Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fatalista1988

Fatalista1988

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22454
  • Znaleziska 588
  • Mikroblog 21866
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 6
Fatalista1988
Fatalista1988 przed chwilą
  • 0
Proszę zapamiętać ten moment, kiedy TVP, TVN i Republika mówią jednym głosem o aferze w Szpitalu Południowym, gdzie jakiemuś debilowi się pomyliło i zrobił sobie z publicznej placówki własny gabinet

Sytuacja jest piętnowana i słusznie, ale za niecałe dwa lata będzie to już przeszłość. Za dwa lata nie będzie takich afer. Znaczy: będą, ale nie dowiesz się o tym z TVP ani z Republiki. No, może z TVN

Za niecały rok, jak jakaś stacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988 4 godz. i 36 min temu
  • 315
O c--j XD

W TVN gorsza propaganda wiadomo...

#polityka #tvrepublika #bekazprawakow
Fatalista1988 - O c--j XD

W TVN gorsza propaganda wiadomo... 

#polityka #tvrepublik...

źródło: Zrzut ekranu (1226)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
4 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 6
@Trippynauta: Republika to akurat patostrim ( a na tym to ja się znam )
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
3 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@tomekruslan: 21.37 brutto za wpis - memy o żulach robię za darmo
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 5 godz. i 17 min temu
  • 6
Fenerbache - Górnik XD

#mecz #pilkanozna #sport #ekstraklasa #ekstraklasaboners
Fatalista1988 - Fenerbache - Górnik XD

#mecz #pilkanozna #sport #ekstraklasa #ekstra...

źródło: Disney Reaction GIF

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach
5 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 2
@galicjanin: muszą 1 mecz wygrać, a wszędzie będą nierozstawieni

już chyba prędzej raków będzie w LKE

górnik najprawdopodobniej wyląduje w LE albo nigdzie
  • Odpowiedz
sztach
sztach
5 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 3
@galicjanin: dla punktów najlepiej żeby Lech grał w LKE lub LM, LE nie ma sensu, za awans do fazy ligowej LM są, oidp, 3 punkty
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 6 godz. i 5 min temu
  • 21
Los, los! Grüß die Töchterchen

#danielmagical #patostreamy #raszei
Fatalista1988 - Los, los! Grüß die Töchterchen

#danielmagical #patostreamy #raszei

źródło: fryyh

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988 8 godz. i 26 min temu
  • 39
Ustalmy kilka faktów

Nie wiemy o co naprawdę poszło w Berlinie dopóki Mazurek ze Stanowskim nie powiedzą co mamy myśleć

BROŃCIE KRZYŻA! ( można blikiem )

#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
7 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 6
@Fatalista1988: Stanowski już powiedział, że KO dzięki Bąkiewiczowi ma jakiś sukces PRowy
framugabezdrzwi - @Fatalista1988: Stanowski już powiedział, że KO dzięki Bąkiewiczowi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
6 godz. i 43 min temu via iOS
  • 3
@Fatalista1988: Bąkiewicz wygrał bo płacze jak mała dziewczynka że go patrol pobił XD
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
9 godz. i 13 min temu
  • 6
#heheszki #polityka

Fajne te poczekalnie na SORze chyba się zapiszę do jakiejś partii ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Afrobiker - #heheszki #polityka

Fajne te poczekalnie na SORze chyba się zapiszę do j...

źródło: 1000006922

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988 9 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@Afrobiker: Bez kitu k---a co tu jest luksusowego ? Bo powiem ci że u mnie w mieście jak już przedostaniesz się z numerkiem z POZ to jest nawet lepsza poczekalnia
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 19 godz. i 43 min temu
  • 10
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #niemcy #urojeniaprawakoidalne #niemcy #neuropa
Fatalista1988 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #niemcy #urojeniapra...

źródło: NIE BĘDZIE NIEMIEC

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
19 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 10
@Fatalista1988: Tak jest dosłownie zawsze ich gotowość bojowa słabnie do zera momencie kiedy wjeżdżają jakieś służby, to już nawet ci odklejency z ostatniego pokolenia mieli więcej rigczu xD
  • Odpowiedz
SaperX
SaperX
19 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@Fatalista1988: Im ktoś bardziej drze mordę i 'sprawia wrażenie'/aktorzy - tym większa pi*da w świecie...
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 19 godz. i 56 min temu
  • 15
Jak to były elitarne bojówki ROG w Berlinie a dostały w------l w 3 minuty to nie chcę wiedzieć jakich rezerwistów mają w DPS

Chyba że Bąkiewicz ma jakieś emeryckie delta force zakitrane na poważne akcję

#polityka #wojna #bekazprawakow #niemcy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
19 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@HrabiaTruposz Dla nich oddychanie to w------l XD
  • Odpowiedz
filoop
filoop
20 godz. i 3 min temu
  • 14
Po 7 minutach od rozpoczęcia awantury przez bąkiewicza poleciał pasek o protescie za niecałe 3 godziny pod ambasadą. Po chwili eurodeputowany z pis zaczal jechac po niemacach na kamerce, wszyskto było ustawione.

To co teraz szmatecki z goskiem i córką bąkiewicza teraz o------------a pod MSZ to jest patologia, chca zeny Sikorski im otworzył drzwi i sie zdymisjonował, żądają ze teraz chca leciec do berlina bo bakiewicz jest w szpitalu "otoczony niemieckim wojskiem"
filoop - Po 7 minutach od rozpoczęcia awantury przez bąkiewicza poleciał pasek o prot...

źródło: zarublika

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988 20 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@filoop: Dzisiaj i tak na spokojnie
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 wczoraj, 15:38:36
  • 590
Chciałbym napisać, że ta banda debili się doigrała, ale znając życie, zradykalizuje się jeszcze mocniej.

Uważam, że Polska policja powinna działać w podobny sposób jak dzisiaj niemiecka. Żadne trzymanie krzyża nie daje immunitetu do robienia, k---a, chlewu pod ambasadą

Jeśli jest ktoś, kto broni tego typu zachowań i wierzy, że tam jest jakieś drugie, patriotyczne dno, to współczuję. Wystarczy zajrzeć poza bańkę, choćby do relacji mieszkańców Słubic, którzy opisują, jak ta hołota zwożona jest
Fatalista1988 - Chciałbym napisać, że ta banda debili się doigrała, ale znając życie,...

źródło: Zrzut ekranu (1222)

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
wczoraj, 15:44:13 via Wykop
  • 2
@Demon_Cleaner: Zanim oni doszli z tym krzyżem pod kamień to każdemu dookoła kto nie miał kamizelki oberwało się od nazistów i potomków Hitlera
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
wczoraj, 15:53:04 via Wykop
  • 4
@uncles: Tylko stali XD a żymian to wiadomo co . . .
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
20 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@AgentGRU: Dałem dla kontrastu - że jak ktoś robi gnój to nie ważne kim jest ma być glebowany
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 21 godz. i 1 min temu
  • 5
Dobrze że Podlasie i Podkarpacie nie graniczy z Niemcami bo oni k---a serio by byli gotowi granicę szturmować XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
21 godz. temu via Wykop
  • 10
@Fatalista1988: Szturm by trwał z 10 sekund i poległ patrząc na ich umiejętności bojowe :)
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
20 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@fidelio-fidelio: połowa zeszłaby na zawał i udar
  • Odpowiedz
MarekKoniarel
MarekKoniarel
21 godz. i 21 min temu
  • 0
#polityka nie śledziłem tematu: oni w ogóle mieli zezwolenie na pikietę ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988 21 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 2
@MarekKoniarel: Patrioci nie muszą
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 wczoraj, 11:14:02
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
wczoraj, 11:45:43 via Wykop
  • 9
@JoJoPrzypal:
Fatalista1988 - @JoJoPrzypal:

źródło: gyj

Pobierz
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
21 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@Matii323: Było - no przecież masz na screenie przyjacielu
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 23 godz. i 46 min temu
  • 56
Oberknurrenführer T. Sakiewicz stracił jeden garnizon pod Berlinem, ale nie powstrzymuje go to przed otwarciem drugiego frontu w Warszawie.

Możliwy atak frontalny na ambasadę niemiecką może skończyć się obskoczeniem w-------u już od polskiej policji

WOJNA NIGDY SIĘ NIE ZMIENIA.....

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #niemcy #tvrepublika #urojeniaprawakoidalne #neuropa
Fatalista1988 - Oberknurrenführer T. Sakiewicz stracił jeden garnizon pod Berlinem, a...

źródło: hyi

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
23 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 19
@Demon_Cleaner: Na tą chwilę tylko garnizon DPS ale podobno działkowcy na szybko robią trebusz z okolicznych drzewek owocowych
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
Autor
23 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@HrabiaTruposz: Z Brighton godzinka lotu - mogą zdążyć na spokojnie
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
23 godz. i 44 min temu
  • 13
sara connor opiedala kiełbasy terminatorom
#danielmagical
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988 23 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 5
@jacekparowka: Czy to pewna sprawa?
Fatalista1988 - @jacekparowka: Czy to pewna sprawa?

źródło: 9d34ca69157315294a626576154f31cf0140cf69e502150838666ed0d25e2ab0

Pobierz
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 wczoraj, 15:40:45
  • 10
O c--j Sakiewicz wycofuję Niemieckich reklamodawców - prędzej k----e bęben pęknie niż on nie weźmie pieniędzy XD

TANGO DOWN

#polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97
wczoraj, 15:44:32 via Wykop
  • 1
@Fatalista1988: Emeryci załatają dziurę.
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
wczoraj, 16:09:17 via Wykop
  • 4
@Fatalista1988: pewnie żadnych nie ma
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988 przedwczoraj, 21:52:34
  • 68
Tato, tato, tu jest napisane „Pokój strimerski”. A co to są te strimy?

- Siadaj, mała k---o, tatuś opowie ci niezłą historię, ale najpierw… masz może papieroska, kurde?

#danielmagical #patostreamy #raszei #primemma
Fatalista1988 - Tato, tato, tu jest napisane „Pokój strimerski”. A co to są te strimy...

źródło: ccff

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
przedwczoraj, 20:29:10
  • 0
Uwaga uwaga! Ruszyła sprzedaż odzieży firmowanej marką Rafatus! Kupujcie szybko bo pewnie się rozejdą jak świeże bułeczki.
Swoją drogą, macie jakieś ciekawe pomysły na kolejne serie ubrań? Jakieś pomysłowe wzory?
#rafatus #danielmagical #patostreamy #primemma
GrzegorzFlorydaOficjalnie - Uwaga uwaga! Ruszyła sprzedaż odzieży firmowanej marką Ra...

źródło: 1000003571

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988 przedwczoraj, 20:36:01 via Wykop
  • 40
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: Wolę merch dla prawdziwych koneserów
Fatalista1988 - @GrzegorzFlorydaOficjalnie: Wolę merch dla prawdziwych koneserów

źródło: ju

Pobierz
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
przedwczoraj, 11:37:54
  • 2
gdzie teraz jest goha i łuki? menelica cały czas u ciosa na cyprze?

#patostreamy
#danielmagical
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988 przedwczoraj, 19:44:00 via Wykop
  • 9
@Cutmjut: Za jace - tam każdy wyrok jest za jace
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.06.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking