Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Anderson_

Anderson_

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2222
  • Znaleziska 683
  • Mikroblog 1539
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 64
Anderson_
Anderson_ 13.06.2026, 15:13:15
  • 4
#krakow #patologiazewsi #pytanie

Dziś w Krakowie, na ulicy Nad Sudołem, widziałem akcję, o której myślałem, że zdarza się tylko turbo incydentalnie.

Spod Żabki wyjeżdżał biały Mercedes - chyba CLS, dość świeży rocznik. Zwróciłem na niego uwagę, bo wyjechał z parkingu bez kierunku, a ja akurat skręcałem w tę ulicę.

I

Olać sprawę czy cisnąć o to nagranie i z prawnikiem odwiedzić komisariat?

  • Olać 16.4% (12)
  • Cisnąć 83.6% (61)

Oddanych głosów: 73

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_
Autor
13.06.2026, 15:28:04 via Wykop
  • 6
@Kj5s6f2dk7s54o: Publiczne splunięcie w kierunku przypadkowego przechodnia może być potraktowane jako nieobyczajny wybryk z art. 140 Kodeksu wykroczeń - za to grozi areszt, ograniczenie wolności, grzywna do 1500 zł albo nagana.
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_
Autor
13.06.2026, 20:15:27 via Wykop
  • 0
@panpegin: masz rację, przejrzałeś mnie, zmyśliłem całą historię i z nudów postanowiłem wrzucić to na wykop.

Skąd wy się bierzecie...
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 10.06.2026, 06:20:53 via Wykop
  • 26
@aa-aa: jak powiedzieć że jest się bucem bez mówienia, że się nim jest...
W restauracji też za jedzenie nie dziękujesz bo między tobą a knajpą jest jawna tranzakcja wiązana, ty płacisz oni wydają jedzenie?
Ja j---e.. współczuję twojemu otoczeniu jak się podstarzejesz i rodzina przy stole będzie musiała słuchać tych mądrości społecznych.
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
04.06.2026, 05:43:10
  • 822
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 04.06.2026, 14:26:41 via Wykop
  • 0
@Sossija: po co podkreśliłeś info o otwartym szlabanie? Żeby zmniejszyć karygodność czynu? Może jeszcze powiesz ze szlaban otwarty to mógł nie wiedzieć że nie można?
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 05.06.2026, 05:43:43 via Wykop
  • 0
@Sossija: Mówię tutaj o społecznym ostracyzmie takich czynów a nie kamieniowaniu. Jeśli ktoś używa hiperboli w taki sposób w dyskusji to już wiem, że rozmowa nie ma absolutnie sensu.
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 05.06.2026, 05:49:13 via Wykop
  • 0
@Sev50949: "u nas rządzi p--------y kibol, złodziej i sutener"
Kolejny oświecony, który łyknął narrację mediów.
Kibol - kibolem też jest ojciec który zabierze syna na niedzielny mecz, co do tych ustawek przyznam że nie pasuje to do prezydenta
Złodziej - co ukradł? jest skazany prawomocnym wyrokiem?
Sutener - mamy prawomocny wyrok? Z tego co wiem Nawrocki dopiero pozwał Onet. Ty już wiesz lepiej nie?
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 05.06.2026, 07:18:30 via Wykop
  • 0
@Sev50949: a bo nie wiedziałem po kim ten cytat był.
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 07.06.2026, 18:46:35 via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska:

Karol Nawrocki nie mógł pozwać portalu Onet w trybie wyborczym, ponieważ procedura ta (zdefiniowana w Kodeksie wyborczym) dotyczy wyłącznie komitetów wyborczych i innych kandydatów. Onet jako niezależne medium nie ma statusu uczestnika procesu wyborczego, co uniemożliwia zastosowanie tego szybkiego trybu


Sypnęła Ci się już narracja?
Naprawdę sugeruję przełączać czasem kanały i czytać różne źródła.
  • Odpowiedz
GrubyKociol
GrubyKociol
03.06.2026, 07:14:36
  • 362
Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyłapany na oszukiwaniu podczas Trans Balcan Race.
Legenda polskiego Ultra okazała się zwykłym oszustem. Ehh kolejny karaś.
https://www.instagram.com/p/DZHEKRBCGrX/?img_index=1

#rower #afera
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...

źródło: image

Pobierz
GrubyKociol - Tradycyjnie- jeden plus jedna mela.

Radosław Gołębiowski został przyła...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 03.06.2026, 19:27:06 via Wykop
  • 2
@GrubyKociol: Ziom, nie dość że przkręciłeś jego nazwisko to jeszcze porównujesz go do Karasia który jechał na szprycy? Serio?
A czytałeś jego statement? Może warto czasem zanim emocje się odpalą posłuchać drugiej strony?
Zasady to zasady - złamał i jest out, koniec kropka, ale porównywanie go do Karasia?
Anderson_ - @GrubyKociol: Ziom, nie dość że przkręciłeś jego nazwisko to jeszcze poró...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 03.06.2026, 21:41:41 via Wykop
  • 0
@Estetykatopodstawa: znam kilka osób ze środowiska ultra w PL którzy kończą często na podium i uwierz mi ludzie którzy się ścigają o czapkę gruszek, dla własnego funu i pasji nie bawią się w szprycę bo to totalnie nie ten mental.
To tak jakbyś poszedł z kumplami na rowerową wycieczkę i pod żabką walilibyście EPO i przetaczali natlenioną krew dla lepszych rezultatów xD
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 16.05.2026, 16:47:58
  • 0
#ruchdrogowy #motoryzacja #prawojazdy

Następująca sytuacja na drodze - skrzyżowanie w Krakowie Łokietka i Opolskiej: https://maps.app.goo.gl/xKjxX17XPnq4HWKK6

1. żółte auta skręcają w lewo puszczając niebieskie auta które lecą fioletem na wprost
2. czerwone auto z krzyżykiem leci na wprost, ale jest blokowane przez auta żółte
Anderson_ - #ruchdrogowy #motoryzacja #prawojazdy

Następująca sytuacja na drodze - s...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-16 184202

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_
Autor
16.05.2026, 17:01:22 via Wykop
  • 0
@gorzki99: no ok, też tak myślałem ale żółte i niebieskie jadą z jednego pasa ruchu, czy czerwony może po prostu na środku skrzyżowania "stworzyć sobie" dodatkowy pas ruchu? No bo musi ominąć te żółte
  • Odpowiedz

3361

Jakub Dymek przeproszony małym druczkiem za pomówienia o gwałt

Jakub Dymek przeproszony małym druczkiem za pomówienia o gwałt

Autorki "Krytyki Politycznej" i "Codziennika Feministycznego" przepraszają Jakuba Dymka. Ogłoszenie jest słabo widoczne, napisano je niewielką czcionką pozostałe wpisy na stronie, nawet data, mają większe litery.

GrimoaldStarszy
z
press.pl
dodany: 03.05.2026, 09:28:18
  • 240
  • #
    lewica
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    logikarozowychpaskow
Anderson_
Anderson_ 04.05.2026, 06:39:18 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sztokula
sztokula
02.05.2026, 16:15:56
  • 1339
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę.
Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/

Żenujący akt idotyzmu
#wykop #barber #lodz #fryzjer #programista15k
sztokula - Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stw...

źródło: 1000051053

Pobierz
  • 260
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 03.05.2026, 07:33:02 via Wykop
  • 4
Dwa najbardziej plusowane komentarze... Wykop zaczeli tworzyć żałośni i mali ludzie.
Anderson_ - Dwa najbardziej plusowane komentarze... Wykop zaczeli tworzyć żałośni i m...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
27.04.2026, 04:49:56
  • 1574
Możecie mówić na mnie freethinker ale jak wszedłem na ten live i zobaczyłem cała ta śmietankę influenserska i wszystkich oświeconych celebrytów to aż mnie obrzydzenie wzięło. Szczególnie Borys Szyc wzywający swoich kolegów miliarderów "rzućcie parę baniek it's just money", odkleja totalna ale ważne że syn gra w golfa a kolega jest w Australii, kumacie w Australii!

Nie ma to jak j---ć państwo na podatkach rzucić ochłap na zbiórkę i już sumienie czyste.

A
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 27.04.2026, 09:34:09 via Wykop
  • 0
@pepepanpatryk: ależ wy jesteście zawistni..czy wy umiecie coś więcej niż narzekać?
Chłopak zrobił fajną robotę, ale zawsze znajdzie się ten który to obsra. Zamiast narzekać, sami wymyślcie jakąś oddolną inicjatywę.

Ehh to nie ten wykop co kiedyś..
  • Odpowiedz

386

Śmierć Blu-ray jeszcze nie nadeszła. Te dwie firmy własnie go uratowały

Śmierć Blu-ray jeszcze nie nadeszła. Te dwie firmy własnie go uratowały

Japońskie oddziały Verbatim oraz IO Data ogłosiły rozszerzenie współpracy, która ma utrzymać dostępność nośników i napędów Blu-ray na rynku. Firmy zapowiadają zabezpieczenie komponentów, dostosowanie produkcji i dalsze wprowadzanie nowych urządzeń. Z rynku wycofali się już najwięksi jak Sony.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.04.2026, 12:58:55
  • 199
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    bluray
Anderson_
Anderson_ 13.04.2026, 07:45:22 via Wykop
  • 0
@dziupla666: widzę że nie masz zielonego pojęcia zarówno o rozwoju jak i backupach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shatter
Shatter
06.04.2026, 06:49:05
  • 959
Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Shatter - Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli ki...

źródło: 1000008251

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 06.04.2026, 08:30:06 via Wykop
  • 14
@Hissis:
Anderson_ - @Hissis:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 06.04.2026, 08:33:41 via Wykop
  • 10
bo rozmawiać skutecznie to trzeba umieć.

z fartem


@Hissis: jesteś upośledzony?
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
10.03.2026, 15:54:24
  • 634
Sprzątam narzędziownię po dziadku, któremu się zmarło, a żona sprzedała działkę. Facet widać, że był złota rączka, wszystko robił sam, każdy przedmiot szanował i chyba nic nie wyrzucał w myśl zasady "kiedyś się przyda".

Jak ktoś ciekawy co znalazłem to wrzucam foty. Na zdjęciu narzędziownia już po wstępnych porządkach tak że tego. XD

W sumie dziwne uczucie tak po kimś ogarniać. Człowiek zaczyna mieć rozkminy, że w sumie z moimi rzeczami będzie
Krupier - Sprzątam narzędziownię po dziadku, któremu się zmarło, a żona sprzedała dzi...

źródło: 1000003433

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 11.03.2026, 09:47:33 via Wykop
  • 0
@Krupier: podnośnik
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 11.03.2026, 10:15:55 via Wykop
  • 0
@Krupier: to narzędzie z koronką i workiem jest do zrywania owoców (np jabłek) bezpośrednio z drzewa. Mój dziadek takie miał na długiej tyczce.
  • Odpowiedz
camelinthejungle
camelinthejungle
09.02.2026, 10:14:13
  • 2822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 10.02.2026, 07:56:00 via Wykop
  • 0
@camelinthejungle: To jak wyjaśnisz Miszę i jego Autostopem na Kołymę?
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 08.02.2026, 12:21:08
  • 0
#pierwszapomoc
#sor
Czasem wracam do tematu pierwszej pomocy. Lubię mieć to odświeżone, bo nigdy nie wiadomo kiedy będę musiał pomóc i muszę wiedzieć jak się zachować. Chciałbym mieć w swoim zestawie stazę i nie rozumiem jednej rzeczy. Czy ktoś mi wytłumaczy skąd takie ceny za ten pas?

Sklep militaria.pl cena prawie 200zł link

Gdybym
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_
Autor
08.02.2026, 12:51:43 via Wykop
  • 0
@Famine: Ok, nie zastanawiałbym się ile kosztowała staza gdy ratowałbym życie bliźniego, ale czy to właśnie nie jest wykorzystywanie takiego podejścia człowieka do człowieka?
  • Odpowiedz

404

Nie zgłosisz samochodu? Nie wjedziesz do Krakowa od 1 stycznia!

Nie zgłosisz samochodu? Nie wjedziesz do Krakowa od 1 stycznia!

1 stycznia w życie wchodzi w Krakowie Strefa Czystego Transportu. To niespełna dwa miesiące. A system by to zgłosić nie działa

Lardor
z
kr24.pl
dodany: 14.11.2025, 07:49:14
  • 319
  • #
    krakow
  • #
    strefaczystegotransportu
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Anderson_
Anderson_ 14.11.2025, 17:40:33 via Android
  • 6
@PiersiowkaPelnaZiol Jestem tak samo w-------y. Mam zadbane auto które ma zdecydowanie lepsze parametry niż niejeden diesel a mieszkam 10 metrów od granicy Krakowa, więc nie przysługuje mi wyjątek.
Anderson_
Anderson_ 17.11.2025, 11:58:38 via Wykop
  • 0
@Matis666: Nakręciłem się na rzeczową argumentację po Twoim mocnym wstępie "jezu, moje guilty pleasure to gaszenie takich bezmózgich petów".
Stary, jedyne co zgasiłeś to niedopałka od bezdomnego na własnym czole. Najgorsze możliwe combo w dyskusji - trafić na zarozumiałego półgłówka.

1234

Jedno nagranie zniszczyło wizerunek polskiego milionera

Jedno nagranie zniszczyło wizerunek polskiego milionera

Biznesmen z Błaszek pod Kaliszem wyrwał dziecku czapkę, którą tenisista Kamil Majchrzak chciał mu podarować po meczu US Open. Milioner uznał, że bardziej mu się należy niż młodemu kibicowi i teraz ponosi zasłużone konsekwencje.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 12.09.2025, 06:15:59
  • 336
  • #
    usopen
Anderson_
Anderson_ 12.09.2025, 11:57:02 via Wykop
  • 5
@patryk-wuwuw: Podejrzewam że właśnie dzięki takiej mentalności stał się milionerem.

539

Charlie Kirk nie żyje

Pokaż treści 18+

Charlie Kirk nie żyje
Fistaszek_bez_skorupki
z
truthsocial.com
dodany: 10.09.2025, 20:54:51
  • 331
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    charliekirk
  • #
    polityka
Anderson_
Anderson_ 11.09.2025, 06:19:17 via Wykop
  • 6
@bugg: chłopie, jesteś tak przepełniony nienawiścią, że autorefleksja w twoim przypadku przy jakiejkolwiek dyskusji jest mniej prawdopodobna niż hitlerowcy po ciemnej stronie księżyca.

Czytam twoje wypociny i łapię się za głowę jak smutny dzieciak, który wypchał sobie łeb według niego odpowiednimi treściami, myśli że jest oświecony.

Z dala od takich. f'k this.

379

Polska przestrzeń powietrzna naruszona przez rosyjskie drony.

Pokaż treści 18+

Polska przestrzeń powietrzna naruszona przez rosyjskie drony.

W nocy z wtorku na środę polska przestrzeń powietrzna została wielokrotnie naruszona przez obiekty typu dron, które pojawiły się nad Polską Trwa operacja neutralizacji

LuzikSebastian
z
rmf24.pl
dodany: 10.09.2025, 03:18:11
  • 75
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    konfliktynaswiecie
Anderson_
Anderson_ 10.09.2025, 07:06:19 via Wykop
  • 2
Zdjęcie z TVN24. Przecież to ni cholery nie wygląda jak dron Shahed tylko jakaś RC zabawka
Anderson_ - Zdjęcie z TVN24. Przecież to ni cholery nie wygląda jak dron Shahed tylko...

źródło: tvn25

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2343

InPost pozwał Allegro. Chce, żeby Allegro zapłaciło 100 mln zł kary

InPost pozwał Allegro. Chce, żeby Allegro zapłaciło 100 mln zł kary

Spór między grupą InPost a Allegro przybiera na sile. Właściciel paczkomatów nałożył na największą platformę e-commerce w Polsce karę w wysokości 98,7 mln zł za utrudnianie klientom wyboru formy dostawy. Allegro nie zapłaciło i sprawa trafiła do sądu.

maxicololo
z
xyz.pl
dodany: 02.09.2025, 09:58:13
  • 537
  • #
    afera
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
  • #
    polska
Anderson_
Anderson_ 03.09.2025, 06:07:52 via Wykop
  • 0
@niepisowski: jeśli chodzi o inpost vs allegro to wybrałbym inpost ideowo nawet gdyby był dalej. Zaczyna wk%&*#ć mnie polityka allegro
1-1-1-1
1-1-1-1
28.08.2025, 12:46:15
  • 316
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 29.08.2025, 11:58:06 via Wykop
  • 0
@SarahC: zdecydowanie nie popieram i tempię takie zachowanie wsród męskiego buractwa. Natomiast wyobraź sobie co będzie jak Europa nas upiększy o inżynierów i innych kardiologów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.04.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking