Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RKN_
RKN_

RKN_

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34232
  • Znaleziska 19826
  • Mikroblog 14406
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 10
jmateuszj
jmateuszj
10 godz. i 3 min temu
  • 1
#mecz Jezu, jak fatalnie strzelają te pokraki z Kanady i Szwajcarii, kolejny gównomecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 10 godz. i 1 min temu via Android
  • 1
@jmateuszj: przełącz na Bośnię, przyjemne oklepy na Katar
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
10 godz. i 42 min temu
  • 4
#mecz zrup mi Dżekolatke
Lawsonik - #mecz zrup mi Dżekolatke

źródło: Pan Czeko

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 10 godz. i 32 min temu via Android
  • 0
@Lawsonik: jeśli Jamal doczeka mistrzostsw świata w jego wieku to będą to MŚ 2046
  • Odpowiedz
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
12 godz. i 27 min temu
  • 2
#mecz #mundial Kto właściwie kibicuje reprezentacji Bośni i Hercegowiny, wszyscy w kraju, czy tylko Bośniacy i ewentualnie Chorwaci?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 12 godz. i 3 min temu via Android
  • 2
@ryszard-kulesza: tzw Muzułmanie (z wielkiej litery) w nowomowie Boszniacy. Bośniaccy Serbowie oraz Bośniaccy Chorwaci kibicują odpowiednio Serbii i Chorwacji. Tak samo piłkarze - raczej grają dla Serbii/Chorwacji. Miro Radović urodził się w Bośni i kiedyś otrzymał z tego kraju powołanie, ale stwierdził że woli poczekać na kadrę Serbii. I chyba nawet doczekał powołania ale coś mi się kojarzy że kontuzja zniweczyła marzenie o debiucie w kadrze.
  • Odpowiedz
bugzer
bugzer
17 godz. i 15 min temu
  • 1
#klimatyzacja #nieruchomosci
Czy na prawdę nie mogę zamontować sobie klimy w boku od dewelopera oddanym w 2023r bez zgody wspólnoty? Posiadam balkon więc jednostka stałaby na balkonie a nie wisiała na elewacji. Ale na grupie ktoś miał ból d--y o przewiercenie ściany ze elewacja straci gwarancję. Przerabiał już ktoś ten temat?
bugzer - #klimatyzacja #nieruchomosci 
Czy na prawdę nie mogę zamontować sobie klimy ...

źródło: klimatyzator-na-balkonie-1731587868

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 12 godz. i 42 min temu via Android
  • 0
@bugzer: może coś być na rzeczy bo u mnie we wspólnocie było kiedyś głosowanie czy będzie można, ale bez problemów przeszło
  • Odpowiedz
Jasak
Jasak
17 godz. i 12 min temu
  • 0
Pisaliście tutaj na wykopie niedawno że szeregowiec to łączy minusy domu z minusami mieszkania, bo masz niby dom i musisz sam o niego zadbać ale z sąsiadami jak w bloku.
A jakie minusy domu i sklepu łączy szeregowa Biedronka w domu jednorodzinnym?
https://x.com/ArturCelinski/status/2069723151450128756

#nieruchomosci #polska
Jasak - Pisaliście tutaj na wykopie niedawno że szeregowiec to łączy minusy domu z mi...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 12 godz. i 43 min temu via Android
  • 0
@essalysolus: ja miałem żabkę u siebie w bloku, ekstra sprawa
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
22 godz. i 46 min temu
  • 576
Tak widzę tę sytuację

#bekazpisu #ukraina #bekazprawakow #polityka
jurekqwerty - Tak widzę tę sytuację

#bekazpisu #ukraina #bekazprawakow #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 12 godz. i 55 min temu via Android
  • 1
Batyr jest gotów poświęcić wszystkie stosunki międzynarodowe i lata dyplomacji na potrzeby wewnętrzne dla poklasku tłuszczy,


@troglodyta_erudyta: nie odwarajmy kota ogonem. To Zaleski poświęca te stosunki. Btw jeśli chodzi o odbudowę to coś mi się wydaje że nasze firmy by zobaczyły tą odbudowę jak w Iraku. A z resztą...jakie niby są te duże polskie firmy ? Chyba największy to Mirbud, resztą to tak czy inaczej pewnie co najwyżej na podwykonawcę
  • Odpowiedz

296

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Zełenski bardzo świadomie podjął decyzję o nadaniu imienia "bohaterów UPA" jednostce wojskowej. - Liczył na awanturę polityczną w Polsce, która sprawi, że (...) ukraińska opinia publiczna stanie murem za Zełenskim (...) by wewnętrzne problemy polityczne Kijowa zeszły na drugi plan.

cepheus
z
trojka.polskieradio.pl
dodany: 16 godz. i 30 min temu
  • 105
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
RKN_
RKN_
RKN_ 13 godz. i 1 min temu via Android
  • 3
Teraz grając kartą UPA próbuje skutecznie jak się zdaje, budzić waśnie wśród Polaków.


@JanPustostan: myślę że poza politykami PO i Lewicy generalnie nie ma podziału Polaków w tej sprawie.
sliweczka
sliweczka
sliweczka
13 godz. i 24 min temu
  • 0
#mecz #mundial Co do ustawek w ostatniej kolejce to co myślicie o meczu Ghana-Chorwacja na remis? Taki wynik daje awans obu zespołom i Ghana trafia na 2K (Portugalia/Kolumbia) a później 1H/2J (potencjalnie Hiszpania) a z kolei trzeci zespół z tej grupy zawsze trafia na 1K (Portugalia/Kolumbia) a następnie 1B/3efgij a więc potencjalnie zwycięzce grupy B (Kanada/Szwajcaria). Myślę że Chorwacji niekoniecznie będzie zależeć na zwycięstwie w tym meczu a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 13 godz. i 5 min temu via Android
  • 1
@sliweczka: Modric tam wszystkich krociotko trzyma
  • Odpowiedz
tehniick
tehniick
17 godz. i 25 min temu
  • 0
#mecz Mecz Francja - Norwegia jest wyjątkowy, dla obu zespołów teoretycznie najlepiej jest ten mecz przegrać, przegrany trafia na drabinkę z Brazylią, wygrany na drabinkę z Niemcami.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 16 godz. i 42 min temu via Android
  • 4
@tehniick: że niby Niemcy > Brazylia? To nie 2014 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
18 godz. i 39 min temu
  • 464
Miller powiedział u Rymanowskiego, że ukraińscy obywatele mogli nie ginąć, gdyby Europa się nie wtrąciła w sprawy UKR - RUS i gdyby doszło do porozumienia, które Zelenski odrzucił.

W ogóle cały jego przekaz jest w takim tonie, że to jest wina Zelenskiego i UE, że giną Ukraińcy, a nie tego, że Rosja ich najechała. Cały czas odwraca kota ogonem.

Niech ktoś mi powie, że on nie jest zastraszony, albo opłacony. On jest zbyt inteligentny
codziennaKasia - Miller powiedział u Rymanowskiego, że ukraińscy obywatele mogli nie ...

źródło: image

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 17 godz. i 11 min temu via Android
  • 0
raczej to drugie chce się przykleić do Konfy przed wyborami w 2027 i mieć sutą emeryturkę z Sejmu.


@galicjanin: widziałem fragment w którym zarzekał się że do polityki nie wróci. Ze i tak jest już jedną nogą w grobie i mu to niczego potrzebne nie jest
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
18 godz. i 56 min temu
  • 5
WIELKA szkoda, ze Polakow nie ma tym mundialu, bo Robert Lewandowski mial juz nagrane uklady taneczne do przedstawiania skladow
#mecz
coccolino_ - WIELKA szkoda, ze Polakow nie ma tym mundialu, bo Robert Lewandowski mia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 17 godz. i 17 min temu via Android
  • 0
@first: karne zaczęło się od Meksyku 2022. Pozniej już jakieś cyrki odstawiał, pezsmieszniesznie to wyglądało. Na kolejnych turniejach powtarzał karne
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
19 godz. i 26 min temu
  • 193
Za pół roku wigilia, czyli już prawie koniec roku
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ 17 godz. i 57 min temu via Android
  • 2
@wybryk_natury: i 2027,daj pan spokój. A tak się czekało na rok 2000...
  • Odpowiedz

6

Co czwarta osoba w Polsce mieszka sama, a wskaźnik przeludnienia i tak rośnie

Co czwarta osoba w Polsce mieszka sama, a wskaźnik przeludnienia i tak rośnie

Polska ma 35 procent jednoosobowych gospodarstw domowych i jeden z najwyższych wskaźników przeludnienia w UE. Oba problemy wynikają z tego samego, czyli systemu mieszkaniowego zbudowanego pod kredyt i własność, który nie przystaje do realnej struktury społecznej.

minister-danych-z-d
z
relacje.news
dodany: przedwczoraj, 10:37:17
  • 4
  • #
    rynekmieszkaniowy
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wynajem
  • #
    mieszkania
  • #
    ekonomia
  • #
    statystyka
RKN_
RKN_
RKN_ przedwczoraj, 16:06:13 via Android
  • 0
Mieszkałem sam 5 lat, teraz chętnie wróciłbym do tych czasów ale tak na parę tygodnjn( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak depresyjny smutek się we mnie pojawiał, zwłaszcza w zimowe / jesienne wieczory...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elofrytki
elofrytki
przedwczoraj, 10:48:08
  • 6
K---a co jest lepsze

Z jednej strony z rodzicami więcej odloysz
Ale znowu dalej nie mieszkasz sam
Więc trochę to ogranicza

Wynajem
elofrytki - K---a co jest lepsze

Z jednej strony z rodzicami więcej odloysz
Ale znow...

źródło: images

Pobierz

XDDDDD

  • Wynajem 32.6% (14)
  • Ze starymi 67.4% (29)

Oddanych głosów: 43

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ przedwczoraj, 16:04:19 via Android
  • 0
@elofrytki: też zależy jakich masz starych i jak bardzo Ty jesteś stary. A Jeśli zarabiasz normalną kasę i rodzice nie dołożą to trudno mi sobie wyobrazic bys w dającej się przewidzieć przyszłości odłożył na wkład własny
  • Odpowiedz

1765

Żydowskie wojsko świadomie zabijało palestyńskie dzieci. Najnowszy raport ONZ

Pokaż treści 18+

Żydowskie wojsko świadomie zabijało palestyńskie dzieci. Najnowszy raport ONZ

Komisja śledcza ONZ stwierdziła, że żydowska armia i siły bezpieczeństwa z pełną świadomością i premedytacją atakuje i zabija palestyńskie dzieci, co skutkuje ludobójstwem, zbrodniami wojennymi i zbrodniami przeciwko ludzkości w Strefie Gazy i na okupowanym Zachodnim Brzegu.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: przedwczoraj, 12:28:35
  • 77
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    onz
  • #
    raport
  • #
    dzieci
  • #
    palestyna
  • #
    gaza
RKN_
RKN_
RKN_ przedwczoraj, 15:06:04 via Android
  • 1
Żydowskie wojsko świadomie zabijało palestyńskie dzieci.


A po poniedziałku jest wtorek
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WielkiNos
WielkiNos
przedwczoraj, 06:15:33
  • 894
Rady psiarzy w przypadku kiedy pies sąsiada ujada cały dzień na wszystko co się rusza.

- Kup stopery
- Siedź cicho i nie prowokuj psa
- Zaproponuj wyprowadzanie pieska na spacery

Po
WielkiNos - Rady psiarzy w przypadku kiedy pies sąsiada ujada cały dzień na wszystko ...

źródło: 1000132185

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ przedwczoraj, 13:36:59 via Android
  • 0
@WielkiNos: rzuć mu tam małego Achtunga na balkon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
przedwczoraj, 13:11:37
  • 6
Kuninho dogadał się z Wisłą Płock.
A Nsame chyba jednak podpisze z Pogonią.
Dzieje się
#mecz
thorgoth - Kuninho dogadał się z Wisłą Płock.
A Nsame chyba jednak podpisze z Pogonią...

źródło: HLf9LlpXcAALOrQ

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ przedwczoraj, 13:22:49 via Android
  • 4
@Sylwiusz_89: nie oszukujemy się: Papszun to jak na nasze warunki trenerski fenomen. Jest nielubiany za sposób bycia, być może za wyraz twarzy ale wyników nikt mu nie odbierze
  • Odpowiedz

689

Świat dowiedział się o zbrodniach UPA

Zadziałał efekt Streisand

nickjuzmam
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 17:21:44
  • 85
  • #
    polityka
RKN_
RKN_
RKN_ 22.06.2026, 20:37:19 via Android
  • 81
A uśmiechnięci szomk bo Karol Nawrocki zaognia konflikt z Ukraińcami i nie będziemy odbudowywać Ukrainy chlip chlip. Oni by im na twarz napluli a odbudowę byśmy widzieli jak w Iraku
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RKN_
RKN_
RKN_ 22.06.2026, 21:10:12 via Android
  • 10
Co oni się tak bronią przed ruskim mirem, przecież tam pasują.


@kinlej:
Akurat ruscy zwalczali UPA i SS Galizien. Ukraińcy chyba bardziej się wstydzą swych przodków w armii czerwonej walczącej z Wehrmachtem xD
RKN_
RKN_
RKN_ 22.06.2026, 21:11:35 via Android
  • 10
świat ma w 4 literach polskie odznaczenia i szopkę na wewnętrzny użytek


@LoginZajetyPrzezKomornika: akurat świat interesuje się Zaleskim i sytuacja na Ukrainie więc to najlepsza lekcja historii dla świata
RKN_
RKN_
RKN_ przedwczoraj, 11:34:31 via Android
  • 3
W 9 na 10 przypadków piszą, że to były obustronne rzezie.


@Mario7400: no ciekawe, zatem mimo wszystko nagłaśnianie może pomóc w Poznaniu prawdy.
Pamiętam jak prezydent Chorwacji goszcząc Zaleskiego powiedział że no życzy sobie zawołania "Sława Ukrainie" podczas wizyty,bo jest to zawołanie zbrodniczej organizacji która wymordowała wielu Polaków i Żydów. Zatem to nie jest tak że temat jest kompletnie nieznany zagranicą
RKN_
RKN_
RKN_ przedwczoraj, 11:48:35 via Android
  • 1
@Iudex: żartujesz? Przecież narracja jest taka że była to błędna decyzja. Nikt się nie p----------a o to żeby potępić decyzję Zaleskiego, ale odebranie orderu uważane jest za źle przez obóz rządzących
BigVV
BigVV
przedwczoraj, 10:06:46
  • 3
#mecz wielki Thiago Sylvia nie wytrzymał rywalizacji z Betoniarkiem i Kawiorem i wraca do Brazylii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RKN_
RKN_
RKN_ przedwczoraj, 10:22:07 via Android
  • 0
@NanuszJowak91: betoniarek ma abonament w kadrze jak Krychowiak swego czasu - nie do ruszenia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.09.2025

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.03.2026

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.09.2025

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking