Zawsze mi się marzyła jazda na motocyklu. Nie jakieś poganianie, ale jazda na fajnym klasycznym motocyklu, z fajnie brzmiącym silnikiem, chromami, taki vibe lat 80-90. Powolny crusing, cieszenie się starą maszyną. Taka na przyklad Honda CB750F. Są tylko dwa szkopuły. Pierwszy to taki, że za miesiąc ślub, potem w planach dziecko, budowa domu i wszystkie te odpowiedzialne rzeczy.. Więc na taki ruch raczej nie jest odpowiedni
Zawsze mi się marzyła jazda na motocyklu. Nie jakieś poganianie, ale jazda na fajnym klasycznym motocyklu, z fajnie brzmiącym silnikiem, chromami, taki vibe lat 80-90. Powolny crusing, cieszenie się starą maszyną. Taka na przyklad Honda CB750F. Są tylko dwa szkopuły. Pierwszy to taki, że za miesiąc ślub, potem w planach dziecko, budowa domu i wszystkie te odpowiedzialne rzeczy.. Więc na taki ruch raczej nie jest odpowiedni
















Polecacie jakieś kanały podróżnicze/wycieczkowe/biwakowe na moto? Preferuję polskie i nie musi ten ktoś zwiedzać świata, wystarczy nawet, że sobie po Polsce jeździ, nawet gdyby celem były tylko małe miasta, ale coś tam opowiada czasem o tym jak mu czas mija itd.
Od siebie wkleję dwa, na które ostatnio trafiłem:
1.
Krętymi drogami bardzo fajna inspiracja dla fajnych tras. I lubie po prostu sposób w jaki twórca opowiada.
Małaturystyka autor często biwakuje, ale oficjalnie, na kempingach. Mały kanał, osobiście jakoś przyjemnie mi się gościa ogląda i słucha.