Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AlexBrown

AlexBrown

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19108
  • Znaleziska 10796
  • Mikroblog 8312
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 98
WielkiNos
WielkiNos
przedwczoraj, 06:14:20
  • 651
Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal wchodzić wszędzie z psami i pozwalać im na wszystko. W tym na dotykanie nosem, którym wcześniej pies dotykał gówien węsząc na spacerze, pieczywa bo uwaga: bułkę możesz sobie potem umyć.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #zakupy #polska
WielkiNos - Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal ...

źródło: 1000131518

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexBrown
AlexBrown przedwczoraj, 19:01:11 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: ale brzydkie psiecko
  • Odpowiedz

296

Albańczycy nie chcą kurortu zięcia Trumpa w rezerwacie flamingów

Albańczycy nie chcą kurortu zięcia Trumpa w rezerwacie flamingów

Tysiące ludzi po raz już czwarty z rzędu wyszło na ulice albańskiej stolicy Tirany, aby wyrazić swój sprzeciw wobec inwestycji zięcia Donalda Trumpa. Chodzi o ochronę flemingów.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 08.06.2026, 10:28:11
  • 20
  • #
    albania
  • #
    ekologia
  • #
    donaldtrump
  • #
    polityka
AlexBrown
AlexBrown 08.06.2026, 21:40:57 via Wykop
  • 0
W Polsce to jeszcze za darmo by zaoferowali. Cale szczęście mamy chłodne morze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AlexBrown
AlexBrown 08.06.2026, 21:37:07
  • 3
Czy ktorys z Was nie ma kilku zębów? Nie chodzi mi o 2 czy 3 brakujące, ale o większą liczbę.

#przegryw #stomatologia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

556

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Kryzys demograficzny staje się również problemem biznesowym. - Najczęściej mówi się o tym, że zaczyna brakować pracowników. Ale ten kij ma też drugi koniec - nie rodzą się przyszli klienci.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 04.06.2026, 07:21:51
  • 359
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    dzieci
AlexBrown
AlexBrown 04.06.2026, 15:30:20 via Wykop
  • 10
Patrze po ludkach z korpo, dobrze sytuowani, mają wszystko. Jedyne o czym moga rozmwiać to podróże albo jakiś dziwne nowe problemy współczesnego swiata. Nikt już o dzieciach nie myśli, liczy sie to co widzieli i ile mają zalcizonych krajów. Mało tego, ci co mają dzieci to wychowują je juz jako klientów korporacji kupując drogie ciuchy i wysyłając po wszelakich krajach. Moze żyję w bańce, ale to są moji znajomi.


@funky-koval:

651

Kolumbijczycy na Pomorzu mieli płacić 1200 zł za legitymacje studenckie

Legalizacja pobytu Kolumbijczyków miała opierać się na dokumentach, które według śledczych nie miały nic wspólnego z prawdą. W tle są agencja zatrudnienia, fałszywe legitymacje studenckie i praca fizyczna w pomorskich magazynach.

WroTaMar
z
wbijamszpile.pl
dodany: 02.06.2026, 17:57:35
  • 64
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
  • #
    kolumbia
  • #
    trojmiasto
  • #
    studia
AlexBrown
AlexBrown 03.06.2026, 10:58:56 via Wykop
  • 7
Ciągle kisnę z przygłupich Lubliniaków, którzy wciskają sobie kit, że ściągnęli sobie studentów, a nie "nielegalnych imigrantów" xD Polacy nie rozumieją, nie są doinformowani o takim właśnie procederze kupowania studenckich wiz i dyplomów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

865

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Liczba urodzeń Afrykanek w Polsce rośnie wykładniczo

Imigracja z krajów afrykańskich zaczyna przynosić pierwsze efekty demograficzne. Już około 0,14% dzieci urodzonych w Polsce ma afrykańskie matki. Nie wiadomo natomiast ile dzieci Polek ma afrykańskich ojców, a patrząc na strukturę demograficzną imigrantów w której może to być jeszcze większa liczba.

nasz_czas
z
pbs.twimg.com
dodany: 01.06.2026, 13:45:44
  • 360
  • #
    demografia
  • #
    imigranci
  • #
    afryka
  • #
    murzynkiboners
  • #
    gospodarka
  • #
    statystyka
AlexBrown
AlexBrown 02.06.2026, 16:37:23 via Wykop
  • 0
@Qnioo: ja jak bywam w wiekszym miescie, to ich licze. Ostatnio naliczylem szesnastu.
AlexBrown
AlexBrown 02.06.2026, 16:39:12 via Wykop
  • 0
@Erk700: a takze legalnych imigrantach. To bez roznicy. Dodalbym koscioly, bo dostarczaja nowych wiernych, gdy Polacy juz nie chodza na nabozenstwa.

601

Nowa fabryka Intela powstanie w Indiach

Nowa fabryka Intela powstanie w Indiach

...a miała być w Polsce (artykuł po ang.)

lapagapa
z
reuters.com
dodany: 29.05.2026, 20:27:03
  • 107
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • #
    usa
  • #
    gielda
  • #
    intel

AlexBrown
AlexBrown 29.05.2026, 22:00:19 via Wykop
  • 15
Szczerze? Jak mieliby otworzyć w Polsce i importować ich albo kogokolwiek do nas, to niech lepiej już powstanie tam. Trzeba patrzeć na pozytywy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
28.05.2026, 05:11:45
  • 1146
#humorobrazkowy #czarnyhumor #afryka #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #czarnyhumor #afryka #heheszki

źródło: 1000017633

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexBrown
AlexBrown 28.05.2026, 18:33:48 via Wykop
  • 0
@ZarodziecMalaryczny997: Chociaż nie jestem zwolennikiem multi-kulti, a także nawet legalnej imigracji, to takie durne żarty mnie nie bawią jakoś.
  • Odpowiedz

342

Putin sam w bunkrze.

Putin sam w bunkrze.

Bije rekordy w izolacji, znika nawet z propagandy. Strach przed dronami Kijowa sprawia, że Putin nie odwiedził żadnego regionu Rosji już od ponad 200 dni.

staryjednaknowy
z
forsal.pl
dodany: 28.05.2026, 12:02:29
  • 95
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    putin
  • #
    polityka
AlexBrown
AlexBrown 28.05.2026, 18:28:39 via Wykop
  • 4
Może niedługo wykituje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Burza wokół studentów z Afryki w Lublinie. Uczelnie murem za studentami.

Klasycznie .Prywatyzacja zysków. Uspołecznienie kosztów. Jak w ubiegłym roku jechałem na święta do rodziców nie widziałem ani jednego białego. Dzielnica Lublina Czechów zmienia się w murzynowo. Na tzw. Akademii WSEI są kierunki tylko dla wiadomo kogo. Z nich tacy studenci jak ze mnie tancerka.

tomekk125
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 16:20:32
  • 122
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    heheszki
AlexBrown
AlexBrown 28.05.2026, 07:43:55 via Wykop
  • 4
@przemek-zkielc: katastrofą mentalną jest to, że instytucje oświatowe, które z założenia mają kształcić ludzi, nagle znalazły sobie pomysł na biznes i napychają kabzę czesnym afrykańskich studentów.
AlexBrown
AlexBrown 27.05.2026, 19:16:37
  • 0
Czy są antydepresanty, które mają również działanie przeciwbólowe?

#depresja #ssri #ocd #nerwica #psychiatria #antydepresanty #ocd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
27.05.2026, 19:22:27 via Wykop
  • 1
@AlexBrown: jeżeli to ból neuropatyczny to tak.
no tianeptyna słabo działa na receptor opioidowy (MOR) więc jak ją przedawkujesz to może zadziała na dowolny ból xD
  • Odpowiedz
smugboi
smugboi
03.06.2026, 14:22:25 via iOS
  • 0
@AlexBrown: amitryptylina
  • Odpowiedz

ceerczy
ceerczy
26.05.2026, 12:20:20
  • 2
Żale sie w jaką sytuacje sie wpakowałem depresyjno - lękową. Nie chce mi sie grać ani nic oglądać, żyje w stresie, w potrzasku, jestem zablokowany. 1 weekend bez stresu to cud. 1 dzień na spacer na świeżym powietrzu to cud i jak dar od Boga.

* niedługo 40-stka
* jedno dziecko na pokładzie
* drugie dziecko w drodze
* wrzucili mnie na PIP i chyba bede do zwolnienia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexBrown
AlexBrown 27.05.2026, 07:18:41 via Wykop
  • 0
@lordprzegrywus: @Dastamit ale autor nie potrzebuje waszego umoralniania i pouczania. Na co te komentarze w ogóle?
  • Odpowiedz

1048

Żaneta Spulnik - prośba o pomoc

Żaneta Spulnik - prośba o pomoc

Zbiórka na Operacja chirurgiczna we Włoszech - rekonstrukcja kości twarzy - Żaneta Spulnik. Jak kto może niechaj pomoże ;)

pyra1990
z
siepomaga.pl
dodany: 25.05.2026, 17:14:07
  • 102
  • #
    rak
  • #
    pomoc
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    pomocy
  • #
    zrzutka
AlexBrown
AlexBrown 26.05.2026, 18:44:58 via Wykop
  • 0
@nieznamniepamietam: widziałem w internecie wiele komentarzy drwiących pod jej adresem. Mnie nie jest do śmiechy, bo po pierwsze to osoba ewidentnie chora psychicznie, więc trudno tu mówić o świadomym działaniu, a po drugie nie bawi mnie czyjeś cierpienie, nawet jeśli jest wynikiem własnych działań.
AlexBrown
AlexBrown 26.05.2026, 18:49:04 via Wykop
  • 2
@nieznamniepamietam: a tak w ogóle znamienne, że ten doktor medycyny estetycznej z reportażu niczego sobie nie zrobił, nie poprawił ani nie wstrzyknął. Ewidentnie wie, do czego to prowadzi.
AlexBrown
AlexBrown 25.05.2026, 20:24:43
  • 0
Kupiłem sobie pierwszą konsolę przenośną, dokładnie Steam Decka (używanego z CEX, to jest temat na osobną opowieść). Zainstalowałem Cyber Punka, nigdy nie grałem. Nie da się psychicznie wytrzymać z tym szajsem. Albo coś jest nie tak z grą, albo z samą konsolą. Gra jest nieresponsywna, na samym etapie wybporu postaci reakcje na przyciski są opóźnione, maszyna szaleje, sama coś sobie wybiera, nawet jak nic nie klikam. Dodam, że zainstalowałem to z GOG,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN
25.05.2026, 22:24:56 via Wykop
  • 2
@AlexBrown: przeszedlem cyberpunka na steamdecku. Wyłacz ten wbudowany generator klatek co jest bo to gowno jest i graj bez tego, a jak chcesz dużo FPSów to zrób to. https://deckfilter.app/2025/07/how-to-install-lossless-scaling-frame-generation-on-steam-deck-steamos/

Miałem 50 FPSow ok z tym.

Nie wiem czy działa na wersji z GOG, ogolnie nie lubie grac w gry z poza steam na SteamDecku.
  • Odpowiedz
Vizley
Vizley
26.05.2026, 11:56:09 via Wykop
  • 0
@Grysik: A w cenie paczki szlugów masz 200% tego
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
24.05.2026, 16:05:49
  • 5
jak przestać być leniwym?
czuje się wiecznie zniechęcony do robienia czegokolwiek.
#depresja #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexBrown
AlexBrown 25.05.2026, 10:24:58 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: ograniczyć internet
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 06:08:32
  • 1383
Wczoraj przy obiedzie u rodziny ciotka opowiadała, jak to córka jej koleżanki WYGRAŁA casting na wynajem mieszkania. 10 chętnych, centrum Olsztyna, 2.5k za 50 metrów, ładnie urządzone itp. Bo ona nie paląca, umowa o pracę i że zrobiła "dobre wrażenie" na landlordzie.
A ja tylko jadłem zupę (całkiem smaczną bo krem pomidorowy) i mruczałem pod nosem z niedowierzaniem, jakie upodlenie i wstyd tak się płaszczyć za możliwość przespania się w cudzej sypialni.
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexBrown
AlexBrown 24.05.2026, 19:37:50 via Wykop
  • 1
@Zopyross: miałem szok kulturowy, gdy zobaczyłem to na własne oczy za granicą. Ludzie umawiają się na obejrzenie mieszkania, jest jakaś facetka z listą obecności, wszyscy chodzą i zwiedzają mieszkanie niczym muzeum, a potem wypełniają ankietę, muszą dostarczyć dowód zarobków, coś tam jeszcze. Teraz ten debilizm dotarł do Polski.
  • Odpowiedz
AlexBrown
AlexBrown 20.05.2026, 15:27:56
  • 1
Czy jest tu ktoś, kto ćwiczy na siłowni mimo przebytej operacji kręgosłupa? Mogę mieć parę pytań?

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

movsd
movsd
20.05.2026, 15:53:02 via Wykop
  • 1
@AlexBrown: nie miałem operacji, ale mam kifozę strukturalną, co wpływa na zakres ćwiczeń
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
20.05.2026, 15:57:34 via Android
  • 3
@AlexBrown: Ronnie Coleman
  • Odpowiedz

642

Czyli jak zalegalizować niechcianych nachodźców.

Czyli jak zalegalizować niechcianych nachodźców.

Nowa i niebezpieczna oraz antypolska ustawa już w drodze. Gdzie po dwóch miesiącach, jeśli o pobyt stały, urzędnik nie zdąży rozpatrzyć wniosku, imigranta uważa się za legalnego.

lolomi
z
gov.pl
dodany: 20.05.2026, 07:09:41
  • 153
  • #
    granica
  • #
    mypolacy
  • #
    sejm
  • #
    polska
  • #
    niebezpiecznik
  • #
    polityka
AlexBrown
AlexBrown 20.05.2026, 09:16:46 via Wykop
  • 3
W ustawie:

W kontekście obywateli państw trzecich strategicznie ważnych dla rozwoju polskiej gospodarki, powyższe zjawisko należy uznać za szczególnie niekorzystne, gdyż zniechęca ono do podejmowania biznesowych decyzji o długookresowym zainwestowaniu w polską gospodarkę.


A kto powiedział, że gospodarka ma się stale rozwijać? Wszystkie frukty z jej rozwoju i tak trafiają do klasy najwyższej, ja nic z tego nie mam.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AlexBrown
AlexBrown 20.05.2026, 11:20:12 via Wykop
  • 0
@alfka: to zabawne, bo niby się rozwija, a nadchodzą zwolnienia, a Polska jest chyba druga pod względem bezrobocia wśród młodych

1931

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...

myMyselfAndIAgain
z
plotek.pl
dodany: 19.05.2026, 17:52:57
  • 300
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
AlexBrown
AlexBrown 20.05.2026, 11:13:10 via Wykop
  • 2
@epistan:

Doda, Dagmara, Gesslerowa - jak takie indywidua udało się wypromować na idolki mieszczanek klasy śresniej?


Mam teorię, że to idolki takich grzecznych dziewczynek, które nigdy nie mogły pokazać złości itd. I te Dody i te inne to te osoby, którymi te grzeczne dziewczynki chcą być, a nie mogły.
AlexBrown
AlexBrown 20.05.2026, 11:14:05 via Wykop
  • 5
@andbatros: skończy jak Violetta Villas, otoczona pieskami i zapomniana.
AlexBrown
AlexBrown 20.05.2026, 11:18:11 via Wykop
  • 2
@Instynkt: jak ona grałą na koncercie z okazji rocznicy chrztu Polski. Co za odpowiednia persona, żeby uświetnić takie wydarzenie!
AlexBrown
AlexBrown 20.05.2026, 08:40:55
  • 0
Czy od grania można dostać przebodźcowania w takim samym stopniu jak od mediów społecznościowych? Kilka miesięcy temu przestałem korzystać ze smartofna, żeby dać odpocząć mózgowi, i bardzo sobie to chwalę (kiedyś napiszę o tym tekst). Teraz chciałbym zapełnić nudę przenośną konsolą do gier albo handheldem, ale czy nie wrócę to tamtego stanu, gdzie gnił mi mózg? Nigdy nie byłem uzależniony od gier. Późno dostałem komputer, więc przeszły obok mnie te simsy, CS-y
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlexBrown
AlexBrown
Autor
20.05.2026, 09:15:47 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.12.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 26.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica
  • Kałasznikow
    od 28.04.2025

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 17.04.2026

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking