mamy wiele powiatów nie perspektywicznych gdzie praca to za minimalną i brak wybory
- kilka dużych miast z miarę ok rynkiem pracy ale koszmarnym rynkiem mieszkaniowym, gdzie 75-85m mieszkanie odpowiednie dla rodziny 2+2 kosztuje ponad 1mln złoty.
Trzeba czekać aż zacznie spadać liczba polaków i może będzie lepiej koło 2045, gdy ubędzie z 3,5-4mln ludzi










![[Warszawa] StudentSpace rozpoczyna budowę drugiego akademika](https://wykop.pl/cdn/c3397993/a24ad6876417f6a27cfbd61e7c72738e4ae46f29b4270c29defb167020ec47af,w220h142.jpg)
Tak tak, zaraz mnie zakrzycza, ze zyja tam jak zwierzete, a mogliby rozciagnac miasto jak my z 2-3x :)
#nieruchomosci
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-26 184448
Pobierzto sie nazywa miasto.... oczywscie mozna dyskutowac ile ma byc w nim parkow, ale ogolnie jak ktos chce miedzy drzewami mieszkac to zapraszam na wies ;)
@Yuri_Yslin:
to co widac na fotce to w wiekszosci efekt.... sprzed 150 lat, podobnie Paryz - tylko tam sie nie cackali i wyburzali jak leci
@p00tinMalpaRU:
to odpowiedz na zasadzie czy lepije byc brzydkmi czy ladnym lub biednym czy bogatym. Kazdy dom w Warszawie moze byc na dzialce min 3000m2, tylko kazdy z jego wlasiccieli dostanie rachunek ze zbudowanie u utrzymanie infry idacy w dziesiatki tysiescy pln rocznie. I spoko, mi sie podoba. Jak juz ktos zacznie dostawac te rachunki - to daj znac, bo ja nie slyszalem. Czyli krotko: kazdy chce, nitk nie chce