop
  • 6
Dla mnie artystami nie są, jak ładnie ująłeś :). Jednak w społeczeństwie za takich uchodzą :x
  • Odpowiedz

beconase
beconase
13.05.2026, 14:02:43 via Wykop
  • 166
Za złotówkę to gówna by się nażarła, idolka fajnoplolaków.
beconase - Za złotówkę to gówna by się nażarła, idolka fajnoplolaków.

źródło: imgmq6JGT-f8a2378-2061126602

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majlo1985
majlo1985
13.05.2026, 22:09:34 via Android
  • 7
@maniek-maniewski: oczywiście, że można, ale tylko raz na 5 lat. I tak trzeba, bo to sprawdzają.
  • Odpowiedz
ramirezvaca
ramirezvaca
14.05.2026, 04:48:02 via Wykop
  • 9
@beconase: mi się podoba jak płynnie przechodzą fajnopolacy na mochery z których się śmiali, ot taki chichot pokoleń.
  • Odpowiedz
Sokar
Sokar
13.05.2026, 13:07:43 via Wykop
  • 130
Czego się spodziewacie?
Kazik już o tym śpiewał

[...]

Wszyscy artyści to prostytutki

W oparach lepszych fajek, w oparach wódki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yy4Olo
yy4Olo
yy4Olo
13.05.2026, 15:05:04 via Wykop
  • 14
Wszyscy artyści to...


@Sokar: No dobra, ale on miał na myśli artystów ;)
  • Odpowiedz
RidgeForrester
RidgeForrester
13.05.2026, 15:28:28 via Wykop
  • 9
@yy4Olo: znaczenie pojęcia zmienia się z czasem - Ty zobaczysz zmianę jak będziesz kupował tv, telefon itp - dołożysz się do emerytury jej i podobnych "artystów"
  • Odpowiedz
jagoslau
jagoslau
jagoslau
13.05.2026, 13:07:05 via Wykop
  • 91
Kurczę, było takie słowo na określenie osoby która sprzedaje swoją godność za pieniądze, nie mogę sobie przypomnieć... Coś na K... Kukułka? Kulka? Kuna? Ku...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jagoslau
jagoslau
jagoslau
13.05.2026, 13:16:12 via Wykop
  • 82
@schnippen_schnappen:

To też nie to. Chociaż pasuje znakomicie. A teraz przepraszam, muszę umyć ręce i oczy.
jagoslau - @schnippen_schnappen: 

To też nie to. Chociaż pasuje znakomicie. A teraz ...
  • Odpowiedz
misstrant
misstrant
13.05.2026, 13:37:45 via Wykop
  • 31
Kurczę, było takie słowo na określenie osoby która sprzedaje swoją godność za pieniądze, nie mogę sobie przypomnieć... Coś na K...


@jagoslau: Ostaszewska
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3161
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3015
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
2931
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2602
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2323
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #celebrytki
  • #tusk
  • #kurdejszatan
  • #granica
  • #memy
  • #ochojska
  • #bekazpo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking