@perfumowyswir Oczekiwania wyników są już napompowane, nawet jak będą zajebiste ale trochę mniej to będzie spadek, tak jak teraz. Dodatkowo jest kryzys ropy, o którym nikt nie mówi, bo państwa hurtowo pozbywają się rezerw, które skończą się maksymalnie za kilka miesięcy, a ich odbudowa zajmie lata. Nawet jakby cieśnina została dziś w pełni odblokowana to odbudowa płynności to miesiące. Wydaje się, że recesja na jesień jest nieunikniona, a wtedy zamówienia będą
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez wykop.pl. Wierząc w jego tag #gielda, uwierzyłem że akcje micron będą ciągle rosły. Kupowałem akcje po 1050$... Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację
@badsector W pewnej wiosce mieszkał sobie gospodarz, który miał kurnik. Co noc do tego kurnika przychodził sprytny lisek i pożerał jedną kurę albo koguta, zależy na co miał chrapkę. I tak to trwało miesiącami, aż pewnego dnia gospodarz schwytał liska i zapytał: - Czy to ty wyjadasz stopniowo mój drób? Na co sprytny lisek odpowiedział: - Nie! A tak naprawdę to był on.
Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak Piotrek pije Red Bulla i mówi, że Red Bull najlepiej na niego działa. #latwogang
@sokool Lemoniada jak nazwa wskazuje, jest z cytryny. A takiej nawet nie ma w menu xd Co to za lemoniada truskawkowa? Wiśniówkę truskawkową też sprzedają?
Wariaty, co sie wczoraj o------o, przeżyłem incepcje XD Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,
Zawsze bawi mnie konfederata który narzeka na stan służby zdrowia, wojska, infrastruktury, projektów rozwojowych a potem opowiada o obniżaniu podatków i zwijaniu roli państwa
@Handstander12 Whataboutism na pełnej wjechał. Wprowadźmy erystykę i retorykę do powszechnej edukacji, bo mnie mierzi jak widzę raz po raz polityka lub innego ważniaka, który wjeżdża w poważną debatę tak oczywistą manipulacją nie odnoszącą się do meritum
Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡°͜ʖ͡°) Prowadzę badanie do pracy magisterskiej dotyczącej postaw wobec sztucznej inteligencji i potrzebuję Waszej pomocy :3
Wystarczy odpowiedzieć na 1 proste pytanie.
1. Czy często łapiesz się na baity i jesteś spermiarzem? Proszę
A my już tylko -20% na stracie
Głupio wam teraz?
#gielda