Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kadves

kadves

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12862
  • Znaleziska 1028
  • Mikroblog 11834
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 8
kadves
kadves przedwczoraj, 04:09:14
  • 7
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że rozwój medycyny uczynił życie mniej fascynującym?

Kiedyś ludzie żyli z większą niepewnością. Nie wszystko dało się zdiagnozować, przewidzieć czy wyleczyć. Dzisiaj od odpowiedzi często dzieli nas jedno badanie i kilka minut czekania na wyniki.

Lepiej dla zdrowia, ale jakoś mniej miejsca zostało na tajemnice. Kiedy ostatnio medycyna naprawdę was czymś zaskoczyła?

W
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves
Autor
przedwczoraj, 04:19:25 via Android
  • 5
@cebekk: to odpowiedź na ten post ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://wykop.pl/wpis/86611533/jestem-jedyna-osoba-przed-trzydziestka-ktora-uwaza
@scriptum_nox +391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania,
więcej
  • Odpowiedz
Barakun91
Barakun91
21.06.2026, 08:02:18
  • 162
#mecz #mundial
KRYCHOWIAK NO TO JEST RYZYKO ZAGAPIŁ SIĘ BEDNAREK I MOŻE BYĆ DWA ZERO CO MYŚMY ZROBILI JEZUS MARIA
Barakun91 - #mecz #mundial 
KRYCHOWIAK NO TO JEST RYZYKO ZAGAPIŁ SIĘ BEDNAREK I MOŻE ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 21.06.2026, 14:29:42 via Wykop
  • 0
@KebabZostrymSosem: mając dodatkowy chromosom ciężko, żeby typ posiadał lepszą analizę xD
  • Odpowiedz
kadves
kadves 21.06.2026, 14:31:19 via Wykop
  • 1
@Ucho1899: mam dokładnie tak samo, po mimo, że czysto piłkarsko byli gorsi zawodnicy od niego, to betoniarek ze swoim wyrazem twarzy jest dla mnie symbolem przegrywu i wszystkiego co złe w polskiej defensywie xD
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
21.06.2026, 14:26:15
  • 5
#sport #pilkanozna #mecz #mundial #ligamistrzow #ankieta #wspomnienia
tomwick55 - #sport #pilkanozna #mecz #mundial #ligamistrzow #ankieta #wspomnienia

źródło: 1000033168

Pobierz

Czy pamiętasz tego piłkarza?

  • Tak 86.9% (53)
  • Nie 13.1% (8)

Oddanych głosów: 61

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 21.06.2026, 14:27:49 via Wykop
  • 6
@tomwick55: Juliusz Cezar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
21.06.2026, 14:21:15
  • 2
Mógłby mi ktoś wytłmuaczyć o co chodzi z Ancelottim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 21.06.2026, 14:27:27 via Wykop
  • 2
@PROponujek: + 1
  • Odpowiedz
kadves
kadves 21.06.2026, 09:34:27
  • 21
To jest gigant mentalu, tytan psychiki, heros odporności, człowiek z głową odlaną z betonu i charakterem kutym w stali. Wojownik, gladiator, lider, dowódca, lokomotywa emocjonalna tej drużyny. Kiedy inni pękają, kruszeją, miękną i gasną, on wchodzi na pułap nadludzki. Facet odporny na presję, turbulencje, kryzysy, gwizdy, śnieg z deszczem i prawa grawitacji.

Zdjęcie niepowiązane

#mundial #reprezentacja #mecz #borek
kadves - To jest gigant mentalu, tytan psychiki, heros odporności, człowiek z głową o...

źródło: betoniarek

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
21.06.2026, 09:36:23 via Wykop
  • 21
@kadves:
thority - @kadves:

źródło: anolkr

Pobierz
  • Odpowiedz
Vaze363
Vaze363
21.06.2026, 09:40:53 via Wykop
  • 2
@kadves: O najlepszy obrońca w europie
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
20.06.2026, 09:38:15
  • 139
Karol "ŚCIGAJO MNIE" Nawrocki idealnie odegrał rolę Rosji w skłóceniu między sobą Ukriany i Polski. Kacapy zyskały propagandowe paliwo a Polska g*wno xD kontrqktu na odbudowę Ukrainy zobaczymy jak świnia niebo. Bezsensowny gest w czasach wojny. Dlatego właśnie to Niemcy, Brytyjczycy i Francuzi będą decydować o dalszych losach Europy i Ukrainy a nie Polska która cały czas żyje przeszłością #bekazpisu #polityka
szmichal - Karol "ŚCIGAJO MNIE" Nawrocki idealnie odegrał rolę Rosji w skłóceniu międ...

źródło: 1000072853

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 20.06.2026, 17:40:08 via Android
  • 1
@Cechini_Mistrz: Ty ignorancie historyczny, który sąsiad miałbyc dla nas mocarstwem humanitarny? Niemcy które nas atakowały, Rosja która nas atakowała, marionetkowa Słowacja która nas atakowała, marionetkowe Czechy którym zabraliśmy Zaolzie, państwa bałtyckie wchłonięte przez Sowietów , czy Rumunia która była pod silnymi naciskami Niemiec i pomimo tego częściowo pomogła?
  • Odpowiedz
reniuuu5
reniuuu5
reniuuu5
20.06.2026, 07:30:18
  • 118
Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i Polaków - plusujesz #polska #polityka #wojna #wojsko
reniuuu5 - Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i ...

źródło: IMG_1139

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 20.06.2026, 17:25:28 via Android
  • 0
@Kskskkdkdkk: tak, zapytaj Pana Jerzego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kadves
kadves 19.06.2026, 04:50:09
  • 25
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #wojna #ukraina #orkowie #humrobrazkowy
kadves - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #wojna #ukraina #orkowie #humrobrazkowy

źródło: 1000010291

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebson
ebson
19.06.2026, 05:02:56 via Wykop
  • 6
@kadves:
Cały świat:
Iron Dome, Sky Shield, Sky Sabre, Iron Fist, Aegis, Patriot, Rapier, Python, Apex Guard, Horizon Lock, Vortex Shield, Aero Fortress, Sky Warden, Sentinel Dome

ruzzia:
Stalnaya Kryshka
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
19.06.2026, 05:23:27 via Wykop
  • 29
@kadves: "mamy Żelazną Kopułę w domu"
thegoodguy - @kadves: "mamy Żelazną Kopułę w domu"

źródło: żelaznoje kopułskoje

Pobierz
  • Odpowiedz
Cygan12345
Cygan12345
Cygan12345
18.06.2026, 14:42:01
  • 60
Aż się ciepło na sercu robi, że już za rok publiczne media w kraju będą wyglądać w tak rzetelny sposób
#polityka
Cygan12345 - Aż się ciepło na sercu robi, że już za rok publiczne media w kraju będą ...

źródło: 4638

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 18.06.2026, 20:17:03 via Android
  • 1
@Kawa_z_cynamonem: chcą żeby dokończył dzieła XDD
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
18.06.2026, 04:09:30
  • 1166
#rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O
Nusantara - #rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O

źródło: Screenshot 2026-06-18 at 11.06.40 am

Pobierz
Nusantara - #rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 18.06.2026, 08:26:25 via Android
  • 1
@Nusantara: Niemcy nie mieli swojego wunderwaffe i latających spodków, za to orkowie już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kadves
kadves 18.06.2026, 08:23:40
  • 32
Nie ma takiego dowodu powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona funtów dla człowieka który wskaże cień dowodu, że Siły Zbrojne Ukrainy wiedziały o rafineriach przeciwlotniczych Federacji Rosyjskiej.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna #orkowie #heheszki
kadves - Nie ma takiego dowodu powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona funtów...

źródło: 1000010271

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
18.06.2026, 08:27:30 via Wykop
  • 15
@kadves: brauniarze dostają sraczki że niezwyciężona matuszka rassija dostaje oklep
  • Odpowiedz
Spioszeq
Spioszeq
18.06.2026, 08:31:15 via Wykop
  • 7
@Bill_Kilgore:
Póki kasa z kremla plynie to mają pewnie wywalone. Kupowanie agitujacych małp to jakiś promil wydatków na zbrojenie
  • Odpowiedz
kadves
kadves 15.06.2026, 18:31:56
  • 3
Sorry, ale #kanapowcy to ten projekt pod względem przemian nie przebije. Czterech sprawnch chłopaków, dwie sprawne dziewczyny + blondyna dla atencji i wielce #mieczaki . Oczywiście nie zabrakło rodzynka w postaci #atencyjnyrozowypasek z samodiagnozą depresji XDDD

#mieczaki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziurawy_klapek
dziurawy_klapek
dziurawy_klapek
16.06.2026, 21:39:16 via Wykop
  • 0
@kadves: no coś musiała wymyślić żeby uzasadnić farmienie atencji xD
  • Odpowiedz
kadves
kadves 13.06.2026, 19:18:29
  • 0
Brzydka walka, Rondosiowi brakło chłodnej głowy
#boks #polskaligaboksu
kadves - Brzydka walka, Rondosiowi brakło chłodnej głowy 
#boks #polskaligaboksu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 12.06.2026, 19:32:12
  • 1
Świetny jest ten Kulya, dobrze się to ogląda
#boks #polskaligaboksu
kadves - Świetny jest ten Kulya, dobrze się to ogląda 
#boks #polskaligaboksu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
11.06.2026, 08:28:26
  • 607
#polityka Lech Kaczyński przepraszał Tuska za te słowa Kurskiego. A teraz na pełnej bo już mają w to wywalone
badreligion66 - #polityka Lech Kaczyński przepraszał Tuska za te słowa Kurskiego. A t...

źródło: 1000052995

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 11.06.2026, 18:18:59 via Android
  • 1
@badreligion66: Ten ściek powinien być prawnie zakazany i nie byłaby to żadna cenzura. To g---o jawnie sieje dezinformację i szerzy nienawiść swoimi wypocinami.

Odnośnie Polaków w służbie Wermachtu polecam rzeczowy materiał...
kadves - @badreligion66:  Ten ściek powinien być prawnie zakazany i nie byłaby to żad...
  • Odpowiedz
kadves
kadves 11.06.2026, 04:34:37
  • 1
Urbański to prze kot, tym bardziej, że Ukrainiec był bardzo wymagający. Szkoda, że Tutak nie ustrzelił Bereźnickiego xD.

#boks #polskaligaboksu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves
Autor
11.06.2026, 16:59:55 via Android
  • 0
@szkiribiri: nie no, jeszcze Durkacz przecież jest :v
  • Odpowiedz
kadves
kadves 11.06.2026, 16:52:58
  • 5
Nie wiem skąd oburzenie, że magical był w sejmie. Przecież idealnie pasuje do takich postaci jak Szmatecki i Mejza. Władca Wielkiej Lechii, czyli Snussolini ma więcej za uszami niż tucznik ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves 10.06.2026, 19:04:02
  • 0
Wie ktoś jakie są warunki na orlej od Granatów do przełęczy Krzyżne? Głównie chodzi mi o to czy jest jeszcze zalegający śnieg.
#tatry #gory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kadves
kadves
Autor
10.06.2026, 19:59:09 via Android
  • 0
@chodzepodgore: ok :( dzieki
  • Odpowiedz
kadves
kadves
Autor
11.06.2026, 04:46:14 via Android
  • 0
@w00nski: dzięki :)
  • Odpowiedz
kadves
kadves 09.06.2026, 19:45:14
  • 5
Dobrze, że AJ wziął do siebie opinie widzów. Zrozumieć nie mogę natomiast po co tam jest nr 34 (Filip?). Wysportowany i wygadany chłop w żadnym stopniu nie wpisujący się w definicje mięczaka.
#mieczaki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziurawy_klapek
dziurawy_klapek
dziurawy_klapek
09.06.2026, 20:25:58 via Wykop
  • 1
@kadves: albo ta czarna d------a, która w sumie wypowiedziała z 10 słów przez wszystkie odcinki
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
09.06.2026, 20:51:46 via iOS
  • 5
@kadves: @dziurawy_klapek jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wyobrażacie sobie tych grubych, brzydkich ludzi jako darmowych modeli do reklam Oyche? Nie? No właśnie. To wziął takich co mu będą robić za friko promocje.
michalxd21 - @kadves: @dziurawy_klapek jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pienią...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
kadves
kadves 08.06.2026, 19:11:28
  • 12
Ja pier*ole XDDD "uwielbiam" kobiece profile poświęcone górom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie AI ..
#tatry #gory #atencyjnyrozowypasek
kadves - Ja pier*ole XDDD "uwielbiam" kobiece profile poświęcone górom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

T...

źródło: 1000010070

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaintWykopek
SaintWykopek
08.06.2026, 19:14:30 via iOS
  • 10
SaintWykopek

źródło: IMG_6111

Pobierz
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487
08.06.2026, 19:22:01 via Wykop
  • 7
@kadves: przeczytałam 'flying hoes' xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • :)

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.10.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking