
Szyba spadła z najwyższego budynku UE! Trzy samochody zniszczone w Warszawie

W nocy z niedzieli na poniedziałek warszawskie niebo znów zafundowało mieszkańcom nieprzyjemną niespodziankę. Z Varso Tower najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej wypadła duża szyba i runęła w dół na ulicę Chmielną.
z- 82
- #
- #
- #
- #
- #
- #




![Krowom niebo do pyska [fabularyzowany film dokumentalny z 1976 r.]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/a7571718b995231d370b19b92a0b2a415a47fc1085c243163ba4fb574a740510,w220h142.jpg)











