Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret

ArchaicznyTaboret

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 815
  • Znaleziska 494
  • Mikroblog 321
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

1841

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Białostocka prokuratura przedstawiła Konradowi D., prezesowi Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nowe zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 1,65 mln zł. Za oszustwa prawomocnie skazany jest już twórca OMZRiK Rafał Gaweł. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym.

Makavlani
z
zero.pl
dodany: wczoraj, 09:32:23
  • 126
  • #
    omzrik
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
  • #
    informacje
  • #
    polska
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 15 godz. i 45 min temu via Wykop
  • -1
@BomBom: W sumie zdrowa różowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 14 godz. i 49 min temu via Wykop
  • -4
@Khorne_: Nikt nie mówi, że masz z nią chodzić na olimpiady matematyczne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2573

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze Szpitala Południowego, którzy chcą zeznawać przed rzecznikiem Naczelnej Izby Lekarskiej. Mówią o niedostatku nadzoru, o braku kompetencji, o wykonywaniu procedur ponad swoje możliwości i o pewnych zaniedbaniach, na które zwracano uwagę bez efektu. (...) Bali się mówić wcześ

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:34:23
  • 253
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 22
Efekt domina ;-) Tuskoboty jak zdarta płyta powtarzają za tuskiem i świtom, że dr Emil jest niewiarygodny i dlaczego wcześniej nie poinformował o nieprawidłowościach... No i jak to by się skończyło w politycznym grajdole? Stracił by pracę jeszcze szybciej niż miało to miejsce a wszystko zostało by zamiecione pod dywan. To jest oczywiste i logiczne, ale nie dla trolli i betonowych wyznawców.

Wystarczy, że znalazł się jeden odważny i pokazał, że można.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3534

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 08:21:04
  • 434
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret przedwczoraj, 12:09:57 via Wykop
  • 119
@Wyemancypowanykalafiorek: Oczywiście, że nie chcą i dają temu jasny wyraz. Nie podejrzewam KO za bycie kompletnymi idiotami. Tusk nie chce dalszej władzy bo kraj jest tak zadłużony, że znacznie wygodniej krzyczeć z ławki opozycyjnej jaki to pis jest zły niż realnie coś zmienić. Dlatego ostatnie chwile jadą po bandzie na maksa i kradną tyle co mogą. Na sam koniec złodziej będzie krzyczał "łapać złodzieja".
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret przedwczoraj, 15:13:40 via Wykop
  • 43
@filip_k5: Tak tak, tak samo jak rozliczenia pisowców xd Bajki dla młokosów i gawiedzi. Nikt nikogo nie rozliczał, nie rozliczył i nie będzie rozliczać. Nie w tym życiu. Wszystko w imię zasady: "My nie ruszamy waszych, Wy nie ruszacie naszych".
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20 godz. i 55 min temu via Wykop
  • -1
@qdry: Ale to ty dzwonisz oski

480

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Lekarz i radny Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku mazowieckim Krzysztof Żochowski jest od 18 lat dyrektorem szpitala w Garwolinie, gdzie w ubiegłym roku zarobił ponad milion złotych Xd Ten to potrafi zdefraudować publiczne pieniądze

Vraagno
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.06.2026, 23:28:32
  • 116
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    pis
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 24.06.2026, 07:49:04 via Wykop
  • -1
@prawde_powiadam_Wam: W punkt :) Chyba najtrafniejszy komentarz polityczny jaki ostatnio przeczytałem na tym portalu.
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 24.06.2026, 07:51:59 via Wykop
  • -1
@eSUBA94: Nie wiem za co masz minusy bo to oczywista prawda.
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 24.06.2026, 08:55:05 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: Nie przejmuj się. Boty i barachło, nic więcej.

777

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 23.06.2026, 19:21:13
  • 264
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 24.06.2026, 07:54:31 via Wykop
  • -3
Jak dla mnie to może i kosztować 100 zł, bo nie piłem i nie pije tego gazowanego syfu xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2104

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.06.2026, 18:05:22
  • 422
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 23.06.2026, 19:12:44 via Wykop
  • 2
Banda frustratów z małymi siusiakami co kompleksy odreagowuje w x letnich, stuningowanych autach rzekomej klasy premium. Czego oczekujecie do imbecyli co ledwo zdawali z klasy do klasy, znajomości podstawowej fizyki czy autorefleksji? Zakaz kierowania pojazdami nie działa i to wielokrotnie zostało udowodnione. Wystarczy wprowadzić bezwzględną odsiadkę z zarzutem usiłowania pozbawienia życia o zamiarze ewentualnym. Inaczej nic tych durni nie utemperuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Trao
Trao
Trao
23.06.2026, 10:18:34
  • 11
widziałem, że kolega rano został przydzielony do nowego ticketa, ale była już 12:00 a on go nawet nie zaczął i coś na yt oglądał no to go p--------m do kierownika i teraz ma rozmowę (。◕‿‿◕。). Pewnie go w--------ą, bo to już trzeci przypadek, kiedy muszę zgłaszać tego lenia. Czemu ludzie nie potrafią zrozumieć prostej zasady - przychodzisz na 8h do pracy to się angażuj na
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 23.06.2026, 14:23:22 via Wykop
  • 0
@Trao: A mnie wyzywali tutaj od najgorszy jak opisałem p------------e kolegi-zakolaka do sm'a xD
  • Odpowiedz

1061

Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Chorzy kierowani na oddział z przyszpitalnej poradni otrzymują odległe terminy przyjęcia. Natomiast pacjenci ze skierowaniami z prywatnego gabinetu jednego z lekarzy są czasami przyjmowani z dnia na dzień.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 07:55:46
  • 83
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    warszawa
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 22.06.2026, 13:50:11 via Wykop
  • 0
E tam, jedna wypłata szarego lekarza. Nawet nie odczują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2827

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 295
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 22.06.2026, 07:44:59 via Wykop
  • 106
Uokik powinien dobrać się do d--y tym kombinatorom. To jest jawne wyłudzanie pieniędzy, szczególnie w momencie kiedy nie wiadomo o tym z góry.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

471

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:47:42
  • 187
  • #
    polityka
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 21.06.2026, 19:38:34 via Wykop
  • 10
Ukraińcy to nasi wrogowie i nic tego nie zmieni. Historia jasno pokazuje jak złowieszczym i okrutnym są narodem. Polska powinna natychmiastowo uciąć jakiekolwiek relacje z tym państwem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

933

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 183
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 21.06.2026, 17:35:07 via Wykop
  • 3
ukraińskie barachło, hatfu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1360

Lekarz z Głubczyc zarobił 1 mln 15 tys. zł w rok

Lekarz z Głubczyc zarobił 1 mln 15 tys. zł w rok

Bartosz Rudziński- lekarz ,radny powiatu Głubczyce Przychód z działalności lekarskiej - 1,015,923.93 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 20.06.2026, 09:42:51
  • 99
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 21.06.2026, 11:09:40 via Wykop
  • 3
@pilprzem: Jak to każdy? To batmanka nie miała racji, że tylko mała część tyle zarabia a reszta bieduje?

1794

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20.06.2026, 12:34:03 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20.06.2026, 12:42:19 via Wykop
  • 4
Upadlińcy nigdy nie byli i nie będą polskimi sprzymierzeńcami wbrew temu co od lat próbuję wmawiać skorumpowana władza (afera podkarpacka). Mają krew na rękach i są z tego dumni. Nie potrzeba kolejnej dziczy w EU.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 21.06.2026, 11:04:31 via Wykop
  • 0
@epicko: Ebać ukraińców i tych wszystkich leszczy co im włażą w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

908

Idą na rekord dekady: Zadłużenie szpitali rośnie do 34 mld zł!

Idą na rekord dekady: Zadłużenie szpitali rośnie do 34 mld zł!

Zadłużenie publicznych szpitali wzrosło do 34 mld zł i nadal rośnie. Eksperci ostrzegają, że tempo zadłużania przypomina wyścig o niechlubny rekord, a wiele placówek balansuje na granicy wypłacalności. Sytuacja grozi ograniczeniem usług i kolejnymi problemami finansowymi.

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 17:50:22
  • 93
  • #
    zdrowie
  • #
    szpitale
  • #
    finanse
  • #
    zadluzenie
  • #
    gospodarka
  • #
    system
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20.06.2026, 18:25:25 via Wykop
  • -1
Eh polaczki no i co z tego, że zadłużenia rosną... Panu dokturowi żałujecie na nowe porshe i kolejne mieszkanie na wynajem? Wstydu nie ma cie!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

971

Psy ze strzelnicy zagryzły kierowcę. Teraz szukają im nowy domów.

Pokaż treści 18+

Psy ze strzelnicy zagryzły kierowcę. Teraz szukają im nowy domów.

Psy już wcześniej były agresywne. Zaatakowały kobietę, która spacerowała po lesie z córką. Później dotkliwie pogryzły młodego mężczyznę i odgryzły mu uszy. "Część dokumentów zaginęła" tłumaczy prokurator Ewa Antonowicz.

Casuel
z
fakt.pl
dodany: 19.06.2026, 20:06:03
  • 157
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    prawo
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polska
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20.06.2026, 17:38:02 via Wykop
  • 3
Pamiętajcie, że właściciel to były policjant i dobry kolega komendanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

811

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Ministerstwo Zdrowia analizuje górny limit zarobków

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetagazeta.com
dodany: 19.06.2026, 09:34:50
  • 98
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polska
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20.06.2026, 14:18:02 via Wykop
  • 2
Niech sobie zarabiają, nie mam z tym najmniejszego problemu. ALE niech to działa na przejrzystych zasadach, tudzież:
- Nie używają nie swojego sprzętu (publicznego) do leczenia prywatnego
- Są wynagradzani za REALNIE przepracowany czas w przypadku podmiotów publicznych

To nie jest nic nadzwyczajnego, ot uczciwe i logiczne zasady a nie siedzenie na X etatach i wypłaty jak by pracowali jednocześnie w tych wszystkich miejscach.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

luke-dolla7
luke-dolla7
18.06.2026, 15:13:35
  • 978
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html
Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
luke-dolla7 - Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https:...

źródło: 1000030131

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20.06.2026, 13:06:55 via Wykop
  • 0
To chyba jakiś schizofrenik ten handlarzyna xD
  • Odpowiedz

2447

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 207
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 20.06.2026, 12:07:15 via Wykop
  • 2
Batmanka już wam wyjaśniła, że się mylicie i w ogóle to się czepiacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 92
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret
ArchaicznyTaboret 19.06.2026, 14:28:37 via Wykop
  • 2
@RenoJackson: Jest jedna zasadnicza różnica. Programista ma płacone z obcego kapitału tudzież nie dokładasz się do jego pensji. Tego samego nie można powiedzieć o konowałach, których pensje są finansowane z grubsza z pieniędzy publicznych. Także tak, mamy prawo a wręcz obowiązek zaglądać im do portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

archaiczny taboret

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking