Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
njay

njay

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12911
  • Znaleziska 743
  • Mikroblog 12168
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 50
michalcorobisz
michalcorobisz
12.06.2026, 06:13:55
  • 31
Śmialiście się z nas gdy kupowaliśmy dziewice na 8$
A my już tylko -20% na stracie
Głupio wam teraz?
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 12.06.2026, 07:33:02 via Wypiek
  • 8
@michalcorobisz Chcieliście zarobić na głuptasach, którzy kupią SPCE, dlatego kupiliście SPCE. Wszystko zgodnie z planem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
10.06.2026, 16:14:55
  • 112
Chłop miesiąc temu wszedł na #gielda za 90% oszczędności życia (150k PLN) i wszystko na czerwono 🙁
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 10.06.2026, 17:44:20 via Wypiek
  • 13
@przegrywam_przez_miasto Dobrze zrobiłeś, zły tajming, klasyka. Hold, longterm wyjdziesz na tym dobrze
  • Odpowiedz
njay
njay 07.06.2026, 21:15:10
  • 37
Oj chyba synek załadowany w longi i pogłębianie krachu nie na rękę
#gielda
njay - Oj chyba synek załadowany w longi i pogłębianie krachu nie na rękę 
#gielda

źródło: 1000021605

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay
Autor
07.06.2026, 21:37:49 via Wypiek
  • 0
@Guezeman @sebinko No czyli wydaje się że jutro można robić zakupy bo jeszcze będzie kibel ale wszystkie ręce na pokładzie
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
07.06.2026, 06:14:21
  • 5
24 czerwca wyniki Microniarza, kupujeta pod wyniki?
#gielda
PodniebnyMurzyn - 24 czerwca wyniki Microniarza, kupujeta pod wyniki?
#gielda

źródło: IMG_9529

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 07.06.2026, 09:10:06 via Wypiek
  • 3
@perfumowyswir Oczekiwania wyników są już napompowane, nawet jak będą zajebiste ale trochę mniej to będzie spadek, tak jak teraz. Dodatkowo jest kryzys ropy, o którym nikt nie mówi, bo państwa hurtowo pozbywają się rezerw, które skończą się maksymalnie za kilka miesięcy, a ich odbudowa zajmie lata. Nawet jakby cieśnina została dziś w pełni odblokowana to odbudowa płynności to miesiące. Wydaje się, że recesja na jesień jest nieunikniona, a wtedy zamówienia będą
  • Odpowiedz
njay
njay 06.06.2026, 11:29:33
  • 33
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez wykop.pl. Wierząc w jego tag #gielda, uwierzyłem że akcje micron będą ciągle rosły. Kupowałem akcje po 1050$... Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay
Autor
06.06.2026, 11:42:53 via Wypiek
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment Na wkład własny w sam raz
  • Odpowiedz
njay
njay 05.06.2026, 19:44:21
  • 14
#gielda
njay - #gielda

źródło: 1000021548

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay
Autor
05.06.2026, 20:00:43 via Wykop
  • 3
@PokemonowyRambo: no odpowiedz proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

392

Przerażające odkrycie w krakowskim bloku. Kobieta przez 30 lat była więziona w p

Przerażające odkrycie w krakowskim bloku. Kobieta przez 30 lat była więziona w p

Krakowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie 50

Menelowe_plus
z
rmf24.pl
dodany: 02.06.2026, 11:51:45
  • 148
  • #
    krakow
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
njay
njay 03.06.2026, 08:03:30 via Wypiek
  • 57
@badsector W pewnej wiosce mieszkał sobie gospodarz, który miał kurnik. Co noc do tego kurnika przychodził sprytny lisek i pożerał jedną kurę albo koguta, zależy na co miał chrapkę. I tak to trwało miesiącami, aż pewnego dnia gospodarz
schwytał liska i zapytał:
- Czy to ty wyjadasz stopniowo mój drób?
Na co sprytny lisek odpowiedział:
- Nie!
A tak naprawdę to był on.
Malyburtownik
Malyburtownik
02.06.2026, 19:27:38
  • 110
#gielda Jak bedzie tutaj 20 plusów, bo wiadomo ze na wykop jest max 18 uzytkowników to wklejam "PORTFOLLIO" wykopowego inwestora
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 02.06.2026, 20:10:03 via Wypiek
  • 129
@Malyburtownik Tylko nasrać na środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
31.05.2026, 11:58:25
  • 111
Wszędzie naganiają na śmieciuchy!

Liczyłem na rozkład, dostałem notowania giełdy która jest zamknięta xd

#gielda
OCIEBATON - Wszędzie naganiają na śmieciuchy!

Liczyłem na rozkład, dostałem notowani...

źródło: 1000003700

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 31.05.2026, 16:25:19 via Wypiek
  • 0
@OCIEBATON PKP Cargo jeszcze nie odjechał, można wsiadać
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
23.05.2026, 22:38:45
  • 586
Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak Piotrek pije Red Bulla i mówi, że Red Bull najlepiej na niego działa.
#latwogang
jutokintumi - Ekipa WK Dzik, która wpłaciła 5 mln zł na poprzednią akcję, widząca jak...

źródło: pobrane (9)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 24.05.2026, 04:51:22 via Wypiek
  • 19
@lubie_milfy Właściwie to wykupienie reklamy, bo mówił że jak ktoś wpłaci 5 milionów to zagra w jego reklamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sokool
sokool
23.05.2026, 15:12:11
  • 1008
58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71
sokool - 58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71

źródło: IMG_1203

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 23.05.2026, 18:32:27 via Wypiek
  • 5
@sokool Lemoniada jak nazwa wskazuje, jest z cytryny. A takiej nawet nie ma w menu xd Co to za lemoniada truskawkowa? Wiśniówkę truskawkową też sprzedają?
  • Odpowiedz
EDWARD_MORDAKE
EDWARD_MORDAKE
22.05.2026, 22:37:24
  • 318
Wariaty, co sie wczoraj o------o, przeżyłem incepcje XD
Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 23.05.2026, 04:17:48 via Wypiek
  • 0
@horrendous Mioklonie są normalnym zjawiskiem, zdarzają się często jak człowiek jest spięty w dzień, bo to taki sygnał dla mięśni, żeby się zwiotczyły
  • Odpowiedz
njay
njay 23.05.2026, 04:19:24 via Wypiek
  • 0
@EDWARD_MORDAKE Może masz jakiś bezdech nocny
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
13.05.2026, 22:00:48
  • 9
frugASS

źródło: HHGugPFXgAA_4l_

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 14.05.2026, 03:30:12 via Wypiek
  • 2
@frugASS Kiedyś tak po kilku bezsennych stresowych godzinach se powiedziałem "dobra c--j najwyżej zdechnę" i chwilę później zasnąłem
njay - @frugASS Kiedyś tak po kilku bezsennych stresowych godzinach se powiedziałem "...

źródło: 1000020096

Pobierz
  • Odpowiedz
jnnjhdajkfh23
jnnjhdajkfh23
13.05.2026, 22:13:45
  • 21
#gielda Po takiej długiej hossie shorciarze zostali już dawno wyzerowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jnnjhdajkfh23 - #gielda Po takiej długiej hossie shorciarze zostali już dawno wyzerow...

źródło: {BEE86A8A-F1E5-490F-A207-74568812B9F7}

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 14.05.2026, 03:28:24 via Wypiek
  • 5
@jnnjhdajkfh23 Jak ostatni shorciarz został pokonany to teraz grubas może już zrobić zwałę
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
12.05.2026, 08:13:15
  • 257
Dobra, dołączam i ja, będę kupował smieciuchy za grosze dla zabawy, wydaje się to fajniejsza zabawa niż bukmacherka #gielda
Holetoanother_universe - Dobra, dołączam i ja, będę kupował smieciuchy za grosze dla ...

źródło: 93ad0e2bd29647cd91a0cb52d86190f2

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 12.05.2026, 14:14:34 via Wypiek
  • 0
@Hole_to_another_universe
njay - @Holetoanother_universe

źródło: 1000020064

Pobierz
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
06.05.2026, 04:13:18
  • 858
Zawsze bawi mnie konfederata który narzeka na stan służby zdrowia, wojska, infrastruktury, projektów rozwojowych a potem opowiada o obniżaniu podatków i zwijaniu roli państwa

#polityka #bekazkonfederacji
Handstander12 - Zawsze bawi mnie konfederata który narzeka na stan służby zdrowia, wo...

źródło: 1000107469

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 06.05.2026, 06:28:43 via Wypiek
  • 2
@Handstander12 Whataboutism na pełnej wjechał. Wprowadźmy erystykę i retorykę do powszechnej edukacji, bo mnie mierzi jak widzę raz po raz polityka lub innego ważniaka, który wjeżdża w poważną debatę tak oczywistą manipulacją nie odnoszącą się do meritum
  • Odpowiedz
justlogin
justlogin
05.05.2026, 08:14:34
  • 638
Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prowadzę badanie do pracy magisterskiej dotyczącej postaw wobec sztucznej inteligencji i potrzebuję Waszej pomocy :3

Wystarczy odpowiedzieć na 1 proste pytanie.

1. Czy często łapiesz się na baity i jesteś spermiarzem? Proszę
justlogin - Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prowadzę badanie do pracy magistersk...

źródło: justlogin wypok hihi

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 05.05.2026, 12:17:07 via Wypiek
  • 6
@justlogin
njay - @justlogin

źródło: 1000019940

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2016

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kupujcopolskie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia