Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Virek2

Virek2

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6954
  • Znaleziska 2014
  • Mikroblog 4940
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 9
pytajacy_r
pytajacy_r
pytajacy_r
przedwczoraj, 19:47:58
  • 889
Moje true story z lekarzami:

Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Virek2
Virek2 22 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@pytajacy_r: Po przeczytaniu zdania "Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust." już miałem gotową prawidłową diagnozę i wiedziałem, że do końca posta konowały nie ogarną. XD
  • Odpowiedz

315

Groźby karalne, policja, karetki

Groźby karalne, policja, karetki

Odwiedzam okolice potężnej elektrowni w Będzinie. Zaczyna się bardzo spokojnie, a kończy bardzo ostro. Na miejscu patrole policji i karetki pogotowia. Oczywiście wszędzie znaki zakazu i rzekomo nie można robić zdjęć. Ale można stracić głowę...

PieknyWojciech
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 15:14:06
  • 18
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    audyt
Virek2
Virek2 wczoraj, 00:20:37 via Wykop
  • 1
@PieknyWojciech: Czyny mają swoje konsekwencje.
Virek2
Virek2 wczoraj, 00:21:55 via Wykop
  • 13
@WesolyRomek3: Przecież pracuje. I chyba całkiem nieźle z tego żyje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

29

Naukowcy odkryli, jak gołębie nawigują po planecie.

Naukowcy odkryli, jak gołębie nawigują po planecie.

Naukowcy odkryli, jak gołębie nawigują za pomocą pola magnetycznego Ziemi. Ich kwantowy kompas ukryty jest w wątrobie. Kluczową rolę odgrywają makrofagi wypełnione żelazem, które reagują na pole magnetyczne i przekazują sygnały do mózgu ptaków w pochmurne dni lub w nocy.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:59:17
  • 16
  • #
    golebie
  • #
    nawigacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    makrofagi
  • #
    biologia
  • #
    nauka
Virek2
Virek2 19.06.2026, 02:00:45 via iOS
  • 0
@Cecebumbum: przeca to cygańskie łańcuchy na szyję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Virek2
Virek2 13.06.2026, 15:50:19
  • 23
Popełniłem postmemizm.
Zrobiłem proste porównanie przestępczości Polaków i Ukraińców w Polsce. Na zasadzie per capita: ilu podejrzanych o popełnienie przestępstwa przypada na 100 tys. osób danej grupy.

Dlaczego tak? Bo Ukraińcy są największą grupą cudzoziemców w Polsce, więc w liczbach bezwzględnych będą wysoko choćby z samej wielkości populacji. Sama liczba podejrzanych bez odniesienia do liczebności grupy mówi niewiele.

Dane są dla 2024 roku. Licznik to osoby podejrzane o popełnienie przestępstwa. Mianownik dla Polski biorę z
Virek2 - Popełniłem postmemizm.
Zrobiłem proste porównanie przestępczości Polaków i U...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
13.06.2026, 16:02:14 via Wykop
  • 9
@Virek2: no wiadomo ze Ukraińcy! Codziennie na wypok.ru są artykuły jak Ukraińscy niszczą molo albo wjeżdżają na morskim oko! XDDD
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
13.06.2026, 18:05:34 via Android
  • 9
@yaah: A z jakiej paki polityk PO? Przecież to nie PO przyjęło do Polski Ukraińców i to nie PO rozkręciło największą w naszej historii kampanię sprowadzania do Polski migrantów ekonomicznych z całego świata?
  • Odpowiedz

477

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Był ostatnio wykop, że Polska wymiera najszybciej od dekad, ale problem jak się okazuje jest globalny! Aż 71% globalnej populacji żyje w krajach poniżej poziomu zastępowalności 2,1. Chiny mają 1.0, Indie 1.94, USA 1.62. Najwyższe w Afryce Subsaharyjskiej: Czad 5.94, Somalia 5.91, DR Konga 5.90.

matixrr
z
visualcapitalist.com
dodany: 11.06.2026, 22:49:06
  • 317
  • #
    swiat
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    europa
  • #
    zwiazki
  • #
    ekonomia
Virek2
Virek2 12.06.2026, 22:04:22 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Virek2 - @maszfajnedonice: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
Virek2
Virek2 12.06.2026, 22:11:24 via Wykop
  • 1
@masz_fajne_donice: No właśnie dlatego liczę na podejrzanych per 100 tys. osób, bo mówimy o narracji "Ukraińcy popełniają masowo przestępstwa w Polsce", czyli o bieżącej skali zjawiska, a nie o tym, kto akurat siedzi w więzieniu.

Statystyka więzienna też ma sens jako dodatkowy punkt odniesienia, ale ona mierzy trochę co innego: stan osadzonych, czyli efekt całego lejka. Od wykrycia, przez zarzuty, procesy, wyroki, i długość kary. Do tego masz zmienne takie

472

To ich ostatnie zdjęcie. Brutalne zabójstwo. Ciała rzucili krokodylom

Pokaż treści 18+

To ich ostatnie zdjęcie. Brutalne zabójstwo. Ciała rzucili krokodylom

Rod i Rachel Saunders zostali brutalnie zamordowani w RPA. Brytyjscy botanicy szukający rzadkich kwiatów byli torturowani

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 12.06.2026, 06:51:33
  • 147
  • #
    rpa
  • #
    kryminalne
Virek2
Virek2 12.06.2026, 21:20:49 via Wykop
  • -1
@MadmaxPL: O Braunie nie zapominaj i jego międzynarodowych konaktach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
old_s
old_s
old_s
11.06.2026, 15:56:28
  • 79
#ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka
i to nie są heheszki
old_s - #ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka 
i to nie są heheszki

źródło: HKe4oi1WQAAhyNk

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Virek2
Virek2 12.06.2026, 00:59:59 via Wykop
  • 5
@old_s: Teraz będziesz płakał, że ktoś niemerytorycznie się z Ciebie nabija. Ale prawda jest taka, że dokładnie tak powinno się z Tobą postąpić od samego początku. Takie gówna są omawiane w liceum na WOS-ie. I nie trzeba być orłem, by zrozumieć, czym są wybory pośrednie w demokracji. Powiedziałbym nawet, że to jest k------o prozaiczny temat. Psa bym nauczył to rozumieć.

A jeśli ktoś jest tak ograniczony, że mimo tego tego nie
  • Odpowiedz

338

Flamingo nad Rosją. Pierwsze nagranie ataku ukraińskiego pocisku FP

Flamingo nad Rosją. Pierwsze nagranie ataku ukraińskiego pocisku FP

Ukraińcy uderzyli nim w wojskowe zakłady elektroniczne Progress w Czeboksarach.

zawisza
z
centrumeuropy.pl
dodany: 10.06.2026, 11:00:41
  • 100
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Virek2
Virek2 10.06.2026, 19:43:55 via Wykop
  • 3
@Grzesiok: Bardzo chętnie też w swoje własne n----------ą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Art z 2024:
https://www.newsweek.pl/swiat/rosjanie-bombarduja-siebie-samych-150-razy-w-tym-roku/n1f9z13
Virek2
Virek2 10.06.2026, 19:51:42 via Wykop
  • 10
@preferencyjne_posty: Teraz już Putas mówi o Panie Zelenskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1733

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
Virek2
Virek2 09.06.2026, 13:54:46 via Wykop
  • 4
@Milegodniawszystkim: Jaki ty jesteś z-----y, ja p------e. XD

37

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez egzotycznego węża. Jego stan jest poważny

16-latek z Nowego Targu ukąszony przez egzotycznego węża. Jego stan jest poważny

Nowotarska policja ustala okoliczności, w jakich doszło do ukąszenia 16-latka z Nowego Targu przez silnie jadowitego węża. Gad - według niepotwierdzonych informacji to żmija lewantyńska - przebywał w terrarium w prywatnym domu. Były tam też inne węże. - Wyjaśniamy, w jakich okolicznościach doszło do

tormentorer
z
podhale24.pl
dodany: 05.06.2026, 18:01:46
  • 10
  • #
    polsa
  • #
    polska
  • #
    weze
  • #
    zwierzaczki
  • #
    terrarystyka
  • #
    gady
Virek2
Virek2 08.06.2026, 23:20:40 via iOS
  • 0
@cloudbu: Widzę, że się c---a znasz, ale lubisz pogaworzyć, co?
Virek2
Virek2 09.06.2026, 06:35:38 via iOS
  • 0
@cloudbu: Zaiste, byłaby to konwersacja bezpłodna, zatem odpuszczę. Polecam natomiast zwyczajnie przestudiować prawodawstwo dotyczące kladu Serpentes.
Virek2
Virek2 09.06.2026, 04:43:55
  • 134
Grafika przedstawia destrukcję więzi rodzinnych wskutek wadliwej operacjonalizacji podejrzenia, literalistycznej rejestracji danych przez Petrusa oraz paranoicznej interpretacji empirycznego materiału przez Janusza, czego długofalowym skutkiem jest odmowa matczynej opieki jako forma resentymentalnej sankcji postkonfliktowej.

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Virek2 - Grafika przedstawia destrukcję więzi rodzinnych wskutek wadliwej operacjonal...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jim_carrey
jim_carrey
09.06.2026, 05:23:14 via Android
  • 35
@Virek2: Opus magnum
  • Odpowiedz
matluck
matluck
09.06.2026, 05:35:48 via Wykop
  • 180
@Virek2:
matluck - @Virek2:

źródło: opos magnum

Pobierz
  • Odpowiedz
kecajek
kecajek
08.06.2026, 21:50:44
  • 48
No właśnie. Czemu są dwie dziury w nosie, a nie jedna?
#humorobrazkowy #pytaniedoeksperta
kecajek - No właśnie. Czemu są dwie dziury w nosie, a nie jedna? 
#humorobrazkowy #py...

źródło: nos

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Virek2
Virek2 08.06.2026, 23:39:58 via iOS
  • 13
@kecajek: główny problem to geometria nosa i jego sztywność. Struktura mogłaby się łatwo zapadać, przygniatać. Przez co mógłbyś się podduszać, choćby przez sen. Ewolucja wycina takie pomysły.
  • Odpowiedz

3

Wywiad Putina z zachodnimi mediami

Wywiad Putina z zachodnimi mediami

Materiał z omówieniem spotkania Putina z zagranicznymi dziennikarzami. Padają pytania o wojnę w Ukrainie, rosyjską gospodarkę, NATO, możliwość pokoju, Zełenskiego i rzekome denazyfikowanie Ukrainy.

Virek2
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 13:50:36
  • 1
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    geopolityka

444

Pracownicy Googla wyśmiewają AI na wewnętrznych grupach

Pracownicy Googla wyśmiewają AI na wewnętrznych grupach

Podczas gdy CEO w tym czasie przechwala się, że 75% nowego kodu jest generowane przez AI. Ilość memów wzrasta wykładniczo podczas konferencji i premier nowych produktów.

kastrator2
z
archive.is
dodany: 06.06.2026, 05:42:16
  • 127
  • #
    ai
  • #
    google
Virek2
Virek2 07.06.2026, 00:33:45 via Wykop
  • 95
@kastrator2 Firmy bardzo chętnie liczą ile AI wygenerowało kodu, ale dużo mniej chętnie liczą, ile człowiek potem musiał poprawiać, weryfikować, integrować i brać za to odpowiedzialność.
Wygenerowanie 100 tasków albo 100 funkcji to nie jest dowiezienie projektu. To jest stworzenie kandydatów do roboty. Realna praca zaczyna się wtedy, gdy trzeba sprawdzić, czy to działa, czy nie rozwala systemu, czy nie jest halucynacją i czy da się to utrzymać.

AI jest świetnym asystentem, ale
Virek2
Virek2 06.06.2026, 17:27:56
  • 0
Ja myślałem, że to tylko taka beka. XD

#transport #tir #ciezarowki #heheszki #kierowcytirasrajadozwira #bekaztransa
Virek2 - Ja myślałem, że to tylko taka beka. XD

#transport #tir #ciezarowki #heheszk...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtus
BArtus
04.06.2026, 21:26:04
  • 229
Ostatnio kupiłem sobie koparkę wielonaczyniową Bager 293 i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli takich pojazdów.

W związku z tym parkuję go na środku gminy Bieżanów , bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla koparki w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał
BArtus - Ostatnio kupiłem sobie koparkę wielonaczyniową Bager 293 i niestety od razu ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Virek2
Virek2 05.06.2026, 20:50:19 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: koszt bezpiecznego jej rozebrania podobno przekracza wartość materiału.
  • Odpowiedz

602

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Pokaż treści 18+

"Trzeba ją złamać i będzie ok". Tak rodzice uzgadniali katowanie 5-letniej córki

Rodzice pięciolatki z Gniezna nie działali pod wpływem impulsu. W wiadomościach, które znalazła policja, wraca jeden temat - jak ją karać, żeby była posłuszna. I jak bić, by nie zostawiać śladów.

Nick7C5
z
poznan.wyborcza.pl
dodany: 03.06.2026, 11:19:01
  • 101
  • #
    przemoc
  • #
    dziecko
  • #
    rodzice
  • #
    prokuratura
  • #
    poznan
  • #
    polska
Virek2
Virek2 04.06.2026, 10:18:06 via iOS
  • 9
@Farrrr: Dokładnie, wykopki to niestety częściowo ćwierćmózgi bez umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Arbuzlele
Arbuzlele
03.06.2026, 09:45:45
  • 33
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda

źródło: 1000004023

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Virek2
Virek2 04.06.2026, 03:51:58 via Wykop
  • 0
@Shamson: oba wyglądają jak ai.
  • Odpowiedz
Virek2
Virek2 23.05.2026, 10:46:31
  • 0
@wykop Czy ktoś w ogóle planuje naprawić to g---o?
#wykopmobilny #aplikacjawykop #ioswykop #ios
Virek2 - @wykop Czy ktoś w ogóle planuje naprawić to g---o?
#wykopmobilny #aplikacjaw...

źródło: IMG_5055

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Dante Lynx

  • Diabeł z pomorza.
  • Gdańsk
  • https://www.youtube.com/watch?v=jlGBer0VoF8

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.01.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.03.2016

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz
  • Honorowy Wampir
    od 10.04.2014

    Honorowy Wampir
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking