Wpis z mikrobloga

Jak wygląda granie na VR po wzięciu 2C-B?

Tydzień temu opisałem na mirko doznania z grania na VR po LSD (tutaj). W związku z dużym zainteresowaniem dzisiaj opisuję jak wyglądała gra w wirtualnej rzeczywistości po przyjęciu 2C-B.

Czym jest 2C-B?

2C-B jest środkiem psychoaktywnym, większość osób jego działanie stara się przyrównywać do czegoś pomiędzy LSD a MDMA. W moim osobistym odczuciu efekty wizualne mogą być w pewien sposób podobne do tych z LSD, jednak brakuje tutaj typowego kwasowego mindfucku i rozkmin, co dla jednych może być plusem a dla innych już niekoniecznie.

Jeśl chodzi natomiast o porównanie z MDMA to powiedziałbym, że MDMA jest bardziej "przekłamane", wydaje się po nim, że świat jest doskonały i wszystko jest piękne, jesteśmy otoczeni ciepłem i miłością, natomiast 2C-B w moim odczuciu działało bardziej zmieniając perspektywę na zasadzie dawania poczucia satysfakcji z własnego życia, niezależnie tego jakie jest oraz cieszenia (wręcz momentami przesadnego) z małych rzeczy.

Dawkowanie

Na potrzeby tego eksperymentu wziąłem zarówno dawke 22mg jak i 44mg (odpowiednio 1 i 2 tabletki). W tym wpisie opiszę jednak doznania po słabszej dawce, ponieważ jak się okazało, 44mg które wziąłem na początku okazały się zbyt intensywne i nie byłem w stanie/ nie miałem ochoty wcale grać.

Po krótce tylko napisze, że po 44mg szybko uznałem, że zlekceważyłem ten środek. Niby śmieszne żółte kapsułki, ale potrafiły #!$%@?ć doświadczonemu podróżnikowi xD Czułem się nadmiernie pobudzony, śmiałem się bez sensu z samego faktu, że się śmieje no i dosyć grubo mi się już mieszało przed oczami. Wirtualną rzeczywistość miałem bez gogli więc mogłem je sobie darować całkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Co nie oznacza, że dawki takiej nie polecam, jeśli ktoś lubi czytać tekst ze ściany, która na trzeźwo jest pusta to się nada w sam raz xD

Gra na VR na niższej dawce

Po przyjęciu dawki 22mg nie byłem już tak pobudzony i mogłem normalnie nawigować po menu Oculusa i wybierać gry. Samo wybieranie gier sprawiało mnóstwo frajdy a po założeniu kasku czułem się jakbym się cały teleportował w inną rzeczywistość xD

Zacząłem od klasyka jakim jest Beat Saber. Okazało się to doskonałym wyborem. Puszczając muzykę na słuchawkach i uderzając rękami w kolorowe klocki czułem, że staję się częścią melodii i płynę razem z nią po wirtualnym tunelu podczas gdy moje ciało rozpływa się w tym doświadczeniu. Dużym minusem były natomiast problemy z utrzymaniem równowagi i znacznie częściej niż na trzeźwo zdarzało mi się uderzać/ wchodzić w elementy otoczenia xD Tutaj muszę nadmienić, że o ile wyniki w grze po LSD były podobne a nawet momentami lepsze niż na trzeźwo to na 2C-B były tragiczne i musiałem zmniejszać poziom trudności tak więc zajebisty wydawałem się sobie tylko w swojej głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Beat Saber pograłem dosyć długo, jednak nie doskwierało mi zmęczenie. Chętnie pograłbym więcej, ale chciałem też przetestowac inne gry przed wyczerpaniem baterii.

Na następny ogień poszedł Epic Roller Coasters. Jest to gra w której jedzie się na kolejce górskiej i jednocześnie strzela z dwóch pistoletów do tarcz umieszczonych po bokach. Pograłem 5 minut i od ciągłego obracania chciało mi się rzygać mimo, że frajdy miałem mnóstwo.

Popróbowałem także parę gier bardziej złożonych jak ostatnio, ale tak jak w przypadku LSD nie przyciągały mnie one i wydawały się sztuczne/ męczące. Ostatnią grą jaka przypadła mi natomiast do gustu było Pistol Whip. Zasada gry jest nieco podobna do Beat Saber, w grze strzela się do wrogich postaci w rytm muzyki. Całość mega fajnie się komponuje i można poczuć się jak prawdziwy badass, jednak gra zdawała mi się wtedy ultra trudna nawet na najłatwiejszym poziomie trudności xD

Łącznie pograłem pewnie ok. 2h, po tym czasie byłem już mega zmęczony i serce prawie wyskakiwało mi z klatki piersiowej. Na całe szczęście bateria w urządzeniu bez powerbanka czy kabla nie jest w stanie wytrzymać dłużej niż te 2 godziny więc tak czy inaczej byłem zmuszony przerwać grę.

Werdykt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W mojej osobistej ocenie jak do tej pory spośród tych 2 substancji zdecydowanym faworytem jest 2C-B przy niższej dawce. Z uwagi na duże zainteresowanie rozważam jeszcze jakiś eksperyment (może tym razem ketamina) tak więc ponownie zostawiam pod spodem komentarz do plusowania jesli ktoś chce być wołany, ale tym razem już nie obiecam następnego wpisu z tej serii.

#psychodeliki #2cb #lsd #narkotykizawszespoko #vr #gry
jegertilbake - Jak wygląda granie na VR po wzięciu 2C-B?

Tydzień temu opisałem na ...

źródło: comment_1610795302fFGp6Jt1BsGcS8yiTVusnV.jpg

Pobierz
  • 116