Dziś w Krakowie, na ulicy Nad Sudołem, widziałem akcję, o której myślałem, że zdarza się tylko turbo incydentalnie.
Spod Żabki wyjeżdżał biały Mercedes - chyba CLS, dość świeży rocznik. Zwróciłem na niego uwagę, bo wyjechał z parkingu bez kierunku, a ja akurat skręcałem w tę ulicę.
I
Olać sprawę czy cisnąć o to nagranie i z prawnikiem odwiedzić komisariat?
@Kj5s6f2dk7s54o: Publiczne splunięcie w kierunku przypadkowego przechodnia może być potraktowane jako nieobyczajny wybryk z art. 140 Kodeksu wykroczeń - za to grozi areszt, ograniczenie wolności, grzywna do 1500 zł albo nagana.
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
@aa-aa: jak powiedzieć że jest się bucem bez mówienia, że się nim jest... W restauracji też za jedzenie nie dziękujesz bo między tobą a knajpą jest jawna tranzakcja wiązana, ty płacisz oni wydają jedzenie? Ja j---e.. współczuję twojemu otoczeniu jak się podstarzejesz i rodzina przy stole będzie musiała słuchać tych mądrości społecznych.
@Sossija: po co podkreśliłeś info o otwartym szlabanie? Żeby zmniejszyć karygodność czynu? Może jeszcze powiesz ze szlaban otwarty to mógł nie wiedzieć że nie można?
@Sossija: Mówię tutaj o społecznym ostracyzmie takich czynów a nie kamieniowaniu. Jeśli ktoś używa hiperboli w taki sposób w dyskusji to już wiem, że rozmowa nie ma absolutnie sensu.
@Sev50949: "u nas rządzi p--------y kibol, złodziej i sutener" Kolejny oświecony, który łyknął narrację mediów. Kibol - kibolem też jest ojciec który zabierze syna na niedzielny mecz, co do tych ustawek przyznam że nie pasuje to do prezydenta Złodziej - co ukradł? jest skazany prawomocnym wyrokiem? Sutener - mamy prawomocny wyrok? Z tego co wiem Nawrocki dopiero pozwał Onet. Ty już wiesz lepiej nie?
Karol Nawrocki nie mógł pozwać portalu Onet w trybie wyborczym, ponieważ procedura ta (zdefiniowana w Kodeksie wyborczym) dotyczy wyłącznie komitetów wyborczych i innych kandydatów. Onet jako niezależne medium nie ma statusu uczestnika procesu wyborczego, co uniemożliwia zastosowanie tego szybkiego trybu
Sypnęła Ci się już narracja? Naprawdę sugeruję przełączać czasem kanały i czytać różne źródła.
@GrubyKociol: Ziom, nie dość że przkręciłeś jego nazwisko to jeszcze porównujesz go do Karasia który jechał na szprycy? Serio? A czytałeś jego statement? Może warto czasem zanim emocje się odpalą posłuchać drugiej strony? Zasady to zasady - złamał i jest out, koniec kropka, ale porównywanie go do Karasia?
@Estetykatopodstawa: znam kilka osób ze środowiska ultra w PL którzy kończą często na podium i uwierz mi ludzie którzy się ścigają o czapkę gruszek, dla własnego funu i pasji nie bawią się w szprycę bo to totalnie nie ten mental. To tak jakbyś poszedł z kumplami na rowerową wycieczkę i pod żabką walilibyście EPO i przetaczali natlenioną krew dla lepszych rezultatów xD
1. żółte auta skręcają w lewo puszczając niebieskie auta które lecą fioletem na wprost 2. czerwone auto z krzyżykiem leci na wprost, ale jest blokowane przez auta żółte
@gorzki99: no ok, też tak myślałem ale żółte i niebieskie jadą z jednego pasa ruchu, czy czerwony może po prostu na środku skrzyżowania "stworzyć sobie" dodatkowy pas ruchu? No bo musi ominąć te żółte
Autorki "Krytyki Politycznej" i "Codziennika Feministycznego" przepraszają Jakuba Dymka. Ogłoszenie jest słabo widoczne, napisano je niewielką czcionką pozostałe wpisy na stronie, nawet data, mają większe litery.
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę. Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/
Możecie mówić na mnie freethinker ale jak wszedłem na ten live i zobaczyłem cała ta śmietankę influenserska i wszystkich oświeconych celebrytów to aż mnie obrzydzenie wzięło. Szczególnie Borys Szyc wzywający swoich kolegów miliarderów "rzućcie parę baniek it's just money", odkleja totalna ale ważne że syn gra w golfa a kolega jest w Australii, kumacie w Australii!
Nie ma to jak j---ć państwo na podatkach rzucić ochłap na zbiórkę i już sumienie czyste.
@pepepanpatryk: ależ wy jesteście zawistni..czy wy umiecie coś więcej niż narzekać? Chłopak zrobił fajną robotę, ale zawsze znajdzie się ten który to obsra. Zamiast narzekać, sami wymyślcie jakąś oddolną inicjatywę.
Japońskie oddziały Verbatim oraz IO Data ogłosiły rozszerzenie współpracy, która ma utrzymać dostępność nośników i napędów Blu-ray na rynku. Firmy zapowiadają zabezpieczenie komponentów, dostosowanie produkcji i dalsze wprowadzanie nowych urządzeń. Z rynku wycofali się już najwięksi jak Sony.
Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Sprzątam narzędziownię po dziadku, któremu się zmarło, a żona sprzedała działkę. Facet widać, że był złota rączka, wszystko robił sam, każdy przedmiot szanował i chyba nic nie wyrzucał w myśl zasady "kiedyś się przyda".
Jak ktoś ciekawy co znalazłem to wrzucam foty. Na zdjęciu narzędziownia już po wstępnych porządkach tak że tego. XD
W sumie dziwne uczucie tak po kimś ogarniać. Człowiek zaczyna mieć rozkminy, że w sumie z moimi rzeczami będzie
#pierwszapomoc #sor Czasem wracam do tematu pierwszej pomocy. Lubię mieć to odświeżone, bo nigdy nie wiadomo kiedy będę musiał pomóc i muszę wiedzieć jak się zachować. Chciałbym mieć w swoim zestawie stazę i nie rozumiem jednej rzeczy. Czy ktoś mi wytłumaczy skąd takie ceny za ten pas?
@Famine: Ok, nie zastanawiałbym się ile kosztowała staza gdy ratowałbym życie bliźniego, ale czy to właśnie nie jest wykorzystywanie takiego podejścia człowieka do człowieka?
@PiersiowkaPelnaZiol Jestem tak samo w-------y. Mam zadbane auto które ma zdecydowanie lepsze parametry niż niejeden diesel a mieszkam 10 metrów od granicy Krakowa, więc nie przysługuje mi wyjątek.
@Matis666: Nakręciłem się na rzeczową argumentację po Twoim mocnym wstępie "jezu, moje guilty pleasure to gaszenie takich bezmózgich petów". Stary, jedyne co zgasiłeś to niedopałka od bezdomnego na własnym czole. Najgorsze możliwe combo w dyskusji - trafić na zarozumiałego półgłówka.
Biznesmen z Błaszek pod Kaliszem wyrwał dziecku czapkę, którą tenisista Kamil Majchrzak chciał mu podarować po meczu US Open. Milioner uznał, że bardziej mu się należy niż młodemu kibicowi i teraz ponosi zasłużone konsekwencje.
@bugg: chłopie, jesteś tak przepełniony nienawiścią, że autorefleksja w twoim przypadku przy jakiejkolwiek dyskusji jest mniej prawdopodobna niż hitlerowcy po ciemnej stronie księżyca.
Czytam twoje wypociny i łapię się za głowę jak smutny dzieciak, który wypchał sobie łeb według niego odpowiednimi treściami, myśli że jest oświecony.
W nocy z wtorku na środę polska przestrzeń powietrzna została wielokrotnie naruszona przez obiekty typu dron, które pojawiły się nad Polską Trwa operacja neutralizacji
Spór między grupą InPost a Allegro przybiera na sile. Właściciel paczkomatów nałożył na największą platformę e-commerce w Polsce karę w wysokości 98,7 mln zł za utrudnianie klientom wyboru formy dostawy. Allegro nie zapłaciło i sprawa trafiła do sądu.
@SarahC: zdecydowanie nie popieram i tempię takie zachowanie wsród męskiego buractwa. Natomiast wyobraź sobie co będzie jak Europa nas upiększy o inżynierów i innych kardiologów.
Dziś w Krakowie, na ulicy Nad Sudołem, widziałem akcję, o której myślałem, że zdarza się tylko turbo incydentalnie.
Spod Żabki wyjeżdżał biały Mercedes - chyba CLS, dość świeży rocznik. Zwróciłem na niego uwagę, bo wyjechał z parkingu bez kierunku, a ja akurat skręcałem w tę ulicę.
I
Olać sprawę czy cisnąć o to nagranie i z prawnikiem odwiedzić komisariat?
Skąd wy się bierzecie...