Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dddpajak
dddpajak

dddpajak

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4728
  • Znaleziska 4212
  • Mikroblog 516
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1

386

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

Pokaż treści 18+

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

W Nowym Dworze (dolnośląskie) pies wbiega na posesję i zagryza biegającego po podwórku chihuahua.

WielkiNos
z
tvn24.pl
dodany: 12 godz. i 33 min temu
  • 74
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    truestory
  • #
    dolnoslaskie
  • #
    polska
dddpajak
dddpajak
dddpajak 6 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@kochy: gdyby to byly moje psy to bym skakal po tym kundlu az by flaki z niego wyszly.

421

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 12:32:11
  • 153
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
dddpajak
dddpajak
dddpajak 13.06.2026, 23:24:22 via Wykop
  • 2
@thorgoth: za dzieciaka spedzalem wakacje u dziadkow na wiosce, gdy zmarla moja 91 letnia prababcia dziadek poszedl po sasiadki, nastepnie kobiety ja przebraly I ulozyly w drugim pokoju. Nastepnie poszlismy spac.
dddpajak
dddpajak
dddpajak 13.06.2026, 23:25:53 via Wykop
  • 0
@heinrich-von-spychow: jedyny minus takiego rozwiazania to chyba tylko swieto zmarlych I tabun ludzi.

611

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

NFZ nie zwróci 100 tys zł. za lot do Monachium po surowicę dla 16-latka

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez żmiję lewantyńską. Płatnikiem za przelot był krakowski szpital. I pieniędzy nie odzyska. Narodowy Fundusz Zdrowia nie zamierza bowiem zapłacić za transport lotniczy leku dla 16-latka.

potspodpach
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 12.06.2026, 16:20:04
  • 230
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    szpital
dddpajak
dddpajak
dddpajak 13.06.2026, 18:05:47 via Wykop
  • 0
@Cichoboprzydziezdzicho: na kazdej paczce fajek siedzi podatek, w sumie 80-85%, gdzie 60% to sama akcyza. Przy sprzedazy kazdej paczki panstwo dostaje okolo 17/18 zl. Co panstwo ma z tego ze jakis debil trzyma nielegalnie weze? Gdyby nawet ich dzieci sprzedal to panstwo nie zobaczy z tego nawet zlotowki?

496

Fabryka kredek i ołówków Bambino - Fabryki w Polsce

Fabryka kredek i ołówków Bambino - Fabryki w Polsce

Czy wiesz, że Bambino to polska marka? Produkcja od ponad 130 lat odbywa się w Pruszkowie. Pamiętaj o tym robiąc zakupy na nadchodzący Dzień Dziecka!

FabrykiwPolsce
z
youtube.com
dodany: 21.05.2026, 06:54:49
  • 64
  • #
    fabrykiwpolsce
  • #
    dzieci
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
dddpajak
dddpajak
dddpajak 21.05.2026, 12:21:14 via Wykop
  • -5
@mnvt: nie wiem jak jest teraz, ale z tego co pamietam z czasow gdy ich uzywalem to to byly c--j nie kredki.
ukojenie
ukojenie
20.05.2026, 18:07:40
  • 215
#m--f #c---i #pepe
ukojenie - #m--f #c---i #pepe

źródło: 1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dddpajak
dddpajak
dddpajak 21.05.2026, 05:21:05 via Wykop
  • 0
@TompsonzPolski: oczy ma za blisko siebie.
  • Odpowiedz

235

Co się dzieje z rękojmią po likwidacji dewelopera?

Co się dzieje z rękojmią po likwidacji dewelopera?

Rękojmia za wady fizyczne nieruchomości obowiązuje przez 5 lat. Co jednak w sytuacji, gdy w tym czasie firma przestanie istnieć i czy Deweloperski Fundusz Gwarancyjny uratuje oszczędności?

kasia-nowak85
z
gazetaprawna.pl
dodany: 15.05.2026, 07:50:56
  • 66
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
dddpajak
dddpajak
dddpajak 15.05.2026, 10:07:13 via Wykop
  • 0
@czytam_tylko_naglowki: lepiej placic kary i pisac na wykopie.

694

Więźniowie w Polsce dostaną jeszcze lepsze obiady

Więźniowie w Polsce dostaną jeszcze lepsze obiady

W szpitalach mogą tylko pomarzyć

nickjuzmam
z
bezprawnik.pl
dodany: 10.05.2026, 13:15:53
  • 186
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
dddpajak
dddpajak
dddpajak 10.05.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 10
Kto im daje prawo glosu? Smiecie spoleczne, degenaraci, zlodzieje, bandyci, it'd. kto woggle ten ludzki smiec pyta o zdanie?
Piotrek7231
Piotrek7231
08.05.2026, 02:01:19
  • 271
Piotrek7231

źródło: HDxucdaWcAAzKpo

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dddpajak
dddpajak
dddpajak 08.05.2026, 10:28:08 via Wykop
  • 3
@Elaviart: masz zle podejscie. To nie antisemitism tylko judeorealism.
  • Odpowiedz
Pshemeck
Pshemeck
30.04.2026, 07:44:24
  • 589
Kobieta:

Chcę zajść w ciążę w wieku 18 lat.
„Zniszczysz sobie naukę w szkole średniej.”

Chcę zajść w ciążę w wieku 20 lat.
Pshemeck - Kobieta:

Chcę zajść w ciążę w wieku 18 lat.
„Zniszczysz sobie naukę w szk...

źródło: twitter-gif-2049441060456452381_69f30822d2838

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dddpajak
dddpajak
dddpajak 01.05.2026, 06:30:22 via Wykop
  • 0
@matt-online: zmienil bys zdanie gdyby to 5 minut zamienilo sie w najdluzsze 5 minut twojego zycia.
  • Odpowiedz

802

W 2025 roku wydano kolejne 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

W 2025 roku wydano kolejne 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

W zeszłym roku wydano 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców w Polsce. Czyli aktualnie państwo przyjmuje legalnie więcej imigrantów niż rodzi się dzieci. O ratowaniu demografii nie ma mowy bo wydano zaledwie 41,5 tys. zezwoleń dla kobiet w wieku rozrodczym.

dolina_korupcji
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2026, 22:00:41
  • 244
  • #
    imigranci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    statystyka
dddpajak
dddpajak
dddpajak 29.04.2026, 08:39:16 via Wykop
  • 24
Jaki jest plan rzadu jezeli chodzi o pokrycie zapotrzebowania na dostep do cipy dla ~200k chlopa (a to tylko jeden rok)? Legalizacja prostytucji? Rozbudowa wiezien I praca wiezniow? Czy tak jak zrobila to przykladowo wielka brytania - poswieca corki plebsu? Jezeli sa jeszcze jakies opcje to prosze mnie oswiecic.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dddpajak
dddpajak
dddpajak 29.04.2026, 18:35:25 via Wykop
  • 1
@masz_fajne_donice: zeby to bylo nawet i 10% tego co za pisu, pytanie jest dalej zasadne. Czyje dziury rzad poswieci dla 32.5k uciekinierow o niepewnej tozsamosci pochodzacych z krajow gdzie czesto gwalt i p-------a jest czyms akceptowalnym?
dddpajak
dddpajak
dddpajak 30.04.2026, 14:39:09 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: wiec jednak tyrania, mianowicie na szybko budujemy wiezienia i obozy pracy a na dluga mete militaryzujemy jakis odsetek populacji by w przyszlosci trzymala za morde plebs, tak jak bylo to w iranie I jak bedzie w przyszlosci w uk, francji, czy belgi? Jak latwo przychodzi ludziom oddanie wolnosci za miske jest przerazajace.

521

Masowe redukcje w fabrykach mebli w Polsce. Nawet giganci zwalniają

Masowe redukcje w fabrykach mebli w Polsce. Nawet giganci zwalniają

Coraz więcej ludzi traci pracę w branży meblarskiej, która jeszcze do niedawna była jednym z filarów polskiego eksportu. Zwalniają nawet rynkowi giganci. Jednym z nich jest Ikea, która właśnie zaczęła wręczać pierwsze wypowiedzenia pracownikom jednej z fabryk.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: 25.04.2026, 07:16:02
  • 150
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    meble
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    produkcja
dddpajak
dddpajak
dddpajak 26.04.2026, 11:09:42 via Wykop
  • -1
@dziacha: taka prawda, juz nawet nie o materialy chodzi. Ostatnio robilem kobiecie dwa progi (materialy+paliwo~£50), za robote wziolem £600. Dwa przyjazdy, jeden na dogadanie sie i mierzenie, drugi na montarz. Kobieta powiedziala ze bylo przedmna 4 "stolarzy" (skladaczy mebli), zaden nie wrocil. A ja nawet kolo stolarza nie stalem i £550 na czysto w ~5h. To ja naprawde sie zastanawiam ile musi miec prawdziwy stolarz na godzine £150/£200?

1205

Pepsi 0,3 - 14,99 wtf?

Pepsi 0,3 - 14,99 wtf?

Od dłuższego czasu patrzę na ceny napojów w restauracjach i to już jest jakiś kosmos. 14,99 zł za 0,3L Pepsi, kiedy obiad kosztuje 35 zł czyli napój to prawie połowa ceny dania. Serio? Dla mnie to koniec, nie kupuję już Pepsi, Coli ani nic z tych koncernów w restauracjach. To jest zwykłe przegięcie

marcin-login
z
wykop.pl
dodany: 24.04.2026, 18:39:34
  • 493
  • #
    januszebiznesu
  • #
    patologia
  • #
    absurd
dddpajak
dddpajak
dddpajak 26.04.2026, 10:25:27 via Wykop
  • -1
@talmudyczny_triumfalizm: w szkocji ci dzbanek wody z lodem na dziendobry za darmo stawiaja, wiec o wode z cytryna juz nie pytasz. A I dolewka tez jest za friko.

849

Lekarze, myjcie ręce, czyli historia doktora Ignáca Semmelweisa

Lekarze, myjcie ręce, czyli historia doktora Ignáca Semmelweisa

Jeszcze w XIX w. lekarze opiekowali się rodzącymi kobietami i operowali w surdutach brudnych od krwi i ropy, byli dumni z tego, że nie myją rąk, a śmiertelność z powodu zakażeń przypisywali działaniu fluidów i miazmatów. Wezwanie do przestrzegania higieny traktowali jako wymysł wariata.

Piotr_Gasiorowski
z
eksperymentmyslowy.pl
dodany: 24.04.2026, 07:34:08
  • 135
  • #
    medycyna
  • #
    semmelweis
  • #
    poloznictwo
  • #
    zakazenia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    historianauki
dddpajak
dddpajak
dddpajak 25.04.2026, 09:03:47 via Wykop
  • -1
@Faszola: ja slyszalem ze jak anglicy tam dotarli to oni juz od dawna srali do gangesu.

1767

Tucker Carlson udostępnia nagranie przedstawiające żołnierzy IDF..

Pokaż treści 18+

Tucker Carlson udostępnia nagranie przedstawiające żołnierzy IDF..

Tucker Carlson udostępnia nagranie przedstawiające żydowskich zbrodniarzy IDF wyśmiewających nabożeństwa chrześcijańskie.

jackpir
z
theworldwatch.com
dodany: 24.04.2026, 19:29:30
  • 139
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    nwo
dddpajak
dddpajak
dddpajak 25.04.2026, 08:57:46 via Wykop
  • 0
Ale jak mozna sie dziwic takimi filmikami? Od lat uciekaja tam najwieksze lachudry, przestepcy I zboczency. Czego wymagacie od ludzi ktorzy przyjmuja ich z otwartymi ramionami(o ile ww maja kase), albo od potomkow obydwu tych grup?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2170

Prezes Zondacrypto od tygodnia siedzi już w Izraelu

Prezes Zondacrypto od tygodnia siedzi już w Izraelu

Przemysław Kral, szef upadającej giełdy kryptowalut Zondacrypto, od tygodnia jest już w Izraelu ustalił Onet.

DuchZoliborza
z
onet.pl
dodany: 24.04.2026, 04:44:24
  • 294
  • #
    polska
  • #
    zonda
  • #
    bitcoin
  • #
    kryptowaluty
dddpajak
dddpajak
dddpajak 25.04.2026, 03:07:22 via Wykop
  • 0
@qajajaj: I majdanek, tak woggle to niech dzialke oddaja, nawet zapakowac im te baraki na kontenery I do zydowa wyslac, na pl koszt - bedzie taniej na dluzsza mete. Zostawic statek ufo zeby juz tam w kosciach nie grzebac, zeby jap nie darli (moze w przyszlosci jak juz troche ta sprawa przyschnie).

390

Brud i zaniedbanie w UK oczami Polaka

Brud i zaniedbanie w UK oczami Polaka

Fragment codziennego życia w UK

chmielman
z
instagram.com
dodany: 23.04.2026, 10:03:57
  • 130
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    heheszki
  • #
    anglia
dddpajak
dddpajak
dddpajak 24.04.2026, 09:51:57 via Wykop
  • 0
@chmielman: niewiem gdzie w polsce stacjonujesz, ale ja po raz pierwszy w zyciu w uk widzialem o 6:30 rano na przystanku w drodze do roboty, kobiete ~lvl50, normalnie ubrana (nie zulice), taka typowa matke kolegi, ktora wymiotuje na chodnik wracajac z after party. Przeciez jakby to byla moja matka to one by sie ze wstydu zalamala.
dddpajak
dddpajak
dddpajak 24.04.2026, 09:57:54 via Wykop
  • 2
@bonn: jezeli szukasz mieszkania/domu w uk to jest trik ktory pozwoli ci wybrac dobra okolice. Jest to ranking publicznych szkol, mianowicie patologia=dol rankingu, normalni ludzie top 15/20% rankingu.

395

Dokumentacja medyczna pół miliona Brytyjczyków wystawiona na sprzedaż w Chinach

Dokumentacja medyczna pół miliona Brytyjczyków wystawiona na sprzedaż w Chinach

Minister technologii powiedział Izbie Gmin, że zanonimizowane informacje z UK Biobank są wystawione na sprzedaż na platformie Alibaba.

EarpMIToR
z
theguardian.com
dodany: 23.04.2026, 15:17:49
  • 43
  • #
    swiat
  • #
    uk
  • #
    chiny
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    medycyna
dddpajak
dddpajak
dddpajak 24.04.2026, 09:29:18 via Wykop
  • 1
@hszan: raz w zyciu dzwonilem na nhs24(bedac 15lat+ w uk) i musialem prosic o osobe ktora mowi po angielsku. Nie wnikam gdzie ten pajet siedzial moze i w londynie ale nichuja ani on mnie ani ja jego nie moglem zrozumiec.
dddpajak
dddpajak
dddpajak 24.04.2026, 09:45:13 via Wykop
  • 1
@marcinekq: co wiecej tego typa co stworzyl ten komputer do rozkodywania szyfru w oparciu o odkrycia polakow pozniej zaszczuli za bycie gejem do tego stopnia ze sie sam o-----l. BTW jeszcze nie tak dawno ta cala lewacka, tolerancyjna europa (niemcy, uk) pakowali gejow do paki, a teraz z fredzlami w dupach paraduja i od homofobow wszystkich wyzywaja. Niewiem jak jest z niemcami (niewielu ich poznalem), ale brytyjczycy nie maja nic

1657

Jestem motorniczym i chciałbym napisać parę słów o psach agresywnych w tramwaja

Jestem motorniczym i chciałbym napisać parę słów o psach agresywnych w tramwaja

Niestety, pasażerowie z takimi psami notorycznie podróżują tramwajami bez wymaganych prawem zabezpieczeń. Nierzadko osoby te jednocześnie spożywają alkohol, są agresywne i opryskliwe, gdy zwraca się im uwagę.

Casuel
z
epoznan.pl
dodany: 20.04.2026, 08:44:03
  • 253
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bekazpodludzi
dddpajak
dddpajak
dddpajak 20.04.2026, 22:25:06 via Wykop
  • 5
@odomdaphne5113: powinna z-----c babie lepe na ryj w ramach obrony wlasnej.
dddpajak
dddpajak
dddpajak 21.04.2026, 07:47:57 via Wykop
  • 0
@odomdaphne5113: dlatego baba bedzie dalej gryzla ludzi psem.
dddpajak
dddpajak
dddpajak 21.04.2026, 08:00:47 via Wykop
  • 0
@odomdaphne5113: tramwajem nie jechalem od minimum 20 lat, a to ze pies jest p------y i calkowicie poza kontrola to wina agresywnej starej baby. Zadzwoniliscie wiec po policje?

397

Nadchodzi obowiązkowa rejestracja i czipowanie kotów

Nadchodzi obowiązkowa rejestracja i czipowanie kotów

Szykujcie się na wizytę u weterynarza rząd wprowadza obowiązek rejestracji kotów w ogólnopolskiej bazie danych. Nowe przepisy mają ukrócić problem bezdomności zwierząt i ułatwić właścicielom odnalezienie uciekinierów, ale oznaczają też nowe formalności dla posiadaczy pupili.

Kruk_
z
polskieradio24.pl
dodany: 28.03.2026, 13:40:53
  • 245
  • #
    polska
  • #
    koty
  • #
    zwierzeta
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
dddpajak
dddpajak
dddpajak 29.03.2026, 19:01:52 via Wykop
  • 2
@polano: kiedys, lata temu, ogladalem na yt ze na gryzonie w miastach najlepsze sa lisy. Ponoc unikaja ludzi i psow, nie czepiaja sie smietnikow, ptactwo sobie radzi, gdy jest za duzo latwo odlowic.
dddpajak
dddpajak
dddpajak 29.03.2026, 20:35:31 via Wykop
  • 0
@Polankowicz: uwazaj zeby ci w ocieplenie na dachu nie weszla bo bedziesz polowal.

767

Dlaczego kobiety w Polsce rzadziej oddają krew [analiza]

Dlaczego kobiety w Polsce rzadziej oddają krew [analiza]

Po dodaniu poprzedniego znaleziska opisującego statystyczną dysproporcję pomiędzy mężczyznami a kobietami w Polsce w obszarze krwiodastwa postanowiłem zbadać przyczynę tego stanu rzeczy. W artykule przeprowadzam analizę porównawczą pomiędzy Polską a innymi dużymi krajami europejskimi oraz USA.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 28.03.2026, 19:54:18
  • 352
  • #
    zdrowie
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    medycyna
  • #
    krwiodastwo
  • #
    gruparatowaniapoziomu
dddpajak
dddpajak
dddpajak 29.03.2026, 18:53:38 via Wykop
  • 1
@MistrzCietejRiposty: dokladnie taka jak wyzej napisales jest moja matka. Dodatkowo jezeli ma zielone to gdyby tam nawet staruszka szla, albo ruszenie doprowadzilo by do korka to ona i tak jedzie, a pozniej jest oburzona. Dodatkowo majac pj od ~25 lat, parkowania nie opanowala do dzisiaj, o kopercie to mozesz zapomniec chyba ze jest miejsce na 2 auta.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.08.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking