Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DJEVEL88
DJEVEL88

DJEVEL88

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 222
  • Znaleziska 37
  • Mikroblog 185
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 19.06.2026, 20:03:48
  • 45
Pierwszy raz mamy w tym kraju Prezydenta za którego nie trzeba się wstydzić.

#ukraina #polityka #nawrocki #faktnieopinia
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
19.06.2026, 20:18:53 via Wykop
  • 5
@Jurasik201: zablokowanie prawie 40 szkodliwych ustaw, obrona dobrego imienia kraju oraz skuteczna polityka zagraniczna, dzięki której USA wyśle dodatkowych 4k żołnierzy to faktycznie populizm, mógłby zamiast tego otworzyć szpital dla kolesi z partii
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
21.06.2026, 11:15:33 via Wykop
  • 0
@mkarweta: tak, to coś dziwnego?
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 19.06.2026, 15:50:08
  • 1
Czy jest jakiś sposób, by wyłączyć w filtrach te gówniane ogłoszenia z USA? Połowa ogłoszeń dotyczy aut, których jeszcze nawet nie ma w Polsce
#otomoto #samochody #samochodyzusa #motoryzacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
19.06.2026, 22:19:20 via Wykop
  • 1
@DJEVEL88: kraj pochodzenia: polska
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
20.06.2026, 10:46:59 via Wykop
  • 1
@DJEVEL88: auto zarejestrowane
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 18.06.2026, 08:46:28
  • 0
Jakich używacie platform/aplikacji do inwestowania? #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
18.06.2026, 08:46:42 via Wykop
  • 17
@DJEVEL88: proste że szczur (xtb)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
18.06.2026, 08:52:27 via Wykop
  • 3
@DJEVEL88: tylko szczur
  • Odpowiedz
debenek
debenek
17.06.2026, 09:11:09
  • 1000
od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus
z tej okazji szarpnę się na #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
debenek - od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus 
z tej okazji szarpnę się ...

źródło: 1000038039

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 17.06.2026, 11:06:31 via Wykop
  • 1
@debenek: Leon S Kennedy
  • Odpowiedz

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:50:12
  • 189
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 17.06.2026, 06:41:10 via Wykop
  • 84
Ważne, że PiS nie rządzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 17.06.2026, 06:36:44
  • 1
Ujawnienie zarobków lekarzy spowoduje niekontrolowany wzrost liczby wpisów na wykopie. Nie wiem czy państwo jest na to gotowe.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 12.06.2026, 10:59:31
  • 9
Ludzie z dziećmi narzekają, że dzieci są najbardziej dyskryminowaną grupą społeczną.
Nic dziwnego skoro te patusy nigdy nie potrafią się nigdzie zachować. Przychodzą takie zwierzęta z dzieckiem do restauracji, gówniak drze ryja i biega między stolikami, oczywiście zero reakcji starych. Po zwróceniu uwagi oburzenie zamiast ogarnąć kaszojada. Czasami są nawet gorsi od #psiarze

#patologiazmiasta #patologiazewsi #bekazpodludzi #antynatalizm
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
12.06.2026, 13:06:09 via Wykop
  • 1
@Korax: wszyscy co nie wpisuje się w narrację dzieciorobów musi być zmyślone? W szczególności, że podludzie (właściciele psów) wcale nie są lepsi
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
13.06.2026, 12:52:23 via Wykop
  • 0
@Korax: ja jestem tylko człowiekiem który umie się zachować w przestrzeni publicznej
  • Odpowiedz

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 12.06.2026, 10:33:18 via Wykop
  • -3
Ja zawsze biorę allegro, nie będę wspierać pajaca prywaciarza, który wspierał Trzaskowskiego i Tuska
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 12.06.2026, 13:04:22 via Wykop
  • 1
@Pawel993: a co ja mam z tych podatków? Dopłaty dla artystów? Czy służbę zdrowia która i tak ogarniam prywatnie?

Ps. Ja też płacę podatki więc całuj pierścień
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 12.06.2026, 14:39:32 via Wykop
  • 1
@Pawel993: drogi i mosty finansuje głównie podatek drogowy za który płacę podczas tankowania, taniego prądu nawet nie skomentuję, jak się wyprowadzisz od matki to zobaczysz jakie są koszta
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 12.06.2026, 15:21:02 via Wykop
  • 1
@Pawel993: jakie k---a rosyjskie drony XDDD wy tam nieźle żyjecie w symulacji

535

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 01.06.2026, 19:22:10 via Wykop
  • 2
Ja zawsze wciskam czerwone z jednego prostego powodu - cenówki.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
01.06.2026, 09:02:45
  • 391
2026 rok.
AI, loty w kosmos, wojny dronowe... a prezes największej partii w sejmie - Kaczyński nazywa homoseksualizm anomalią i patologią przed którą trzeba chronić Polskę xD

2026 rok, a psychoprawica znowu zbuduje kampanię wyborczą na nienawiści do:
- gejów
- imigrantów
codziennaKasia - 2026 rok.
AI, loty w kosmos, wojny dronowe... a prezes największej p...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 01.06.2026, 16:27:13 via Wykop
  • 1
@codziennaKasia: i jeszcze do tego ma racje
  • Odpowiedz
nitemar_
nitemar_
25.05.2026, 03:27:58
  • 1144
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.

#krakow #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 25.05.2026, 05:05:27 via Wykop
  • 42
@nitemar_: dokładnie elektorat KO ma wymagania dlatego zostały spełnione wszystkie, ze 100 konkretów
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 24.05.2026, 12:11:10
  • 2
Lepiej mieć stare BMW niż nową Tototę / Kia itp
#faktnieopinia #motoryzacja #samochody #samochodoza
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
24.05.2026, 12:32:04 via Wykop
  • 0
@Kotouak: o jest pierwszy beta cuckold z babskiego samochodzika powitać
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
24.05.2026, 12:38:35 via Wykop
  • 0
@klapektarasa: babskie autka typu Hyundai, Toyota, Kia, Dacia, Honda.

Oczywiście zamiast pokazać typowe auto tej marki pokazałeś egzemplarz który mają może ze 3 osoby
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
24.05.2026, 12:41:18 via Wykop
  • 0
@Kotouak: chodzisz też w spódniczkach bo nie musisz udowadniać swojej męskości?
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
24.05.2026, 12:44:00 via Wykop
  • 0
@Kotouak: Ok już wiem z jakim typem człowieka mam doczynienia XD zapraszam na tag przegryw
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 24.05.2026, 12:35:47
  • 1
Moja największa fobia to lęk przed skrajną biedą, która zmusiłaby mnie do jazdy zbiorkomem z plebsem

#patologiazewsi #patologiazmiasta #samochodoza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
24.05.2026, 13:00:38 via Android
  • 0
@DJEVEL88: można się pogapić na duperki
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
17.05.2026, 07:25:07
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 17.05.2026, 12:59:31 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: i bardzo dobrze powinni ci jeszcze w------l spuścić a nie leczyć za pieniądze podatników

Ha tfu na ćpunów
  • Odpowiedz

779

Ujawniono zarobki prezesa NIL. Jankowski potwierdził

Ujawniono zarobki prezesa NIL. Jankowski potwierdził

Wynagrodzenia osób kierujących samorządami zawodów medycznych od kilku miesięcy wywołują coraz większe emocje. Najwięcej

ZaczarowanyLump
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 16.05.2026, 11:32:24
  • 187
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 16.05.2026, 16:00:48 via Wykop
  • 2
A na fryzjera dalej to nie stać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

617

USA zrezygnowało z wysłania pancernej brygady do Polski. Mają nas wiadomo gdzie.

Dowódca US Army gen. Christopher LaNeve powiedział w piątek w Izbie Reprezentantów, że rezygnacja z wysłania pancernej brygady do Polski była najbardziej sensownym sposobem ograniczenia sił USA w Europie. Decyzję skrytykował kongresmen Joe Courtney.

zawodowy_grzybiarz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.05.2026, 15:21:38
  • 179
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 16.05.2026, 15:57:32 via Wykop
  • -1
I dobrze po co nam kolejny okupant?
Polacy najpierw merdali ogonami na widok rosyjskich żołnierzy, którzy ich ostatecznie wydymali.
Teraz historia się powtarza tyle, że z USA
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 06.05.2026, 04:46:58
  • 43
Nie popieram piractwa drogowego i latania 300 ale nie oszukujmy się tylko ostatnia ofiara losu jeździ 50 w zabudowanym. Najczęściej przysunięta na max do kierownicy i z rybką na klapie
#samochodoza #konfitura #majtczak
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
06.05.2026, 06:30:36 via Wykop
  • 0
@mvmxks: dlatego jeździmy ulicami a nie chodnikami
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
06.05.2026, 13:53:52 via Wykop
  • 0
@KotBojowy: jeżeli potrzebujesz znaku żeby wiedzieć jaka prędkość jest odpowiednia do twojego samopoczucia, stanu pojazdu jakim się poruszasz to X D
Optymalne prędkości dla:
Zabudowany jednopasmowy - 65
Zabudowany dwupasmowy - 90
Niezabudowany - 120
Ekspresówka
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
06.05.2026, 13:55:55 via Wykop
  • 0
@Trzesidzida: zero, wystarczy aktualizować prawo wraz z rozwojem technologii a nie ograniczenia jak dla trabantów
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
06.05.2026, 14:24:29 via Wykop
  • 0
@Trzesidzida: piesi nie powinni się znajdować na jezdni poza pasami, więc jaki jest sens pilnowania ich bezpieczeństwa w tym zakresie? To tak jakby zmniejszać prędkość samolotów bo mogą trafić na pieszego.
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
06.05.2026, 15:46:10 via Wykop
  • 0
@Trzesidzida: nie ma sensu
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
Autor
14.05.2026, 17:29:13 via Wykop
  • 0
@RelaniU: spytaj matki
  • Odpowiedz
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 13.05.2026, 19:08:35
  • 4
W Polsce nie opłaca się nic budować ani rewitalizować bo zaraz wszystko jest zdewastowane przez podludzi ze sprayami. Kary za wandalizm powinny sięgać rzędu 50 tysięcy + obowiązek naprawy szkody

#patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustyyyy
Rustyyyy
13.05.2026, 19:30:57 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

82

Finansowanie polskiego przemysłu obronnego: 180 mld zł z programu SAFE

Finansowanie polskiego przemysłu obronnego: 180 mld zł z programu SAFE

Nasz kraj ma otrzymać 43,7 mld euro, czyli około 180 mld zł. Znaczna część tych środków trafi do krajowych producentów sprzętu wojskowego, w tym dostawców pojazdów bojowych, systemów przeciwlotniczych oraz radarów.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 12.05.2026, 20:10:00
  • 93
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    inwestycje
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 13.05.2026, 19:04:22 via Wykop
  • 1
Będzie co przekazywać Ukrainie XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88 12.05.2026, 16:23:50
  • 2
Pytanie do ekspertów
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #polska

Czy dostrzegasz w codziennym życiu korzyści z przyznania Polsce pożyczki KPO

  • Tak jest lepiej 58.0% (58)
  • Nie, nic się nie zmieniło 42.0% (42)

Oddanych głosów: 100

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
12.05.2026, 16:37:56 via Wykop
  • 3
@DJEVEL88: Akurat tak, https://grudziadz365.pl/pl/11_wiadomosci/101627_przegubowe-elektryki-wyjada-na-ulice-grudziadza-zobacz-co-oferuja-pasazerom.html

Całkowity koszt przedsięwzięcia to blisko 25,7 mln zł. Aż 90% kosztów zakupu autobusów pokryło dofinansowanie z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Pozostała część środków pochodzi z pożyczki udzielonej przez NFOŚiGW.
tomasz-kalucki - @DJEVEL88: Akurat tak, https://grudziadz365.pl/pl/11wiadomosci/10162...

źródło: WhatsApp_Image_2026_05_11_at_11_.03

Pobierz
  • Odpowiedz
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
12.05.2026, 16:52:16 via iOS
  • 7
@DJEVEL88: kluby dla swingersow sa w końcu dobrze wyposażone dzięki KO
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Piotr Grzelczak

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking