Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1
Baran w Nissanie wyhamowuje

Kierowca Nissana został urażony? Czy to zwykły buc za kierownicą?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Rikord Widjo #502

Niebezpieczne zachowania kierowców na polskich drogach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
0
Zatrzymanie za przekroczenie o 25kmh w terenie

Zatrzymanie przez Policję za przekroczenie prędkości o 25km/h...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Rikord Widjo #501

Zachowania kierowców na polskich drogach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
źródło: 1000210241
Pobierz3
Patelniarz

Patelaniarz zmierza pasem awaryjnym...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Rikord Widjo #500

Niebezpieczne i ryzykowne zachowania na polskich drogach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Rikord Widjo #499

Niebezpieczne i ryzykowne zachowania na polskich drogach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
trzęsienie ziemi na jakiejś rzeszowskiej grupce osiedlowej xD z 10 lat im chyba jeszcze zejdzie odkrycie że można parkować na jezdni zamiast na chodniku
źródło: image
PobierzNiezależnie zgłoszę samochody do SM :D (to policja przyjechała).
4
Za dużo mocy

Kierowca Mercedesa ma za dużo mocy, ledwo wchodzi w zakręt przy 30km/h...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
#konfitura #stopcham #patologiazewsi #patologiazmiasta #polscykierowcy #bekazpodludzi #pdk
źródło: 20a991b729b26cf1b590f114396124165079571965095d4b88b842bf37c8547b
Pobierz
źródło: 1000011326
Pobierz2
Jedziesz sobie spokojnie aż tu nagle wyjeżdża Skoda

Jedziesz spokojnie i nagle dostajesz strzała w bok od Skody...
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Jest tu jakiś cwaniak?

Jest tu jakiś cwaniak? Daj piątaka!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
15
Wjazd na pełnej na rondo

Kierowca BOLTRA wjeżdża na pełnej p.... na rondo
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Rikord Widjo #498

Niebezpieczne i ryzykowne zachowania na polskich drogach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
418
I weź tu się kłóć z kobietą

Kobieta wymusza pierwszeństwo, jeszcze ma pretensję biedna...
z- 98
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Użytkuje takowego już szósty miesiąc więc kilka przemyśleń. Ani nikogo nie staram się przekonać, ani zniechęcić, ot luźno podzielić się spostrzeżeniami.
+ Jest cicho podczas jazdy i to bardzo cicho. Przesiadka po 15-letnim aucie to był wiadomy szok jednak tak przyzwyczaiłem się do braku dźwięku silnika, obrotów, że wsiadając nawet do nowych aut (również hybryd) lekko mnie irytuje generowany
źródło: 20260427_082523
PobierzJak rozumiem ty w zimę nigdy nie grzałeś sobie auta przed jazdą? Bo wiesz, nie może to trwac dluzej niz minute
@ATAT-2: Dokładnie. Od 3 lat jeżdżę Teslą i już nie pamiętam jak to jest, a poprzednie 7 jeździłem Octavią TDI z ogrzewaniem postojowym. Nie ma lepszego uczucia jak idziesz przez parking, wszyscy drapią szyby na odpalonych silnikach, a Ty jak boss wchodzisz do rozmrożonego cieplutkiego auta.
- 1
Wracałem w niedzielę i na A6 prawy pas jechał 90 a lewy 110-120 na odcinkowym pomiarze. Przecież to jakaś patologia. Oczywiście po odcinkowym pomiarze każdy rura i 140+ #










https://www.facebook.com/share/p/1bsjKCYurr/
I takich ludzi sobie codziennie mijamy na drogach nawet o tym nie wiedząc. ( ಠ_ಠ)
#prawojazdy #polskiedrogi #polscykierowcy
źródło: 1000007066
PobierzZnak obowiązuje na skrzyżowaniu.
Ludzie nie rozumieją gdzie kończy i zaczyna się skrzyżowanie, i co jest jakim manewrem. Ile razy widziałem jak ktoś mylił wyprzedzanie z wymijaniem albo czym jest wyprzedzanie "na trzeciego"; a p--------y o włączaniu się do ruchu z rozbiegówki, jak tutaj, to już wogóle apogeum.
Przepisy, które często wyglądają jak pisane na kolanie i szum medialny(pierwszeństwo na przejściach i suwak z najświeższych zmian)