Policja goni niedźwiedzie sygnałami 6 interwencji w ciągu doby, ludzie załamani

Prośba o nagłośnienie tematu niedźwiedzi w Gminie Solina / Bieszczady. Niedźwiedzie już nie tylko atakują kurniki i obory ale wchodzą na posesje i są widywane w okolicy szkół / przedszkoli. Były płoszone, odławiane i wywożone ale ciągle wracają. Jesteśmy o krok od tragedii a politycy umywają ręce...
- #
- #
- 216
- Odpowiedz


![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (216)
najlepsze
@PogromcaPatusow:
Nic takiego się nie
@eobardthawne: To tak samo jak z dzikami w Warszawie - wysiedlić i zostawić teren dzikom.
źródło: 1000046127
PobierzW Polsce żyje ok. 200-250 niedźwiedzi. Ataki na ludzi są rzadkie, ale liczba incydentów rośnie wraz z ekspansją gatunku. W Rumunii, gdzie populacja liczy 6-8 tysięcy osobników, problem eskalował do tragicznych ataków.
Niedźwiedź jest gatunkiem rodzimym, ale na wielu terenach Polski nie występował przez dziesięciolecia,
"Wymyślić jak ogarnąć 300 niedźwiedzi bez zabijania" - słuszna intencja. Ale dziś
@SarahC: żyjesz w czasach gdzie nie masz naturalnych zagrożeń bo twoi przodkowie wybili wszystko do nogi, teraz z tego korzystasz i odmawiasz tego samego innym ludziom, ludziom których dziadkowie zakładali wsie na terenie na którym niedźwiedzia od dawna nie było
bambinistyczna choroba mózgu i czysta hipokryzja, kiedyś tacy byli zjadali przez dzikie zwierzęta i nie było problemu, gatunek ewoluował i rozmnażał się do
@wykopwykopwykop1: To otrują. Ostatnio we Włoszech (Abruzja) znaleziono 18 otrutych, martwych wilków.
źródło: majazdzikiem
Pobierz@kosma666: jak każdej wiosny, ale jak tylko przyjdzie zima.... #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na nich się nie rzuciły ale ataki na zwierzęta gospodarskie są bardzo często.
Nawet jeden busiarz z Mucznego jak go podpytywałem jak mu się żyje w tych wysokich Bieszczadach to
Polecam Ustrzyki Górne, Muczne no i szlak u Źródeł Sanu ( tam jest najabardziej dziko). W sezonie letnim turyści dziczyznę wyganiają w spokojne tereny ale czuć w powietrzu że to nie byle lasek w każdej innej części kraju :)
#bambinizm na pełnej ¯\(ツ)/¯