Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
testa_di_moro

testa_di_moro

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 831
  • Znaleziska 237
  • Mikroblog 594
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
wczoraj, 04:00:43
  • 2499
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: dobry czas na zakup nieruchomości


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro wczoraj, 05:21:50 via Wykop
  • 1
@DwieLinieBOTv3: tutaj bot złączył bardzo sensownie :D
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
22.06.2026, 13:28:11
  • 187
Nowrocky dziala w interesie rosji, zelenski chcial sie dogadac, a co zrobil snusiarz? Odmowil.
Czyli jednak nie chodzilo o zadna glupia nazwe, tylko o robienie zadymy na korzysc moskali.
Prawactwo za to bez namyslu od razu rzucilo sie szerzac antyukrainska propagande.

A potem sie dziwic, ze Ukraincy nie chca z Polska wspolpracowac i np produkowac dronow w Polsce. xDD

#ukraina #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #
KIaudik - Nowrocky dziala w interesie rosji, zelenski chcial sie dogadac, a co zrobil...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro 22.06.2026, 16:23:55 via Wykop
  • 4
@KIaudik: żeby się Żyd dogadał ze Snussolinim, to powinien zacząć od odkręcenia feralnej nazwy, ale na to sobie nie może już pozwolić.
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro 21.06.2026, 20:03:07
  • 16
Jesienią miną dwa lata od kiedy spełniłem swoje marzenie, a ona mnie nadal cieszy tak samo. Właśnie przejechałem całe 25 km, morda się cieszy i wraca do garażu na dwa tygodnie. 25 lat na karku i całe 40 kkm
#pokazauto #porsche
testadimoro - Jesienią miną dwa lata od kiedy spełniłem swoje marzenie, a ona mnie na...

źródło: IMG_7087

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro
Autor
21.06.2026, 20:09:44 via iOS
  • 1
@PiszeCzasen: trzymam w domu rodzinnym, godzinę jazdy od mojego, bo do mojego garażu nie da się wjechać - ale kiedyś posprzątam. A tak to kilometrów nie tłukę i cieszy bardziej :)
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro
Autor
21.06.2026, 20:10:35 via iOS
  • 9
@nalot_1: mordo, żaden lekarz by takiego rupiecia nie kupił. Może dla syna za zdaną maturę, ale też mocno wątpliwa teoria.
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro
Autor
21.06.2026, 20:18:51 via iOS
  • 0
@bidzej: rwd z tymi 300 koniami i wagą to jest już mega dobra zabawa :) ten jedzie jak po sznurku
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro
Autor
22.06.2026, 03:21:33 via iOS
  • 0
@krzysztof2033: auto jest po remoncie silnika już, więc liczę, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro
Autor
22.06.2026, 10:26:24 via iOS
  • 0
@krzysztof2033: tak i bałagan z wydechu też po ostrej jeździe leci
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro
Autor
22.06.2026, 15:39:43 via Wykop
  • 0
@piotrow: jeździłem i takim jak Twój i to zdecydowanie bardziej nadaje się na daily niż moje 996 :) współczesne 911 to jest całkowicie normalny wózek z obłędnymi osiągami. ten mój niszczy kręgosłup, jak nim zrobiłem 400 km to myślałem, że umrę ;)
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
19.06.2026, 07:50:33
  • 2
Ekhem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prezydent Korei Południowej Lee powiedział, że Trump powiedział mu, iż nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na kwestię Korei Północnej. Trump zgodził się z Lee, że krótkoterminowym celem Korei Północnej powinno być wstrzymanie programu nuklearnego.


#usa #koreapolnocna #trump
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro 19.06.2026, 13:01:43 via Wykop
  • 0
@hansschrodinger: nikt do Kima nie fiknie, bo tak naprawdę to doskonale wiedzą, że Kim nikomu nie zagraża. Reżim może nawet dałoby się obalić, ale co z 27 milionami Koreańczyków z północy, którzy nie znają zasad współczesnego świata. Południe musiałoby na parę lat wziąć ich na utrzymanie, na co nie mają ochoty tak naprawdę, albo musiałby to zrobić Puchatek, który jeszcze mniej z pewnością ma na to ochotę.
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro 20.06.2026, 17:09:48 via iOS
  • 0
@Northmaniack: no dokładnie, amunicja konwencjonalna nie do zneutralizowania
  • Odpowiedz

1789

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
testa_di_moro
testa_di_moro 19.06.2026, 19:13:40 via Wykop
  • 1
Pierwsza decyzje tego gościa, z którą zgadzam się w 100%
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

234

Koniec z partyzantką w sklepach. Otwarcie pudełka przed kasą to łamanie prawa

Koniec z partyzantką w sklepach. Otwarcie pudełka przed kasą to łamanie prawa

Wchodzisz do sklepu, widzisz gadżet marzeń, ale zanim wyłożysz gotówkę, chcesz sprawdzić, co jest w środku. Czy folia i plomby fabryczne to tylko sugestia, czy nienaruszalna świętość? Wielu z nas bezrefleksyjnie zagląda pod wieczko. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) stawia sprawę jasno

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.06.2026, 08:42:48
  • 94
  • #
    polska
  • #
    sklepy
  • #
    handle
  • #
    biznes
  • #
    wykop
  • #
    wiadmomosci
testa_di_moro
testa_di_moro 19.06.2026, 12:59:29 via Wykop
  • -3
@jasper-jons_: chory jesteś? Ja sam jak wchodzę do sklepu i chce mi się pić, to piję. Młody chce pączka to sobie go je. Nie widzę żadnego problemu, w naszym kraju jest to akceptowane i legalne.
szkiribiri
szkiribiri
szkiribiri
18.06.2026, 20:11:01
  • 0
Wiedzieliście, że Andrzej D--a wozi się #porsche? #polityka #samochody #andrzejduda
szkiribiri - Wiedzieliście, że Andrzej D--a wozi się #Porsche? #polityka #samochody #...

źródło: Screenshot 2026-06-18 at 22.09.31

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro 18.06.2026, 21:00:42 via iOS
  • 0
@szkiribiri: model ma minimum 10 lat
  • Odpowiedz

291

Rodzeństwo przez 30 lat siedziało w zamknięciu, kolejna taka historia

Rodzeństwo przez 30 lat siedziało w zamknięciu, kolejna taka historia

Jak ustaliła Wirtualna Polska, rodzeństwo ze wsi pod Suwałkami przez blisko 30 lat mogło nie opuścić rodzinnego domu. Są

testa_di_moro
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 05:36:52
  • 44
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    izolacja
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
MisterMinister
MisterMinister
11.06.2026, 19:25:29
  • 4
#podrozujzwykopem #radom #heheszki

Wizzair mnie do Radomia chce wysłać.
MisterMinister - #podrozujzwykopem #radom #heheszki 

Wizzair mnie do Radomia chce wy...

źródło: IMG_4365

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro 12.06.2026, 08:26:54 via Wykop
  • 0
@MisterMinister: Okęcie znów jest już przy suficie jeśli chodzi o przepustowość, przez to jak poprowadzono s7 ma już w zasadzie skończone możliwości rozbudowy. 22 mln paxów to jest maks. Lot się rozwija i będzie potrzebował więcej, żeby mu dać to komuś muszą zabrać. Zabiorą lowcostom i charterom. Trochę pójdzie na Modlin, a trochę na Radom. W perspektywie 5 lat z Radomia będzie latała bańka rocznie.
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro 12.06.2026, 19:51:38 via Wykop
  • 0
@MisterMinister: to nie politycy o tym zdecydują tylko zarządcy PPL (na całe szczęście)
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
11.06.2026, 21:11:47
  • 160
Typ z korony Brauna. Czytajcie co tu się stało (ʘ‿ʘ)

#ukraina #rosja #wojna #braun
JAn2 - Typ z korony Brauna. Czytajcie co tu się stało (ʘ‿ʘ)

#ukraina #rosja #wojna #...

źródło: 00547597382

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro 12.06.2026, 08:58:08 via Wykop
  • 0
@JAn2: za to powinien dostać od razu 5 lat łagru
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust
08.06.2026, 12:09:08
  • 0
Zarabiam na rękę ok 40 tys - czy stać mnie na Panamerę?

Będę niedługo zmieniał samochód i zastanawiam się nad Panamerą. Z tego co widzę to leasing z sensowną kwotą wpłaty własnej i wykupu (łącznie ~160k) dają ratę ok 8800 zł za wersję 2.9 V6 353 KM. Podstawowy silnik by mi w zupełności wystarczył nie potrzebuje V8. Byłem na jeździe próbnej, układ jezdny i frajda z jazdy jest super, wnętrze i wyglad
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro 09.06.2026, 03:08:56 via iOS
  • 1
@In_thrust_we_trust: nie stać Cię, kupuje się auto o wartości kwartalnego przychodu.
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro 11.06.2026, 11:48:13 via iOS
  • 0
@In_thrust_we_trust: nie wiem jak liczą ludzie jeżdżący Dusterami - chociaż to uczciwie dobre auto, jeździłem tym po Islandii - ale każdy rozsądny przedsiębiorca tak to kalkuluje.
Tak leasingowałem moje auta, które dzisiaj są już moim majątkiem. Za gotówkę kupuje się tylko dla przyjemności auta.
  • Odpowiedz
testa_di_moro
testa_di_moro 11.06.2026, 18:30:33 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

250

O tym jak się ćpało w schyłkowej komunie i latach 90.

Pokaż treści 18+

O tym jak się ćpało w schyłkowej komunie i latach 90.

Mroczna strona transformacji w Polsce lat 90. Narkotyki, kompot i rapowa kultura marginesu. Przewodnik po narkotykowej k

testa_di_moro
z
kmag.pl
dodany: 07.06.2026, 16:29:15
  • 105
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    lata90
  • #
    cpanie
  • #
    cpuny
testa_di_moro
testa_di_moro
Autor
08.06.2026, 07:15:36 via Wykop
  • 9
@haabero: tak, też miałem niedosyt po przeczytaniu. Ale cieszmy się z tego co jest, jak na dzisiejsze czasy to naprawdę perła dziennikarska z pogranicza historii najnowszej.

456

Gangsterzy od afery podkarpackiej byli tajnymi współpracownikami polskich służb.

Gangsterzy od afery podkarpackiej byli tajnymi współpracownikami polskich służb.

Bracia Rysicz, ukraińscy gangsterzy, którzy w swoich agencjach towarzyskich mieli nagrywać znanych polityków i biznesmenów, byli płatnymi współpracownikami polskiego państwa. W ramach układu Polska latami pozwalała im zarabiać na prostytucji.

Idaho597
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:42:02
  • 61
  • #
    polityka
  • #
    pis
  • #
    afera
  • #
    pedofilia
testa_di_moro
testa_di_moro 08.06.2026, 07:08:49 via Wykop
  • 40
jeśli to prawda, to czemu nasze państwo nie posadziło tego wysoko postawionego polityka, który miał tam dymać trzynastolatkę?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
06.06.2026, 20:30:37
  • 257
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.

Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.

Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Krupier - Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.

Ciemno, cisza, muzyczka z L...

źródło: 1000007207

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro 07.06.2026, 08:19:14 via Wykop
  • 1
@Krupier: jak ja za tym tęsknię, jest trochę zimno w takim domku, trochę wilgotno, wychodzisz rano przed drzwi to całkiem pizga złem, rośliny są pokryte rosą i tak wspaniale chce się żyć. Kupiłem sobie dom z ogrodem, a tęsknie za klimatem z rodosa. Za rok odpalam warzywnik i buduję sobie garaż zewnętrzny z pomieszczeniem do spania a'la Rodos :)
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
05.06.2026, 09:35:51
  • 158
#bekazpisu #polityka #gielda #orlen #bekazprawakow
Ale się niemcy wykosztują ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
zjadlbym_kebaba - #bekazpisu #polityka #gielda #orlen #bekazprawakow 
Ale się niemcy ...

źródło: 1000054288

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testa_di_moro
testa_di_moro 05.06.2026, 20:40:15 via Wykop
  • 0
@zjadlbym_kebaba: załadowałem się w Orlen w schyłku tych padalców z pisu, dzisiaj mam na nim 180% w górę.
  • Odpowiedz

2476

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
testa_di_moro
testa_di_moro 28.05.2026, 18:37:16 via Wykop
  • 21
Jest taka pieśniarka Edyta Bartosiewicz, miała dobrych kilka lat w latach 90-tych, potem trochę problemów. Ale kiedy zarabiała dobrze to kupowała mieszkania w Warszawie, które do dzisiaj dają jej godziwie żyć. A Maryla nam opowiada jakieś pierdoły, że ma niski ZUS? to może było trzeba płacić wysokie składki?
Mam kolegę, który jest artystą, takim z 4. ligi, ale co roku dostaje z Zaiksu przelew na zajebiste wakacje all inclusive, Maryla musi dostawać
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

testa_di_moro
testa_di_moro 29.05.2026, 12:04:48 via iOS
  • 1
@aresius: chłop ma 10 samochodów, dwa razy więcej mieszkań i oficjalnie jest bezrobotny. Nawet działalności nigdy nie założył. Wszystko na umowach i dzieło robi.zdrowotna tylko sobie opłaca.
testa_di_moro
testa_di_moro 30.05.2026, 15:10:41 via Wykop
  • 0
@aresius: nie będzie, bo nigdy na ZUS nie liczył i jest od niego niezależny. Ty za to pokazujesz, że kompletnie tego nie rozumiesz.

1048

Żaneta Spulnik - prośba o pomoc

Żaneta Spulnik - prośba o pomoc

Zbiórka na Operacja chirurgiczna we Włoszech - rekonstrukcja kości twarzy - Żaneta Spulnik. Jak kto może niechaj pomoże ;)

pyra1990
z
siepomaga.pl
dodany: 25.05.2026, 17:14:07
  • 102
  • #
    rak
  • #
    pomoc
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    pomocy
  • #
    zrzutka
testa_di_moro
testa_di_moro 26.05.2026, 18:56:55 via Wykop
  • 0
@PanieAreczku: jak 95% z nas
testa_di_moro
testa_di_moro 26.05.2026, 18:57:25 via Wykop
  • 4
ale ma dziewucha przesrane, wpłaciłem, mam nadzieję, że nazbiera.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

testa_di_moro
testa_di_moro 22.05.2026, 11:27:20
  • 10
#ladnetranski
testadimoro - #ladnetranski

źródło: IMG_6825

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Testa di Moro

  • Byłem tu kiedyś, byłem bordowy, mam znów trochę wolnego czasu, który tutaj zmarnuję.
  • Taormina

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.06.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 20.12.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking