Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
freddd
Profil firmowy

freddd

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10517
  • Znaleziska 662
  • Mikroblog 9855
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 151
freddd
freddd 4 godz. i 50 min temu
  • 1
Słońce się popsuło :o

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
6 godz. i 31 min temu
  • 3
#motoryzacja #spierdotrip #chwalesie
Są takie fury, które kupuje się tylko dla tych kilku dni w roku, dziś jest ten dzien, dam koleżance prowadzić hitlerwagena, ja dziś praktykuję ziołolecznictwo i terapię nalewkami, o zdrowie trzeba dbać. Kierunek morze se
https://youtu.be/4UFtD6GvpC0?is=3QiOahD2K4PLTZYC
Malynavy_Krool - #motoryzacja #spierdotrip #chwalesie
Są takie fury, które kupuje się...

źródło: 828

Pobierz
Malynavy_Krool - #motoryzacja #spierdotrip #chwalesie
Są takie fury, które kupuje się...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 6 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
Zacnie się prezentuje, czy to ala camper?
  • Odpowiedz
freddd
freddd 6 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 2
@Malynavy_Krool: elegancko, ważne, że zawsze można coś podziałać na wyjeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PustynnyWilk
PustynnyWilk
9 godz. i 11 min temu
  • 5
Takie tam w pociągu z samego rana, plusy że w pociągu jest klima i nie jest gorąco #przegryw #przegrywpo30tce #pociagi
PustynnyWilk - Takie tam w pociągu z samego rana, plusy że w pociągu jest klima i nie...

źródło: temp_file8149353838023327998

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 9 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@PustynnyWilk: gdzie jedzie na wakacje
  • Odpowiedz
freddd
freddd 9 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@PustynnyWilk: dobra odpowiedź, udanej trasy, i nie pij za dużo %
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
9 godz. i 25 min temu
  • 1522
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieparzystokopytny - #takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" ...

źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 9 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 29
@nieparzystokopytny: Chów biedronkowy
  • Odpowiedz

2

Rekordowe upały w Polsce, w niedzielę nawet 40 stopni!

Rekordowe upały w Polsce, w niedzielę nawet 40 stopni!
freddd
z
polsatnews.pl
dodany: 12 godz. temu
  • 2
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    pogoda
  • #
    polska
  • #
    lato
wolepiwo
wolepiwo
wolepiwo
wczoraj, 05:57:31
  • 4
A co to #gielda
wolepiwo - A co to #gielda

źródło: 4020

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd wczoraj, 06:00:36 via Wykop
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: 3zł bonusu to nie przelewki
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
wczoraj, 05:15:09
  • 17
Jeśli to NAWROCKI odbierając order „rozpoczął spór” z Ukrainą to na tej samej zasadzie ukraińskie ataki na ruskie rafinerie są prowokowaniem Rosji.

Tak bardzo kuriozalne jest obwinianie Polski o to że Ukraina poniosła konsekwencje swoich działań

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd wczoraj, 05:22:51 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: polityka to syf, jedni szczują na drugich, dlatego staram się unikać jak mogę.
  • Odpowiedz

726

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono w Senacie kwity na policyjną maszynkę do pieniędzy! W Senacie ruszyła petycja z linku o patologicznym systemie statystyk. KGP zmusza do norm (min. 50% mandatów za prędkość), a RPO alarmuje o limitach legitymowań na patrol. Dokumenty obnażające dojenie kierowców na 823 mln zł w petycji!

MXMR
z
senat.gov.pl
dodany: przedwczoraj, 17:52:45
  • 158
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    afera
freddd
freddd wczoraj, 05:05:53 via Wykop
  • 14
Po co mandaty, wystarczy żeby policjanci okazywali skruchę. Tak po ludzku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
freddd - Po co mandaty, wystarczy żeby policjanci okazywali skruchę. Tak po ludzku......

źródło: 1000061776

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

freddd
freddd przedwczoraj, 21:08:29
  • 4
Krówkowy yebaniec

freddd - Krówkowy yebaniec
SPOILER
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inozythol
Inozythol
Inozythol
7 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@freddd: "k kcal" dublowanie przedrostkow jak jakiś ulom.
  • Odpowiedz
freddd
freddd 22.06.2026, 18:13:12
  • 8
Jest lato
I jest urva gorąco

freddd - Jest lato
I jest urva gorąco
SPOILER

źródło: 1000061735

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nickszalinski
nickszalinski
22.06.2026, 18:15:22 via Wykop
  • 2
@freddd: trzeba skipnąć lato, tak żeby więcej jesionki było
  • Odpowiedz
freddd
freddd 22.06.2026, 04:07:26
  • 113
Moskitiera to nad-wynalazek.
Komary oraz inni nieproszeni goście, mogą mnie cmoknąć w dupala. ¯\(ツ)/¯

freddd - Moskitiera to nad-wynalazek. 
Komary oraz inni nieproszeni goście, mogą mnie...

źródło: 1000061719

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd
Autor
22.06.2026, 04:24:28 via Wykop
  • 3
@Cayar: na allegro takie ramki też powinny być, bo też kiedyś szukałem. Ja to zamawiałem u siebie w mieście, huop przyszedł, pomierzył i zamontował, nie było tanio, ale warto. Można myć, łatwo się ściąga, są mocne itp. Zakup na długie lata. Polecam.

@RHQQ2-YXRKT: elegancko, byle długo wytrzymało.
  • Odpowiedz
freddd
freddd
Autor
22.06.2026, 15:28:35 via Wykop
  • 0
@Roniq: to się ściąga w kilka sekund, aluminiowa ramka, więc bardzo lekkie i wystarczy tylko te zaczepy lekko obrócić. A np. jak któryś za słabo trzyma, to można bez problemu go dokręcić
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
22.06.2026, 06:46:52
  • 6
Dzień dobry, proszę się częstować.

#przegryw
Hellicon - Dzień dobry, proszę się częstować.

#przegryw

źródło: 1000031008

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 22.06.2026, 06:56:07 via Wykop
  • 2
@Hellicon: dobry zestaw dla jego
  • Odpowiedz
Sportowa_Patelnia
Sportowa_Patelnia
Sportowa_Patelnia
22.06.2026, 05:25:43
  • 3
Wstawiam jeszcze raz bo fajne foto a niestety wykopowi pionierzy i mistrzowie ciętej riposty zasrali swoim s-----------m nawet zwykłe zdjęcie ze spaceru z psami.
Sportowa_Patelnia - Wstawiam jeszcze raz bo fajne foto a niestety wykopowi pionierzy ...

źródło: 2229

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 22.06.2026, 05:28:05 via Wykop
  • 12
@Sportowa_Patelnia: no super, ale nie wrzucaj już
  • Odpowiedz
freddd
freddd 22.06.2026, 05:41:13 via Wykop
  • 17
@Sportowa_Patelnia: ślicznie ścisło z rana XD
  • Odpowiedz
NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
21.06.2026, 08:37:09
  • 25
Można mieć autyzm, można seplenić, można nie zdać XXX razy w podstawówce, i można obracaćbtobjulki z wykopu jak prawik. Ograniczenia są chyba jednak w naszej głowie
#przegryw
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Można mieć autyzm, można seplenić, można nie zdać XXX razy w ...

źródło: 1000003206

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freddd
freddd 22.06.2026, 05:14:57 via Wykop
  • 1
ograniczenia są w alkoholu


@what-up: XDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • lp.pokyw

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.12.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.05.2026

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking